Злодї водії - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 22 вересня, 2025 год 60 переглядів
Я вже свою валізу другий рік чекаю яку вкрали водї Флікс басу і не повертають.Їхала автобусом Київ -Мюнхен так .Не валізи ,не телефона .Вийшла з автобуса .Водії не чекали поїхали без мене .Вертати речі не збираються




Коментарі до відгуку

Юлія 28 жовтня, 2025 год
Пані Ольга, згадайте будь ласка: хто був вашими водіями. Це важливо. В мене також вкрали валізу і я підозрюю саме водіів. Рейс 3206, виізд був 26.10.2025. Чому такі підозри: спочатку водій намагався струсити по 10 євро з пасажира за валізи, бігаючи з незрозумілим кантером, який казна як вимірює. Я відмовилась виконувати незаконні вимоги та сплатила офіційно на сайті додатковий багаж 110 гривень, показавши квитанцію. Тим самим перешкодивши витрушувати по 10 євро з бідних бабусь і так постраждалих від війни. Після чого по прибуттю було виявлено крадіжку саме моєі валізи. Я викликала поліцію та подала офіційно заяву. Це крадіжка в умовах війни, з невідворотністю покарання до 8 років. І цю справу маю намір довести до кінця. То ж прошу звʼязатись зі мною тих, в кого так само вкрали валізу і є підозра на водіів. Щоб ідентифікувати таких водіів.Ми Люди. А так з людьми не можна вчиняти.
Юлія 28 жовтня, 2025 год
Пані Ольга, згадайте будь ласка: хто був вашими водіями. Це важливо. В мене також вкрали валізу і я підозрюю саме водіів. Рейс 3206, виізд був 26.10.2025ч Чому такі підозри: спочатку водій намагався струсити по 10 євро з пасажира за валізи, бігаючи з незрозумілим кантером, який казна як вимірює. Я відмовилась виконувати незаконні вимоги та сплатила офіційно на сайті додатковий багаж 110 євро, показавши квитанцію. Тим самим перешкодивши витрушувати по 10 євро з бідних бабусь і так постраждалих від війни. Після чого по прибуттю було виявлено крадіжку саме моєі валізи. Я викликала поліцію та подала офіційно заяву. Це крадіжка в умовах війни, з невідворотністю покарання до 8 років. І цю справу маю намір довести до кінця. То ж прошу звʼязатись зі мною тих, в кого так само вкрали валізу і є підозра на водіів. Щоб ідентифікувати таких водіів.Ми Люди. А так з людьми не можна вчиняти.
Ольга 29 жовтня, 2025 год
Юлія вони поїхали з моєю валізою не чекавши мене спеціально .Подивились на мене таким оцінюючим поглядом перед тим як я вийшла до туалету . Їм треба було на когомусь нагрітись .Рейс 32 09 - Київ -Мюнхен .Не рекомендую. В валізі були пігменти для перманентного макіяжу вартістю 15 тисяч ,дитячі речі нові вартістю 200 євро ,старий сенсорний телефон самсунг ,новий фен ,дві банки великих кави ,мої нові речі ,штани ,плаття .В валізі було приблизно на 30 тисяч .Вкрали і потім почали морозитись .
Ольга 29 жовтня, 2025 год
Водії свої імена не називали чи номера телефону не давали .Це спеціально так .Два було водія .Десь по 40 років їм .
Юлія 28 жовтня, 2025 год
Примітка 110 гривень. Не євро.


Flixbus
Всі відгуки

2.1 5
1174 відгука / 70269 переглядів
Пасажирські перевезення
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2303 відгука
Перевозчик ВТА BUS
Перевозчик ВТА BUS

Рейтинг: 1.8
81 відгук
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3.1
370 відгуків
ООО "ВолодимирецьТрансСервіс"
ООО "ВолодимирецьТрансСервіс"

Рейтинг: 3.5
228 відгуків
​Компания GAL Trans (Galiz-SV SRL)
​Компания GAL Trans (Galiz-SV SRL)

Рейтинг: 2.6
551 відгук
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.7
577 відгуків
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1086 відгуків
ТТК Нова Украина
ТТК Нова Украина

Рейтинг: 3.3
438 відгуків
Atlas Travel Bus
Atlas Travel Bus

Рейтинг: 3.8
30 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
653 відгука