Замовляла світодіодну стрічку,запропонували павербанк зі знижкою.Все прислали швидко,але стрічка була слаба,а павербанк -китайське барахло.Я все відправила назад.За стрічку гроші повернули,а за павербанк 950ргн. собі залишили.Цей магазин спеціалізується саме на цьому,прислати якесь барахло,потім,щоб повернути,треба заповнювати анкету.Але гроші не відомо,чи вам повернуть.Не рекомендую цей магазин.Хіба що у вас є зайві гроші,які ви хочете комусь подарити
Не знаю,чи пов'язано це з відгуком,але мені повернули гроші,коли я нагадала їм про себе в переписці.Можливо їм треба нагадувати про себе,бо вони не встигають все прослідкувати.
Аферисти,а товар китайське барахло - Відгуки про HUGO Інтернет-магазин
відгук
Коментарі до відгуку