Дуже жахливо - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 24 квітня, 2025 год 73 перегляда
Їхали рейсом Berlin-Vilnius,дуже невідповідальні водії.
Вийшовши на своїй зупинці нам ніхто не відкрив багажник щоб забрати свою валізу просто закрили двері і поїхали далі 🤦‍♀️
В наслідок валіза поїхала з ними, служба підтримки ніяк не реагує!!

1 згоден



Коментарі до відгуку

Светлана 2 травня, 2025 год
Служба підтримки лише замітає всі порушення водіів і спростовує іх.. співучастники злочинів.. повне ДНО


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70332 перегляда
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1097 відгуків
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.7
394 відгука
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 відгука
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 відгука
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 відгуків
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків