Відношення водіїв - це дно. Навчіть бляха муха вже бути їх нормальними. Будапешт- Нови Сад.21.10.202 - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 21 жовтня, 2025 год 9 переглядів
Тобто своє місце по квитку я не отримала, при тому що я бляха доплачувала за це кошти, нікого не хвилювало, на прохання сісти на своє місце я була проігнорувана. ТАКОЖ ВІЛЬНОЇ РОЗЕТКИ НЕ БУЛО НА МІСЦІ, БО ВОДІЙ ВИРІШИВ, ЩО ЙОГО ТЕЛЕФОН БУДЕ ТАМ. Супер дякую флікс бас за настрій. Ви пробиваете дно, навчиться вже працювати якісно.




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.1 5
1174 відгука / 70270 переглядів
Пасажирські перевезення
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2303 відгука
Перевозчик ВТА BUS
Перевозчик ВТА BUS

Рейтинг: 1.8
81 відгук
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3.1
370 відгуків
ООО "ВолодимирецьТрансСервіс"
ООО "ВолодимирецьТрансСервіс"

Рейтинг: 3.5
228 відгуків
​Компания GAL Trans (Galiz-SV SRL)
​Компания GAL Trans (Galiz-SV SRL)

Рейтинг: 2.6
551 відгук
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.7
577 відгуків
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1086 відгуків
ТТК Нова Украина
ТТК Нова Украина

Рейтинг: 3.3
438 відгуків
Atlas Travel Bus
Atlas Travel Bus

Рейтинг: 3.8
30 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
653 відгука