Перший незалежний сайт відгуків України
РУС
/
УКР
Вхід / реєстрація
Видалення відгуків
Зворотний зв'язок
Про нас
Угода користувача
Політика конфіденційності
РУС / УКР
Написати відгук
Головна
›
Компанії
›
Пасажирські перевезення
›
Flixbus
Жахливо, не адекватні оператори гарячої лінії - Відгуки про Flixbus
Поширити відгук
Відповісти автору
Згоден з автором
Не згоден з автором
Поскаржитись
Сторінка відгука
Виктория
Відгук додано
5 травня, 2025 год
3
перегляда
Жахливий сервіс, оператори гарячої лінії не в адекваті, ні в чому не орієнтуються , перебивають , спілкуються зверхньо. Більше ніколи не поїду цим перевізником і Вам не рекомендую
Відповісти
Написати
відгук
35
Поширити
1178
Всі відгуки
Коментарі до відгуку
На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора
Flixbus
Всі відгуки
2.0
5
1178
відгуків
/ 70328 переглядів
Відмінно
Добре
Нормально
Погано
Жахливо
Всі відгуки
Flixbus
Пасажирські перевезення
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Рейтинг: 2
1095 відгуків
Compass Group
Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Elite Express Sp. z o.o. (Элит Пасс Транс)
Рейтинг: 2.8
49 відгуків
Компания Euroclub
Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Рейтинг: 2
1630 відгуків
Перевозчик LuxBus
Рейтинг: 3
372 відгука
P-Trans
Рейтинг: 3
230 відгуків
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС
Рейтинг: 4.4
100 відгуків
Way Grand
Рейтинг: 4.3
88 відгуків
Toco Bus
Рейтинг: 4.5
2304 відгука
Ще пасажирські перевезення
Угода користувача
Політика конфіденційності
Видалення відгуків
Вебмайстрам
Зворотний зв'язок
Про нас
Медицина
Клініки
Ліки
Препарати для схуднення
Контрацептиви
Компанії
Вантажоперевезення
Авиакомпании
Оператори мобільного зв'язку
Страхові компанії
TV та кіно
Фільми
Телепередачі
Телеканали
Шоу-програми
Магазини
Продовольчі супермаркети
Будівельні гіпермаркети
Косметика і парфюмерія
Товари для дітей
IT і інтернет
Інтернет-магазини
Інтернет провайдери
Соціальні мережі
Комп'ютерні ігри
Автомобілі
АЗС
СТО
Автомагазини
Моторні масла
Контакти
Україна, Київ
Телефон:
+38 (095) 446-97-19
E-mail:
[email protected]
Всі права захищені.
© 2010-2026 Відгук™
Жахливо, не адекватні оператори гарячої лінії - Відгуки про Flixbus
відгук
Коментарі до відгуку