Не раджу даний магазин. Якість товару погана, гарантії немає. Обміну і повернення в даному магазині ви не отримаєте. Технічна підтримка тільки в переписці, що оскладнює вирішення проблеми.
Переваги:
Їх немає
Недоліки:
Пропонують товар ніби по акції, а ціни дорожчі ніж в других магазинах без акції.
Жахливий магазин!! - Відгуки про HUGO Інтернет-магазин
відгук
Коментарі до відгуку