Flixbus відгуки клієнтів / страница 7

Flixbus відгуки клієнтів
Flixbus
2.0 5
1178 відгуків / 70333 перегляда
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Водителя ужасные люди и работники!!!!!!

Margo Margo 3 червня, 2025 год
Минусы в водителях! Мало того, что он ехал с Энерджи музыкой на всю катушку ночью, а второй автобус вообще закрыл туалет !!! Ни один водитель в вашей компании не адекватен! Или это народ такой ….. или это работники у вас такие все охриневшие!
Больше никогда вашими услугами пользоваться не буду. Есть много других вариантов
Переваги:
  1. Автобус хороший
Недоліки:
  1. Водителя очень ужасные!!! Нет слов ?

ЖАХ за ваші гроші

Аля Аля 1 червня, 2025 год
30.05.25 мала відбутись поїздка до Варшави. За 50 хв до подорожі скидають смс, що автобус відмінили (а у тебе ще квитки на літак і потяг, оплачений готель і т.д.). Нарешті за 40 хв додзвонилися на гарячу лінію Flixbus (увага- яка працює ТІЛЬКИ по буднях і то до 17.00), дівчина спокійно повідомила, що автобус зламався і на заміну транспорту немає, якщо... Читати відгук 30.05.25 мала відбутись поїздка до Варшави. За 50 хв до подорожі скидають смс, що автобус відмінили (а у тебе ще квитки на літак і потяг, оплачений готель і т.д.). Нарешті за 40 хв додзвонилися на гарячу лінію Flixbus (увага- яка працює ТІЛЬКИ по буднях і то до 17.00), дівчина спокійно повідомила, що автобус зламався і на заміну транспорту немає, якщо хочемо, то кошти за квиток повернуть (доречі, повернули, але через курсову різницю за мінусом для нас). На питання про компенсацію втрати квитків на літак, і т.д. (хоча б знижкою у Flixbus) повідомила, що це не проблеми компанії, робіть що хочете, вони за це не відповідають.
Ще трохи розкажу, чому так відбувається: є компанія Flixbus, під яку будь-хто може працювати, у випадку з рейсом Одеса-Варшава, працює такий собі фоп Дуда Василь Васильович. Він відповідає за справність автобусів, бо вони його, їх ремонт, за водіїв які у нього працюють і за те, щоб рейси вчасно забезпечувалися автобусами. Так от, у нашому випадку ПОВНУ відповідальність за те, що рейс не відбувся, несе саме Дуда В.В.
Знайшли ми тел. того Дуди Василя в інтернеті (будьте готові до того, що єдиний зв'язок з компанією і самим перевізником тільки за тим номером, що Ви самі знайдете в інтернеті, Flixbus на скарги і листи не відповідає, чат-підтримка не працює). Слухавку взяла якась дівка і каже: так, це офіс Дуди В.В., якщо хочете замовити у нас квиток на автобус, з радістю допоможу.... А....у вас наш рейс скасували....То чого нам дзвоните, автобус наш, водій наш, а ВСІ претензії в письмовому вигляді до компанії Flixbus, і відчепіться від нас, це не наші проблеми і ми вам нічєго не должні.... Доречі, ще одна пасажирка телефонувала до Flixbus, то їй сказали, що водіїв немає, бо закінчились дні безвізу (а фоп Дуда В.В. ніби раніше не знав, що у ЙОГО водіїв проблеми з документами?).
Висновок: Flixbus і фоп Дуда В.В. не несуть ЖОДНОЇ відповідальність ні за що, перекладають вину один на одного. Як то кажуть- ви самі собі купуєте проблеми. Доречі, досить часто вони продають один квиток-місце двом-трьом людям, а потім водії кажуть, ну що поробиш, буває, сідайте де вільно (тобто ти віддав кошти за конкретне місце, а сидиш де вільно). Раз навіть спостерігала, що чоловік з Львова до Тернополя стояв, поки вийшли люди, щоб звільнилось місце.
Переваги:
  1. Були хороші і професійні водії, КЛЮЧОВЕ слово БУЛИ, бо на фоп Дуда В.В. все менше хочуть працювати професійних водіїв.
Недоліки:
  1. За свої кошти ви купуєте собі: місце стоячи, гонки на дорозі, повну відсутність онлайн підтримки і поїздку, яка буде оплачена і ніколи не відбудеться.

Все сподобалося!

Мар'яна Петерчук Мар'яна Петерчук 24 травня, 2025 год
16.05.25 їздила зі Львова до Будапешту, подорож була максимально комфортною, водій ввічливий та уважний. Розетки справні, туалет працював, WiFi на території Угорщини увімкнули.
Пишу відгук, тому що бачила багато негативних про компанію і хвилювалася за поїздку, але на щастя все було чудово і хвилюватися не було причин. Виїхали і доїхали вчасно!)
Переваги:
  1. Все вчасно, ввічливий персонал, комфортна поїздка
Недоліки:
  1. Не побачила
1 не згоден

ЖАХВИВА НЕЧЕСНА КОМПАНІЯ

Anna Kotova Anna Kotova 21 травня, 2025 год
краще на собаках, ніж з Фліксом! 12.05.2015 Рейс Будапешт-Київ. Нічний рейс. Водії сказали, що зупинка у Ужгороді за 3!!!хвилини!!! Це о 5.00 ранку. Звісно, обираючи між тим, що за ці три хвилини забрати дитину чи доньку, обрала дитину. Мій рюкзак з новим дитячим ноутбуком поїхав далі до Київа. О 9.00 і протягом всього дня БЛАГАЛА горячу лінію допомогти звязатися... Читати відгук краще на собаках, ніж з Фліксом! 12.05.2015 Рейс Будапешт-Київ. Нічний рейс. Водії сказали, що зупинка у Ужгороді за 3!!!хвилини!!! Це о 5.00 ранку. Звісно, обираючи між тим, що за ці три хвилини забрати дитину чи доньку, обрала дитину. Мій рюкзак з новим дитячим ноутбуком поїхав далі до Київа. О 9.00 і протягом всього дня БЛАГАЛА горячу лінію допомогти звязатися з водіями. Ніхто свою дупу навіть не підняв. Відповідь одна- зв'язкуз автобусом немає! Уявляєте- 21 століття, автобус чемчикує 1000 км, а зв'язку з автобусом немає. Думаю, маленький бізнес великої еомпанії. Сволота, яка забрала чужу цінну річ, хай це тобі буде на ліки
Переваги:
  1. НІ
Недоліки:
  1. ОДНІ СУЦІЛЬНІ. Наверху все вказала. Жахлива підтримка, зневажливе становлення, ще й крадії. Хамське обслуговування горячії лінії. ЖОДНОГО фізичного філіалу. Короче, "Рога і копита"

‼️Водитель попросил, я написала ‼️

Татьяна Татьяна 21 травня, 2025 год
За неделю два раза воспользовалась данным перевозчиком. Первый раз из Варшавы до Чернигова : прямой рейс, комфорт, wi fi, добропорядочные водители, благоприятная атмосфера, быстрый доезд. Всё супер‼️. Огромное спасибо водителям и компании.
Второй раз обратно. Тот же автобус,
Маршрут N3227, НО ДРУГАЯ БРИГАДА ВОДИТЕЛЕЙ. И началось:
1- Изначально объявили, что туалет будет закрыт, потому что при его... Читати відгук
За неделю два раза воспользовалась данным перевозчиком. Первый раз из Варшавы до Чернигова : прямой рейс, комфорт, wi fi, добропорядочные водители, благоприятная атмосфера, быстрый доезд. Всё супер‼️. Огромное спасибо водителям и компании.
Второй раз обратно. Тот же автобус,
Маршрут N3227, НО ДРУГАЯ БРИГАДА ВОДИТЕЛЕЙ. И началось:
1- Изначально объявили, что туалет будет закрыт, потому что при его использовании в салоне автобуса будет вонять‼️Пришлось пообщаться на тему комфорта с одним из водителей. Разговор был жутко не приятный с переходом на личности. После этого туалет переодически открывался. Но всё равно принцип справляния нужды зависил от водителя: на заправках, на вокзалах и т.д. По команде. Пассажиры не хотели лишний раз к водителю обращаться, и называли его между собой « сорвавшимся с цепи». Хамское, грубое и неприемлимое поведение водителя омрачило весь комфортабельный переезд из Чернигова в Варшаву
2-При пересечении границы нам пришлось два раза доставать и поставить на место чемоданы из багажного отсека САМОСТОЯТЕЛЬНО. Не один раз никто из водителей не помог этого сделать‼️. При том , что в автобусе исключительно женщины и некоторые с детьми. Сами хаотично пытались поставить и достать свои чемоданы, при этом ударяясь головами о дверцу отсека. Не удобно было жутко, чемоданы просто без порядочно валялись в багажнике. По прибытии в Варшаву была точно такая же ситуация. Водителей мы даже не видели. Я с таким сервисом столкнулась впервые‼️
3- Дорога та же , wi fi отвратительный. Не понятно. Но это мелочи.

Вообщем компания не плохая, автобусы чистые, красивые, маршрут очень востребованный. НО ЧЕЛОВЕЧСКИЙ ФАКТОР никто не отменял.
Проводите работы со своими водителями. Улучшайтесь, ведь мы так нуждаемся в вашем качественном сервисе‼️
1 згоден

Жахливий перевізник

Володимир Володимир 19 травня, 2025 год
Під час поїздки зі Львову в Будапешт, автобус зламався на кордоні, водій просто висадив усіх пасажирів і сказав добиратись самостійно, як хочете.
При скасуванні зворотнього квитка, виявилось, що компанія не повертає кошти, а замість цього нараховує вам бонуси,які ви можете використати на наступні поїздки, у них же, тобто ви дали дасте їм гроші, а вони вам фантікі повернуть.

Квиток з пересадкою

Діана Діана 19 травня, 2025 год
17.05.2025 у мене був автобус з Братислави
з пересадкою у Варшаві Заходня пересадка
була 4 години по квитку, я прибула до
вокзалу Заходня у Варшаві о 17.00 і повинна була пересідати в автобус в напрямку Києва о
21.30 але автобус так і не прибув, я пробула на вокзалі 5 годин і чекала автобуса який не прибув, тому мені довелося купувати... Читати відгук
17.05.2025 у мене був автобус з Братислави
з пересадкою у Варшаві Заходня пересадка
була 4 години по квитку, я прибула до
вокзалу Заходня у Варшаві о 17.00 і повинна була пересідати в автобус в напрямку Києва о
21.30 але автобус так і не прибув, я пробула на вокзалі 5 годин і чекала автобуса який не прибув, тому мені довелося купувати квиток на інший автобус іншого перевізника ,ніде на сайті не було вказано ні про затримку автобуса ні про зміну маршруту, це була жахлива ситуація і дякую фліксбасу за купу витрачених нервів і пролитих сліз і не повернення коштів за квиток, більше ніколи не буду користуватись вашими послугами

Автоперевезення

Галина Галина 16 травня, 2025 год
У травні запланували подорож до Латвії. За два тижні забронювали квитки, оплатили вартість. Квитки дали таким чином, що було дві пересадки: одна в Рівному, друга - в Варшаві. В пунктах пересадок потрібно було ще чекати до відправлення 3-4 год. Протягом цих двох тижнів ще змінювали номер бронювання квитків. За два дні до виїзду з Києва приходить ввечері повідомлення, що "Ваша... Читати відгук У травні запланували подорож до Латвії. За два тижні забронювали квитки, оплатили вартість. Квитки дали таким чином, що було дві пересадки: одна в Рівному, друга - в Варшаві. В пунктах пересадок потрібно було ще чекати до відправлення 3-4 год. Протягом цих двох тижнів ще змінювали номер бронювання квитків. За два дні до виїзду з Києва приходить ввечері повідомлення, що "Ваша подорож з Варшави відміняється". А взамін альтернативи не пропонують. Довелося відмінити це бронювання і звернутись до інших перевізників, які пропонували прямий рейс з Києва до Риги. Добре що хоч гроші за квитки повернули без зайвих зволікань. При бронюванні потрібно дивитись на рейтинг компанії. Зараз бачу, що справи ідуть не дуже.

Мій досвід з Фліксбас

Леся Леся 15 травня, 2025 год
Начиталась всякого і хвилювалась але мені пощастило. Рейс #3280 з Будапешту до Києва. АВТОБУС КА7152ІЕ
14 травня виіхали з парковки аеропорту Будапешту вчасно. Водії ввічливі, турботливі, допомагають з валізами, попереджають про зупинки.
Автобус чистий, туалет працює, WiFi без проблем і швидкий.
Зараз їдемо Україною навіть раніше ніж очікували.
Дуже вдячна водіям!
Переваги:
  1. Швидкий WiFi
  2. Чистий автобус і туалет
  3. Вчасно
  4. Турботливі водії
Недоліки:
  1. Не було

Жахливі враження від подорожі, НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПЕРЕВІЗНИКА!!!!

Larisa Grigoryeva Larisa Grigoryeva 12 травня, 2025 год
Моя подорож з 1.05 по 02.05 (Київ - Катовице) з дитиною 8 років завершилась на Перемишелі, розуміючи, що я запізнююсь на наступний автобус Катовіце - Відень перешли кордон самостійно пішки, Ми за додаткову плату (не малу) самостійно приїхали в Катовіцу і вчасно прийшли на наступний автобус по нашій броні цього самого перевізника. Наступний автобус по квитку в... Читати відгук Моя подорож з 1.05 по 02.05 (Київ - Катовице) з дитиною 8 років завершилась на Перемишелі, розуміючи, що я запізнююсь на наступний автобус Катовіце - Відень перешли кордон самостійно пішки, Ми за додаткову плату (не малу) самостійно приїхали в Катовіцу і вчасно прийшли на наступний автобус по нашій броні цього самого перевізника. Наступний автобус по квитку в 8:50, Водій був здивований як я з дитиною сідаю на його час коли мій перший автобус ще в дорозі. Додаю фото з телефону водія, видно що затримка на +243 хвилини і очікуванне прибуття першого автобуса в 11:23. Вимагаю повернення коштів, які я додатково витратила на іншого перевізника. В особистих повідомленнях надала додаткові підтверджуючі факти. Ще додаю інтернет в автобусі жахливий, сідіння не комфортні, на дальні подорожі не продумані подушечки та ковдри. Ми прямували в Відень на дуже відповідальний конкурс, нам ніяк не можна затримуватися в дорозі. Участь в конкурси такого рівня не можливо запланувати наперед і завчасно придбати квитки. Ця подорож планується після отримання певного переможного місця, і часу на зайвий день це просто не реально. Я працюю, оформлення відпустки на підприємстві в короткі терміни, купівля квитків, нас зустрічали у Відені організатори - це все дуже серьозно. Flixbus - Жахливі враження від подорожі, НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПЕРЕВІЗНИКА!!!!
Переваги:
  1. Водії - ввічливі та культурні. Туалет (чистий, папір білий), але це завдяки людям що були в автобусі, вони просто не смітили.
Недоліки:
  1. ВСЕ, читати мій відгук

Ціни зросли вдвічі за 1 ніч

Марія Марія 5 травня, 2025 год
Декілька днів підбирали дату виїзду і порівнювали умови різних перевізників. За одну ніч
ціни у Flixbus на ту ж саму дату виїзду виросли вдвічі. Цікава цінова політика...

Жахливо, не адекватні оператори гарячої лінії

Виктория Виктория 5 травня, 2025 год
Жахливий сервіс, оператори гарячої лінії не в адекваті, ні в чому не орієнтуються , перебивають , спілкуються зверхньо. Більше ніколи не поїду цим перевізником і Вам не рекомендую

Жахливий перевізник

Oksana Oksana 3 травня, 2025 год
Сьогодні їхала рейсом Париж-Копенгаген( до Гамбургу)
Водії були жахливі
Хами, які взагалі не допомагали з багажем,( ти мусиш сам лізти в багажне відділення і шукати там свою валізу)їх нічого не можна запитати бо вони дуже зайняті, вони не випускали людей з автобуса 7 годин поспіль, але це як виявилось квіточки, тому що в ночі в Кёльні вони забули старого... Читати відгук
Сьогодні їхала рейсом Париж-Копенгаген( до Гамбургу)
Водії були жахливі
Хами, які взагалі не допомагали з багажем,( ти мусиш сам лізти в багажне відділення і шукати там свою валізу)їх нічого не можна запитати бо вони дуже зайняті, вони не випускали людей з автобуса 7 годин поспіль, але це як виявилось квіточки, тому що в ночі в Кёльні вони забули старого чоловіка
Цей чоловік похилого віку їхав з Парижу куди саме не знаю, після 7 годиного не випускання з автобуса, дед який ледве ходить відійшов від автобуса
А водії які мали стояти на паузі 10 хв вирішили поїхати раніше бо вони уже загрузились
Коли їм повідомили, що забули одну людину похилого віку без речей, без документів,взагалі без нічого в чужому великому місті, вночі, вони ніяк не зреагували і просто поїхали
Не розумію як можна бути настільки не людями і злими людьми
Про чистоту туалету взагалі мовчу.
Нікому не рекомендую цього перевізника,бо може вас оставлять вночі, без нічого, в чужому місті(

Повна антисанітарія, бруд, плями, патеки, невиконання умов, тупість водіів,,

Светлана Светлана 2 травня, 2025 год
це моє змінне взуття в якому я сиділа на своєму кріслі. Підошва була БІЛОЮ, чистою,, я не ходила, я саме сиділа в цих тапках,,, це так "прибирають" в салоні.. туалет не миють... шкода немає фото... ганьба!

