Flixbus відгуки клієнтів / страница 4

Flixbus відгуки клієнтів
Flixbus
2.0 5
1178 відгуків / 70324 перегляда
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Відношення водіїв - це дно. Навчіть бляха муха вже бути їх нормальними. Будапешт- Нови Сад.21.10.202

Єлизавета Єлизавета 21 жовтня, 2025 год
Тобто своє місце по квитку я не отримала, при тому що я бляха доплачувала за це кошти, нікого не хвилювало, на прохання сісти на своє місце я була проігнорувана. ТАКОЖ ВІЛЬНОЇ РОЗЕТКИ НЕ БУЛО НА МІСЦІ, БО ВОДІЙ ВИРІШИВ, ЩО ЙОГО ТЕЛЕФОН БУДЕ ТАМ. Супер дякую флікс бас за настрій. Ви пробиваете дно, навчиться вже працювати якісно.

Рейс 3280 Київ Будапешт

Віра В. Віра В. 20 жовтня, 2025 год
Після стількох негативних відгуків трохи переживала за поїздку. Але була приємно здивована ввічливістю водіїв, пунктуальності, чистотою салона автобуса. Автобус приїхав вчасно, виїхав вчасно. На обидвох кордонах перевірялись 1,5 години завдяки тому, що наші співвітчизники перестали тягати сигарети і сало через кордон. Тому перевірка пройшла швидко, без штрафів. Водії культурні і уважні, перевіряли чи всі на місцях, рахували пасажирів, давали корисні... Читати відгук Після стількох негативних відгуків трохи переживала за поїздку. Але була приємно здивована ввічливістю водіїв, пунктуальності, чистотою салона автобуса. Автобус приїхав вчасно, виїхав вчасно. На обидвох кордонах перевірялись 1,5 години завдяки тому, що наші співвітчизники перестали тягати сигарети і сало через кордон. Тому перевірка пройшла швидко, без штрафів. Водії культурні і уважні, перевіряли чи всі на місцях, рахували пасажирів, давали корисні поради. В Будапешт приїхали на 40 хвилин раніше. Дякую за поїздку.
Переваги:
  1. Пунктуальність, ввічливість водіїв
Недоліки:
  1. Вже коли сиділа в автобусі і рушала в подорож, прийшла дивна смс від фліксбас, що мій рейс затримується на 109 хвилин....якийсь збій.

Приїхали вчасно.

Віра Віра 20 жовтня, 2025 год
Ввічливі водії, салон автобуса чистий, туалет працює. Кордон пройшли швидко, тому що пасажири не везли нічого забороненого. В Будапешт приїхали раніше запланованого.
Переваги:
  1. Привітливі водії.
Недоліки:
  1. Вже сидячи в автобусі і вирушаючи в подорож, отримала смс від компанії Фліксбас, що мій рейс затримується на 109 хвилин...

Зручно та доступно подорожувати з Flixbus

Олег Петренко Олег Петренко 16 жовтня, 2025 год
Скористався послугами Flixbus для поїздки з Києва до Львова. Автобус був сучасним і чистим, водій виявився ввічливим та професійним. Ціни на квитки були прийнятними, і поїздка пройшла без затримок. Загалом задоволений сервісом і можу рекомендувати цю компанію для подорожей.

Просто чудом остались живы.

Nina Samsonova Nina Samsonova 11 жовтня, 2025 год
Рейс Краков - Киев 04.10.25.
Ещё на территории Польши я увидела в новостях, что Львов под обстрелом. Сказала об этом водителю, но он ведь самый умный. Короче говоря, попали мы под этот самый обстрел. Взрывы со всех сторон, люди кричат чтобы водитель остановился на что водитель сказал, что сейчас найдет какую - нибудь заправку,заедет туда и остановится. Во время обстрела... Читати відгук
Рейс Краков - Киев 04.10.25.
Ещё на территории Польши я увидела в новостях, что Львов под обстрелом. Сказала об этом водителю, но он ведь самый умный. Короче говоря, попали мы под этот самый обстрел. Взрывы со всех сторон, люди кричат чтобы водитель остановился на что водитель сказал, что сейчас найдет какую - нибудь заправку,заедет туда и остановится. Во время обстрела на заправке!!! Увидел Socar, не дали пассажиры подъехать совсем близко и слава Богу потому, что взрывы были вокруг автобуса. Осколками разбило люк и стекла посыпались на людей. Только после этого водитель сказал, что нужно быстро уезжать из Львова. Гнал он очень быстро,но при этом постоянно (!) разговаривал по телефону. У меня есть фото и видео этой гонки с телефоном возле уха. К сожалению, формат файлов не подходит,но, если руководство компании заинтересует эта информация, я предоставляю их.
В разговоре водителя периодически проскакивает мат.
Интернет в автобусе отсутствует. Wi-Fi " без доступа к интернету.
Я не знаю как мы остались живы после взрывов вокруг автобуса и после гонки с телефоном у уха.
Кто собирается воспользоваться услугами этой компании, очень хорошо подумайте перед тем, как доверить им свою жизнь!
1 згоден 1 не згоден

Дві останні поїздки...

Андрій Іванович Пастушенко. Військовий пенсіонер, Командир добровольчого батальйону ОУН з 2014-го року. Звільнений по досягненні граничного віку з ЗСУ. Андрій Іванович Пастушенко. Військовий пенсіонер, Командир добровольчого батальйону ОУН з 2014-го року. Звільнений по досягненні граничного віку з ЗСУ. 10 жовтня, 2025 год
Хотів чесно і тактовно поділитися своїми відчуттями та зауваженнями відносно роботи "Фліксбуса", але прочитавши відгуки та коментарі інших пасажирів та не знайшовши жодної !!!реакції відповідальних менеджерів компанії на критику, зрозумів що це марна справа. Тому, моя порада всім хто подорожує: Добавте до вартості квитка ще 50євро і скористайтесь послугами маленького та комфортабельного бусика на 8 посадкових місць і тікайте від... Читати відгук Хотів чесно і тактовно поділитися своїми відчуттями та зауваженнями відносно роботи "Фліксбуса", але прочитавши відгуки та коментарі інших пасажирів та не знайшовши жодної !!!реакції відповідальних менеджерів компанії на критику, зрозумів що це марна справа. Тому, моя порада всім хто подорожує: Добавте до вартості квитка ще 50євро і скористайтесь послугами маленького та комфортабельного бусика на 8 посадкових місць і тікайте від компанії "Фліксбус" куди очі дивляться. Повірте: збереження Ваших нервів та чуйне і уважне ставлення водіїв маленьких маршруток до Ваших насушних чи навіть, придуманих проблем, вартують на багато більше ніж 50 євро. Я вже не кажу, що Ваша поїздка з перевізником "Фліксбус", дуже рідко вартує іменно ті гроші, які Ви заплатили за квиток. Вона може збільшитись кратно. Як в тієї жіночки, в якої пропав багаж...
Переваги:
  1. Гарно працює служба підтримки. Мені, та ще чотирьом пасажирам, без проблем, перебили квитки з Катовіце до Цюриха без доплат
Недоліки:
  1. Не працює кадровий менеджмент - підбір кадрів та їх профпідготовка, явно бажає кращого...
  2. Жаль, колись був один з найкращих перевізників, а потім зажерлись видно.
  3. Думаю , якщо не перегляне компанія своє відношення до роботи, банкрутство і втрата ринку їй забезпечена.
1 згоден

Подорож з Фліксбус Україна

Оксана Оксана 6 жовтня, 2025 год
Рейс Харків - Катовіце.
Фліксбус позиціонує себе як комфортного перевізника - це суцільна БРЕХНЯ!!!!
1) те що місце посадки виявилось метрів за 500 від зазначеного у квитку - це виявилися квіточки.
2) у Києві перевізник робе заміну автобусу, яка ніяк не анонсована у квитку. Автобус старий, тісний, місце для ног взагалі відсутнє. WiFi та зарядки працюють з перебоями. У квитку... Читати відгук
Рейс Харків - Катовіце.
Фліксбус позиціонує себе як комфортного перевізника - це суцільна БРЕХНЯ!!!!
1) те що місце посадки виявилось метрів за 500 від зазначеного у квитку - це виявилися квіточки.
2) у Києві перевізник робе заміну автобусу, яка ніяк не анонсована у квитку. Автобус старий, тісний, місце для ног взагалі відсутнє. WiFi та зарядки працюють з перебоями. У квитку наявний працюючий туалет - по факту туалет відсутній, сказали, що будуть якісь зупинки. Автобус ніяк не відповідає класу міжнародних перевезень!
1 згоден

Загублений багаж

Лілія Лілія 6 жовтня, 2025 год
04.10.2025 їхала рейсом Київ Мюнхен N3209. Хтось випадково забрав мій багаж. Це була темно-синя ребриста валіза. В середині були усі мої речі і ліки. А також червона коробка з взуттям і велика синя сумка.
Будь ласка, напишіть мені на емаль [email protected]
Переваги:
  1. Приємні водії
Недоліки:
  1. Люди не уважно забирають речі

Найгірше, що може з вами статися

Саша Саша 4 жовтня, 2025 год
Поїздка із Києва в Варшаву на рейсі N3227 — це суцільний ад. Постійне хамство на будь-яку спробу комунікації з водієм, суцільний негатив, водії не знають маршруту — заїхавши в Польщу ми проїхали не в ту сторону більше 20 кілометрів, потім розвертались, водій за кермом кричав матом на весь автобус, потім заблукали в Любліні, бо вони не мають жодного... Читати відгук Поїздка із Києва в Варшаву на рейсі N3227 — це суцільний ад. Постійне хамство на будь-яку спробу комунікації з водієм, суцільний негатив, водії не знають маршруту — заїхавши в Польщу ми проїхали не в ту сторону більше 20 кілометрів, потім розвертались, водій за кермом кричав матом на весь автобус, потім заблукали в Любліні, бо вони не мають жодного уявлення про місцерозташування вокзалу, пасажирка вимушена була сидіти з водіями і вказувати дорогу за навігатором.
На підʼїзді до Варшави ми пропустили всі повороти в місто і стали у величезний затор, при цьому голосні крики матом не зупинялися
1 згоден

Жахливий перевізник

Svitlana Hrebeniuk Svitlana Hrebeniuk 3 жовтня, 2025 год
Рейс Київ (17.25) - Варшава (06.35) ніколи не прибуває вчасно. Мені гарантували вчасне прибуття або із затримкою до 3-х годин (телефонувала попередньо протягом двох тижнів з приводу уточнення інформації про прибуття). Мене це влаштовувало т.я. у мене був квиток на літак о 12.05. З'ясувалося що час прибуття і близько не дотриманий і це не є провиною прикордонних служб (митниць обох... Читати відгук Рейс Київ (17.25) - Варшава (06.35) ніколи не прибуває вчасно. Мені гарантували вчасне прибуття або із затримкою до 3-х годин (телефонувала попередньо протягом двох тижнів з приводу уточнення інформації про прибуття). Мене це влаштовувало т.я. у мене був квиток на літак о 12.05. З'ясувалося що час прибуття і близько не дотриманий і це не є провиною прикордонних служб (митниць обох сторін). Водїї зовсім не дотримуються розкладу руху, посилаючись на те що час перетину кордону запланований електронною чергою з 03.00 до 04.00 годин. А тепер поясніть, як можна, даже якщо все буде ідеально, доїхати з кордону до Варшави за 2 години? Багато пасажирів вже майже запізнювалися на літаки і потяги (Люблін і Варшава). У водіїв відповідь була одна:" Все одно ви в цьому автобусі вже не встигаєте". Була лише одна "порада" від водія:"Коли під'їдемо до польського кордону, біжіть до самого першого автобусу і просіться з ними до Варшави". Доречі це небезкоштовно, звісно. І це за умови якщо дозволять польськи митники і є вільні місця в автобусі. Дякувати богу і водіям самого першого на перевірці у поляків автобусу що вони умовили прикордонників взяти 5 людей бо більше небуло місць в автобусі, бажаючих було набагато більше. Але автобус не йшов до аеропорту і прийшлося ще в аварійному часі їхати за дуже велику вартість на таксі. Я користувалася автобусами цієї фірми і раніше, але такого небуло. І зовнішній вигляд водіїв, і їх зневага до проблем пасажирів. Цю інформацію я буду розповсюджувати по всіх можливих інформаційних блоках щоб люди не опинилися в такій самій ситуації як і я .
Переваги:
  1. в цьому рейсі позитиву не знайшла.
Недоліки:
  1. Автобус старий, зарядка тільки через блок при вході в автобус на 4 ячекі.
  2. Абсолютне недотримання розкладу руху, зрив подальших планів з додатковими фінансовими витратами.
  3. Поведінка водіїв тільки для власного комфорту.
  4. Зовнішній вигляд (відсутність уніформи) як у перевізників районного маршруту а не міжнародного перевізника.
  5. В офісі перевізника ніякої реакції на інформацію про неможливість дотримання часу прибуття (це слова водія щодо цього рейсу завжди), а саме зміну часу на основному сайті.
2 згодні

повернення коштів

Коновал Любов Коновал Любов 1 жовтня, 2025 год
Спізнилась на пересадку (тримали довго на кордоні) і я спізнилася на пересадку на другий автобус,звернула сь до служби підтримки фліксбасу і вони мені повернули кошти за другу частину білету на який я спвзнилась(хоча затримка була не по вині флікбасу).Дуже вдячна за повернення!

Сервіс 0/10

Юлія Юлія 30 вересня, 2025 год
Прибула потягом в Перемишль і хотіла доїхати автобусом до пішого переходу в Медиці. Зайшла на сайт купувати квиток, відправлення повинно було бути за 15 хвилин. Купила квиток (одразу цікаво те, що ціна 259 грн, але потрібно ще заплатити 50 грн за обслуговування…., тому вартість фактично 309 грн). За 5 хвилин після покупки квитка (та за 10 хвилин до відправлення автобуса)... Читати відгук Прибула потягом в Перемишль і хотіла доїхати автобусом до пішого переходу в Медиці. Зайшла на сайт купувати квиток, відправлення повинно було бути за 15 хвилин. Купила квиток (одразу цікаво те, що ціна 259 грн, але потрібно ще заплатити 50 грн за обслуговування…., тому вартість фактично 309 грн). За 5 хвилин після покупки квитка (та за 10 хвилин до відправлення автобуса) мені приходить лист з інформацією, що автобус затримається на 92 хвилини. Гроші повернути вже не можна, бо надто мало часу до відправлення та не достатня затримка (повернення можливе, якщо затримка понад 120 хвилин). Тому по факту я втратила 309 гривень та поїхала на таксі за 600. Якби про затримку було повідомлено раніше, я звісно б не купувала квиток. В підтримці не допомогли, адже згідно з їх правилами кошти повернути мені не можуть… тому будьте готові до таких казусів)
2 згодні

Комфортна поїздка до Молдови

Александр Александр 28 вересня, 2025 год
Відправка з центрального автовокзалу Київ була в 17-00, автобус був на посадці в 16-40. Водії були нормальні, туалет працював, температура в салоні була норм. Дві зупинки по 10 хвилин - Умань та Одеса. Кордон пройшли за годину і за розкладом в 3-20 були вже в аеропорту Кишинів. Не очікував,але поїздка відбулася дуже комфортною.
Переваги:
  1. Комфорт, працював туалет, все за графіком
1 згоден 1 не згоден

опоздали на пересадку

Коновал Любов Коновал Любов 27 вересня, 2025 год
автобус опоздал на пересадку и пришлось самой покупать новый билет,обратилась в службу поддержки-отказываются возвращать деньги за часть билета на который опоздали!!!!
2 згодні

Злодї водії

Ольга Ольга 22 вересня, 2025 год
Я вже свою валізу другий рік чекаю яку вкрали водї Флікс басу і не повертають.Їхала автобусом Київ -Мюнхен так .Не валізи ,не телефона .Вийшла з автобуса .Водії не чекали поїхали без мене .Вертати речі не збираються

Категорично не рекомендую

Светлана Дидусенко Светлана Дидусенко 19 вересня, 2025 год
Категорично не рекомендую перевізника FlixBus!!!! Кошти за скасований кваток не повертають, а зараховують на якийсь ваучер, який діє тільки рік. Інформацію про умови повернення квитка на сайті знайти вкрай складно. Як було сказано менеджером, кошти можуть повернути тільки якщо є провина перевізника. На сайті є форма для повернення коштів, але вона діє тільки якщо перевізник не виконав якісь умови, а... Читати відгук Категорично не рекомендую перевізника FlixBus!!!! Кошти за скасований кваток не повертають, а зараховують на якийсь ваучер, який діє тільки рік. Інформацію про умови повернення квитка на сайті знайти вкрай складно. Як було сказано менеджером, кошти можуть повернути тільки якщо є провина перевізника. На сайті є форма для повернення коштів, але вона діє тільки якщо перевізник не виконав якісь умови, а у разі повернення квитка гроші зараховуються тільки на ваучер. Якщо виїхати за кордон протягом року змоги немає, то гроші на ваучері фактично згорають.

Категорично не рекомендую

Светлана Дидусенко Светлана Дидусенко 19 вересня, 2025 год
Категорично не рекомендую перевізника FlixBus!!!! Кошти за скасований кваток не повертають, а зараховують на якийсь ваучер, який діє тільки рік. Інформацію про умови повернення квитка на сайті знайти вкрай складно. Як було сказано менеджером, кошти можуть повернути тільки якщо є провина перевізника. На сайті є форма для повернення коштів, але вона діє тільки якщо перевізник не виконав якісь умови,... Читати відгук Категорично не рекомендую перевізника FlixBus!!!! Кошти за скасований кваток не повертають, а зараховують на якийсь ваучер, який діє тільки рік. Інформацію про умови повернення квитка на сайті знайти вкрай складно. Як було сказано менеджером, кошти можуть повернути тільки якщо є провина перевізника. На сайті є форма для повернення коштів, але вона діє тільки якщо перевізник не виконав якісь умови, а у разі повернення квитка гроші разаховуються тільки на ваучер. Якщо виїхати за кордон протягом року змоги немає, то гроші на ваучері фактично згорають.
2 згодні

Берлін-Київ 11.09.25

Соня Соня 12 вересня, 2025 год
Я подорожувала 11 вересня з Центрального автовокзалу Берліна до Києва з FlixBus (плановий виїзд о 13:40, фактичний — о 15:20). Незважаючи на затримку, як громадянці України мені абсолютно зрозуміло, що час проходження українсько-європейського кордону не є фіксованим, тому це не проблема для мене.
Мене справді вразив професіоналізм та терпіння водіїв. Під час технічної зупинки у Львові для заправки автобусу вони... Читати відгук
Я подорожувала 11 вересня з Центрального автовокзалу Берліна до Києва з FlixBus (плановий виїзд о 13:40, фактичний — о 15:20). Незважаючи на затримку, як громадянці України мені абсолютно зрозуміло, що час проходження українсько-європейського кордону не є фіксованим, тому це не проблема для мене.

Мене справді вразив професіоналізм та терпіння водіїв. Під час технічної зупинки у Львові для заправки автобусу вони чітко оголосили, що пасажирам виходити не можна. Проте одна дівчина проігнорувала це правило й залишила автобус. Її відсутність помітила лише її родичка через кілька годин. Хоча водії не мали жодного обов’язку займатися цією ситуацією (тим більше, що це вже була територія України, де людина може самостійно дістатися куди завгодно), вони зупинили автобус на трасі та чекали на зниклу пасажирку. Більше того, вони витримали шквал образливих слів від родички цієї дівчини — чесно кажучи, на їхньому місці я б просто відмовилася нести відповідальність далі. Їхнє терпіння та професійність у такій стресовій ситуації заслуговують на повагу.

Цей позитивний досвід різко контрастує з моєю попередньою поїздкою з іншою автобусною компанією: тоді водій без попередження змінив час зупинки й залишив мене в чужій країні та невідомому місті. У мене був лише телефон із зарядом 13%, закордонний паспорт і жодних грошей. Навіть після того, як я звернулася в підтримку через 10 хвилин, автобус так і не повернувся за мною. Це був жахливий і небезпечний досвід.

З FlixBus я почувалася у безпеці й мала повагу як пасажир. Водії проявили відповідальність, яка виходить далеко за рамки обов’язків, і я щиро вдячна. Дуже рекомендую.
1 згоден 1 не згоден

Втрачений багаж

Ольга Ольга 12 вересня, 2025 год
Рейс 3241 варшава -івано-франківськ. В франківську Хтось забрав мою велику валізу теракотового кольору.прошу повернути.водії флікс не реагують,і допомагати відмовились

Втрачена валіза на рейсі 3241 флікс бас

Ольга Ольга 12 вересня, 2025 год
Хтось помилково забрав мою валізу теракотового кольору в Івано франківську .рейс 3241 Варшава-Івано франківськ
Прошу повернути тел.0660525203
Переваги:
  1. Неуважність людей

Жахливий перевізник

Валерія Валерія 6 вересня, 2025 год
Автобус, яким мали їхати до Варшави, відбув із пункту відправлення на 2 години пізніше. При цьому не було ніяких завчасних попереджень і повідомлень. У результаті не встигли на єдиний рейс того дня. Між обіцяним прибуттям автобуса і відльотом було 5 годи, чого вистачало для проходження кордону. Якби автобус відправився вчасно, ми б встигли, а так додатково -1000 доларів. У службі... Читати відгук Автобус, яким мали їхати до Варшави, відбув із пункту відправлення на 2 години пізніше. При цьому не було ніяких завчасних попереджень і повідомлень. У результаті не встигли на єдиний рейс того дня. Між обіцяним прибуттям автобуса і відльотом було 5 годи, чого вистачало для проходження кордону. Якби автобус відправився вчасно, ми б встигли, а так додатково -1000 доларів. У службі підтримки сказали «ви сіли в автобус і поїхали, тому повернення не буде». При цьому коли я запитувала чи встигнемо ми тепер надолужити затримку, казали «у нас експертні водії, вони надолужать час».
Самі автобуси теж погані, коштують своїх грошей. Павлюк Транс Рулить.
1 згоден

Пропустил свой рейс

Кирило Кирило 6 вересня, 2025 год
Из-за очередей на границе, но компания выдала новый билет на рейс чуть позже. Маршрут оказался не самым удобным, а многие пассажиры опоздали на запланированные встречи.
Вины компании в этом нет, поэтому как-то так.

Flixbus- подумайте сто разів, перш ніж купувати квиток

Тетяна Тетяна 5 вересня, 2025 год
Шановна служба підтримки FlixBus,
Хочу висловити своє глибоке обурення з приводу ситуації, яка сталася під час моєї запланованої поїздки рейсом FlixBus з Києва за кордон (у Німеччину).
Я прибув на автовокзал у Києві о 10:28, при тому, що автобус мав вирушити о 10:30. Проте автобуса на місці вже не було — він поїхав раніше запланованого часу, не дочекавшись пасажирів.
Після... Читати відгук
Шановна служба підтримки FlixBus,
Хочу висловити своє глибоке обурення з приводу ситуації, яка сталася під час моєї запланованої поїздки рейсом FlixBus з Києва за кордон (у Німеччину).
Я прибув на автовокзал у Києві о 10:28, при тому, що автобус мав вирушити о 10:30. Проте автобуса на місці вже не було — він поїхав раніше запланованого часу, не дочекавшись пасажирів.
Після дзвінка на гарячу лінію FlixBus нам повідомили, що «автобус забрав усіх пасажирів і поїхав», та запропонували спробувати сісти на нього на іншій зупинці. Ми негайно вирушили туди зустріли там ще чотирьох людей, які також очікували цей автобус, однак автобус навіть не зупинився, а просто проїхав повз.
Після повторного звернення до служби підтримки нам повідомили, що:
Водій дійсно не зробив посадку на зазначеній зупинці.
Автобус повністю заповнений і не буде зупинятися на наступних запланованих зупинках, зокрема в м. Житомир, хоча там також чекали пасажири з квитками.
Мені незрозуміло, чому автобуси FlixBus не дотримуються графіку та зупинок, а пасажирів з дійсними квитками просто ігнорують. Це є неприпустимим ставленням до клієнтів, які заплатили повну вартість квитків і очікують належного обслуговування.
Служба підтримки запропонувала нам забронювати рейс на 12:30, на що ми погодилися. Проте, прийшовши на зупинку вже о 12:20, ми знову виявили, що автобус уже поїхав. В результаті нам довелося повертатися назад у Вінницю, не здійснивши поїздку, яку ми заздалегідь спланували й оплатили.
У зв’язку з вищезазначеним, вимагаю:
1. Повного повернення коштів за квиток, які не були використані не з нашої вини
2. Повернення коштів за дорогу з Вінниці у Києв та назад (50 літрів солярки) 3000 грн
3. Надання письмового пояснення, чому автобуси виїжджають раніше запланованого часу і не зупиняються на офіційно запланованих зупинках.
4. Інформацію про заходи, які компанія FlixBus вживе, аби запобігти подібним ситуаціям у майбутньому.
Додатково зазначаю, що маю свідків і докази, які підтверджують викладене.
Очікую на відповідь у найкоротші строки. У разі ігнорування залишаю за собою право звернутися до відповідних наглядових органів та залишити публічну скаргу.
З повагою, Костянтин.
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Непрофесійне ставлення до людей які купили квиток з іншим міст України
  2. Недотримання призначених зупинок водієм
  3. Проблема в роботі служби підтримки

Flixbus - подумайте сто разів, перш ніж купувати квиток!

Світлана Світлана 2 вересня, 2025 год
Ми з донькою купили квитки з Києва до Праги і назад більш за місяць до відправлення.
Що маємо: нам скасували подорож до Праги за добу до відправлення, нормального рейсу на заміну не надали. В чаті підтримки відповідав якийсь індус на ломаній незрозумілій мові, по факту, нічим не допоміг, типу "читайте пошту".
В нас був вже заброньований готель без відшкодування... Читати відгук
Ми з донькою купили квитки з Києва до Праги і назад більш за місяць до відправлення.
Що маємо: нам скасували подорож до Праги за добу до відправлення, нормального рейсу на заміну не надали. В чаті підтримки відповідав якийсь індус на ломаній незрозумілій мові, по факту, нічим не допоміг, типу "читайте пошту".

В нас був вже заброньований готель без відшкодування за відмову, тому мусили похапцем з нервами купувати рейс в іншого перевізника, коли вже по факту і вибору не було!

Але вишенька на торті - там скасували і зворотній рейс з Праги до Києва, увага, за 6 годин до відправлення!!! Це як так взагалі?

Я розумію, що надійних перевізників не існує, бувають і затримки, і різні інші форсмажори, але два скасованих рейси за тиждень, майже перед самим відправленням - це просто за межами сприйняття.

Нікому не рекомендую цього перевізника, ненадійний.
Переваги:
  1. Комфортні автобуси (це ті, що мені попадалися)
Недоліки:
  1. Систематичне скасування рейсів за лічені години до відправлення.

Жахливе обслуговування,особливо мененджерів sharry

Леся Журавська Леся Журавська 2 вересня, 2025 год
Забронювала квиток 29 липня 2025 року з Любліна до Івано-франківська, перевізник відразу скинув квиток із вказаною адресою відправки,але написала менеджер Богдана і вказала іншу адресу посадки автобуса,я зателефонувала на інформаційну лінію,мені також вказали ту саму адресу,що і мененджер,тому і приїхала на інший автовокзал.
10 хвилин до відправки телефонувала до менеджера,щоб уточнити де автобус,відповіли,що кинули локацію,а в мене не було інтернету.... Читати відгук
Забронювала квиток 29 липня 2025 року з Любліна до Івано-франківська, перевізник відразу скинув квиток із вказаною адресою відправки,але написала менеджер Богдана і вказала іншу адресу посадки автобуса,я зателефонувала на інформаційну лінію,мені також вказали ту саму адресу,що і мененджер,тому і приїхала на інший автовокзал.
10 хвилин до відправки телефонувала до менеджера,щоб уточнити де автобус,відповіли,що кинули локацію,а в мене не було інтернету. Таким чином,я не поїхала,при посадці ніхто не передзвонив,що роблять інші перевізники,однак кошти за квиток взяли.
Я подала заяву на повернення коштів за втрачений квиток,відразу відповіли,але гроші не повернули.
Не рекомендую заказувати квитки через сайт sharry.
2 згодні

29.08.2025 Київ -Berlin

Олена Олена 1 вересня, 2025 год
Я їхала 29.08.2025 з Києва до Берліна рейсом №3282359460. Ми заздалегідь забронювали місця. Коли ми з сином зайшли в автобус, наших місць 8A та 8B не було. Водій сказав, що пересадить нас на інші місця, але я пояснила, що ми з сином не хочемо сидіти окремо. Нас посадили біля колеса, і вікно постійно стукало.
Я зателефонувала в службу підтримки, де... Читати відгук
Я їхала 29.08.2025 з Києва до Берліна рейсом №3282359460. Ми заздалегідь забронювали місця. Коли ми з сином зайшли в автобус, наших місць 8A та 8B не було. Водій сказав, що пересадить нас на інші місця, але я пояснила, що ми з сином не хочемо сидіти окремо. Нас посадили біля колеса, і вікно постійно стукало.

Я зателефонувала в службу підтримки, де мені порадили заспокоїтися і сісти на вільні місця. Ми пересіли позаду тих, що бронювали за планом автобуса.

Після цього водій підійшов до нас, почав кричати та обзивати мене словами «дурна», «неадекватна», погрожував викликати поліцію, стояв над нами, хоча всі інші сиділи непристебнуті. Коли я сказала, щоб він викликав поліцію, і відстібнула пасок безпеки, він знову ображав мене тією ж лайкою і казав, що це не таксі і що я тут «носом крутити не буду», додав ще багато образ.

Крім того, одну жінку забули на зупинці, на щастя, сусіди помітили це і допомогли. Схоже, що подібні випадки трапляються у цього перевізника часто, і FlixBus взагалі не вживає ніяких заходів.

Я дуже розчарована поведінкою водія та сервісом компанії і нікому не раджу цього перевізника
1 згоден

Поїздка з пересадкою

Софія Софія 30 серпня, 2025 год
Їхала з Мюнхена до Івано-Франківська, пересадка була в Празі. Перша частина подорожі була чудова , жалітись немає на що , але при пересадці почався якийсь жах , на квитку не вказана ні платформа , ні номер водія, ні місця . Доплатила за місце оскільки вибрала місце спереду , при пересадці це місце не залишається , мені видали нове місце... Читати відгук Їхала з Мюнхена до Івано-Франківська, пересадка була в Празі. Перша частина подорожі була чудова , жалітись немає на що , але при пересадці почався якийсь жах , на квитку не вказана ні платформа , ні номер водія, ні місця . Доплатила за місце оскільки вибрала місце спереду , при пересадці це місце не залишається , мені видали нове місце 👍 Пересадка була на 18:00 , стояло купа людей з різними направленнями і в деяких писала платформа на якій зупиниться автобус , в інших так як і в мене нічого не писало . Приїхав він рівно у 18:00 , сказали всім ставати в чергу до якоїсь жінки , показати паспорт та взяти номер місця , потім стали в чергу щоб поставити багаж , водій матерився , кидав валізами ніби це якийсь мотлох , туалет всередині не працював , але були зупинки . Виїхали ми у 18:40. Їхали довго , по квитку ми мали прибути у франківськ о 12:30 , прибули у 16:00. У моїх знайомих на валізах царапини , в іншої пробита дира , у мене просто грязна )
1 згоден

Жахливий перевізник

Аліна Аліна 27 серпня, 2025 год
Жахливий перевізник в призначений час не приїзжає затримки до 6 годин аж. Написано що є вайфай працює через раз зарядний пристрій не скрізь працює. На вокзалах стоїть по годині. Не рекомендую. Водії хамло , якщо затримаєтеся на зупинці може не почекати поїхати. Їхала з Австрії на Київ 27.08.2025 самий жахливий перевізник!!!!
1 згоден

Жахливішої поїздки ще в мене не було!!!

Ярина Ярина 27 серпня, 2025 год
Жахливішої поїздки ще в мене не було!!! Непрофесійність водіїв, нахабство, обзивання пасажирів. Я почула в свою адресу, що я дурна!!!! Бо я скористалась туалетом на зупинці, бо в туалеті в автобусі не було належних умов (вода, туалетний папір, мило і т.д. були відсутні) Вони не переконавшись чи всі пасажири в салоні від'їхали від місця зупинки в Болоньї, залишивши мене на... Читати відгук Жахливішої поїздки ще в мене не було!!! Непрофесійність водіїв, нахабство, обзивання пасажирів. Я почула в свою адресу, що я дурна!!!! Бо я скористалась туалетом на зупинці, бо в туалеті в автобусі не було належних умов (вода, туалетний папір, мило і т.д. були відсутні) Вони не переконавшись чи всі пасажири в салоні від'їхали від місця зупинки в Болоньї, залишивши мене на зупинці, а мою 10-літню доньку в автобусі. Дитина мала вмовляти їх зупини автобус. Я бігла за автобусом... Ми отримали колосальний стрес разом з дитиною і я сподіваюсь ви приймете відповідні міри щодо водіїв маршруту 422 Мюнхен Ріміні 26.08.2025. Про поводження з багажем пасажирів я вже навіть промовчу. Професійність - 0, адекватність - 0, людяність -0 та і як водії, вони не раз наражали пасажирів на небезпеку під час поїздки.

Завжди користувалася Flixbus і рекомендувала...шкода, що так сталося...
1 згоден

найгірший сервіс з найвищою ціною

Євгенія Євгенія 25 серпня, 2025 год
Останні роки надавали перевагу цьому перевізникові. однак цього року якість їх послуг просто жахлива. Три прямі рейси, які ми планували і оплатили (у флікс басу найвищі ціни по ринку) без поважних причин просто скасували. запропонували рейси з пересадками. обидва рейси приїхали з запізненням. служба підтримки працює жахливо. менеджери один одному протирічать у намаганні надати якусь консультацію. апогеєм стало те, що... Читати відгук Останні роки надавали перевагу цьому перевізникові. однак цього року якість їх послуг просто жахлива. Три прямі рейси, які ми планували і оплатили (у флікс басу найвищі ціни по ринку) без поважних причин просто скасували. запропонували рейси з пересадками. обидва рейси приїхали з запізненням. служба підтримки працює жахливо. менеджери один одному протирічать у намаганні надати якусь консультацію. апогеєм стало те, що один рейс, який вони запропонували з пересадкою замість ними ж скасованого, було проінформовано смс. що він запізнюється на 124 хвилини, а реально приїхав вчасно..цікаво, що ті люди, які побачили це смс і приїхали під новий час...вони просто залишились... також апогеєм стало те, що перебувавши з дітьми за кордоном вони теж скасували рейс в Україну, коли куплений він був заздалегіть..служба підтримки толком нічого не змога допомогти...прийшлось шукати альтернативу. а льтернатива виявилась дешевша і якісніша по сервісу. жах..жах ..жах... негативний досвід. постійні скасування рейсів. негативна служба підтримки. ніколи не буду використовувати послуги даного горе перевізника...фууу
Flixbus
Flixbus
Рейтинг 2 з 5 на підставі 1178 відгуків

Пасажирські перевезення
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1629 відгуків
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2304 відгука
Z-Time
Z-Time

Рейтинг: 1.5
207 відгуків
Стецик Т.В. пассажирские перевозки
Стецик Т.В. пассажирские перевозки

Рейтинг: 1.9
737 відгуків
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
125 відгуків
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1094 відгука
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
64 відгука
ПопутчиКом
ПопутчиКом

Рейтинг: 4.8
183 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.5
584 відгука