HUGO Інтернет-магазин відгуки
з оцінкою «Жахливо»

Відгуки покупців
HUGO Інтернет-магазин
1.1 5
33 відгука / 1201 перегляд
Результати відгуків

Продажа бракованого товара

Александр Александр 4 години 53 хв тому
Купили пылесос циклонного типу LB-63014, 3.5л, 3600Вт, и он оказался бракованым. Товар заменить нельзя так как на него нет гарантии. Шарашкина контора.

Продажа бракованого товара

Александр Александр 4 години 56 хв тому
Купили пылесос циклонного типу LB-63014, 3.5л, 3600Вт, и он оказался бракованым. Товар заменить нельзя так как на него нет гарантии. Шарашкина контора.

1 за обсслуговування

Чурсіна Наталія Чурсіна Наталія четвер, 25 червня
Огидна компанія Не рекомендую користуватися, якщо вони помилилися надіслали, не той товар ви за свій рахунок все оплачуватимете. І у вас ще знімуть щонайменше 10% від вартості. Не знаю, на що.

Товар не відповідає опису

Сидоренко Інна Віталіївна Сидоренко Інна Віталіївна субота, 30 травня
Моя помилка що я зразу не прочитала відгуки.
І я попалась на їх вудочку.
Замовила плиту 2х конфлрну газову, вона мені не підійшла.Перезвонила щоб повернути товар на що мені в грубій формі відповіли що я користувалась товаром і нічого мені не повернуть.А скажіть як я повинна була перевірити працює чи ні плита, звісно я підключила , прпробувала і все .
Читати відгук
Моя помилка що я зразу не прочитала відгуки.
І я попалась на їх вудочку.
Замовила плиту 2х конфлрну газову, вона мені не підійшла.Перезвонила щоб повернути товар на що мені в грубій формі відповіли що я користувалась товаром і нічого мені не повернуть.А скажіть як я повинна була перевірити працює чи ні плита, звісно я підключила , прпробувала і все .
Сказала мені оператор що зі мною зводиться менеджер і у відповідь ,тиша.
Одним словом АФЕРИСТИ

Шахраї, обманюють покупців

Юлія Юлія 18 травня, 2026 год
Замовляючи у даного продавця, (замовила лазерний рівень) будьте готові до того що вам можуть запропонувати «акцію» але відправити товар який не відповідає ціні… так як це сталось зі мною запропонували до замовлення ще вакуматор vacuum sealer зі «знижкою»40% він вийшов приблизно 660 грн, отримавши товар який не відповідає покращеним функціям, як заявлялось,в коробці відсутня інструкція,на самому пристрої немає ніякої інформації,... Читати відгук Замовляючи у даного продавця, (замовила лазерний рівень) будьте готові до того що вам можуть запропонувати «акцію» але відправити товар який не відповідає ціні… так як це сталось зі мною запропонували до замовлення ще вакуматор vacuum sealer зі «знижкою»40% він вийшов приблизно 660 грн, отримавши товар який не відповідає покращеним функціям, як заявлялось,в коробці відсутня інструкція,на самому пристрої немає ніякої інформації, видно що цей вакуматор з дешевої серії. на сайті такі вакуматори коштують від 185-300 грн. Також з товарами була відсутня товарна накладна.
Переваги:
  1. Ніяких
Недоліки:
  1. Шахраї

Есть лучше

Валера Валера 8 травня, 2026 год
Магазин 50 на 50. Половина товара норм вторая такое.. присылают товар не тот что заказывали. Если брак то вазврата нет,общаешься с ботами а толку?многое в магазине дороже чем у других.не делайте предоплату. и проверяйте на почте.меня обули на 560гр.мгах не советую... В магазине покупал около 2 лет,жалею тех тысяч и нерв. Зато операторы вежливые..
Переваги:
  1. Вежливые
Недоліки:
  1. Обман. с товаром,

Есть лучше

Валера Валера 8 травня, 2026 год
Магазин 50 на 50. Половина товара норм вторая такое.. присылают товар не тот что заказыв. Если брак то вазврата нет,общаешься с ботами а толку?многое в магазине дороже чем у других.не делайте предопл. и проверяйте на почте.меня обули на 560гр.мгах не советую... В магазине покупал около 2 лет,жалею тех тысяч и нерв. Зато операторы вежливые..

Продають брак і дають небезпечні технічні поради

Геннадій Геннадій 5 травня, 2026 год
Отримав бракований акумулятор, який йшов в комплекті з трімером для трави,
посилання:
https://hugo.com.ua/ua/p2254348453-ruchnoj-akkumulyatornyj-trimmer.html
і замість повернення коштів за непрацюючий товар і доставку, мені нав'язують незрозумілий промокод,
як компенсацію за брак, на наступні покупки, але тільки у їхньому магазині
(не маючи потрібного товару). Купувати тут вдруге — це велика помилка.
Особливо шокувала робота «технічної підтримки». Коли виявилося,... Читати відгук
Отримав бракований акумулятор, який йшов в комплекті з трімером для трави,
посилання:
https://hugo.com.ua/ua/p2254348453-ruchnoj-akkumulyatornyj-trimmer.html
і замість повернення коштів за непрацюючий товар і доставку, мені нав'язують незрозумілий промокод,
як компенсацію за брак, на наступні покупки, але тільки у їхньому магазині
(не маючи потрібного товару). Купувати тут вдруге — це велика помилка.
Особливо шокувала робота «технічної підтримки». Коли виявилося, що потрібного
акумулятора на заміну немає. Про запит: чи є схожі акумулятори,
мені вислали посилання на модель у 48В замість рідних 21В.
Це прямий шлях до виходу з ладу мотора і потенційної пожежі! Така некомпетентність
персоналу є неприпустимою. Я втратив кошти на доставці та комісіях Пром.юа. Довіри
до працівників магазину — нуль. Не витрачайте свій час і нерви,
обирайте більш професійні магазини.
Переваги:
  1. Ввічливо висловлюють "жалі"
Недоліки:
  1. Брак товару, затрачений час та зіпсовані нервинерви

Жахливий магазин!!

Голос Покупців. Голос Покупців. 23 квітня, 2026 год
Не раджу даний магазин. Якість товару погана, гарантії немає. Обміну і повернення в даному магазині ви не отримаєте. Технічна підтримка тільки в переписці, що оскладнює вирішення проблеми.
Переваги:
  1. Їх немає
Недоліки:
  1. Пропонують товар ніби по акції, а ціни дорожчі ніж в других магазинах без акції.

Не Магазин а помийна яма!!!

Наталія Наталія 22 квітня, 2026 год
Не купуйте товар в магазині HUGO. Обходьте його стороною. Товар не якісний, китайське барахло. Товар приходить з неповною комплектацію. Відправити запчастини яких не вистачає відмовились.
Магазин розрахований на одноразових покупців!!
Пропонують товар нібито по акції зі знижкою, а на інших сайтах такий коштує дешевше і без знижок.
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Суцільний мінус.

Недостовірна інформація в описі

Ю Ю 26 березня, 2026 год
Замовила робот для миття вікон.Але вилка не підходить до українських розеток, цієї інформації в описі не було. Через це товар неможливо було використовувати одразу після отримання — довелось витрачати додаткові гроші та час на пошук і покупку адаптера.
Після звернення продавець запропонував лише промокод на 140 грн на покупку в їх магазині, або повернення товару. Враження від сервісу... Читати відгук
Замовила робот для миття вікон.Але вилка не підходить до українських розеток, цієї інформації в описі не було. Через це товар неможливо було використовувати одразу після отримання — довелось витрачати додаткові гроші та час на пошук і покупку адаптера.

Після звернення продавець запропонував лише промокод на 140 грн Интернет-магазин HUGO - Недостовірна інформація в описі на покупку в їх магазині, або повернення товару. Враження від сервісу неприємне, бо проблему довелося вирішувати самостійно.

Жах, шахрайська схема разом з prom

Ольга Ольга 22 березня, 2026 год
Прислали поламаний магнітний конструктор для дітей! Повернення за кошт покупця! Деталі поламані відмовились обміняти! Не вибачились! Купувала через prom, який блокує відгук про цю компанію!
Не купуйте або ретельно перевіряйте все на пошті!
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Продаж браку

Аферисти,а товар китайське барахло

Гость Гость 24 лютого, 2026 год
Замовляла світодіодну стрічку,запропонували павербанк зі знижкою.Все прислали швидко,але стрічка була слаба,а павербанк -китайське барахло.Я все відправила назад.За стрічку гроші повернули,а за павербанк 950ргн. собі залишили.Цей магазин спеціалізується саме на цьому,прислати якесь барахло,потім,щоб повернути,треба заповнювати анкету.Але гроші не відомо,чи вам повернуть.Не рекомендую цей магазин.Хіба що у вас є зайві гроші,які ви хочете комусь подарити

Соромно має бути

Alex Alex 5 лютого, 2026 год
Товара в наявності немає. Продавець почав писати в вайбер, с проханням видалити негативний відгук, але не чує проблеми. Усі прохання, щоб зв'язався зі мною той менеджер який дзвонив, були проігноровані, сплошні заготовки тексту, як у робота. Не рекомендую продавця.

Погані послуги, фековий рейтинг, дуже непрофесійно все!

Гость Гость 1 лютого, 2026 год
В цлому погано все!
1) Для підтвердження замовлення(через день після замовлення і оплати) подзвонили не замовнику, а отримувачу! Хоча це повинен був бути сюрприз-подарунок. Не про які затримки з відправленням не повідомили.
2) Товар не відправляли 6 днів, поки не звернувся на підтримку. Сказали що мене наберуть "якнйшвидше" - не набирали 5 годин. Написав ще раз, попросив скасувати замовлення. Тоді... Читати відгук
В цлому погано все!
1) Для підтвердження замовлення(через день після замовлення і оплати) подзвонили не замовнику, а отримувачу! Хоча це повинен був бути сюрприз-подарунок. Не про які затримки з відправленням не повідомили.
2) Товар не відправляли 6 днів, поки не звернувся на підтримку. Сказали що мене наберуть "якнйшвидше" - не набирали 5 годин. Написав ще раз, попросив скасувати замовлення. Тоді подзвонили.
На мої запитання, чому товар не відправили - здивувались. Менеджер каже: "В мене написано що крайній термин, коли Вас треба набрати - це завтра". Тобто 7 днів не відпрвляти товар - це ніби норма. Нагадаю, що не попереджали про затримку.
3) Як виявилось товару не було. В процесі спілкування запропонували замінити на аналог. Блін - на 6й день, після мого звернення. Погодився. Сказали що відпрвлять завтра. Я зауважив, що отримувач їде з міста і якщо вони завтра відправлять, то ок. Інакше не зможе отримати. Сказали: "Точно завтра". Відправили післязавтра в 17:00.
4) Сказав що б повертали товар - бо отримувач не зможе отримати і я про це попередив і підтримку і менеджера. Відповілі: "Вибачте товар вже відпрвлений."

П.С. Гроші таки вернули.

Підсумок: Дуже довгий термін доставки. Не клієнтоорінєнтовані. Бардак в процесах: комунікація з клієнтами, збірка, доставка!
Мають ДУЖЕ богато позитивних відгуків на сторінці - якімось чином беруть відгук за кожну продаж, або самі їх пишуть - напевно для того що б забити оцінками всі свої косяки.
Переваги:
  1. -
Недоліки:
  1. Бардав во всіх процесах: комунікація з замовником, збірка, доставка
  2. Не клієнтоорієнтовані - не пробують залагодити проблеми, які самі створили
  3. Не об'єктивні оцінки на сторінці - 79 000 позитивних відгуків від замовників. Це Фейк!

Шахраї, дурять, безвідповідальні

Гость Гость 16 січня, 2026 год
Замовив відеокамери, прислали зовсім не ті, гроші не повертають поки не отримають товар назад, і то протягом 14 днів можуть на свій розгляд прийняти рішення замінювать товар чи ні, повертати гроші чи ні. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!

Жахлива контора

Гость Гость 13 січня, 2026 год
Це жах, люди м'яко кажучи один за одним кажуть неправду, при цьому один одному протирічать і таке городять...
Переваги:
  1. Жодного

Гарний магазин, якщо в цілях чекати на товар вічність.

Гость Гость 3 січня, 2026 год
Не рекомендую до співпраці. Замовила товар 26.12, сьогодні 3.01, товар ще не відправили. Один оператор має схильність кидати трубку. Інший апелювати, що новий товар, партія перевіряється, це щоб вам не прийшов брак так довго не відправляємо. Так-так, в магазині з таким великим асортиментом оператор, не уточнюючи в складу, в курсі про дати поставок і строки перевірки.
Більше в цій богадєльні... Читати відгук
Не рекомендую до співпраці. Замовила товар 26.12, сьогодні 3.01, товар ще не відправили. Один оператор має схильність кидати трубку. Інший апелювати, що новий товар, партія перевіряється, це щоб вам не прийшов брак так довго не відправляємо. Так-так, в магазині з таким великим асортиментом оператор, не уточнюючи в складу, в курсі про дати поставок і строки перевірки.

Більше в цій богадєльні не замовлятиму, жахливо.

Жахлива якість обслуговування

Анастасія В. Анастасія В. 30 грудня, 2025 год
Замовила гірлянду 27 числа, планувавала що відправлять 28 і приїде до 31 до нового року. Але, вони не поспішають відправляти, найгірший інтернет-магазин зі всіх яких я замовляла. Нікому не раджу звʼязуватись з цими шахраями
Переваги:
  1. Немає

Замовила ліхтарі тиждень тому. Не звʼязалися зі мною.