Примитивное поведение водителей, грязь, вонь, высаживают где попало.. водители необразованные

Светлана Светлана 2 травня, 2025 год
- салон грязный, окна в патеках от еды, под ногами бутылки, грязь, пыльно.. туалет не протирался похоже НИКОГДА.. (стены, зеркало,, все очень грязно!) полная антисанитария... мыла нет!
- Интернета в салоне НЕТ, но будут врать что "это вы не можете поключиться" ага весь салон не мог подключиться потому что его не было вообще!
- людей могут забыть... Читати відгук
- салон грязный, окна в патеках от еды, под ногами бутылки, грязь, пыльно.. туалет не протирался похоже НИКОГДА.. (стены, зеркало,, все очень грязно!) полная антисанитария... мыла нет!
- Интернета в салоне НЕТ, но будут врать что "это вы не можете поключиться" ага весь салон не мог подключиться потому что его не было вообще!
- людей могут забыть на остановке.. и обвинять во всем вас
- при пересменке водители ведут себя как дома в гараже, похабно и очень шумно..
- ночью в салоне шум и музыка от водителей..
- халтурят, не доезжают до официальных автостоянок чтобы не платить за парковку, высаживают где попало... врут на каждом шагу
- водители пустые и необразованные в вопросах маршрута, остановок и пр
- курят в лицо при посадке, вонь заносит в салон, салон вонял постоянно сигаретами водителей
- водителям плевать на все, пассажиры - отдельно.. могут потерять, нахамить, навонять... уровень компетентности и отношения - ужасный!
- полная АНТИориентированность на пассажиров и свои обязанности
- компания глухая и покрывает все проблемы, ляпы.. покрывает все!
- компания ДЕГРАДИРОВАННАЯ.. возит людей как мусор.. плюет на все.. изворачивается от любых проблем.. покрывает любые нарушения водителей... водителей интересует только подработать на вас еще чем-то минуя кассу...
- сейчас клиентов стало меньше, отменяются маршруты по причине малой продажи билетов.. отменить могут за 30 минут... Желаю им как можно меньше клиентов..
Деградированная организация с примитивным, убогим, недостойным отношением к клиентам.. ПОЗОРИЩЕ, грязь, примитивное отношение и очень необразованные водители.. НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Жахливий перевізник, не рекомендую

Olena Olena 28 квітня, 2025 год
Просто жахливий перевізник.
Про запізнення не попереджає, не передзвонює, водій став не там де має ставати автобус, і поїхав без пасажира.
Ніколи більше не буду користуватися цим перевізником і не рекомендую..
1 згоден

Водії хами і аферисти

Вікторія Вікторія 27 квітня, 2025 год
Якби можна було поставити мінусові зірки, я б це зробила. Рейс Львів-Краків
так вийшло що мене залишили на кордоні через брак одного документу і зсадили з мого попереднього автобусу від іншого перевізника і мені довелось чекати на наступний і нажаль це був цей смердючий Flixbus, гіршого перевізника ви не знайдете.
Ціни дуже дорогі,мій квиток від Києва до Вроцлава коштував 1200... Читати відгук
Якби можна було поставити мінусові зірки, я б це зробила. Рейс Львів-Краків
так вийшло що мене залишили на кордоні через брак одного документу і зсадили з мого попереднього автобусу від іншого перевізника і мені довелось чекати на наступний і нажаль це був цей смердючий Flixbus, гіршого перевізника ви не знайдете.
Ціни дуже дорогі,мій квиток від Києва до Вроцлава коштував 1200 грн, а у них з кордону Краківець до Кракова (3 години дороги) 1000 грн собі в кишеню забрав водій і навіть не дав квитка нічого. Хами, не чоловіки,а не зрозуміло що
валізи не складають не дістають,змусив мене заплатити за квиток викрчуючи мені руки перед кордоном,а не після його проходження з погрозами що вали далі на дорогу й чекай наступний автобус.
До цього я була на спеці 5 годин під кордоном і була вимушена поїхати хоча б з ними, він мені хамив,погрожував що зсадить з автобусу.
На табличці автрбусу було написано,що він їде до Вроцлава, я перепитала чи їдуть до Вроцлава, він каже «мало лі шо написано, я туда не їду» я тупо заплатила за малу відстань такі гроші і далі мусила якось викручуватись бо це тупориле тупо висадило всіє людей і сказало шо він не хоче їхати до Вроцлава,люди були в шоці.
Ще можу багато чого написати,але дуже велика злість бере,не їздіть з цим перевізником, дуже багато хороших,не їздіть цим гімном.
Переваги:
  1. немає
Недоліки:
  1. -водії хами
  2. -водії присвоюють гроші
  3. -смердючий автобус
1 згоден

Дуже жахливо

Alina Alina 24 квітня, 2025 год
Їхали рейсом Berlin-Vilnius,дуже невідповідальні водії.
Вийшовши на своїй зупинці нам ніхто не відкрив багажник щоб забрати свою валізу просто закрили двері і поїхали далі 🤦‍♀️
В наслідок валіза поїхала з ними, служба підтримки ніяк не реагує!!

Відгук на Фліксбус

Ievgeniia Ievgeniia 19 квітня, 2025 год
Мій досвід з компанією Фліксбус був вкрай розчаровуючим. Я купила квиток для своєї сестри у цій компанії в надії на те, що їй не прийдеться піклуватися про пересадки (їх у рейсі було дві). Я була впевнена, що водії направлятимуть пасажирів на потрібну платформу, тому що у моєї сестри повний машрут з точки а до точки б. Але не було... Читати відгук Мій досвід з компанією Фліксбус був вкрай розчаровуючим. Я купила квиток для своєї сестри у цій компанії в надії на те, що їй не прийдеться піклуватися про пересадки (їх у рейсі було дві). Я була впевнена, що водії направлятимуть пасажирів на потрібну платформу, тому що у моєї сестри повний машрут з точки а до точки б. Але не було ані вибачень, ані будь-якої допомоги з пересадками. Люди залишились сам на сам зі своєю проблемою. Моїй сестрі прийшлося бігати у місті, якого вона не знає, і шукати свою платформу. На другій пересадці автобус взагалі затримався на 3 години і від компанії не було ЖОДНОЇ інформації щодо часу прибуття автобусу. Я обурена відсутністю елементарної організації та поваги до пасажирів.

Вважаю таке ставлення абсолютно неприйнятним. Якщо компанія позиціонує себе як надійного перевізника, то має нести відповідальність за зриви графіку і піклуватися про своїх клієнтів.
Я видалю цей жахливий додаток цієї нікчемної компанії, щоб взагалі забути про її існування. Ця компанія приносить людям не спокійне пересування, а нічний кошмар.
НІКОМУ НЕ рекомендую користуватися послугами компанії Фліксбус, якщо ви цінуєте свій час, комфорт і повагу до себе.

Продають місця яких немає

Диана Диана 19 квітня, 2025 год
Забронювала місце для своєї мами,щоб їй було комфортно,по ітогу водій тикаючи каже тут немає такого місця ,сідай на останні місця
Нікому не раджу цього перевізника

Не купуйте місця 6С, 6D

Vika Vika 16 квітня, 2025 год
Туалетом тхне так, що аж паморочиться в голові, ніби їдеш на параші в буквальному сенсі. Просто жах 🤢

FlixBus – не ідеально, але доїхати можна

Karolina_Em Karolina_Em 15 квітня, 2025 год
Користувалась послугами FlixBus кілька разів — і загалом враження неоднозначні. З одного боку, ціни доступні, автобуси зручні, є Wi-Fi, розетки, кондиціонер. Сидіння зручні, іноді навіть з додатковим простором для ніг, що для довгих поїздок дуже важливо.
Але з іншого боку — є нюанси. Один раз автобус запізнився майже на годину без пояснень. Інший раз водій був не надто привітним, і... Читати відгук
Користувалась послугами FlixBus кілька разів — і загалом враження неоднозначні. З одного боку, ціни доступні, автобуси зручні, є Wi-Fi, розетки, кондиціонер. Сидіння зручні, іноді навіть з додатковим простором для ніг, що для довгих поїздок дуже важливо.

Але з іншого боку — є нюанси. Один раз автобус запізнився майже на годину без пояснень. Інший раз водій був не надто привітним, і виникли труднощі з посадкою через мовний бар'єр. Додаток FlixBus зручний, але якщо виникає нестандартна ситуація — підтримка відповідає дуже повільно або взагалі не реагує.

Маршрут Львів – Варшава (номер квитка: FB-238194-UA) загалом пройшов нормально, але з затримкою на кордоні, про яку ніхто не попереджав. Добре, що хоч в автобусі було тепло й чисто.

Висновок:
FlixBus — непоганий варіант для бюджетних поїздок по Європі, але не варто очікувати ідеального сервісу. Якщо ставитись до цього як до "просто доїхати" — то все ок. Якщо хочеться комфорту і чіткості — краще обирати інші варіанти.

Повернули кошти за скасований рейс

Олена Олена 14 квітня, 2025 год
Повернули гроші за скасований рейс. Не попередли про скасування рейсу. Навіщо так працювати ? Який сенс ? У пасажирів зірвались поїздки... Хточь взагалі нк зміг доїхати до місця аризначення вчасно.... компанія в черговий раз отримала негативні відгуки... ???? Дивний сервіс.
Переваги:
  1. Повернули гроші за скасоіаний рейс
Недоліки:
  1. Не попередили про скасування рейсу. Зірвана поїздка.

Это точно немецкая компания?

Serhii Serhii 12 квітня, 2025 год
Как ниже неоднократно упоминалось, постоянные отмены рейсов и опоздания автобусов. Я вообще бинго поймал - две отмены подряд, раньше максимум одна была. Возрат средств после отмены рейса - 25% от стоимости билета. Если планируется пересадка на самолет или поезд, вы очень сильно рискуете. Перевозчик для обладателей очень крепких нервов, и которые никуда не спешат.

