Жахливий перевізник - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 3 травня, 2025 год 48 переглядів
Сьогодні їхала рейсом Париж-Копенгаген( до Гамбургу)
Водії були жахливі
Хами, які взагалі не допомагали з багажем,( ти мусиш сам лізти в багажне відділення і шукати там свою валізу)їх нічого не можна запитати бо вони дуже зайняті, вони не випускали людей з автобуса 7 годин поспіль, але це як виявилось квіточки, тому що в ночі в Кёльні вони забули старого чоловіка
Цей чоловік похилого віку їхав з Парижу куди саме не знаю, після 7 годиного не випускання з автобуса, дед який ледве ходить відійшов від автобуса
А водії які мали стояти на паузі 10 хв вирішили поїхати раніше бо вони уже загрузились
Коли їм повідомили, що забули одну людину похилого віку без речей, без документів,взагалі без нічого в чужому великому місті, вночі, вони ніяк не зреагували і просто поїхали
Не розумію як можна бути настільки не людями і злими людьми
Про чистоту туалету взагалі мовчу.
Нікому не рекомендую цього перевізника,бо може вас оставлять вночі, без нічого, в чужому місті(





Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70332 перегляда
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1097 відгуків
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.7
394 відгука
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 відгука
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 відгука
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 відгуків
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків