Абсолютна відсутність клієнтоорієнтовності - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 29 грудня, 2024 год 25 переглядів
Мама придбала у перевізника квиток до Німеччини з пересадкою в Чехії, але в результаті того, що довго простояли на кордоні в Польщі, звісно ж що на другий автобус вона не встигла. Компанія спочатку відмовилась від заміни, аргументуючи це тим, що інших автобусів нема, але потім інший автобус раптом знайшовся. Але і на нього вони запізнились на 15 хвилин і другий автобус чекати не став. А водій першого автобуса або менеджери фірми навіть не спробували попросити його почекати. Як результат - мама сама у чужій країні о 12 ночі шукає де банально поїсти і заночувати після 1,5 добової дороги. А все, що їй кажуть у фірмі, щоб вона шукала собі житло і вони можливо відшкодують його у рамках 80$ (у місті, де мінімальна вартість кімнати в готелі - 100$)




Коментарі до відгуку

Евгения 4 січня, 2025 год
Нажаль, ми з родиною їхали тим рейсом і Ваша мама була нашою сусідкою. Вона переживала, що не встигне на пересадку, але інтелігентно просила порадити водія як їй бути в такій ситуації. У відповідь «Мені все одно, шо хочте те й робіть». Дуже шкода, що її так і лишили у Празі. Ми приїхали до Праги близько першої години ночі і автовокзал не працював.

Хотіла додати, що водій абсолютний неадекватний хам. На звернення чи питання пасажирів він визвірявся так, що мову віднімало. Я була свідком як він істерично орав на дівчину у відповідь на банальне питання. Зі своїм напарником гнули матюччя півдороги, поки їх не змінили інші водії, не дивлячись на жінок і дітей серед пасажирів.

Ми звернули увагу як він акцентував свому напарнику на тому, що не треба нікого чекати та перевіряти чи всі на місці. На зупинці у Польщі пасажири кричали, що хлопець не встиг, просили почекати, але водія це потішило і він ще швидше почав їхати…

Напарнику від гучно повідомив як його вже всі дістали (але більш козлячою мовою) і що йому все одно на пасажирів, бо він найнятий водій. На прохання допомогти з туалетом на кордоні (ми стояли близько 14 годин), він сказав, що туалет «скінчився, потрібно було розраховувати».

Всю дорогу водій курив у відкрите вікно, у нас є фото.

Якщо цей відзив читають представники Flixbus, просимо прийняти міри щодо таких водіїв, яких не тільки на рейси допускати не можна, але й в соціум вцілому.

Ми в шоці, що такі люди працюють у сфері обслуговування…

P.s.: рейс 3209 28 грудня 2024 року, водій працював на рейсі з Києва


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70338 переглядів
Пасажирські перевезення
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.7
395 відгуків
Стецик Т.В. пассажирские перевозки
Стецик Т.В. пассажирские перевозки

Рейтинг: 1.9
739 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
47 відгуків
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1097 відгуків
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 відгука
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 відгука
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 відгуків
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків