Не купуйте товар в магазині HUGO. Обходьте його стороною. Товар не якісний, китайське барахло. Товар приходить з неповною комплектацію. Відправити запчастини яких не вистачає відмовились. Магазин розрахований на одноразових покупців!! Пропонують товар нібито по акції зі знижкою, а на інших сайтах такий коштує дешевше і без знижок.
Не Магазин а помийна яма!!! - Відгуки про HUGO Інтернет-магазин
Магазин розрахований на одноразових покупців!!
Пропонують товар нібито по акції зі знижкою, а на інших сайтах такий коштує дешевше і без знижок.
відгук
Коментарі до відгуку