Юлія Юлія 19 листопада, 2025 год
Подзвонила сама їм. Зі старту почали втюхувати мені якесь барахло, яке мені не потрібно. З моєю посилкою -дивні дива -вони її не думали відправляти -самі скасували замовлення. Розумово обмежені та не чисті на руку продавці.
Переваги:
  1. плюсів немає
Недоліки:
  1. Безвідповідальність та шахрайсиво.

Гіршого магазину немає!!!

Лора Лора 28 серпня, 2025 год
Купила камеру відеоспостереження, запропонували товар по знижці 40 %.
Зʼясувалось, що на їхньому сайті в два рази дешевше.
Такого обману ще не траплялось.
Із-за таких сволочей, взагалі не хочеться щось купляти в інтернет-магазинах.
Недоліки:
  1. Лише мінуси.
  2. Хоча говорити вміють гарно.

Товар, що оплатила через Пром, ще не прийшов, але прийшов той, що втюх

Гость Гость 23 липня, 2025 год
Товар, що оплатила через Пром, ще не прийшов, але прийшов той, що нав'язалии зі знижкою як для нового покупця, вже прийшов, але таке , що в перший день поламався

Магазин не повертає кошти за не відповідний товар

Ігор Ігор 16 липня, 2025 год
Мав досвід замовлення автомагнітоли. На етапі замовлення склалося гарне враження. Відправка була не швидка, але в терміни, як обіцяли. По факту отримав магнітолу з браком. Звернувся в магазин, вони перепросили, проводили відправити браковану магнітолу назад, і пообіцяли відправити нову. Так і було, але відправили вже іншу модель. На повторне звернення пообіцяли повернути кошти після повернення магнітоли. Але довелося ще заповнити... Читати відгук Мав досвід замовлення автомагнітоли. На етапі замовлення склалося гарне враження. Відправка була не швидка, але в терміни, як обіцяли. По факту отримав магнітолу з браком. Звернувся в магазин, вони перепросили, проводили відправити браковану магнітолу назад, і пообіцяли відправити нову. Так і було, але відправили вже іншу модель. На повторне звернення пообіцяли повернути кошти після повернення магнітоли. Але довелося ще заповнити форму, де вказати купу інформації. Дуже незручно.

Далі я шукав цю ж магнітолу в інтернеті. І натрапив на сайт, який як виявилося належить цьому ж продавцю. Проте сайт мав інше імʼя.

Зрештою відправляють магнітолу, вона не відповідає опису. Магнітолу одразу відправив назад. Проте вже 1.5 місяці ніхто не повертає кошти.

Купу витраченого даремно часу і отриманого негативу. Магазин не раджу!

Магазин-шахрай

Гость Гость 23 червня, 2025 год
Замовив велосумку. У описі було зазначено, що в комплекті є дощовик для сумки. Сумка пришла без нього. Також при оформленні замовлення продавець по телефону запропонував товар з 50% знижкою, так як я купував перший раз у нього. Обрав вакуматор, який зі знижкою коштує 400 грн (хоча потім виявилося, що у продавця цей товар коштує 235 грн, що... Читати відгук Замовив велосумку. У описі було зазначено, що в комплекті є дощовик для сумки. Сумка пришла без нього. Також при оформленні замовлення продавець по телефону запропонував товар з 50% знижкою, так як я купував перший раз у нього. Обрав вакуматор, який зі знижкою коштує 400 грн (хоча потім виявилося, що у продавця цей товар коштує 235 грн, що важко було перевірити, так як товар був "втюханий" по телефону). Також виявилось, що вакуматор був бракований, з відсутніми тримачами для пакетів, що унеможливлює його використання.

Бракований товар

Гость Гость 3 червня, 2025 год
Якщо ви мрієте витратити гроші на бракований товар і ще й залишитися без нормальної підтримки — тоді цей магазин саме для вас. Я особисто більше ніколи не замовлятиму тут.
Переваги:
  1. Їх немає

Ужасно. Никакая не быстрая отправка товара.

Гость Гость 25 квітня, 2025 год
Сами операторы поставили отправку как "термінову", а в итоге дни проходят и толку. Не знаю кому как повезло, пишут в отзывах "швидко відправили" с чем категорически не согласна. И это через Новую почту доставка. Не советую связываться с этим магазином.
1 згоден

Розводняк!

В\'ячеслав В\'ячеслав 14 квітня, 2025 год
Замовив іграшку Хаскі.
Так, як в них купував перший раз, зробили "типу" знижку на другий товар.
Прислали навушники , за які взяли 299грн по акції, які в них на сайті коштують 166 !!!
Перед відправкою скидали фото з інших сайтів.
І мали відправити одну модель, а відправили іншу!
Ну і їхня фішка беріть другий товар, буде безкоштовна доставка, але оплатив... Читати відгук
Замовив іграшку Хаскі.
Так, як в них купував перший раз, зробили "типу" знижку на другий товар.
Прислали навушники , за які взяли 299грн по акції, які в них на сайті коштують 166 !!!
Перед відправкою скидали фото з інших сайтів.
І мали відправити одну модель, а відправили іншу!
Ну і їхня фішка беріть другий товар, буде безкоштовна доставка, але оплатив я на пошті.
Телефонував 3 рази протягом 48 годин.
Мали після кожного разу вияснити, і передзвонити, але так ніхто і не набрав!
Якщо одним словом, то "Розводняк" !!!
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Багато
1 згоден

Банальные мошенники.

Наталья Наталья 12 квітня, 2025 год
Заказала триммер для животных с лед экраном. По телефону уточнила что мне нужен триммер именно с лед экраном, меня убедили что именно такой и будет отправлен. Я сразу оплатила товар. Потом оплатила доставку. В итоге прислали обычный триммер с индикатором в виде лампочки (который в другом магазине можно купить значительно дешевле) и в добавок с треснутым корпусом зарядного.
Для урегулирования... Читати відгук
Заказала триммер для животных с лед экраном. По телефону уточнила что мне нужен триммер именно с лед экраном, меня убедили что именно такой и будет отправлен. Я сразу оплатила товар. Потом оплатила доставку. В итоге прислали обычный триммер с индикатором в виде лампочки (который в другом магазине можно купить значительно дешевле) и в добавок с треснутым корпусом зарядного.
Для урегулирования проблемы первое предложение от них было - бонус 110 грн на следующую покупку в ихнем магазине 🥴😂
Через два дня переговоров мне согласились вернуть деньги , но после того как я им отправлю товар... И вот теперь вопрос, - вернут ли они деньги после того как я отправлю товар? Ведь вся эта ситуация произошла из-за того что они меня обманули.
Имея дело с этим магазином, есть вероятность остаться без денег и товара.
Эта семья горе предпринимателей закупила много дешёвого, некачественного барахла, которое никому не надо. И они любыми способами пытаются его впарить.
Переваги:
  1. Вежливое общение по телефону
Недоліки:
  1. Несоответствие товара
  2. Обман покупателя
  3. Повреждённый товар
1 згоден

ІНТЕРНЕТ - МАГАЗИН HUGO - Шахраї

Гость Гость 24 березня, 2025 год
Вони самі про себе гарні відгуки пишуть, насправді це шахраї. Замовила стіл для пікніка, оплатила товар. Але так і не дочекалася свого замовлення. Кошти також не повернули. Такі сайти треба блокувати.
Переваги:
  1. Один сплошний, величезний мінус.
Недоліки:
  1. Мінус в тому, що розводять людей
1 згоден

товар не відповідає заявленим характеристикам (обман при покупці)

Сергій С Сергій С 19 лютого, 2025 год
Не рекомендую, товар контфактний - не відповідає заявленим характеристикам купляючи подрібнювач потужністю 1600Вт в результаті маю 300 Вт що демонструється на фото
Недоліки:
  1. Обман
1 згоден
HUGO Інтернет-магазин
HUGO Інтернет-магазин
Рейтинг 1.1 з 5 на підставі 33 відгуків

Техніка
Сеть магазинов MOYO
Сеть магазинов MOYO

Рейтинг: 2.8
1032 відгука
Brain - компьютеры и гаджеты!
Brain - компьютеры и гаджеты!

Рейтинг: 2.1
272 відгука
Интернет-магазин Технопорт
Интернет-магазин Технопорт

Рейтинг: 3.3
44 відгука
Touch (touch.com.ua)
Touch (touch.com.ua)

Рейтинг: 4.8
2088 відгуків
Магазин mega_tekhnika.ua
Магазин mega_tekhnika.ua

Рейтинг: 5
942 відгука
Top Shop
Top Shop

Рейтинг: 1.8
568 відгуків
АЛЛО
АЛЛО

Рейтинг: 1.3
5904 відгука
Мотовелокарт
Мотовелокарт

Рейтинг: 4.8
460 відгуків
Retromagaz.com
Retromagaz.com

Рейтинг: 4.4
74 відгука