Анастасія В. Відгук додано 30 грудня, 2025 год4 перегляда
Замовила гірлянду 27 числа, планувавала що відправлять 28 і приїде до 31 до нового року. Але, вони не поспішають відправляти, найгірший інтернет-магазин зі всіх яких я замовляла. Нікому не раджу звʼязуватись з цими шахраями
Жахлива якість обслуговування - Відгуки про HUGO Інтернет-магазин
відгук
Коментарі до відгуку