Доброго дня! 23 грудня 2024 року я їхала автобусом FlixBus рейсу N11 з Цюриха до Дюссельдорфа. По прибуттю виявилося, що моєї валізи немає в багажному відділенні. Водій розвів руками та порадив звернутися до служби підтримки, але після заповнення всіх необхідних форм я так і не отримала жодної відповіді чи пояснення від компанії. Валіза мʼятного (світло-зеленого) кольору, розміром приблизно 55 x... Читати відгук Доброго дня!
23 грудня 2024 року я їхала автобусом FlixBus рейсу N11 з Цюриха до Дюссельдорфа. По прибуттю виявилося, що моєї валізи немає в багажному відділенні. Водій розвів руками та порадив звернутися до служби підтримки, але після заповнення всіх необхідних форм я так і не отримала жодної відповіді чи пояснення від компанії.
Валіза мʼятного (світло-зеленого) кольору, розміром приблизно 55 x 40 x 20 см, бренду Spilbergen. Усередині були особисті речі, електроніка та новорічні подарунки.
Я опинилася в чужому місті без речей, лише з паспортом. Ситуація неприємна, тим більше під час свят. Якщо хтось випадково забрав цю валізу або має будь-яку інформацію, будь ласка, зв'яжіться зі мною.
Купила білети доплатила за пріоритет вибору місць( приходить лист на пошту , що місця змінено, пишу в службу підтримки , щоб повернули кошти , нащо відповідь приходить змінили тому що є люди більш поважні, або старше за віком і т д . Чудово ми виходить не поважні ✌️😂окей поверніть кошти за послугу яку доплатила , не повернули , відмінила білет... Читати відгук Купила білети доплатила за пріоритет вибору місць( приходить лист на пошту , що місця змінено, пишу в службу підтримки , щоб повернули кошти , нащо відповідь приходить змінили тому що є люди більш поважні, або старше за віком і т д . Чудово ми виходить не поважні ✌️😂окей поверніть кошти за послугу яку доплатила , не повернули , відмінила білет ( було вказано що кошти повертаються. Приходе ваучер що я можу використати ці кошти впродовж дня тільки на флікбус, окей довелось їхати . Їхали ми 7 місце на криші люк з якого жіночці навпроти капало прям на потилицю , ззаду 8 місце сиділа товста білобрисо-сіда Калуша з двома невихованими дітьми як і сама , мало того що від них воняло гівном🤢так та жінка ще кашляла і позіхала так що слюні летіли по всьому салону ….розеток в автобусі не було. Місця для сидіння не зручні, не рекомендую
Мав досвід користування автобусами компанії FlixBus, і хочу поділитися своїми враженнями. Їхав з Естонії до Варшави, і хоча дорога була довгою, на шляху до Варшави автобус був у більш-менш нормальному стані. Але зворотна поїздка виявилася справжнім випробуванням. Постійно капав конденсат із стелі прямо на голову, що було вкрай неприємно. У туалеті не працювало світло, а сидіння пасажира попереду було зламане... Читати відгук Мав досвід користування автобусами компанії FlixBus, і хочу поділитися своїми враженнями. Їхав з Естонії до Варшави, і хоча дорога була довгою, на шляху до Варшави автобус був у більш-менш нормальному стані. Але зворотна поїздка виявилася справжнім випробуванням.
Постійно капав конденсат із стелі прямо на голову, що було вкрай неприємно. У туалеті не працювало світло, а сидіння пасажира попереду було зламане й постійно падало на мою дружину, через що їй доводилося тримати його руками. Сидіння були вкрай незручними, а відстань між ними настільки мала, що це могло б підійти для дітей, але абсолютно не підходило для людей середнього та високого зросту.
За 15 годин дороги в нас із дружиною з'явилися синці на колінах, оскільки ноги просто не було куди подіти. Вентиляція також не працювала, тож у салоні було душно й жарко.
До водіїв претензій не маю – їхали вправно й без затримок. Однак це були найгірші 15 годин дороги в моєму житті. Єдиний комфорт, який пропонував автобус, – це USB-порти для зарядки. Більше ніколи не обиратиму FlixBus для своїх поїздок.
Не можу не залишити відгук про перевізника Flixbus! Що не сподобалось ? -ВСЕ!!!! Перше з чим стикнулись - це підтвердження смс з номером автобуса , бігали між двома лініями видивляючись напрямок руху кожного автобусу ,що приїжджав на лінію ! Дочекавшись свого автобуса виявилось що наше місце зайнято , бо на одне місце продали два квитка , я була з дитиною... Читати відгук Не можу не залишити відгук про перевізника Flixbus! Що не сподобалось ? -ВСЕ!!!! Перше з чим стикнулись - це підтвердження смс з номером автобуса , бігали між двома лініями видивляючись напрямок руху кожного автобусу ,що приїжджав на лінію ! Дочекавшись свого автобуса виявилось що наше місце зайнято , бо на одне місце продали два квитка , я була з дитиною і було принципово сидіти разом ! Ледь вмовила водія першого екіпажу знайти нам місця разом розсудивши людей ! Далі неймовірна спека в салоні та найнезручніші сидіння , але то таке попросила трохи прикрутити пічку - слава Богу мене почули ! На кордоні водії нікому з жінок не допомогли дістати багаж а потім поставити на місце ( це перший перевізник який не допомогає ) ! Перетнувши кордон простояли на заправці більше години через що люди які їхали до Львова не встигли на потяг! А все через те , що зливався бензовоз і ми чекали ! Тобто більше заправок ОКК не було на шляху ????? Далі ще годину чомусь стояли в Рівному -причина не відома ! Врешті решти приїхали до Києві не о 20:20 , а о 22:30 ! Ледь встигли до коменд.години додому !Я розумію коли тримають прикордонники , на це ніхто не може вплинути , але коли водії -просто вибачте відморожені ( причому обидва екіпажі)! І ще питання до керівництва компанії: Вказано що я можу з собою мати 2 валізи на одну людину , у нас було -2 валізи і одна сумка на двох людей ! Водій взяв з мене 230 грн за сумку окремо ! Чи це так повинно бути ????
Забронював квитки на автобус фліксбус більше чим за місяць до подорожі склалася така ситуація що поїхати не вийшло телефоную на гарячу лінію кажу поверніть кошти за квиток а вони заявляють що ми тільки можемо замінити гроші на ваучер НА ЯКИЙ ВАУЧЕР була моя відповідь в кінці з кінцями прийшов до висновку що ФЛІКС БУС шахраї і кошти я свої не... Читати відгук Забронював квитки на автобус фліксбус більше чим за місяць до подорожі склалася така ситуація що поїхати не вийшло телефоную на гарячу лінію кажу поверніть кошти за квиток а вони заявляють що ми тільки можемо замінити гроші на ваучер НА ЯКИЙ ВАУЧЕР була моя відповідь в кінці з кінцями прийшов до висновку що ФЛІКС БУС шахраї і кошти я свої не побачу ніколи НЕВЕДІТЬСЯ НА ЦЬОГО КЛЯТОГО ПЕРЕВІЗНИКА
Мы с парнем забронировали места возле лестницы и переплатили за них. На карте указано одно, а когда мы пришли, номера сидений были другие. Начались разборки с пассажирами, водителем и полицией. В итоге мы были вынуждены пересесть с мест, за которые заплатили. Из-за ошибки компании возник конфликт, и все испортилось. Отвратительный сервис.
Рейс Відень - Медика 01.01.2025 приблизно 12:00-21-00 годині цього ж дня Автобус 1291 , хтось випадково забрав мою валізу Чорна маленька Wings з скотчем на ручці, там просто мої речі, дуже прошу відгукнись,помаранчева косметичка всередині Мій номер 0976201334,0932622164 [email protected]
Доброго дня. Рейс Братислава-Перемишль. 14.12.2024 В салоні автобусу залишився світло-сірий рюкзак і темно-фіолетова сумка. Поверніть, будь ласка речі за винагороду. 0979498313
Мала 29 грудня два автобуса з пересадкою в Дженові, перший спізнився на 2 години я доїхала поїздом і чекала на другий автобус, все було добре стояла і чекала свій автобус, коли час прийшов сканувати квитки водії не можуть відсканувати мій, я оновлюю його оновлюю , той самий рейс правильна дата. Автобус відправлявся в 21.30 мені в 21.32 прийшло повідомлення що... Читати відгук Мала 29 грудня два автобуса з пересадкою в Дженові, перший спізнився на 2 години я доїхала поїздом і чекала на другий автобус, все було добре стояла і чекала свій автобус, коли час прийшов сканувати квитки водії не можуть відсканувати мій, я оновлюю його оновлюю , той самий рейс правильна дата. Автобус відправлявся в 21.30 мені в 21.32 прийшло повідомлення що квиток перенесений на 30 грудня. Без мого дозволу поміняли мій квиток, я водіям показую що купила на сьогодні вони по англійській мові до мене сорі, я говорю що місце вільне є , вони мене не пустили, лишили одну вночі. Через це я мусила купляти новий квиток на 29 грудня але в два рази дорожче і іншим маршрутом. Ну це порушення моїх прав, без мого дозволу без попередження поміняли мій квиток і що я мала би кукурікати до 30 грудня до 21.30. Ідіоти, максимально непрофесійні пасажирські перевезення. З їхнього провтику я влетіла ще на квиток 10 тисяч грн, попередній коштував 5, я в повітря впустила 6 тисяч, добре хоть бо повернули ваучер за попередній. Майте собі на увазі якщо у вас маршрут з пересадкою і перший автобус не встигає на другий (навіть якщо ви встигли), ви в прольоті і вам прийде сповіщення коли вже другий автобус поїде.
Переваги:
Відсутність
Недоліки:
Жахлива система, порушення прав. І кошти тобі ніхто не поверне за те що вони накосячили
Деньги за билет компания не вернула, билет был отменем в тот же день. Накормила ваучером от половины стоимости билета . Пожалела что его использовала. Рейсы ездят как хотят, убила время на пересадку вместо ожидаемого 1 часа 05 мин. 3, 5 часа . WiFi работает отвратительно , остановки делают минимальные. Никаких извинений и компенсации за моральный ущерб! Опоздала на... Читати відгук Деньги за билет компания не вернула, билет был отменем в тот же день. Накормила ваучером от половины стоимости билета . Пожалела что его использовала. Рейсы ездят как хотят, убила время на пересадку вместо ожидаемого 1 часа 05 мин. 3, 5 часа . WiFi работает отвратительно , остановки делают минимальные. Никаких извинений и компенсации за моральный ущерб! Опоздала на похороны с этой компанией!
Мама придбала у перевізника квиток до Німеччини з пересадкою в Чехії, але в результаті того, що довго простояли на кордоні в Польщі, звісно ж що на другий автобус вона не встигла. Компанія спочатку відмовилась від заміни, аргументуючи це тим, що інших автобусів нема, але потім інший автобус раптом знайшовся. Але і на нього вони запізнились на 15 хвилин і другий... Читати відгук Мама придбала у перевізника квиток до Німеччини з пересадкою в Чехії, але в результаті того, що довго простояли на кордоні в Польщі, звісно ж що на другий автобус вона не встигла. Компанія спочатку відмовилась від заміни, аргументуючи це тим, що інших автобусів нема, але потім інший автобус раптом знайшовся. Але і на нього вони запізнились на 15 хвилин і другий автобус чекати не став. А водій першого автобуса або менеджери фірми навіть не спробували попросити його почекати. Як результат - мама сама у чужій країні о 12 ночі шукає де банально поїсти і заночувати після 1,5 добової дороги. А все, що їй кажуть у фірмі, щоб вона шукала собі житло і вони можливо відшкодують його у рамках 80$ (у місті, де мінімальна вартість кімнати в готелі - 100$)
Коли відміняєш бронювання, замість того щоб як в інших нормальних фірмах повернути гроші на рахунок тобі просто видають ваучер, а може я за термін дії цього ваучера не плануючи їхати? А може взагалі то мені потрібні саме гроші, які я заплатила???? І ще що мені вразило, я в інших перевізників такого не бачила,... Читати відгук Коли відміняєш бронювання, замість того щоб як в інших нормальних фірмах повернути гроші на рахунок тобі просто видають ваучер, а може я за термін дії цього ваучера не плануючи їхати? А може взагалі то мені потрібні саме гроші, які я заплатила???? І ще що мені вразило, я в інших перевізників такого не бачила, щоб вибрати місця , треба окрема платити ще гроші, чому в інших я вибираю місця і це входить в вартість квитка???
20.12.24 я їхала рейсом N3280. В автобусі було тепло, чисто, в туалеті прибрано, запах освіжувача, туалетний папір, - загалом приємні враження. Водії, Юрій та Олег, чемні та привітні, перед поїздкою оголосили правила та умови перебування в автобусі. Про всі зупинки і їх тривалість попереджали завчасно. Перевіряли чи всі пасажири є на місці після зупинок. Читаючи інші відгуки, я розумію,... Читати відгук 20.12.24 я їхала рейсом N3280. В автобусі було тепло, чисто, в туалеті прибрано, запах освіжувача, туалетний папір, - загалом приємні враження. Водії, Юрій та Олег, чемні та привітні, перед поїздкою оголосили правила та умови перебування в автобусі. Про всі зупинки і їх тривалість попереджали завчасно. Перевіряли чи всі пасажири є на місці після зупинок. Читаючи інші відгуки, я розумію, що трапляються різні ситуації, іноді дуже неприємні, але мені пощастило їхати в комфортних умовах із приємними водіями. За що їм щиро вдячна💓
Їхала 22 грудня нічним рейсом Київ Прага. Чудовий автобус, не тісний для ніг. Водії ввічливі. Допомогали жінкам з багажем. Були присутні на митниці під час перевірки багажу пасажирів. Інформували. На кордоні затрималися на 8 годин. Звісно, спізнилися. Тому враховуйте час на запізнення, бо ми вимушені о 3 ночі були брати таксі..... +8 годин до обіцяного часу прибуття.... Плюс -... Читати відгук Їхала 22 грудня нічним рейсом Київ Прага. Чудовий автобус, не тісний для ніг. Водії ввічливі. Допомогали жінкам з багажем. Були присутні на митниці під час перевірки багажу пасажирів. Інформували. На кордоні затрималися на 8 годин. Звісно, спізнилися. Тому враховуйте час на запізнення, бо ми вимушені о 3 ночі були брати таксі..... +8 годин до обіцяного часу прибуття.... Плюс - Є додаток, де реально відстежується пересування автобусу! Що зручно для рідних!!! .Планую їхати цим перевізником назад, в січні. Побачимо, що буде.
Переваги:
Ввічливі водії, комфортний автобус, мало зупинок, є туалет!
Недоліки:
Ніхто не попереджає про запізнення при купівлі квитка. Можна спізнитися і попасти на немалі гроші....
Відмовилася від подорожі по сімейним причинам. Компанія прислала мені ваучер на наступну поїздку, після мого звернення на повернення коштів, відповіли відмовою. 10000 тис. Просто подарувала перевізникам. Поїздку відмінила за 4 дні до від'їзду.
Їхала маршрутом Мюнхен -Київ номер маршрута 3209 .Пішла до туалету мене ніхто не чекав,поїхав автобус .Сама перетинала кордон потім сама заплатила щоб доїхати до свого міста .Бидлота…Забрало валізу і ніде не можна з ним звʼязатися .На сайті оператор нічим не поміг .Кидалово .Не їздіть ціни рейсами .Жахливо …Квиток коштував 150 євро .
Їхала влітку 2024 до Києва було чудово, зручний, фірмовий зелений 2х поверх.автобус. Зараз 22.12.2024 абсолютна протилежність. НЕ МАЄ СЕНСУ тепер брати фліксбас, бо можуть замінити автобус.
Переваги:
- туалет працював
Недоліки:
- не фірмовий автобус
- сидіння не тримало нахил
- непрацюючі розетки
- зверху замаленькі полички, сумку рюкзак не покласти
Поїздка Відень-Київ 20.12.24 Почалося з того що все було ок, ми сіли в автобус, був чистий та гарний, коли вже від'їхали, водій оголосив що туалет не працює, і зупинятися по дорозі для туалетів ми взагалі не будемо, працює лише "по маленькому" ну уявіть маршрут на більше дня... А далі у годин 6 ранку взагалі туалет закрили. І у 7 ранку... Читати відгук Поїздка Відень-Київ 20.12.24 Почалося з того що все було ок, ми сіли в автобус, був чистий та гарний, коли вже від'їхали, водій оголосив що туалет не працює, і зупинятися по дорозі для туалетів ми взагалі не будемо, працює лише "по маленькому" ну уявіть маршрут на більше дня... А далі у годин 6 ранку взагалі туалет закрили. І у 7 ранку ми стоїмо на кордоні на вулиці зима, холод, туалет не працює, і ми стоїмо в полі. Це був просто треш...
Дитина стоїть на автовокзалі в Києві на Петлюри. Маршрут до Праги. Автобус поїхав, не забравши її. Не подзвонили, не повідомили, нічого... Вже по мапі бачу що він поїхав. Додзвонитися по телефону неможливо, автовідповідач. І що робити далі? Чат не відповідає.
19.12.2024 на автобусній станції в Празі була затримка рейсу на 4 години, нам видали 0,5 л. води ( строк придатності закінчився в 2023 році) і 2 круасани (з місячною прострочкою). Зі мною подорожували двоє дітей. І компанії Flixbus це зовсім не завадило дітям дати зіпсовані продукти. Це останній раз коли я користуюсь їхніми послугами.
Їздила не один раз. По Європі все було добре - і таймінг, і комфорт, і відношення водіїв. Але вже маю другий досвід повернення в Україну з Європи і якось розчарувалась. У вересні їхала з Франкфурта - туалет не працював, водії нічого не оголошували. Ніхто не міг зрозуміти, де і коли будуть зупинки, скільки часу є, на кордоні теж ні... Читати відгук Їздила не один раз. По Європі все було добре - і таймінг, і комфорт, і відношення водіїв. Але вже маю другий досвід повернення в Україну з Європи і якось розчарувалась.
У вересні їхала з Франкфурта - туалет не працював, водії нічого не оголошували. Ніхто не міг зрозуміти, де і коли будуть зупинки, скільки часу є, на кордоні теж ні слова не сказали - хтось вийшов з сумками, хтось - залишався в салоні, ніхто не розумів, що робити і куди йти Невже так важко просто зробити оголошення?
Але все компенсувалось дешевими квитками, широким вибором направлень та пунктуальністю
Але от зараз повне розчарування: їдемо Краків-Житомир (рейс Прага-Полтава), 19.12.24. Мало того, що затримка 4.5 години без попередження через додаток, всі плани на наступний день шкереберть.. так ще й виявилось, що на місцях, за вибір яких я платила додатково, вже є люди, які також заплатили за це ж місце. І нас таких декілька по автобусу. От це вже дно
Їздила із цим перевізником і раніше, була не дуже прям в захваті, але цього разу не було іншого вибору і я була приємно здивована.Їхала із Чехії в Україну 18.12. Автобус прибував на станції майже вчасно, без великих затримок, а в Київ приїхали навіть на 1.30 год раніше, туалет був чистим, працював всю дорогу, в салоні було комфортно і тепло, єдине,... Читати відгук Їздила із цим перевізником і раніше, була не дуже прям в захваті, але цього разу не було іншого вибору і я була приємно здивована.Їхала із Чехії в Україну 18.12. Автобус прибував на станції майже вчасно, без великих затримок, а в Київ приїхали навіть на 1.30 год раніше, туалет був чистим, працював всю дорогу, в салоні було комфортно і тепло, єдине, що за день до відʼїзду змінили номер сидіння, попередивши про це через пошту, при тому, що я заплатила за вибір конкретного місця, але для мене це не було чимось дуже кримінальним. Загалом дорога сподобалась.
К сожалению нам пришлось второй раз воспользоваться этим перевозчиком так как по другому до нашего города не добраться. Мы заранее бронировали места которых просто не существует и даже более того, на наших местах уже тоже была бронь. Цифры 16С у них в принципе не существует а после 15того места идет 20тое. Слава богу что мне больше не прийдется ехать этим... Читати відгук К сожалению нам пришлось второй раз воспользоваться этим перевозчиком так как по другому до нашего города не добраться. Мы заранее бронировали места которых просто не существует и даже более того, на наших местах уже тоже была бронь. Цифры 16С у них в принципе не существует а после 15того места идет 20тое. Слава богу что мне больше не прийдется ехать этим перевозчиком по тому что это кошмар. Позорище.
Все пішло не так з самого початку. Перед самим виїздом поміняли автобус, наш просто поїхав кудись. В автобусі не було номерів сидінь тому як сказав водій « садитесь где свободно». Не було розеток, вайфаю, ні кави, ні чаю та у вбиральні не було води та елементарного мила або серветок. Також ,що дуже вплинуло на мій комфорт у дорозі... Читати відгук Все пішло не так з самого початку. Перед самим виїздом поміняли автобус, наш просто поїхав кудись. В автобусі не було номерів сидінь тому як сказав водій « садитесь где свободно». Не було розеток, вайфаю, ні кави, ні чаю та у вбиральні не було води та елементарного мила або серветок. Також ,що дуже вплинуло на мій комфорт у дорозі це те, що обдув ( іншими словами витяжка) самого автобуса працювала ну вкрай погано. Було дуже спекотно через опалення і взагалі ніякого доступу до свіжого повітря. Я вже мовчу про витяжки над кожним сидінням, вони взагалі не реагували ні на що. Всі 12 годин мені не було чим дихати і я чекала кожної зупинки щоб надихатись тим повітрям. Люди оплатили поїздку з усіма зручностями ( інтернет, можливість підзарядити техніку, попити чай, каву і просто комфортно їхати) а отримали просто можливість посидіти на сидінні і зарядити телефон біля туалету (там одна розетка все ж була). Загалом не рекомендую і сама більше звертатись не буду, не розумію чому цей перевізник такий популярний маючи таку кількість негативних відгуків.
Переваги:
Місце для сидіння
Недоліки:
Відсутність всіх зручностей вказаних при замовлені квитків
Це найжахливіше обслуговування. Донька повинна була їхати автобусом Люблін Коростень автобус запізнився на час вона чекала на морозі на платформі яка була вказана на автовокзалі. Автобус приїхав встав не на ту платформу поки вона побачила і стала йти до автобуса він поїхав буквально секунди часу, якби був якийсь телефон можна було б зателефонувати щоб він зупинився хоча вони бачили що... Читати відгук Це найжахливіше обслуговування. Донька повинна була їхати автобусом Люблін Коростень автобус запізнився на час вона чекала на морозі на платформі яка була вказана на автовокзалі. Автобус приїхав встав не на ту платформу поки вона побачила і стала йти до автобуса він поїхав буквально секунди часу, якби був якийсь телефон можна було б зателефонувати щоб він зупинився хоча вони бачили що немає пасажира. Це була ніч телефон який знайшли не працював. Дитина залишилась сама в ночі. Кілька разів я користувалася їхніми послугами водії злі і роздратовані. Повертала квитки гроші за них не повернули. Один раз купили панорамні місця за додаткову оплату, а в результаті на ціх місцях водії розташували свої речі і нас посадили на обичні. Буду шукати інші варіанти маршруту.
Переваги:
Немає
Недоліки:
Поганий сервіс, погані водії, не повертають гроші.
Їхала з Праги до Києва 14.12.24 автобусом СВ7741. Водії забули заправити автобус і за 25 км (приблизно) до кордону у нас закінчилось пальне і завоздушило систему. Ми просто стояли по серед траси в заглушеному автобусі більше двох годин, водії чекали поки буде повз приїжджати інший автобус аби дали трохи солярки. Потім більше години водії намагались завести автобус. Коли ми добрались... Читати відгук Їхала з Праги до Києва 14.12.24 автобусом СВ7741. Водії забули заправити автобус і за 25 км (приблизно) до кордону у нас закінчилось пальне і завоздушило систему. Ми просто стояли по серед траси в заглушеному автобусі більше двох годин, водії чекали поки буде повз приїжджати інший автобус аби дали трохи солярки. Потім більше години водії намагались завести автобус. Коли ми добрались до кордону і стали вже в чергу, то водії зрозуміли, що їм не вистачить пального, розвернули автобус і ми поїхали назад в місто на заправку. Поки ми катались туди сюди перед нами стало більше 7 автобусів. Коли вже переїхали кордон, то заїхали на заправку і водії випустили людей на 10 хвилин, а коли декілька людей спізнилось на пару хвилин, то вони просто перед носом закрили двері і почали відʼїжджати махаючи з вікна рукою (типу До побачення), потім повернулись і відкрили двері. Такого свинства я ще не бачила.
Переваги:
Робили каву і чай
Недоліки:
Забули заправити автобус
Стояли по серед траси більше двох годин
Доїхали до кордону, стали в чергу і тільки потім водії зрозуміли, що потрібно повернутись в місто і заправити автобус
Усім рекомендую прочитати. При купівлі квитків онлайн, одразу звертаєш увагу на ціну і можливість повернення, на сайті компанії написано яка втрата при поверненні залежно від часу повернення. Прочитала, купила квиток, оплатила з картки. Збиралася виїхати до дітей. Як завжди у нашому житті, ми припускаємо, а бог розпоряджається. За 10 днів, так склалося, зайшла на сайт здати квиток. Оформила повернення з... Читати відгук Усім рекомендую прочитати. При купівлі квитків онлайн, одразу звертаєш увагу на ціну і можливість повернення, на сайті компанії написано яка втрата при поверненні залежно від часу повернення. Прочитала, купила квиток, оплатила з картки. Збиралася виїхати до дітей. Як завжди у нашому житті, ми припускаємо, а бог розпоряджається. За 10 днів, так склалося, зайшла на сайт здати квиток. Оформила повернення з невеликою втратою. Отримую повідомлення- ваш купон за повернення. Зв'язуюся з оператором. Що таке купон? Я оплачувала з картки, хочу отримати гроші на картку. А мені відповідають ми гроші не повертаємо, використайте їх на іншу поїздку. Купон дійсний - рік. Я, кажу, я можу вже взагалі не скористатися автобусом. Відповідь - читайте в прикріплених правилах на 6 сторінках, там все написано. Три роки їжджу до дітей, різними перевізниками, не раз доводилося здавати квитки, з втратою залежно від часу, але всі завжди повертали гроші. БУДЬТЕ УВАЖНІ, перш ніж обрати цього перевізника! Категорично не рекомендую. Вони будуть користуватися вашими грошима рік, а потім просто відберуть! І це в наш такий не простий час, коли ніхто не знає, що з нами буде завтра!!!!!
Можливо комусь знадобиться , коли будете думати яким перевізником їхати . 1) Ввечері перед відправленням надіслали на пошту листа що у мене змінився маршрут . Але він не просто змінився , замість прямого рейсу з Мюнхена в Київ , вийшло два автобуси з пересадкою в Берліні . Час очікування між пересадками майже 3 години 🤯тепер уявіть скільки часу ви проводите... Читати відгук Можливо комусь знадобиться , коли будете думати яким перевізником їхати . 1) Ввечері перед відправленням надіслали на пошту листа що у мене змінився маршрут . Але він не просто змінився , замість прямого рейсу з Мюнхена в Київ , вийшло два автобуси з пересадкою в Берліні . Час очікування між пересадками майже 3 години 🤯тепер уявіть скільки часу ви проводите в дорозі разом з цими пересадками . 2) Мало того що єдине попередження прийшло просто на пошту .( а ви часто перевіряєте пошту у відпустці ? Бо я ні) тобто тебе не запитали чи хочеш ти так їхати, чи можливо ти відмовишся , так вони ще й забрали мою послугу -їхати без сусіда . Пояснюю за послугу «без сусіда », якщо ти хочеш їхати один на два сидіння , щоб поспати , то ти вносиш додаткову оплату яка дорівнює майже вартості другого квитка . Я спеціально купувала два місця через погане самопочуття . В результаті мені лишили одне . 3) Гроші за друге місце повернули , але увага , не на картку , а на бонусний рахунок , і ці бонуси ти можеш використати тільки щоб придбати у них білет .Серйозно ? 4) Вай фай не працює , а він потрібен для роботи , бо ти в тепер два дні в дорозі 5) Водії ведуть себе взагалі хамовито , мʼяко кажучи .Автобус їде через Стоянку , зазвичай там зупиняються перевізники , бо багато людей живуть в Київській області і їхати ще годину по коркам, щоб повернутися потім назад в область якось не дуже , враховуючи , що і так тобі вже зробили незручності з пересадками . 6) на просте питання чому ви не можете зупинитися в Стоянці , ми ж там їдемо , я отримала відповідь : якщо вам не подобається он таксі -їдьте далі самі (якби я не була в 300 км від Києва , я б точно поїхала ) . Так , мені не подобається , бо це переходить вже всі можливі кордони .FlixBus чекаю на вашу реакцію
Переваги:
Іде
Недоліки:
Зміна рейсів, повернення коштів на рахунок бонусу, без попередження забрали послугу без сусіда , водії хамлять
Сьогодні я приїхала до Львова з Мюнхена , але це не кінець подорожі , весь сюрприз почався зі Львова . Мало того що тримали довго на кордоні , так ще мав бути прямий але всіх пересадили. Мій автобус мав бути у Львові о 8 ранку приїхали ми об 11:45. І пересіли в автобус !!!!виїхали зі Львова о 13:50!!! Автобус... Читати відгук Сьогодні я приїхала до Львова з Мюнхена , але це не кінець подорожі , весь сюрприз почався зі Львова . Мало того що тримали довго на кордоні , так ще мав бути прямий але всіх пересадили. Мій автобус мав бути у Львові о 8 ранку приїхали ми об 11:45. І пересіли в автобус !!!!виїхали зі Львова о 13:50!!! Автобус брудний це нічого не сказати. !!!!!! Що це за відношення до людей !!!! Пилюка , об що не зачепишся грязюкою!!!! Ми їдемо вже другу добу …. Я маю дихати цим брудом!!! Ми вам , що худоба!!!????? Мені не потрібна ваша компенсація !!! Хай відповість той , хто так відноситься до людей ! З нього штраф чи які у вас є покарання. Це не може бути просто вибачення і завтра робимо те саме! Має хтось відповідати за чистоту в салоні . Ніхто не просить нового автобусу !!! елементарна чистота має бути!!!
Прошу звернути увагу на непрофесіоналізм, необачність та хамство деяких водіїв. Зокрема, водій автобуса з номерами АВ8150КР орієнтовно о 8 год. ранку 10.12.2024 року біля МакДональдзу на пр. Чорновола в м. Львів буквально "вилетів" на транспортне кільце, займаючи одразу дві смуги ГТ та ледь не спричинив ДТП з легковим автомобілем, який вже був на кільці та рухався по займаній смузі. Коли... Читати відгук Прошу звернути увагу на непрофесіоналізм, необачність та хамство деяких водіїв. Зокрема, водій автобуса з номерами АВ8150КР орієнтовно о 8 год. ранку 10.12.2024 року біля МакДональдзу на пр. Чорновола в м. Львів буквально "вилетів" на транспортне кільце, займаючи одразу дві смуги ГТ та ледь не спричинив ДТП з легковим автомобілем, який вже був на кільці та рухався по займаній смузі. Коли водій тз, якого ледь не переїхали, зупинився та ввічливо зробив зауваження водієві, щоб був обережнішим на дорозі, то у відповідь почув, що "його" автобус коштує вдвічі дорожче, тому йому все дозволено. Пан водій, мабуть, уявив себе Богом на дорозі. Оскільки при таких погодних умовах, як сьогодні (ожеледиця, сніг) грубо порушувати правила ПДР, наражаючи на небезпеку пасажирів, себе та інших учасників дорожнього руху, як мінімум, не розумно, а неадекватна поведінка шофера взагалі заслуговує особливої уваги з боку керівництва компанії "FlixBus".
ВКРАЛИ ВАЛІЗУ
23 грудня 2024 року я їхала автобусом FlixBus рейсу N11 з Цюриха до Дюссельдорфа. По прибуттю виявилося, що моєї валізи немає в багажному відділенні. Водій розвів руками та порадив звернутися до служби підтримки, але після заповнення всіх необхідних форм я так і не отримала жодної відповіді чи пояснення від компанії.
Валіза мʼятного (світло-зеленого) кольору, розміром приблизно 55 x... Читати відгук Доброго дня!
23 грудня 2024 року я їхала автобусом FlixBus рейсу N11 з Цюриха до Дюссельдорфа. По прибуттю виявилося, що моєї валізи немає в багажному відділенні. Водій розвів руками та порадив звернутися до служби підтримки, але після заповнення всіх необхідних форм я так і не отримала жодної відповіді чи пояснення від компанії.
Валіза мʼятного (світло-зеленого) кольору, розміром приблизно 55 x 40 x 20 см, бренду Spilbergen. Усередині були особисті речі, електроніка та новорічні подарунки.
Я опинилася в чужому місті без речей, лише з паспортом. Ситуація неприємна, тим більше під час свят. Якщо хтось випадково забрав цю валізу або має будь-яку інформацію, будь ласка, зв'яжіться зі мною.
Дякую за будь-яку допомогу чи пораду!
Контактні дані:
Email: [email protected]
Телефон: +380978191635
Жахливо, не рекомендую
Качество поїздки
Постійно капав конденсат із стелі прямо на голову, що було вкрай неприємно. У туалеті не працювало світло, а сидіння пасажира попереду було зламане... Читати відгук Мав досвід користування автобусами компанії FlixBus, і хочу поділитися своїми враженнями. Їхав з Естонії до Варшави, і хоча дорога була довгою, на шляху до Варшави автобус був у більш-менш нормальному стані. Але зворотна поїздка виявилася справжнім випробуванням.
Постійно капав конденсат із стелі прямо на голову, що було вкрай неприємно. У туалеті не працювало світло, а сидіння пасажира попереду було зламане й постійно падало на мою дружину, через що їй доводилося тримати його руками. Сидіння були вкрай незручними, а відстань між ними настільки мала, що це могло б підійти для дітей, але абсолютно не підходило для людей середнього та високого зросту.
За 15 годин дороги в нас із дружиною з'явилися синці на колінах, оскільки ноги просто не було куди подіти. Вентиляція також не працювала, тож у салоні було душно й жарко.
До водіїв претензій не маю – їхали вправно й без затримок. Однак це були найгірші 15 годин дороги в моєму житті. Єдиний комфорт, який пропонував автобус, – це USB-порти для зарядки. Більше ніколи не обиратиму FlixBus для своїх поїздок.
Найгірший перевізник
Далі ще годину чомусь стояли в Рівному -причина не відома ! Врешті решти приїхали до Києві не о 20:20 , а о 22:30 ! Ледь встигли до коменд.години додому !Я розумію коли тримають прикордонники , на це ніхто не може вплинути , але коли водії -просто вибачте відморожені ( причому обидва екіпажі)! І ще питання до керівництва компанії: Вказано що я можу з собою мати 2 валізи на одну людину , у нас було -2 валізи і одна сумка на двох людей ! Водій взяв з мене 230 грн за сумку окремо ! Чи це так повинно бути ????
FLIXBUS ШАХРАЇ
НЕВЕДІТЬСЯ НА ЦЬОГО КЛЯТОГО ПЕРЕВІЗНИКА
Фирма FlixBus продала неправильные места пассажирам, через что, были проблемы с полицией
Перепутали валізу!
Автобус 1291 , хтось випадково забрав мою валізу
Чорна маленька Wings з скотчем на ручці, там просто мої речі, дуже прошу відгукнись,помаранчева косметичка всередині
Мій номер 0976201334,0932622164
[email protected]
Втрачений багаж
Поверніть, будь ласка речі за винагороду.
0979498313
Жахливе обслуговування
Первая и последняя поездка
Пожалела что его использовала. Рейсы ездят как хотят, убила время на пересадку вместо ожидаемого 1 часа 05 мин. 3, 5 часа .
WiFi работает отвратительно , остановки делают минимальные.
Никаких извинений и компенсации за моральный ущерб! Опоздала на... Читати відгук Деньги за билет компания не вернула, билет был отменем в тот же день. Накормила ваучером от половины стоимости билета .
Пожалела что его использовала. Рейсы ездят как хотят, убила время на пересадку вместо ожидаемого 1 часа 05 мин. 3, 5 часа .
WiFi работает отвратительно , остановки делают минимальные.
Никаких извинений и компенсации за моральный ущерб! Опоздала на похороны с этой компанией!
Абсолютна відсутність клієнтоорієнтовності
Не повертають гроші за квиток
І ще що мені вразило, я в інших перевізників такого не бачила,... Читати відгук Коли відміняєш бронювання, замість того щоб як в інших нормальних фірмах повернути гроші на рахунок тобі просто видають ваучер, а може я за термін дії цього ваучера не плануючи їхати? А може взагалі то мені потрібні саме гроші, які я заплатила????
І ще що мені вразило, я в інших перевізників такого не бачила, щоб вибрати місця , треба окрема платити ще гроші, чому в інших я вибираю місця і це входить в вартість квитка???
Поїздка Будапешт-Київ
Читаючи інші відгуки, я розумію,... Читати відгук 20.12.24 я їхала рейсом N3280. В автобусі було тепло, чисто, в туалеті прибрано, запах освіжувача, туалетний папір, - загалом приємні враження. Водії, Юрій та Олег, чемні та привітні, перед поїздкою оголосили правила та умови перебування в автобусі. Про всі зупинки і їх тривалість попереджали завчасно. Перевіряли чи всі пасажири є на місці після зупинок.
Читаючи інші відгуки, я розумію, що трапляються різні ситуації, іноді дуже неприємні, але мені пощастило їхати в комфортних умовах із приємними водіями. За що їм щиро вдячна💓
Все сподобалось. І водії, і автобус
Не повернули гроші за білет
Водій оставив на кордоні з Польщею і поїхав
Зіпсувались
Зараз 22.12.2024 абсолютна протилежність.
НЕ МАЄ СЕНСУ тепер брати фліксбас, бо можуть замінити автобус.
Відношення до людей як до тварин
Почалося з того що все було ок, ми сіли в автобус, був чистий та гарний, коли вже від'їхали, водій оголосив що туалет не працює, і зупинятися по дорозі для туалетів ми взагалі не будемо, працює лише "по маленькому" ну уявіть маршрут на більше дня... А далі у годин 6 ранку взагалі туалет закрили. І у 7 ранку... Читати відгук Поїздка Відень-Київ 20.12.24
Почалося з того що все було ок, ми сіли в автобус, був чистий та гарний, коли вже від'їхали, водій оголосив що туалет не працює, і зупинятися по дорозі для туалетів ми взагалі не будемо, працює лише "по маленькому" ну уявіть маршрут на більше дня... А далі у годин 6 ранку взагалі туалет закрили. І у 7 ранку ми стоїмо на кордоні на вулиці зима, холод, туалет не працює, і ми стоїмо в полі. Це був просто треш...
Автобус поїхав без пасажира
Flixbus годує прострочкою
Вкрай розчарована
У вересні їхала з Франкфурта - туалет не працював, водії нічого не оголошували. Ніхто не міг зрозуміти, де і коли будуть зупинки, скільки часу є, на кордоні теж ні... Читати відгук Їздила не один раз. По Європі все було добре - і таймінг, і комфорт, і відношення водіїв. Але вже маю другий досвід повернення в Україну з Європи і якось розчарувалась.
У вересні їхала з Франкфурта - туалет не працював, водії нічого не оголошували. Ніхто не міг зрозуміти, де і коли будуть зупинки, скільки часу є, на кордоні теж ні слова не сказали - хтось вийшов з сумками, хтось - залишався в салоні, ніхто не розумів, що робити і куди йти Невже так важко просто зробити оголошення?
Але все компенсувалось дешевими квитками, широким вибором направлень та пунктуальністю
Але от зараз повне розчарування: їдемо Краків-Житомир (рейс Прага-Полтава), 19.12.24. Мало того, що затримка 4.5 години без попередження через додаток, всі плани на наступний день шкереберть.. так ще й виявилось, що на місцях, за вибір яких я платила додатково, вже є люди, які також заплатили за це ж місце. І нас таких декілька по автобусу. От це вже дно
Швидка та комфортна дорога
Загалом дорога сподобалась.
Не рекомендую
Слава богу что мне больше не прийдется ехать этим... Читати відгук К сожалению нам пришлось второй раз воспользоваться этим перевозчиком так как по другому до нашего города не добраться. Мы заранее бронировали места которых просто не существует и даже более того, на наших местах уже тоже была бронь. Цифры 16С у них в принципе не существует а после 15того места идет 20тое.
Слава богу что мне больше не прийдется ехать этим перевозчиком по тому что это кошмар.
Позорище.
Дуже не рекомендую перевізника
Перед самим виїздом поміняли автобус, наш просто поїхав кудись.
В автобусі не було номерів сидінь тому як сказав водій « садитесь где свободно». Не було розеток, вайфаю, ні кави, ні чаю та у вбиральні не було води та елементарного мила або серветок.
Також ,що дуже вплинуло на мій комфорт у дорозі... Читати відгук Все пішло не так з самого початку.
Перед самим виїздом поміняли автобус, наш просто поїхав кудись.
В автобусі не було номерів сидінь тому як сказав водій « садитесь где свободно». Не було розеток, вайфаю, ні кави, ні чаю та у вбиральні не було води та елементарного мила або серветок.
Також ,що дуже вплинуло на мій комфорт у дорозі це те, що обдув ( іншими словами витяжка) самого автобуса працювала ну вкрай погано. Було дуже спекотно через опалення і взагалі ніякого доступу до свіжого повітря. Я вже мовчу про витяжки над кожним сидінням, вони взагалі не реагували ні на що.
Всі 12 годин мені не було чим дихати і я чекала кожної зупинки щоб надихатись тим повітрям. Люди оплатили поїздку з усіма зручностями ( інтернет, можливість підзарядити техніку, попити чай, каву і просто комфортно їхати) а отримали просто можливість посидіти на сидінні і зарядити телефон біля туалету (там одна розетка все ж була).
Загалом не рекомендую і сама більше звертатись не буду, не розумію чому цей перевізник такий популярний маючи таку кількість негативних відгуків.
Найжахливіші автобуси
ЗАБУЛИ ЗАПРАВИТИ АВТОБУС
Водії забули заправити автобус і за 25 км (приблизно) до кордону у нас закінчилось пальне і завоздушило систему. Ми просто стояли по серед траси в заглушеному автобусі більше двох годин, водії чекали поки буде повз приїжджати інший автобус аби дали трохи солярки. Потім більше години водії намагались завести автобус. Коли ми добрались... Читати відгук Їхала з Праги до Києва 14.12.24 автобусом СВ7741.
Водії забули заправити автобус і за 25 км (приблизно) до кордону у нас закінчилось пальне і завоздушило систему. Ми просто стояли по серед траси в заглушеному автобусі більше двох годин, водії чекали поки буде повз приїжджати інший автобус аби дали трохи солярки. Потім більше години водії намагались завести автобус. Коли ми добрались до кордону і стали вже в чергу, то водії зрозуміли, що їм не вистачить пального, розвернули автобус і ми поїхали назад в місто на заправку. Поки ми катались туди сюди перед нами стало більше 7 автобусів.
Коли вже переїхали кордон, то заїхали на заправку і водії випустили людей на 10 хвилин, а коли декілька людей спізнилось на пару хвилин, то вони просто перед носом закрили двері і почали відʼїжджати махаючи з вікна рукою (типу До побачення), потім повернулись і відкрили двері.
Такого свинства я ще не бачила.
Як ошукують клиентів
При купівлі квитків онлайн, одразу звертаєш увагу на ціну і можливість повернення, на сайті компанії написано яка втрата при поверненні залежно від часу повернення.
Прочитала, купила квиток, оплатила з картки.
Збиралася виїхати до дітей.
Як завжди у нашому житті, ми припускаємо, а бог розпоряджається.
За 10 днів, так склалося, зайшла на сайт здати квиток.
Оформила повернення з... Читати відгук Усім рекомендую прочитати.
При купівлі квитків онлайн, одразу звертаєш увагу на ціну і можливість повернення, на сайті компанії написано яка втрата при поверненні залежно від часу повернення.
Прочитала, купила квиток, оплатила з картки.
Збиралася виїхати до дітей.
Як завжди у нашому житті, ми припускаємо, а бог розпоряджається.
За 10 днів, так склалося, зайшла на сайт здати квиток.
Оформила повернення з невеликою втратою.
Отримую повідомлення- ваш купон за повернення.
Зв'язуюся з оператором. Що таке купон?
Я оплачувала з картки, хочу отримати гроші на картку.
А мені відповідають ми гроші не повертаємо, використайте їх на іншу поїздку.
Купон дійсний - рік.
Я, кажу, я можу вже взагалі не скористатися автобусом.
Відповідь - читайте в прикріплених правилах на 6 сторінках, там все написано.
Три роки їжджу до дітей, різними перевізниками, не раз доводилося здавати квитки, з втратою залежно від часу, але всі завжди повертали гроші.
БУДЬТЕ УВАЖНІ,
перш ніж обрати цього перевізника!
Категорично не рекомендую.
Вони будуть користуватися вашими грошима рік, а потім просто відберуть!
І це в наш такий не простий час, коли ніхто не знає, що з нами буде завтра!!!!!
Погані умови перевезення
1) Ввечері перед відправленням надіслали на пошту листа що у мене змінився маршрут .
Але він не просто змінився , замість прямого рейсу з Мюнхена в Київ , вийшло два автобуси з пересадкою в Берліні .
Час очікування між пересадками майже 3 години 🤯тепер уявіть скільки часу ви проводите... Читати відгук Можливо комусь знадобиться , коли будете думати яким перевізником їхати .
1) Ввечері перед відправленням надіслали на пошту листа що у мене змінився маршрут .
Але він не просто змінився , замість прямого рейсу з Мюнхена в Київ , вийшло два автобуси з пересадкою в Берліні .
Час очікування між пересадками майже 3 години 🤯тепер уявіть скільки часу ви проводите в дорозі разом з цими пересадками .
2) Мало того що єдине попередження прийшло просто на пошту .( а ви часто перевіряєте пошту у відпустці ? Бо я ні) тобто тебе не запитали чи хочеш ти так їхати, чи можливо ти відмовишся , так вони ще й забрали мою послугу -їхати без сусіда .
Пояснюю за послугу «без сусіда », якщо ти хочеш їхати один на два сидіння , щоб поспати , то ти вносиш додаткову оплату яка дорівнює майже вартості другого квитка .
Я спеціально купувала два місця через погане самопочуття .
В результаті мені лишили одне .
3) Гроші за друге місце повернули , але увага , не на картку , а на бонусний рахунок , і ці бонуси ти можеш використати тільки щоб придбати у них білет .Серйозно ?
4) Вай фай не працює , а він потрібен для роботи , бо ти в тепер два дні в дорозі
5) Водії ведуть себе взагалі хамовито , мʼяко кажучи .Автобус їде через Стоянку , зазвичай там зупиняються перевізники , бо багато людей живуть в Київській області і їхати ще годину по коркам, щоб повернутися потім назад в область якось не дуже , враховуючи , що і так тобі вже зробили незручності з пересадками .
6) на просте питання чому ви не можете зупинитися в Стоянці , ми ж там їдемо , я отримала відповідь : якщо вам не подобається он таксі -їдьте далі самі (якби я не була в 300 км від Києва , я б точно поїхала ) .
Так , мені не подобається , бо це переходить вже всі можливі кордони .FlixBus чекаю на вашу реакцію
Бруд в автобусі
Непрофесіоналізм та необоережність водіїв
Зокрема, водій автобуса з номерами АВ8150КР орієнтовно о 8 год. ранку 10.12.2024 року біля МакДональдзу на пр. Чорновола в м. Львів буквально "вилетів" на транспортне кільце, займаючи одразу дві смуги ГТ та ледь не спричинив ДТП з легковим автомобілем, який вже був на кільці та рухався по займаній смузі. Коли... Читати відгук Прошу звернути увагу на непрофесіоналізм, необачність та хамство деяких водіїв.
Зокрема, водій автобуса з номерами АВ8150КР орієнтовно о 8 год. ранку 10.12.2024 року біля МакДональдзу на пр. Чорновола в м. Львів буквально "вилетів" на транспортне кільце, займаючи одразу дві смуги ГТ та ледь не спричинив ДТП з легковим автомобілем, який вже був на кільці та рухався по займаній смузі. Коли водій тз, якого ледь не переїхали, зупинився та ввічливо зробив зауваження водієві, щоб був обережнішим на дорозі, то у відповідь почув, що "його" автобус коштує вдвічі дорожче, тому йому все дозволено.
Пан водій, мабуть, уявив себе Богом на дорозі. Оскільки при таких погодних умовах, як сьогодні (ожеледиця, сніг) грубо порушувати правила ПДР, наражаючи на небезпеку пасажирів, себе та інших учасників дорожнього руху, як мінімум, не розумно, а неадекватна поведінка шофера взагалі заслуговує особливої уваги з боку керівництва компанії "FlixBus".