В цлому погано все! 1) Для підтвердження замовлення(через день після замовлення і оплати) подзвонили не замовнику, а отримувачу! Хоча це повинен був бути сюрприз-подарунок. Не про які затримки з відправленням не повідомили. 2) Товар не відправляли 6 днів, поки не звернувся на підтримку. Сказали що мене наберуть "якнйшвидше" - не набирали 5 годин. Написав ще раз, попросив скасувати замовлення. Тоді подзвонили. На мої запитання, чому товар не відправили - здивувались. Менеджер каже: "В мене написано що крайній термин, коли Вас треба набрати - це завтра". Тобто 7 днів не відпрвляти товар - це ніби норма. Нагадаю, що не попереджали про затримку. 3) Як виявилось товару не було. В процесі спілкування запропонували замінити на аналог. Блін - на 6й день, після мого звернення. Погодився. Сказали що відпрвлять завтра. Я зауважив, що отримувач їде з міста і якщо вони завтра відправлять, то ок. Інакше не зможе отримати. Сказали: "Точно завтра". Відправили післязавтра в 17:00. 4) Сказав що б повертали товар - бо отримувач не зможе отримати і я про це попередив і підтримку і менеджера. Відповілі: "Вибачте товар вже відпрвлений."
П.С. Гроші таки вернули.
Підсумок: Дуже довгий термін доставки. Не клієнтоорінєнтовані. Бардак в процесах: комунікація з клієнтами, збірка, доставка! Мають ДУЖЕ богато позитивних відгуків на сторінці - якімось чином беруть відгук за кожну продаж, або самі їх пишуть - напевно для того що б забити оцінками всі свої косяки.
Переваги:
-
Недоліки:
Бардав во всіх процесах: комунікація з замовником, збірка, доставка
Не клієнтоорієнтовані - не пробують залагодити проблеми, які самі створили
Не об'єктивні оцінки на сторінці - 79 000 позитивних відгуків від замовників. Це Фейк!
Погані послуги, фековий рейтинг, дуже непрофесійно все! - Відгуки про HUGO Інтернет-магазин
1) Для підтвердження замовлення(через день після замовлення і оплати) подзвонили не замовнику, а отримувачу! Хоча це повинен був бути сюрприз-подарунок. Не про які затримки з відправленням не повідомили.
2) Товар не відправляли 6 днів, поки не звернувся на підтримку. Сказали що мене наберуть "якнйшвидше" - не набирали 5 годин. Написав ще раз, попросив скасувати замовлення. Тоді подзвонили.
На мої запитання, чому товар не відправили - здивувались. Менеджер каже: "В мене написано що крайній термин, коли Вас треба набрати - це завтра". Тобто 7 днів не відпрвляти товар - це ніби норма. Нагадаю, що не попереджали про затримку.
3) Як виявилось товару не було. В процесі спілкування запропонували замінити на аналог. Блін - на 6й день, після мого звернення. Погодився. Сказали що відпрвлять завтра. Я зауважив, що отримувач їде з міста і якщо вони завтра відправлять, то ок. Інакше не зможе отримати. Сказали: "Точно завтра". Відправили післязавтра в 17:00.
4) Сказав що б повертали товар - бо отримувач не зможе отримати і я про це попередив і підтримку і менеджера. Відповілі: "Вибачте товар вже відпрвлений."
П.С. Гроші таки вернули.
Підсумок: Дуже довгий термін доставки. Не клієнтоорінєнтовані. Бардак в процесах: комунікація з клієнтами, збірка, доставка!
Мають ДУЖЕ богато позитивних відгуків на сторінці - якімось чином беруть відгук за кожну продаж, або самі їх пишуть - напевно для того що б забити оцінками всі свої косяки.
відгук
Коментарі до відгуку