Купив дружині і дітям білети з Києва до Любліна, маршрут Київ-Варшава. Замовив додатково місця в перших рядах ( це в них роблять за додаткову плату), щоб дитину не укачувало. В результаті посадили їх майже в кінці автобуса, але ладно, людей не повний автобус і служба підтримки нічим не допомогла, їдем далі. По дорозі водії максимально затягували час, їхали 60 км/год,... Читать отзыв Купив дружині і дітям білети з Києва до Любліна, маршрут Київ-Варшава. Замовив додатково місця в перших рядах ( це в них роблять за додаткову плату), щоб дитину не укачувало. В результаті посадили їх майже в кінці автобуса, але ладно, людей не повний автобус і служба підтримки нічим не допомогла, їдем далі. По дорозі водії максимально затягували час, їхали 60 км/год, на кордоні пропустили мінімум 6 автобусів які в електронній черзі мали заїжджати пізніше ( я сам водій автобуса і знаю як перевірити) , а все тому що водії не виїзні і вони чекали зустрічний автобус, з якого водії пересіли в наш автобус а наші в той і поїхали назад. Про таке ніхто не попередив , в результаті автобус запізнився на 9 годин!! На переході закрили туалет і відправляли всіх в платний по 3 злотих, а в людей тих злотих не було,
Рейс 22.08.2025 Відень - Київ, хтось забрав мій чемодан, він був сірого кольору, буду дуже вдячна, якщо мені його повернуть. Водій на моє питання про чемодан сказав, що ну не я ж його забрав, сваріться з компанією
Жахливий перевізник, який дурить клієнтів. Та не повертає кошти за скасовану поїздку з вини перевізника. Дають ваучер ,який я не планую використовувати. Служба підтримки ніяк не реагує і дурить. На сайті прописано що я можу зробити повернення грошей на рахунок якщо автобус запізнюється більш ніж на 120 хвилин, автобус запізнюється на 300 хвилин і вони не повертають кошти посилаючись на... Читать отзыв Жахливий перевізник, який дурить клієнтів. Та не повертає кошти за скасовану поїздку з вини перевізника. Дають ваучер ,який я не планую використовувати. Служба підтримки ніяк не реагує і дурить. На сайті прописано що я можу зробити повернення грошей на рахунок якщо автобус запізнюється більш ніж на 120 хвилин, автобус запізнюється на 300 хвилин і вони не повертають кошти посилаючись на політику компанії. Пропонують ночувати на вокзалі з дитиною. І ніяк не хочуть вирішити цю ситуацію. Була змушена купувати інші квитки. І напевно забути про декілька тисяч гривень, які просто вкрав цей перевізник
Донька 18 років з подругою транзітом їхала з Відня до Київа Flixbus. Їх рейс просто перенесли на добу. Ні, автобус є, але система зарезервуала більше квитків ніж є мість в автобусі... Здати квитки можна з перерахуванням грошей на ваучер. Повернення на картку можливе лише за допомогою підтримки, котра працює з 10-17 години. При вводі ваучера при заміні квитків система не... Читать отзыв Донька 18 років з подругою транзітом їхала з Відня до Київа Flixbus. Їх рейс просто перенесли на добу. Ні, автобус є, але система зарезервуала більше квитків ніж є мість в автобусі... Здати квитки можна з перерахуванням грошей на ваучер. Повернення на картку можливе лише за допомогою підтримки, котра працює з 10-17 години. При вводі ваучера при заміні квитків система не робить перерахунок, не видає помилок. Лише після танців з ваучерем протягом 10-15 хвилин удалося змінити ціну квитка... Але і нові квитки Flixbus знову скасував. Потім запропонував інший маршрут з додатковою пересадкою, при чому вартість проїзду за іншим машрутом з пересадкою з точністю до 4 грн. за 2 білета збігається з попереднім замовленням, яким чином.... Отже, якщо бажаєте змарнувати час, витратити нерви і гроші- користуйтеся послугами Flixbus.
Достоинства:
Не бачу
Недостатки:
Відміна та перенос рейсів. Проблеми в работі сайта
Рейс 1376 Краків-Мальме 13.08.2025 Рейс з Польщі через Німеччину до Данії, далі Швеція, включає переправу паромом. Ось вам три негативні відгуки за одну подорож. Перший відгук про бронювання Я забронювала квитки спереду для себе і сина 10 років, заплатила за бронювання 300 грн, але під час посадки водій сказав що дітям не можна спереду сидіти, тільки після 15 років.... Читать отзыв Рейс 1376 Краків-Мальме 13.08.2025 Рейс з Польщі через Німеччину до Данії, далі Швеція, включає переправу паромом. Ось вам три негативні відгуки за одну подорож. Перший відгук про бронювання Я забронювала квитки спереду для себе і сина 10 років, заплатила за бронювання 300 грн, але під час посадки водій сказав що дітям не можна спереду сидіти, тільки після 15 років. Я не сперечалася, бо то ж типу правила. На наших місцях всю поїздку спав другий водій. І наступного дня в Копенгагені в мене була пересадка і теж передні місця, то водій перевірив бронювання і все. Потім я написала в підтримку, то відповіли, що якщо я забронювала, то там і маю сидіти Другий відгук про дівчину на заправці. Десь в 12 ночі автобус заїхав на заправку (десь близько кордону між Польщею і Німеччиною)і водій оголосив що можна вийти в туалет і купити каву зупинка 5 хв. Коли він рушив, одна жінка польською почала кричати, що хтось добігає, водій собі далі виїзжав з заправки... жінка продовжувала кричати щоб зупинився. Нарешті автобус зупинився і почекав дівчину, яка добігала. Третій відгук. Ситуація на поромі Коли автобус виїзжає на пором, всі виходять на палубу, поїздка на поромі 40 хвилин, потім всі повертаються в автобус і автобус просто виїзжає з порому і їде далі. Одна жінка, вона сиділа позаду мене, не зорієнтувалася і затрималася. Я підійшла до водія і повідомила, що однієї пані немає, він відповів що не буде чекати, що має їхати . Ця жінка прибігла в останні секунди, перелякана. В автобусі був її багаж, всі речі(( Після цього всього повністю заляпане непомите лобове скло автобуса Копенгаген-Готеборг мені здавалося дрібничкою. Хоча спеціально купляла передні місця, щоб гарно все роздивитися і зробити фото.
Маршрут N3209 FlixBus. Напрямок Мюнхен. Комфортна подорож (як для поїздки автобусом:)) Одразу порада: бронювати пересадки/літаки з великим розрізком в часі щоб не запізнитись, бо на кордоні затримують надовго.
Достоинства:
Місця можна було забронювати
В салоні був туалет
Сидіння регулювались
Регулярні зупинки
Водії приємні, надали всю інформацію про поїздку і зупинки
В салоні був кондиціонер (або клімат контроль)
Були переноски з зарядками
Недостатки:
Вночі було прохолодно в автобусі, але після того як повідомили водіям, вони підвищили температуру.
Запізнились на 3-4 години, але це вина контролю на кордоні, тому відповідальність бронювати наступні пересадки і поїздки на пасажирові. Я собі закладала 7 годин між автобусом і літаком. Приїхала в аеропорт за 3 години до літака:)
Автобус поїхав раніше ,залишив мене в хемнітц , дозвонитися до них, це взагалі треш.Ніхто нізащо не відповідає, Водії за 2 кг, лишнього багажу взяли 5 євро, хотя один чемодан був на дві людини.
Не в первый раз пользуюсь услугами этого перевозчика, но думаю, что в последний, потому что каждый раз возникают проблемы в поездке. Про постоянные опоздания можно было бы даже не писать, это скорее норма, а не исключение. Последняя моя поездка была из Киева в Берлин 17.08.2025, номер рейса 3204, номер автобуса КА 1702 РМ. Когда мы уже подъехали к границе и... Читать отзыв Не в первый раз пользуюсь услугами этого перевозчика, но думаю, что в последний, потому что каждый раз возникают проблемы в поездке. Про постоянные опоздания можно было бы даже не писать, это скорее норма, а не исключение. Последняя моя поездка была из Киева в Берлин 17.08.2025, номер рейса 3204, номер автобуса КА 1702 РМ. Когда мы уже подъехали к границе и выстояли всю очередь, водители ничего не объясняя пассажирам, развернулись и поехали обратно. Потом мы еле- еле добились от них, что оказывается, по их словам, были проблемы с документами на автобус. Что это за бред? Это выяснилось только на границе? По этой причине, вместо того, чтобы пройти границу в 7 утра, мы прошли ее только в 16:30 !!! У многих пассажиров, в том числе и у меня, были состыковки со следующим транспортом в Берлине, на который мы, конечно, же не успели. Кто будет возмещать нам стоимость пропавших билетов, хотелось бы узнать??? Кто будет отвечать за неудобства, за то, что нам пришлось не спать еще одну ночь, сидя в Берлине на вокзале, ожидая следующего поезда? Когда пассажиры с нашего рейса позвонили на горячую линию перевозчика, им сказали, что никакой компенсации от Flixbus не] будет: И это не единичный случай такого отвратительного сервиса от этой компании! Моя подруга месяц назад ехала из Брюсселя во Львов, рейс отменили, ей пришлось срочно брать билет на следующий, потому что у нее была во Львове пересадка на поезд. И опять никаких извинений и компенсаций от перевозчика! У моей дочери Flixbus отменил рейс из Берлина в Киев, и тоже не было никаких извинений и объяснений. Никому не советую пользоваться услугами этой компании! ЕЕЗОБРАЗИЕ!ссажиры с нашего рейса
До того моменту поки мене не лиишили на зупинці у Молдові мені подобався цей перевізник.Здала багаж, відсканували білет. У водія поцікавилася, коли найбліжча зупинка де можна буде купити собі води та поїсти, на що відповів , що це буде наше ОККО. У нього особисто спитала чи можу зходити через дорогу на запрвку купити води ,чи встигну, він зімною це погодив.Іду... Читать отзыв До того моменту поки мене не лиишили на зупинці у Молдові мені подобався цей перевізник.Здала багаж, відсканували білет. У водія поцікавилася, коли найбліжча зупинка де можна буде купити собі води та поїсти, на що відповів , що це буде наше ОККО. У нього особисто спитала чи можу зходити через дорогу на запрвку купити води ,чи встигну, він зімною це погодив.Іду до автобусу і бачу що він починає рушати.Я отримала такий стрес, що нікому не побажаю.Це ненормальне явище не контролювати чи всі присутні у автобусі, на годиннику дійсно було 05:30 -час відправлення автобусу, але хіба б вже тих пару секунд принципово.Це не про комфорт клієнта.З тех підтримкою в такий час нереально з‘єднатися, телефонів нуль, тільки тупий чат бот Грошей повертати не хочуть, ще не знаю що буде особистими речами
Цього перевізника не повинно існувати ! Служба підтримки не зацікавлена у вирішенні проблеми ! Ця служба зацікавлена лише зняти кошти за білети ! Якщо ви купуєте через цю компанію будьте впевнені що вас можуть не забрати і поїхати без вас , адже водій автобуса зупиняється де хоче а не на конкретній адресі як написано в білеті ! Тому що він... Читать отзыв Цього перевізника не повинно існувати ! Служба підтримки не зацікавлена у вирішенні проблеми ! Ця служба зацікавлена лише зняти кошти за білети ! Якщо ви купуєте через цю компанію будьте впевнені що вас можуть не забрати і поїхати без вас , адже водій автобуса зупиняється де хоче а не на конкретній адресі як написано в білеті ! Тому що він так вирішив !тому що там де всі автобуси зупиняються , стоянка платна а він вирішив стати аби де щоб не платити ! У служби підтримки немає номера водія , тобто звʼязку немає ніякого ! Мало того що автобус відправлявся не з указаної адреси в білеті , він поїхав без пасажирів ! Так ще й коли телефонували служба підтримки казала та він просто затримується , завʼязка з водієм нема у нас ! Через деякий час вона каже то ви можете наздогнати автобус на кордоні ! І навіть якщо ви наздогоните автобус вас теж не візьмуть на вашу куплені місця тому що програму водій закриває і поміняти її не можливо ! Тобто у вас є білети а ви їхати не можете ! Три години спілткування із службою підтримки нуль результату ! Гроші на вітер , та ще й поїздка не здійснилась ! Такого сервісу в Україні бути не повинно ! Розраховуйте на те що якщо ви з пересадками то ви точно не встигнете на іншу пересадку і вам ніхто не допоможе ! Вас скажуть ну переночуйте в поїдете наступним ! Кошти не повернуть , жахливий сервіс !!! Хамло водії! Служба підтримки це окрема розмова , головне що ви заплатили за квитки ! Купа часу на розмови , нуль вирішеного питання ! ЖАХЛИВИЙ ПЕРЕВІЗНИК!
10 серпня їхали з загреба до києва. маршрут з пересадкою. до будапешта все добре. а от з будапешта до києва жахіття. автобус старий. сидіння з кожзаму. місця між сидіннями дуже дуже малий проміжок. ноги упиралися в сидіння і це їхати почті сутки. сидіння з кожзаму і має з боків рубці. які врізаються в попу та ноги. немає а ні столику... Читать отзыв 10 серпня їхали з загреба до києва. маршрут з пересадкою. до будапешта все добре. а от з будапешта до києва жахіття. автобус старий. сидіння з кожзаму. місця між сидіннями дуже дуже малий проміжок. ноги упиралися в сидіння і це їхати почті сутки. сидіння з кожзаму і має з боків рубці. які врізаються в попу та ноги. немає а ні столику а ні сітки для телефону хоч би. раніще їхала фліксом тепер ні за що. не раджу вамтакої подорожі. автобус скрипів на дніщі слава Богу доїхали. А от водії були хороші. е весь плюс з цієї подорожі
Мама їхала 28.07.25 з Варшави до Вроцлава і забула чемодан в багажнику, на Всі звернення до служби підтримки отримала, ми шукаємо , але поки не знайшли, можливо хтось бачив чи знає…номер для інформації 0972364265 на ньому було дві стрічки бірюзова і жовто-блакитна сам чемодан синій прикріплюю фото
Доброго дня Нещодавно мала досвід з Flixbus, і хочу сказати, що це був найгірший мій досвід. Саме головне, що не працювало крісло на якому я сиділа, тобто зовсім трішки відкидалось, хоча можна сказати що ні😅 я сиділа збоку, більше до проходу, і проблема була не тільки в тому що не відкидалося крісло, а в тому що не фіксувався підлокітник, а... Читать отзыв Доброго дня Нещодавно мала досвід з Flixbus, і хочу сказати, що це був найгірший мій досвід. Саме головне, що не працювало крісло на якому я сиділа, тобто зовсім трішки відкидалось, хоча можна сказати що ні😅 я сиділа збоку, більше до проходу, і проблема була не тільки в тому що не відкидалося крісло, а в тому що не фіксувався підлокітник, а це на пряму впливало на мою безпеку, впасти вниз, особливо на якомусь повороті, або навіть коли їдеш у ночі, шанси збільшуються в десятки разів. Це був аж ніяк не підготовлений автобус, до такої тривалої подорожі в довжину 36 годин і за яку було оплачено 6600. Вам потрібно як слід перевіряти автобуси перед відправкою, та насамперед все таки брати відповідальність за пасажира, особливо за таку суму, та взагалі. На моє прохання якось допомогти мені вирішити це питання, мені відмовились, просто розвели руками. Це були занадто стресові 36 годин подорожі, в якій я була повинна відчути турботу і безпеку, але цього мені не дали. Я ще довго відходила від цієї подорожі. А окремо хочу сказати, що чистота автобуса була така собі, між сидіннями було багато сміття( нажаль забула зробити фото для підтвердження моїх слів, але відео несправності підлокітника маю. Дякую, більше не буду користуватись вашими послугами і нікому не раджу.
Автобус опоздал, приехал непонятно какой автобус без надписи( не фирменный Flixbus), Wi Fi не было. У водителя все дорогу что-то пищало на торпеде, хотелось отдохнуть, но не получилось (этот звук был как здает машина назад и пикает)...Можно было с ума сойти, мне казалось, что это пытка....Сиденья не комфортные, места мало, ноги поставить негде...Думала "Ecolines"- дно, но... Читать отзыв Автобус опоздал, приехал непонятно какой автобус без надписи( не фирменный Flixbus), Wi Fi не было. У водителя все дорогу что-то пищало на торпеде, хотелось отдохнуть, но не получилось (этот звук был как здает машина назад и пикает)...Можно было с ума сойти, мне казалось, что это пытка....Сиденья не комфортные, места мало, ноги поставить негде...Думала "Ecolines"- дно, но по ходу, этот перевозчик тоже не лучше...Видимо з перевозчиками совсем плохо....🙈🙈🙈 Может кто знает надежного перевозчика?🤔
Достоинства:
Был чистый туалет
Недостатки:
Сама грузила чемоданы;
Некомфортный автобус;
Отсутствие WiFi;
Писк на торпеде, который не давал спать;
Опоздание транспорта;
Люди забирают вещи сами(были случаи, когда забрали чужие вещи).
Обычно пишем отзывы, когда всё плохо. Но таки и стоит писать, когда всё хорошо. Последние 3 года очень часто пользуюсь этим перевозчиком. Ездила много, в разные страны. Конечно, было по- разному. Порой туалет не работал, порой wi- fi.. Но в общем- впечатление нормальное. Водители попадались только хорошие. Было, что помогали, подсказывали. Также приятно, что в случае отмены поездки частично возвращают... Читать отзыв Обычно пишем отзывы, когда всё плохо. Но таки и стоит писать, когда всё хорошо. Последние 3 года очень часто пользуюсь этим перевозчиком. Ездила много, в разные страны. Конечно, было по- разному. Порой туалет не работал, порой wi- fi.. Но в общем- впечатление нормальное. Водители попадались только хорошие. Было, что помогали, подсказывали. Также приятно, что в случае отмены поездки частично возвращают деньги. И таки да, это дешевле, чем на поезде. Через неделю опять еду, дорога дальняя. Надеюсь, не поспешила с отзывом )))
Это просто самый ужасный перевозчик который может быть. На сайте у них много воды скрывая четкую информацию. Ехать вы будете внешне на красивом автобусе, а внутри автобус времен ССР. Автобус отправится раньше назначенного времени не предупредив пассажира. В поездке вы узнаете о том что вай фай не работает. Автобус не прийдет в назначенное время, а соответственно вы опоздаете на другой... Читать отзыв Это просто самый ужасный перевозчик который может быть. На сайте у них много воды скрывая четкую информацию. Ехать вы будете внешне на красивом автобусе, а внутри автобус времен ССР. Автобус отправится раньше назначенного времени не предупредив пассажира. В поездке вы узнаете о том что вай фай не работает. Автобус не прийдет в назначенное время, а соответственно вы опоздаете на другой рейс. Связавшись с их компанией вам скажут что никаких возмещений не будет и компания не несет ответственность НИ ЗА ЧТО, не за опоздания. Ни за услуг которых нет. Я в шоке как эта контора вообще перевозит людей
06.08 на рейсе Варшава - Днепр N3240 был по ошибке забран мой багаж - большой чемодан темно синего цвета. Вместо моего чемодана в Днепре мы обнаружили похожий чемодан черного цвета, мужской. Очевидно, мужчина забрал мой багаж по ошибке. На моем чемодане был зеленый кодовый замок. Мой тел 050-972-52-42. если этот мужчина читает сообщение - верните, пж, багаж, там вещи девочки... Читать отзыв 06.08 на рейсе Варшава - Днепр N3240 был по ошибке забран мой багаж - большой чемодан темно синего цвета. Вместо моего чемодана в Днепре мы обнаружили похожий чемодан черного цвета, мужской. Очевидно, мужчина забрал мой багаж по ошибке. На моем чемодане был зеленый кодовый замок. Мой тел 050-972-52-42. если этот мужчина читает сообщение - верните, пж, багаж, там вещи девочки для школы, все вещи, что были у ребенка.
Перевізник FlixBus. Їхала з подругами до Відня 20.07.2025 з Києва. Автобус відправився вчасно. Мали прибути до Відня о 8 годині ранку 21.07.2025, прибули після 14 години. Запізнення через проходження кордону. Автобуси комфортні, все працювало. Але є претензії до водіїв, які по відношенню до пасажирів ведуть себе не дуже коректно. Цим же перевізником повертались до Києва 30.07.2025. Тіж... Читать отзыв Перевізник FlixBus. Їхала з подругами до Відня 20.07.2025 з Києва. Автобус відправився вчасно. Мали прибути до Відня о 8 годині ранку 21.07.2025, прибули після 14 години. Запізнення через проходження кордону. Автобуси комфортні, все працювало. Але є претензії до водіїв, які по відношенню до пасажирів ведуть себе не дуже коректно. Цим же перевізником повертались до Києва 30.07.2025. Тіж самі недоліки Єдине, що запізнення склало лише близько години.
Рейс 3227 04.08.25. 18.00 Варшава-Чернигов. В 19.00 тупо отменили рейс и до свидания. На сайте флихбаса тут же появилась возможности купить новые билеты по цене около 4700грн, которых было очень мало, так как направление загружено,при обычной цене около 2900грн. Так же этим рейсом должна была ехать группа детей из Нежина Добирался до Киева на перекладных. Тихий ужас, а не перевозчик.
Їхала рейсом 220 03.08.2025. Це найгірша моя поїздка. Враження від комфорту та доброго стану автобуса псується враженням від поведінки водіїв. Водії хамлять, поводяться високомірно та гордовито. Я сиділа на першому місці і не помітив, що моя нога зіскользнула у отвір перегородки перед сидінням. Замість того, щоб щось сказати водій почав бити мене по нозі. Чоловікам, які... Читать отзыв Їхала рейсом 220 03.08.2025. Це найгірша моя поїздка. Враження від комфорту та доброго стану автобуса псується враженням від поведінки водіїв. Водії хамлять, поводяться високомірно та гордовито. Я сиділа на першому місці і не помітив, що моя нога зіскользнула у отвір перегородки перед сидінням. Замість того, щоб щось сказати водій почав бити мене по нозі. Чоловікам, які сиділи на таких саме місцях та навмисно ставили ноги водії навіть зауважень не робили. У зв'язку з тим, що пасажири ставлять речі та забирають їх самостійно (без допомоги чи нагляду водіїв) є велика вірогідність залишитися без своїх речей. Я випадково помітила на черговій зупинці те, що мої речі залишилися на платформі (хтось з пасажирів їх виставив з багажного відсіку та не поставив на місце, а водії вже закрили цей відсік та збиралися їхати. Одну зірку ставлю тільки тому, що жодної поставити не дозволяє сайт.
Достоинства:
Багато рейсів між багатьма містами
Недостатки:
1. Поведінка водіїв пеоекриває всі плюси
2. Велика імовірність залишитися без багажу
3. Відсутність комунікації з компанією
4. Відсутність інтересу керівництва компанії до вражень пасажирів стосовно якості наданих послуг.
Скористалися послугою даної компанії 1.08.2025 року, в чому я глибоко розкаялася та дуже пожалкувала. Їхали з Познані до Варшави і запізнилися на пів години. Попереджаю відразу, в автобусі немає ніяких зручностей заявлених компанією, до всього всю дорогу був нестерпний сморід. Наступне розчарування чекало в Варшаві. В білеті був зазначений один номер автобусу, а по факту приїхав інший, при чому із... Читать отзыв Скористалися послугою даної компанії 1.08.2025 року, в чому я глибоко розкаялася та дуже пожалкувала. Їхали з Познані до Варшави і запізнилися на пів години. Попереджаю відразу, в автобусі немає ніяких зручностей заявлених компанією, до всього всю дорогу був нестерпний сморід. Наступне розчарування чекало в Варшаві. В білеті був зазначений один номер автобусу, а по факту приїхав інший, при чому із запізненням і на платформі простояв аж не 5 хвилин, а потім благополучно собі поїхав без пасажирів. Не рекомендував однозначно, подумайте чи варто купувати квитки в цієї фірми. Доречі, гаряча лінія у них " мертва "
В 2023 році мій рейс з Варшави до Києва відправився на 45 хвилин раніше без попереджень і без мене (а я ще гуляла і вичікувала зазначений час відправки!). За 5 хв до закриття кас встигла купити білет на автобус ноунейм і їхала до Києва з зупинками у всіх селах західної України, це було нестерпно довго. Цього року спробували поїхати... Читать отзыв В 2023 році мій рейс з Варшави до Києва відправився на 45 хвилин раніше без попереджень і без мене (а я ще гуляла і вичікувала зазначений час відправки!). За 5 хв до закриття кас встигла купити білет на автобус ноунейм і їхала до Києва з зупинками у всіх селах західної України, це було нестерпно довго. Цього року спробували поїхати Автолюксом (еколайнз). Рейс 2 рази відкладали, так і не виїхали. Надійних перевізників, мабуть, зовсім в Україні немає, бо є багато на те причин. Коли у відгуках читаю, що водії "веселі", то це рівноцінно "пошлі, грубі дядьки з великими пузами, яким по*рін, як вам там їдеться, бо купувати квитки і далі будуть
2роки підряд ця компанія зриває мені відпустку, За день до рейсу вони його просто скасовують і пропонують повернути гроші,за які ти день в день вже не можеш купити такий же квиток! Цього року я попала на 40€ , минулого на 100€ , в рузультаті ругані -тобі міняють на квиток з трьома пересадками та зіпсованим настроєм. Ніколи! Ніколи! Ніколи!
Достоинства:
Розкручене імʼя
Недостатки:
Непунктуальність, непорядність, пофігізм ,відсутність будь яких вибачень! Байдужість
25.07.2025 на рейсі Київ-Будапешт N3280 на зупинці Львів пасажир Jaswinder Singh Sangha помилково забрав мою валізу. Фото його валізи додаю. Якщо у кого є інформація по багажу дзвоніть мені 0965862179
Розумію що фліксу байдуже на відгуки, але можливо комусь допоможе. Рейс Франкфурт-Київ (N3205). Автобус з величезним запізнення пибув до Льова і довго там стояв , виявилося що чекали інший автобус, і просто без попередження і пояснень пасажирів пересадили у інший автобус до Києва, (хоча вказано рейс без пересадок) 3 людини не влізло і їх лишили. Оплачено 2 квитка на... Читать отзыв Розумію що фліксу байдуже на відгуки, але можливо комусь допоможе. Рейс Франкфурт-Київ (N3205). Автобус з величезним запізнення пибув до Льова і довго там стояв , виявилося що чекали інший автобус, і просто без попередження і пояснень пасажирів пересадили у інший автобус до Києва, (хоча вказано рейс без пересадок) 3 людини не влізло і їх лишили. Оплачено 2 квитка на 1 людину але прийшлося сидіти з сусідом( Час прибуття до Києва 20.40, але прибуде у серед ночі, і от що робити? як дістатися додому? хто відшкодує кошти за друге придбане місце? Дуже не рекомендую флікс, подумайте мільйон разів перед тим як придбати в них квитки
Змінилися плани на поїздку. Прочитавши на офіційній сторінці, якщо відмовитись від бронювання більше за добу до поїздки, відбуватиметься повернення коштів в повному обсязі. Але коли вирішила відмовитись від бронювання, то відразу з'явились інші правила, ВЖЕ ПОВЕРТАЮТЬ ЗАМІСТЬ 100% ЛИШЕ 40%. Моє запитання: навіщо обманювати людей?!!! Розмістіть на офіційній сторінці правдиву інформацію!!! Подивлюсь, чи повернуть ще ці 40%😡 ... Читать отзыв Змінилися плани на поїздку. Прочитавши на офіційній сторінці, якщо відмовитись від бронювання більше за добу до поїздки, відбуватиметься повернення коштів в повному обсязі. Але коли вирішила відмовитись від бронювання, то відразу з'явились інші правила, ВЖЕ ПОВЕРТАЮТЬ ЗАМІСТЬ 100% ЛИШЕ 40%. Моє запитання: навіщо обманювати людей?!!! Розмістіть на офіційній сторінці правдиву інформацію!!! Подивлюсь, чи повернуть ще ці 40%😡
Деньги за отмененный заказ НЕ ВОЗВРАЩАЮТ! Надеюсь мои деньги вам зайдут в горло, но на выходе станут пробкой! Много на свете хороших людей, но из-за таких как вы собаки и кошки в приоритете! Расплата зайдет к вам с другой стороны, ожидайте!
Їхала з Києва до Берліну 5 липня 2025 р. Прочитала дуже багато негативних відгуків, тому боялась. що щось піде не так, але... Автобус мав відправитися в 10:30. В цей час до платформи підійшли водії, та сказали, що ми трохи затримуємось, бо вони доперевіряють автобус перед рейсом. Транспорт подали в 10:40, поки всі погрузились, виїхали десь в 10:55. Затримка... Читать отзыв Їхала з Києва до Берліну 5 липня 2025 р. Прочитала дуже багато негативних відгуків, тому боялась. що щось піде не так, але... Автобус мав відправитися в 10:30. В цей час до платформи підійшли водії, та сказали, що ми трохи затримуємось, бо вони доперевіряють автобус перед рейсом. Транспорт подали в 10:40, поки всі погрузились, виїхали десь в 10:55. Затримка в 30 хвилин, в наш час, не така вже й затримка. Туалет, вай-фай, кондиціонер, розетки в автобусі працювали. Водії вічливі з почуттям гумору. В Берлін ми приїхали з 9 годиннию затримкою, але ми на кордоні стояли 10 годин. Зворотній рейс мав бути в 13:40, але за день до цього надіслали повідомлення, що рейс затримується і буда в 16:30. Неприятнєнько, але попереджено завчасно. У цього автобуса також працювали туалет, вай-фай, кондиціонер, розетки. Водії, після проходження українського кондону, спеціально зробили зупинку на 30 хвили на заправці, аби пасажири розім'яли ноги, випили кави та з'їли по хотдогу. У перевізника є додаток, можна скачати та слідкувати за своїм автобусом.
Достоинства:
Комфортні автобуси. Працюючі туалети, кондиціонери, розетки, вай фай. Завчасне повідомлення про зміни в рейсі.
Хочу поділитися досвідом поїздки з перевізником Flixbus. Маршрут: Київ - Відень. Приїхали на вокзал за годину до відправлення - автобус вже був на місці, але не поспішав ставати на платформу. В результаті виїзд затримався на 30 хвилин - це перший тривожний дзвіночок. Під час купівлі квитка було вказано, що в автобусі є Wi-Fi та туалет. Проте жодне з цього не... Читать отзыв Хочу поділитися досвідом поїздки з перевізником Flixbus. Маршрут: Київ - Відень.
Приїхали на вокзал за годину до відправлення - автобус вже був на місці, але не поспішав ставати на платформу. В результаті виїзд затримався на 30 хвилин - це перший тривожний дзвіночок.
Під час купівлі квитка було вказано, що в автобусі є Wi-Fi та туалет. Проте жодне з цього не працювало. На питання до водіїв про несправності отримали відповідь (цитую): «Ви що, смішні? За такі гроші ще й інтернет з туалетом?»
Зупинки були рідкісними, і то лише після конфліктів із пасажирами. В салоні було дуже душно. Коли звернулись до водіїв із проханням увімкнути кондиціонер, вони відповіли, що «й так прохолодно». І дійсно - тільки біля них самих, бо лише для себе вони його і вмикали.
Атмосфера в дорозі була дуже напруженою - постійні сварки між водіями та пасажирами, хамство, відсутність елементарної поваги.
І наостанок - замість заявлених 26 годин ми провели в автобусі понад 30. Без нормальних зупинок, без туалету, без кондиціонера, без повітря, з хамовитим ставленням.
Також від інших пасажирів чули, що часто гублять багаж, адже вони за цим зовсім не слідкують..
Це був один із найгірших досвідів подорожей у моєму житті. Не раджу Flixbus нікому. Подбайте про свій комфорт і обирайте перевізників, які справді поважають своїх пасажирів.
Номер бронювання 3255588763 23 травня 2025р. було завчасно придбано два білети на прямий рейс: Lviv — Leipzig. Додатково сплачено 598 грн за місця №1А, 1В. Відправлення з вокзалу у м. Львів о 14:30 години 17 липня 2025р. Маршрут N3214. 16 липня 2025р. на ел. пошту прийшло підтвердження поїздки. 17 липня 2025р., очікуючи на прибуття автобусу, на сайті https://www.flixbus.ua/track було... Читать отзыв Номер бронювання 3255588763 23 травня 2025р. було завчасно придбано два білети на прямий рейс: Lviv — Leipzig. Додатково сплачено 598 грн за місця №1А, 1В. Відправлення з вокзалу у м. Львів о 14:30 години 17 липня 2025р. Маршрут N3214. 16 липня 2025р. на ел. пошту прийшло підтвердження поїздки.
17 липня 2025р., очікуючи на прибуття автобусу, на сайті https://www.flixbus.ua/track було здійснено перевірку часу його відправлення, однак його не було у переліку. О 13.20 години, з метою уточнення часу відправлення автобусу, за тел. 0947101070 було здійснено телефонний дзвінок оператору flixbus. У відповідь отримано інформацію, що цей автобус було анульовано і що нібито про це вони повинні були раніше проінформувати. Однак жодного сповіщення, як в застосунку, по телефону або ел. пошті — не було. Крім того за день до відправлення прийшло на пошту сповіщення (див. скрин) з інформацією про маршрут (без змін). Оператор запропонував інший рейс з пересадкою у м. Dresden з відправкою об 18.05 години. Рейс не прямий, місця для сидіння розташовані окремо. Час прибуття у м. Лейпциг, з урахуванням пересадок, зміщено з 06.05 год. до 13.05 год. Фактично автобус прибув у м. Dresden із значним запізненням, орієнтовно о 13.00. На пересадку не встигли, оскільки запропонований оператором автобус Dresden — Leipzig виїхав об 11.45 години. Варіантів добратись до місця не було запропоновано. Непрофесіональні дії співробітників flixbus призвели, крім незручностей при подорожі, ще й до запізнення на авіарейс та втрату коштів. Звернувся за відшкодуванням вартості білетів, чекаю на зворотній зв'язок. Цікаво, як у них опрацьовуються скарги...
Не рекомендую
Хтось забрав мій чемодан
Не повертають кошти
Просто відкладають рейс на добу, або скасовують.
Залишають пасажирів
Рейс з Польщі через Німеччину до Данії, далі Швеція, включає переправу паромом.
Ось вам три негативні відгуки за одну подорож.
Перший відгук про бронювання
Я забронювала квитки спереду для себе і сина 10 років, заплатила за бронювання 300 грн, але під час посадки водій сказав що дітям не можна спереду сидіти, тільки після 15 років.... Читать отзыв Рейс 1376 Краків-Мальме 13.08.2025
Рейс з Польщі через Німеччину до Данії, далі Швеція, включає переправу паромом.
Ось вам три негативні відгуки за одну подорож.
Перший відгук про бронювання
Я забронювала квитки спереду для себе і сина 10 років, заплатила за бронювання 300 грн, але під час посадки водій сказав що дітям не можна спереду сидіти, тільки після 15 років. Я не сперечалася, бо то ж типу правила. На наших місцях всю поїздку спав другий водій. І наступного дня в Копенгагені в мене була пересадка і теж передні місця, то водій перевірив бронювання і все.
Потім я написала в підтримку, то відповіли, що якщо я забронювала, то там і маю сидіти
Другий відгук про дівчину на заправці.
Десь в 12 ночі автобус заїхав на заправку (десь близько кордону між Польщею і Німеччиною)і водій оголосив що можна вийти в туалет і купити каву зупинка 5 хв. Коли він рушив, одна жінка польською почала кричати, що хтось добігає, водій собі далі виїзжав з заправки... жінка продовжувала кричати щоб зупинився. Нарешті автобус зупинився і почекав дівчину, яка добігала.
Третій відгук.
Ситуація на поромі
Коли автобус виїзжає на пором, всі виходять на палубу, поїздка на поромі 40 хвилин, потім всі повертаються в автобус і автобус просто виїзжає з порому і їде далі. Одна жінка, вона сиділа позаду мене, не зорієнтувалася і затрималася. Я підійшла до водія і повідомила, що однієї пані немає, він відповів що не буде чекати, що має їхати . Ця жінка прибігла в останні секунди, перелякана. В автобусі був її багаж, всі речі((
Після цього всього повністю заляпане непомите лобове скло автобуса Копенгаген-Готеборг мені здавалося дрібничкою. Хоча спеціально купляла передні місця, щоб гарно все роздивитися і зробити фото.
Гарне враження від поїздки
Одразу порада: бронювати пересадки/літаки з великим розрізком в часі щоб не запізнитись, бо на кордоні затримують надовго.
Не рекомендую
Отвратительный сервис
У многих пассажиров, в том числе и у меня, были состыковки со следующим транспортом в Берлине, на который мы, конечно, же не успели. Кто будет возмещать нам стоимость пропавших билетов, хотелось бы узнать??? Кто будет отвечать за неудобства, за то, что нам пришлось не спать еще одну ночь, сидя в Берлине на вокзале, ожидая следующего поезда? Когда пассажиры с нашего рейса позвонили на горячую линию перевозчика, им сказали, что никакой компенсации от Flixbus не] будет: И это не единичный случай такого отвратительного сервиса от этой компании! Моя подруга месяц назад ехала из Брюсселя во Львов, рейс отменили, ей пришлось срочно брать билет на следующий, потому что у нее была во Львове пересадка на поезд. И опять никаких извинений и компенсаций от перевозчика! У моей дочери Flixbus отменил рейс из Берлина в Киев, и тоже не было никаких извинений и объяснений. Никому не советую пользоваться услугами этой компании! ЕЕЗОБРАЗИЕ!ссажиры с нашего рейса
Лишили на зупинці
Грошей повертати не хочуть, ще не знаю що буде особистими речами
Flixbus найгірший перевізник!
жахіття. їхали маршрут 3280 Будапешт Київ.
Загубили багаж
Flixbus найгірший
Нещодавно мала досвід з Flixbus, і хочу сказати, що це був найгірший мій досвід. Саме головне, що не працювало крісло на якому я сиділа, тобто зовсім трішки відкидалось, хоча можна сказати що ні😅 я сиділа збоку, більше до проходу, і проблема була не тільки в тому що не відкидалося крісло, а в тому що не фіксувався підлокітник, а... Читать отзыв Доброго дня
Нещодавно мала досвід з Flixbus, і хочу сказати, що це був найгірший мій досвід. Саме головне, що не працювало крісло на якому я сиділа, тобто зовсім трішки відкидалось, хоча можна сказати що ні😅 я сиділа збоку, більше до проходу, і проблема була не тільки в тому що не відкидалося крісло, а в тому що не фіксувався підлокітник, а це на пряму впливало на мою безпеку, впасти вниз, особливо на якомусь повороті, або навіть коли їдеш у ночі, шанси збільшуються в десятки разів. Це був аж ніяк не підготовлений автобус, до такої тривалої подорожі в довжину 36 годин і за яку було оплачено 6600. Вам потрібно як слід перевіряти автобуси перед відправкою, та насамперед все таки брати відповідальність за пасажира, особливо за таку суму, та взагалі. На моє прохання якось допомогти мені вирішити це питання, мені відмовились, просто розвели руками. Це були занадто стресові 36 годин подорожі, в якій я була повинна відчути турботу і безпеку, але цього мені не дали. Я ще довго відходила від цієї подорожі. А окремо хочу сказати, що чистота автобуса була така собі, між сидіннями було багато сміття( нажаль забула зробити фото для підтвердження моїх слів, але відео несправності підлокітника маю. Дякую, більше не буду користуватись вашими послугами і нікому не раджу.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!
Не идеально, но хорошо.
И таки да, это дешевле, чем на поезде.
Через неделю опять еду, дорога дальняя. Надеюсь, не поспешила с отзывом )))
Избегайте эту компанию
Потерян багаж 06.08.2025г Варшава - Днепр
Запізнення рейсу.
Цим же перевізником повертались до Києва 30.07.2025. Тіж... Читать отзыв Перевізник FlixBus. Їхала з подругами до Відня 20.07.2025 з Києва. Автобус відправився вчасно. Мали прибути до Відня о 8 годині ранку 21.07.2025, прибули після 14 години. Запізнення через проходження кордону. Автобуси комфортні, все працювало. Але є претензії до водіїв, які по відношенню до пасажирів ведуть себе не дуже коректно.
Цим же перевізником повертались до Києва 30.07.2025. Тіж самі недоліки Єдине, що запізнення склало лише близько години.
Отмена рейса
Найгірша поїздка
Це найгірша моя поїздка.
Враження від комфорту та доброго стану автобуса псується враженням від поведінки водіїв.
Водії хамлять, поводяться високомірно та гордовито.
Я сиділа на першому місці і не помітив, що моя нога зіскользнула у отвір перегородки перед сидінням. Замість того, щоб щось сказати водій почав бити мене по нозі.
Чоловікам, які... Читать отзыв Їхала рейсом 220 03.08.2025.
Це найгірша моя поїздка.
Враження від комфорту та доброго стану автобуса псується враженням від поведінки водіїв.
Водії хамлять, поводяться високомірно та гордовито.
Я сиділа на першому місці і не помітив, що моя нога зіскользнула у отвір перегородки перед сидінням. Замість того, щоб щось сказати водій почав бити мене по нозі.
Чоловікам, які сиділи на таких саме місцях та навмисно ставили ноги водії навіть зауважень не робили.
У зв'язку з тим, що пасажири ставлять речі та забирають їх самостійно (без допомоги чи нагляду водіїв) є велика вірогідність залишитися без своїх речей.
Я випадково помітила на черговій зупинці те, що мої речі залишилися на платформі (хтось з пасажирів їх виставив з багажного відсіку та не поставив на місце, а водії вже закрили цей відсік та збиралися їхати.
Одну зірку ставлю тільки тому, що жодної поставити не дозволяє сайт.
Жахливий перевізник
Фліксбус та інше
Цього року спробували поїхати... Читать отзыв В 2023 році мій рейс з Варшави до Києва відправився на 45 хвилин раніше без попереджень і без мене (а я ще гуляла і вичікувала зазначений час відправки!). За 5 хв до закриття кас встигла купити білет на автобус ноунейм і їхала до Києва з зупинками у всіх селах західної України, це було нестерпно довго.
Цього року спробували поїхати Автолюксом (еколайнз). Рейс 2 рази відкладали, так і не виїхали.
Надійних перевізників, мабуть, зовсім в Україні немає, бо є багато на те причин.
Коли у відгуках читаю, що водії "веселі", то це рівноцінно "пошлі, грубі дядьки з великими пузами, яким по*рін, як вам там їдеться, бо купувати квитки і далі будуть
Ніколи не користуйтесь Фліксбусои
Втрата багажу
Жахливий перевізний
Відмова від бронювання
Читайте отзывы, Смотрите рейтинг!
Відгуки лякали
Прочитала дуже багато негативних відгуків, тому боялась. що щось піде не так, але...
Автобус мав відправитися в 10:30. В цей час до платформи підійшли водії, та сказали, що ми трохи затримуємось, бо вони доперевіряють автобус перед рейсом.
Транспорт подали в 10:40, поки всі погрузились, виїхали десь в 10:55.
Затримка... Читать отзыв Їхала з Києва до Берліну 5 липня 2025 р.
Прочитала дуже багато негативних відгуків, тому боялась. що щось піде не так, але...
Автобус мав відправитися в 10:30. В цей час до платформи підійшли водії, та сказали, що ми трохи затримуємось, бо вони доперевіряють автобус перед рейсом.
Транспорт подали в 10:40, поки всі погрузились, виїхали десь в 10:55.
Затримка в 30 хвилин, в наш час, не така вже й затримка.
Туалет, вай-фай, кондиціонер, розетки в автобусі працювали. Водії вічливі з почуттям гумору.
В Берлін ми приїхали з 9 годиннию затримкою, але ми на кордоні стояли 10 годин.
Зворотній рейс мав бути в 13:40, але за день до цього надіслали повідомлення, що рейс затримується і буда в 16:30. Неприятнєнько, але попереджено завчасно.
У цього автобуса також працювали туалет, вай-фай, кондиціонер, розетки. Водії, після проходження українського кондону, спеціально зробили зупинку на 30 хвили на заправці, аби пасажири розім'яли ноги, випили кави та з'їли по хотдогу.
У перевізника є додаток, можна скачати та слідкувати за своїм автобусом.
Жахливий перевізник Flixbus
Маршрут: Київ - Відень.
Приїхали на вокзал за годину до відправлення - автобус вже був на місці, але не поспішав ставати на платформу. В результаті виїзд затримався на 30 хвилин - це перший тривожний дзвіночок.
Під час купівлі квитка було вказано, що в автобусі є Wi-Fi та туалет. Проте жодне з цього не... Читать отзыв Хочу поділитися досвідом поїздки з перевізником Flixbus.
Маршрут: Київ - Відень.
Приїхали на вокзал за годину до відправлення - автобус вже був на місці, але не поспішав ставати на платформу. В результаті виїзд затримався на 30 хвилин - це перший тривожний дзвіночок.
Під час купівлі квитка було вказано, що в автобусі є Wi-Fi та туалет. Проте жодне з цього не працювало. На питання до водіїв про несправності отримали відповідь (цитую):
«Ви що, смішні? За такі гроші ще й інтернет з туалетом?»
Зупинки були рідкісними, і то лише після конфліктів із пасажирами. В салоні було дуже душно. Коли звернулись до водіїв із проханням увімкнути кондиціонер, вони відповіли, що «й так прохолодно». І дійсно - тільки біля них самих, бо лише для себе вони його і вмикали.
Атмосфера в дорозі була дуже напруженою - постійні сварки між водіями та пасажирами, хамство, відсутність елементарної поваги.
І наостанок - замість заявлених 26 годин ми провели в автобусі понад 30. Без нормальних зупинок, без туалету, без кондиціонера, без повітря, з хамовитим ставленням.
Також від інших пасажирів чули, що часто гублять багаж, адже вони за цим зовсім не слідкують..
Це був один із найгірших досвідів подорожей у моєму житті. Не раджу Flixbus нікому. Подбайте про свій комфорт і обирайте перевізників, які справді поважають своїх пасажирів.
Жахлива організація та комунікація по маршруту.
23 травня 2025р. було завчасно придбано два білети на прямий рейс: Lviv — Leipzig. Додатково сплачено 598 грн за місця №1А, 1В.
Відправлення з вокзалу у м. Львів о 14:30 години 17 липня 2025р. Маршрут N3214.
16 липня 2025р. на ел. пошту прийшло підтвердження поїздки.
17 липня 2025р., очікуючи на прибуття автобусу, на сайті https://www.flixbus.ua/track було... Читать отзыв Номер бронювання 3255588763
23 травня 2025р. було завчасно придбано два білети на прямий рейс: Lviv — Leipzig. Додатково сплачено 598 грн за місця №1А, 1В.
Відправлення з вокзалу у м. Львів о 14:30 години 17 липня 2025р. Маршрут N3214.
16 липня 2025р. на ел. пошту прийшло підтвердження поїздки.
17 липня 2025р., очікуючи на прибуття автобусу, на сайті https://www.flixbus.ua/track було здійснено перевірку часу його відправлення, однак його не було у переліку.
О 13.20 години, з метою уточнення часу відправлення автобусу, за тел. 0947101070 було здійснено телефонний дзвінок оператору flixbus. У відповідь отримано інформацію, що цей автобус було анульовано і що нібито про це вони повинні були раніше проінформувати. Однак жодного сповіщення, як в застосунку, по телефону або ел. пошті — не було. Крім того за день до відправлення прийшло на пошту сповіщення (див. скрин) з інформацією про маршрут (без змін).
Оператор запропонував інший рейс з пересадкою у м. Dresden з відправкою об 18.05 години. Рейс не прямий, місця для сидіння розташовані окремо. Час прибуття у м. Лейпциг, з урахуванням пересадок, зміщено з 06.05 год. до 13.05 год.
Фактично автобус прибув у м. Dresden із значним запізненням, орієнтовно о 13.00. На пересадку не встигли, оскільки запропонований оператором автобус Dresden — Leipzig виїхав об 11.45 години. Варіантів добратись до місця не було запропоновано.
Непрофесіональні дії співробітників flixbus призвели, крім незручностей при подорожі, ще й до запізнення на авіарейс та втрату коштів.
Звернувся за відшкодуванням вартості білетів, чекаю на зворотній зв'язок. Цікаво, як у них опрацьовуються скарги...