ОСТОРОЖНО !!! Мошенники !!!

Nnn Nnn 8 квітня, 2025 год
Flixbus - практически мошенники.
Уже НЕ первый раз отменяют в самый последний момент автобус и предупреждают за несколько часов до выезда !!!
Предлагают обмен билета на другой день (на другую дату!) или возврат денег.
Возвращать они предлагают только за минусом комиссий (не понятно каких!). По итогу получается половина оплаченной суммы (в лучшем случае!).
Написала этот отзыв, основываясь исключительно на... Читати відгук
Flixbus - практически мошенники.
Уже НЕ первый раз отменяют в самый последний момент автобус и предупреждают за несколько часов до выезда !!!
Предлагают обмен билета на другой день (на другую дату!) или возврат денег.
Возвращать они предлагают только за минусом комиссий (не понятно каких!). По итогу получается половина оплаченной суммы (в лучшем случае!).

Написала этот отзыв, основываясь исключительно на собственном опыте.

Моему возмущению нет предела.

Будьте осторожны!
НЕ покупайте билеты у Flixbus !!!
Переваги:
  1. Плюсы - О Т С У Т С Т В У Ю Т !
Недоліки:
  1. Минусы - Абсолютно всё, начиная с момента приобретения билета.

#Flixbus3290Київ-Кишенів

Олена Олена 4 квітня, 2025 год
Купила квиток на рейс 3290 Київ -Кишенів. Відправлення з автостанції "Дачна" міста Києва. Відправлення о 7.10 .
Автобус не приїхав. Диспечер сказала, що взагалі не бачит в системі такого автобуса. Коли звернулась до менеджера Flixbus, то той сказав, що рейс було відмінено. !!!! І що мені мало прийти повідомлення а мою електрону пошту. Листа від Flixbus на моїй електроній... Читати відгук
Купила квиток на рейс 3290 Київ -Кишенів. Відправлення з автостанції "Дачна" міста Києва. Відправлення о 7.10 .
Автобус не приїхав. Диспечер сказала, що взагалі не бачит в системі такого автобуса. Коли звернулась до менеджера Flixbus, то той сказав, що рейс було відмінено. !!!! І що мені мало прийти повідомлення а мою електрону пошту. Листа від Flixbus на моїй електроній пошті не було, ні в папці "входящі " ні в папці "спам" ... Відправила їм запит на повернення коштів. Кошти не повернули !!!

Куріння водія в автобусі, вмикання електрочайника за рахунок розеток пасажирів, ігнорування зупинок

Simba Simba 3 квітня, 2025 год
Їхала з Праги в Київ прямим рейсом до центрального автовокзалу Києва (куди ми так і не доїхали). Номер автобуса №3209 (виїзд з Праги 1 квітня о 14:45). Автобус у Прагу прийшов із запізненням, але далі наздогнав час. Далі в Польщі вже водії змінились, зайшли наші. Після чого ми застрягли на заправці на 1 годину і десь 20 хв. Чекали, поки... Читати відгук Їхала з Праги в Київ прямим рейсом до центрального автовокзалу Києва (куди ми так і не доїхали). Номер автобуса №3209 (виїзд з Праги 1 квітня о 14:45). Автобус у Прагу прийшов із запізненням, але далі наздогнав час. Далі в Польщі вже водії змінились, зайшли наші. Після чого ми застрягли на заправці на 1 годину і десь 20 хв. Чекали, поки доставлять ще одне крісло для водія і ще щось поремонтують в автобусі. Приїхали у Вроцлав із великим запізненням. Водії декілька разів намагались ввімкнути свій електрочайник, але не вистачало напруги. Потім вночі на ходу водій знову намагався ввімкнути електрочайник, чайник так і не запрацював у них, але після чергової спроби зробити собі каву всі розетки в автобусі перестали працювати. Пасажири, які зайшли у Кракові вже не мали змоги зарядити свої пристрої. Тобто ми мали їхаи з Кракова до Києва без можливості зарядити свої пристрої. На питання пасажирів, чому не працюють розетки, водії грубо відповіли, шо нам вимкнули електроенергію. Далі було ще веселіше. Один із водіїв просто почав курити за кермом, відкривши своє вікно. Частина диму йшла в автобус, де і так було душно. У мене вже на той час піднялась температура, почався нежить, стало дуже погано. Бо то душно, то сигаретний дим і відчинене водійське вікно. В маршруті були зазначені всі зупинки, але до кінцевої зупинки в Києві ми так і не доїхали. Спочатку мала бути зупинка на автостанції "Київ"(ЖД вокзал), а далі на центральному автовокзалі на Науки. Я домовилась, щоб мене зустріли на центральному автовокзалі, бо стало вже зовсім погано. Але під"їхавши на ЖД вокзал водії зробили об"яву, шо ми приїхали на кінцеву зупинку в Києві. На моє ввічливе питання, що це ж не кінцева зупинка і ми маємо їхати на центральний автовокзал, водій почав махати руками, щоб я закрила свій рот і почав кричати, що я заважаю йому працювати. Хочу зазначити, за всю поїздку це була моя перша розмова з водієм. Я попросила збавити тон і пояснити, чому ми не їдемо на автовокзал, як зазначено в маршруті. Інший водій сказав, що це зворотній маршрут. Ви серйозно?Весь маршрут по зупинкам прописаний для кожної поїздки, за кого ваші водіїї вважають своїх пасажирів? Я пояснила, що це якраз маршрут до Києва, і зазначений час, коли ми маємо бути на кінцевій зупинці. На що мені водії сказали, шо я можу на ЖД вокзалі просто почекати цей час, але автобус не поїде на свою кінцеву зупинку. Далі водії просто вийшли з автобуса і відкрили багажник. І нікуди не поїхали. Мені довелось викликати таксі, щоб доїхати до кінцевої зупинки, яка вже була зазначена в маршруті автобуса. Для мене було шоком таке бачити на міжнародних рейсах. Виявляється, шо це ок курити в автобусах, вмикати електрочайник по 20 разів, щоб всі пасажирські розетки просто перестали працювати, а також не доїзджати до місця призначення, яке зазначене на офіційному сайті Flixbus
1 згоден

Не рекомендую!

Юлія Юлія 27 березня, 2025 год
Flixbus- найпоганіші мої враження від поїздки. Скористувалась його послугами один раз і більше не буду!
Так склалося, що я часто користуюся послугами перевізників, знайшла найулюбленішого ( назву не пишу, щоб не було реклами) тільки з ним і намагаюсь їздити, зручні автобуси, ввічливі водії які допомогають вам весь час поїздки, навіть з багажем на кордоні, стюардеса, яка не залишить вас десь... Читати відгук
Flixbus- найпоганіші мої враження від поїздки. Скористувалась його послугами один раз і більше не буду!

Так склалося, що я часто користуюся послугами перевізників, знайшла найулюбленішого ( назву не пишу, щоб не було реклами) тільки з ним і намагаюсь їздити, зручні автобуси, ввічливі водії які допомогають вам весь час поїздки, навіть з багажем на кордоні, стюардеса, яка не залишить вас десь в полі на перекурі, чай, кава, подушечкі і плєдікі, відмінний вайфай і чистий туалет!!!

Тепер про Flixbus (так склалося, нажаль, що по часу лише він мені підійшов) , тому скористалась його послугами, але перший і останній раз, це точно)
Пишу по гарячих слідах, ось тільки приїхала.
І так, з плюсів : автобус нормальний, їхав по розкладу...на цьому все!
Що несподобалось:водії повністю відсторонен і хамовиті - жінкам навіть не помогають з багажем поставити- вийняти з багажного відділення(, вайфай майже не працює, туалет -смердить, в салоні немає ні кави, ні чаю, ні хоча б кип'яченої води, але то таке, хоча незручно( Далі веселіше - ми залишили людину десь посередині маршруту в полі на заправці серед ночі(( автобус зупинився, водій сказав - 10 хвилин, всі побігли хто за кавою, хто в туалет. Коли від'їхали, я бачу що людини, яка сиділа спереді мене - немає, а деякі речі є. Я до водія, кажу, щось людину здається забули, чи він вийшов? Він каже - не знаю, я ж казав 10 хвилин, то всьо, мені все одно🤦 кажу - перевірте, бо якось підозріло і ніч на дворі. Він хмикнув і їхав далі
Вже на місці прибуття з'ясувалось, що таки залишили людину, бо за його речами прийшли знайомі((
Я й досі в шоці, чому не рахують людей після зупинок? Як людина доїхала? А якщо людині просто стало погано десь в туалеті(((

Висновок: Flixbus для мене вмер!, я буду краще коректувати свій час і їхати з відповідальним перевізником, бо з таким як Flixbus - ну його на фіг, бо ще десь в полі вночі залишить мене з дитиною!

Не рекомендую!
Переваги:
  1. Іхав за розкладом
Недоліки:
  1. Дохріна, читайте вище?
Flixbus
Flixbus
Рейтинг 2 з 5 на підставі 1178 відгуків

Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1097 відгуків
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.7
394 відгука
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 відгука
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 відгука
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 відгуків
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків