Товара в наявності немає. Продавець почав писати в вайбер, с проханням видалити негативний відгук, але не чує проблеми. Усі прохання, щоб зв'язався зі мною той менеджер який дзвонив, були проігноровані, сплошні заготовки тексту, як у робота. Не рекомендую продавця.
Соромно має бути - Відгуки про HUGO Інтернет-магазин
відгук
Коментарі до відгуку