Flixbus отзывы клиентов / страница 6

Flixbus отзывы клиентов
Flixbus
2.0 5
1178 отзывов / 70325 просмотров
Важно! В целях актуальности, рейтинг и результаты отзывов, отображаемые на графике, вычисляются на основании 100 последних отзывов
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Та не переживайте) норм всьо)

Валерія Валерія 19 июля, 2025 год
Купила білети з Києва до Кишиніва та назад на Фліксбас. Ввечері перед поїздкою вирішила глянути відгуки і така: бл*****. Думала буде жопа. А нє) норм всьо)
Так, щоб комфортно їхати беріть на 1 людину 2 місця. Так, вони не зупиняються на заправках, тіки на автостанціях (печеньки беріть!). Туалет стабільно працює. Вай фай фіговий, але стабільно працює. Водії класні, особливо якщо... Читать отзыв
Купила білети з Києва до Кишиніва та назад на Фліксбас. Ввечері перед поїздкою вирішила глянути відгуки і така: бл*****. Думала буде жопа. А нє) норм всьо)
Так, щоб комфортно їхати беріть на 1 людину 2 місця. Так, вони не зупиняються на заправках, тіки на автостанціях (печеньки беріть!). Туалет стабільно працює. Вай фай фіговий, але стабільно працює. Водії класні, особливо якщо не намагатись пояснити їм як їм жити це життя. Загалом це не 5, ну бо для мене заправки - то любов 😅 і чистоти в салоні трохи не вистачило. Але це тверда 4 за свої гроші. не переживайте) всьо буде добре ❤️‍🔥

Завжди людський фактор визначає

Мар'яна Тупись Мар'яна Тупись 18 июля, 2025 год
Нещодавно подорожували до Болгарії з FlixBus. 2 Сергії- ви супер👍😎! Позитивні, спокійні, уважні, вся інформація надавалася пасажирам приємним тоном і з гумором. Тому шлях був дуже легким. Дякуємо за гарний час в дорозі❤️. На зворотному шляху Саша і Ваня. На дорогах Румунії різко зменшували швидкість на кільцях, що дуже дискомфортно було. На прохання глянути чому всі аромати з туалету... Читать отзыв Нещодавно подорожували до Болгарії з FlixBus. 2 Сергії- ви супер👍😎! Позитивні, спокійні, уважні, вся інформація надавалася пасажирам приємним тоном і з гумором. Тому шлях був дуже легким. Дякуємо за гарний час в дорозі❤️. На зворотному шляху Саша і Ваня. На дорогах Румунії різко зменшували швидкість на кільцях, що дуже дискомфортно було. На прохання глянути чому всі аромати з туалету йдуть в салон, хоча в туалеті часто відреагували не охоче. Щось зробили і все було гаразд. Загалом задоволені. А 2 Сергіям премію випишіть😉

Flixbus це жах

Гость Гость 15 июля, 2025 год
Я ніколи не подорожував фліксбасом але після цієї спроби більше і не буду наш автобус мав приїхати на 12:45 та приїхав раніше ми побачили як він відʼїзжав вже в 12:00 водій просто не захотів чекати і зараз я сиджу за мамою на вокзалі та не знаю навіть що робити
Достоинства:
  1. Їх нема
Недостатки:
  1. Водій приїхав раніше ніж треба та на захотів чекати

Комфортна поїздка

El El 13 июля, 2025 год
Сьогодні приїхала маршрутом Київ Познань,перед цим начиталась негативних відгуків про компанію і трохи переживала. Але залишилась всім задоволена ; гарний чистий автобус , їхали спокійно та обережно ,про зупинки попереджали , всіх чекали . Водії привітні , ввічливі, допомогали з речами ,відповідали на питання. Загалом враження дуже приємне . Рекомендую

Хороший опыт

Оксана Оксана 12 июля, 2025 год
Ехала 8 июля Киев - Варшава аэропорт. Маршрут 3225. Хорошие водители, помогали на границе женщинам с сумками, объявляли правила прохождения. Автобус чистый, туалет работал всю дорогу. Пишу хороший отзыв, тк перед поездкой начиталась плохих и переживала, может кого-то успокоит мой опыт.
Достоинства:
  1. Работал кондиционер
  2. Приехали на час раньше

Вони а***и

Аня Аня 12 июля, 2025 год
За два дні до виїзду скасували поїздку до Варшави. Цей квиток брався за два місяці з розрахунком на те, що в нас вже куплений квиток на літак. Я розумію відмінити за два тижні, максимум тиждень. Але не за ДВА ДНІ! Чому я маю переривати всіх перевізників, шукати вільні місця (один біля одного бо їду з сімʼєю), тому, що цей безвідповідальний... Читать отзыв За два дні до виїзду скасували поїздку до Варшави. Цей квиток брався за два місяці з розрахунком на те, що в нас вже куплений квиток на літак. Я розумію відмінити за два тижні, максимум тиждень. Але не за ДВА ДНІ! Чому я маю переривати всіх перевізників, шукати вільні місця (один біля одного бо їду з сімʼєю), тому, що цей безвідповідальний перевізник взяв і відмінив усе. НІКОЛИ в житті більше не скористаюся його послугами

Водители могут все! Поддержка не работает!

Ксения Ксения 7 июля, 2025 год
Хотите остатся без вещей в чужом городе, со службой поддержки, которая работает только до 17 и даже в это время не отвечает! Flix bis окажет вам такое незабываемое приключение. Судя по всему компания так зажралась, сто на сервис элементарный вообще решили забить!
Водители объявляют остановку в 10 минут и уезжают через 5. Не проверяя пассажиров! Казалось бы. Все понимаю... Читать отзыв
Хотите остатся без вещей в чужом городе, со службой поддержки, которая работает только до 17 и даже в это время не отвечает! Flix bis окажет вам такое незабываемое приключение. Судя по всему компания так зажралась, сто на сервис элементарный вообще решили забить!

Водители объявляют остановку в 10 минут и уезжают через 5. Не проверяя пассажиров! Казалось бы. Все понимаю если человек сам опоздал, но кака можно уехать через 5 минут если ты объявил 10. Ты знаешь что вышли пассажиры. Просто водители удоды, которым за такие проступки штрафы не полагаются. Поэтому специально так делают!!


Ужасная компания!!! Которой плевать на пассажиров. Руководство судя по отзывам не предпринимает совершенство никаких мер к водителям!!! Хотя штрафы решили бы проблему быстро!

На остановке в Кракове ( объявив о стоянке в 10 минут) води… нет водителем его назвать нельзя. Человек который сидел за рулем автобуса компании flix bus уехал, не проверив пассажиров, через 5-6 минут.


Знайте! Никакой поддержки в этой шарашкиной конторе нет!!! В такой стрессовой ситуации все что есть это обращение письменное на. Сайте и ВСЕ! Оно не дает ни че го! Автобус просто раньше времени уезжает перед вами и никаким образом доступа к номеру водителя нет! Хотя это казалась бы абсурдно! Абсурдно, когда водитель делая несколько остановок по пути следования и объявляя время, просто уезжает раньше! Он знает, что он едет раньше и даже знает, что оставил людей, но руководство не предпринимает никаких мер!! Потому водители делают так на каждом рейсе!! Им пофиг просто! В такой ситуации вы просто остаетесь без вещей в чужом городе! В любое время суток! И эта шарашкина контора ничего не компенсирует! Хотя должна была бы платить людям их отели, или погоню на такси за автобусом или новые билеты и тогда бы таких случаев не остлось!!!
Достоинства:
  1. Ты едешь
Недостатки:
  1. Поддержки нет. Водители оставляют пассажиров. Уезжают на остановках просто без пассажиров! Просто постоянно отправляют раньше указанного в расписании и раньше озвученного

Неоднозначне враження

Tetiana Tetiana 6 июля, 2025 год
Маю дуже неоднозначне враження від цього перевізника.
1. Дуже дивно формуються ціни на поїздки. Якщо це будній день, вартість менша, у вихідні зазвичай дорожче. Але за якимось збігом, квиток на понеділок 30.06 (саме той, що мені був потрібен) коштував на 2000грн дорожче, ніж на Пн 23.06 або Пн 7.07
Я порівнювала однакові рейси з однаковим часом виїзду і пересадками.
2.... Читать отзыв
Маю дуже неоднозначне враження від цього перевізника.

1. Дуже дивно формуються ціни на поїздки. Якщо це будній день, вартість менша, у вихідні зазвичай дорожче. Але за якимось збігом, квиток на понеділок 30.06 (саме той, що мені був потрібен) коштував на 2000грн дорожче, ніж на Пн 23.06 або Пн 7.07
Я порівнювала однакові рейси з однаковим часом виїзду і пересадками.

2. Хамовити водії
Я їхала Київ-Амстердам з 1 пересадкою у Варшаві. Потім назад Амстердам-Київ, теж з 1 пересадкою в Берліні.
Тобто загалом це було 4 автобуси. І чомусь саме українські водії були найгрубіші із пасажирами((
Жінка на кордоні не могла знайти паспорт в сумці - водій «а голову не забули»
Жінка просить відсканувати квиток бо 2% зарядки на телефоні - водій «а чого ви втикаєте в телефон, у мене от 100%»

3. Запізнення
Як я писала вище, моя поїздка включала 4 автобуси. Три з них прибули вчасно і все було окей. АЛЕ четвертий із Берліна до Києва на 2 години запізнився у Берлін. Ну ладно, може щось зламалося, форс-мажор, буває.. я думала що приїду всього на 2 години пізніше до Києва.
Але в дорозі до Києва, ми якогось х#я запізнилися ще на 2 години. Поломок не було, були лише водії, які нікуди не спішили:)

З позитивнішого:
- Wifi був у трьох автобусах із 4
- Туалети працювали
- Крісла були не зламані
- Зручний додаток, де видно графік поїздки, інструкції як знайти платформу

Нижче прикріплю скрін, на якому видно якому видно графік поїздки до Києва

Flixbus - Неоднозначне враження
Достоинства:
  1. Зручний додаток
  2. Великий вибір рейсів
Недостатки:
  1. Хамовити водії
  2. Запізнення
  3. Незрозуміле формування ціни

Наихудший перевозчик

Katerina Katerina 3 июля, 2025 год
Ужасный перевозчик ,больше никогда им не воспользуемся🙂‍↔️👎
Уехал раньше времени ,не дождавшись .В одну сторону ехали с этим перевозчиком-водитель грубиян ,на то что у нас было сломанное сидение (панорамное ,самое дорогое)никак не отреагировал (((
Цены завышенные
Не рекомендую !!!
Достоинства:
  1. Красивый салатовый цвет автобуса
Недостатки:
  1. Водитель хам
  2. Поломанное сидение
  3. Завышенные цены
  4. Не работает служба поддержки в выходные дни

Самий жахливий перевізник!!!!!!

Ilya Ilya 2 июля, 2025 год
Автобус затримався спочатку на 2 години , водії курять за кермом хоча повний автобус дітей .Туалет не працює ,на заправках не зупиняється і не випускають людей (коли роблять зупинку не випускають людей в туалет ,хоча самі йдуть за напоями та по своїм справам )Оплата була за панорамний вид за додаткові кошти ,а по факту приїхав звичайний автобус з вільною посадкою.... Читать отзыв Автобус затримався спочатку на 2 години , водії курять за кермом хоча повний автобус дітей .Туалет не працює ,на заправках не зупиняється і не випускають людей (коли роблять зупинку не випускають людей в туалет ,хоча самі йдуть за напоями та по своїм справам )Оплата була за панорамний вид за додаткові кошти ,а по факту приїхав звичайний автобус з вільною посадкою. Що таке вай фай ця фірма взагалі не знає ,він був відсутній. Водії не знають що таке робоча етика !!!САМИЙ НАЙГІРШИЙ ПЕРЕВІЗНИК !!!!!!
Достоинства:
  1. Їх немає
Недостатки:
  1. Один великий мінус

Жахливий сервіс

Alex Alex 2 июля, 2025 год
Мої дружина та дочка зараз їдуть з Гановера до Львову. Води в салоні нема, туалет поломаний, це жесть. Дуже засмучений таким сервісом

Крадуть чемодани .Будьте уважні

Ольга Ольга 30 июня, 2025 год
Автобус 3209 Мюнхен -Київ крадуть водії чемодани і не віддають .Їхня служба підтримки не працює нормально .Ніхто гроші не повертає .Шахраї .Понабирали на роботу кого небуть . Я ще таких наглих перевізників не бачила

Жалоба Flixbus

Елена Елена 30 июня, 2025 год
Самый наихудший перевозчик Flixbuc ни когда не буду им пользоваться, постоянно опаздывает операторам не дозвониться
Достоинства:
  1. Их нет
Недостатки:
  1. Наихудший

Жахливо, не раджу

Юра Юра 28 июня, 2025 год
Рейс 3209, "Київ-Мюнхен", 105 євро зі Львова до Нюрнбергу, ціна досить висока порівняно з іншими перевізниками, однак вбиральня брудна, вода у вбиральні відсутня, водій поводиться хамовито і зневажливо, ні питної води, ні кави... За 30 хвилин до відправки на пошту прийшло повідомлення про те, що автобус буде не "фірмовий" і ,можливо, без інтернету (хоча, Інтернет був, хоч і поганий). Зайшла... Читать отзыв Рейс 3209, "Київ-Мюнхен", 105 євро зі Львова до Нюрнбергу, ціна досить висока порівняно з іншими перевізниками, однак вбиральня брудна, вода у вбиральні відсутня, водій поводиться хамовито і зневажливо, ні питної води, ні кави... За 30 хвилин до відправки на пошту прийшло повідомлення про те, що автобус буде не "фірмовий" і ,можливо, без інтернету (хоча, Інтернет був, хоч і поганий). Зайшла - моє місце зайняте, вирішувала проблему самостійно (водій не бажає контролювати такі питання). Висновки робіть самі. Але шановну і дорогу фірму "flixbus" прошу прийняти міри!!! Якщо ви поважаєте свою назву - відповідайте стандартам і вартості, особливо, стосується водіїв - хамити жінці - "геройський вчинок"!!!
Достоинства:
  1. Працює кондиціонер, швидка відправка
Недостатки:
  1. Сервіс - нижче мінімального

Маніпуляції із заброньованими квитками, грубість водіїв

Андрій Андрій 23 июня, 2025 год
Моя скарга стосується агенства або перевозника FlixBus.
Користуюсть послугами перевізника в 2023 році, 2024, і в 2025 , і з кожним роком все гірше і гірше, низький рейтинг та обгрунтовані негативні відзиви пасажирів ніяк не впливають на цей бізнес!???!!!????
Мій простий маршрут по Україні (Житомир-Мукачево), щороку були маніпуляції із заброньованими квитками, а саме: повна невідповідність заброньованим квиткам та... Читать отзыв
Моя скарга стосується агенства або перевозника FlixBus.
Користуюсть послугами перевізника в 2023 році, 2024, і в 2025 , і з кожним роком все гірше і гірше, низький рейтинг та обгрунтовані негативні відзиви пасажирів ніяк не впливають на цей бізнес!???!!!????
Мій простий маршрут по Україні (Житомир-Мукачево), щороку були маніпуляції із заброньованими квитками, а саме: повна невідповідність заброньованим квиткам та фактичному розташуваннню, це стрес, оскільки кожен планує подорож детально і мені потрібно знати де їхатиму я, мої діти і дружина, бажано, розташуванння місць РАЗОМ, мабуть для цього винайшли БРОНЮВАННЯ КВИТКІВ. По факту, на електронну адресу кожного разу приходить якась шняга про зміну умов бронювання, а саме нумерація і відновідно - розташування місць. Хочу зауважити, що умовами перевізника, які розміщені самим перевізником у себе на платформі, НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ОДНОСТОРОННЯ ЗМІНА УМОВ ДОГОВОРУ ПЕРЕВЕЗЕННЯ, в частині зміни бронювання, тільки пассажир має таке право!!!!
ГОЛОВНЕ ПИТАННЯ: що є головною метою БРОНЮВАННЯ КВИТКА !!!!!

Прошу Ваше агенство прийняти цю скаргу і зауваження і адекватно відреагувати.
Своїм знайомим і простохорошим людям не раджу пов♥язувати свої подорожі((( Оцінка півзірки((((
Слава квітучій Україні!!!!
Достоинства:
  1. в салоні комфортно,
  2. чисто,
  3. працює кондиціонер,
  4. розетки,
  5. туалет
Недостатки:
  1. маніпуляція з квитками, одностороння зміна перевізником суттєвих умов договору перевезенння (бронювання/зміна бронювання квитків);
  2. майже повна відсутність інтернету впродовж всієї подорожі інтернет працює перших 10 хв а далі його просто немає.
  3. автобуси запізнюються майже завжди
  4. водії автобусів не вічливі

Все було добре!

Юлія Юлія 23 июня, 2025 год
Доброго дня! Їхала Львів-Варшава і Варшава-Львів на початку червня рейсами №3240 і №3241. Автобуси були на автостанції вчасно, розетки та туалет працювали, чистота, кондиціонер був налаштований комфортно, завчасно по пошті попередили, що колір автобусу буде інший. Водії дуже чемні та ввічливі, допомагали з валізами, на кожній зупинці рахували пасажирів. Приїхали раніше розкладу в обидві сторони. Ніякого негативного враження не залишилось.... Читать отзыв Доброго дня! Їхала Львів-Варшава і Варшава-Львів на початку червня рейсами №3240 і №3241. Автобуси були на автостанції вчасно, розетки та туалет працювали, чистота, кондиціонер був налаштований комфортно, завчасно по пошті попередили, що колір автобусу буде інший. Водії дуже чемні та ввічливі, допомагали з валізами, на кожній зупинці рахували пасажирів. Приїхали раніше розкладу в обидві сторони. Ніякого негативного враження не залишилось. Дякую за гарну поїздку!

Скарга на Flixsbus

Нікіта Нікіта 19 июня, 2025 год
Хотів би поскаржитись на агенство FlixBus. Не одноразово були скарги від клієнтів які користуються цим агенством для подорожей:
1) майже повна відсутність інтернету впродовж всієї подорожі інтернет працює перших 10 хв а далі його просто немає.
2) автобуси запізнюються майже завжди і не на 5-10 хв а попару годин.
3) водії автобусів інколи лякають пасажирів своєю грубою та не... Читать отзыв
Хотів би поскаржитись на агенство FlixBus. Не одноразово були скарги від клієнтів які користуються цим агенством для подорожей:

1) майже повна відсутність інтернету впродовж всієї подорожі інтернет працює перших 10 хв а далі його просто немає.

2) автобуси запізнюються майже завжди і не на 5-10 хв а попару годин.

3) водії автобусів інколи лякають пасажирів своєю грубою та не професійною поведінкою і манерою спілкування.

4) з дебільшого в автобусах не працює: кондиціонер,розетки.

Я також користувався послугами FlixBus не одну сотню разів і хотів би заявити що всі ці скарги є умісні особливо в автобусах які їздять з:
1)україна-італія
2)словатчина-австрія
3)словатчина-україна
3)польща-україна

Хотівби попросити ваше агенство прийняти ці скарги до уваги і спробувати це якось вирішити.
1 согласен

найжахливіша компанія

Інна Інна 18 июня, 2025 год
їхали двома рейсами цієї компанії. Це було жахливо!
в першому рейсі Київ-Варшава не працювали розетки, не роскладалося крісло. Водій не зреагував на зауваження. На другому рейсі Варшава-Талінн, не працював wi-fi хоча при перевірці водії відповіли що все працює. Туалет був в жахливому стані, змив не працював та дуже смерділо сечеюю.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЦЮ КОМПАНІЮ!!!!!
Достоинства:
  1. гарний колір автобусу
Недостатки:
  1. водій хамло. усі інші мінуси перерахувала вище
1 согласен

шахрайство з квитками, покинуті пасажири і бикування водіїв

Андрій Андрій 17 июня, 2025 год
Автобус № 3280 на Будапешт 16.06.2025.
Квитки було куплено з доплатою за певне розташування місця. Подано інший автобус з місцем в якійсь дупі.
Водії на вповноважені щось вирішувати.
В дорозі невповноважені водії весь час бикували щодо використання туалетів — виявляється, що в Україні не можна користуватись туалетом в автобусі, лише коли невповноваженим водіям заманеться десь зупинитись. А от в іншій... Читать отзыв
Автобус № 3280 на Будапешт 16.06.2025.
Квитки було куплено з доплатою за певне розташування місця. Подано інший автобус з місцем в якійсь дупі.
Водії на вповноважені щось вирішувати.

В дорозі невповноважені водії весь час бикували щодо використання туалетів — виявляється, що в Україні не можна користуватись туалетом в автобусі, лише коли невповноваженим водіям заманеться десь зупинитись. А от в іншій країні вже пускають. Це вже дискримінація за громадянством, чи просто приниження пасажирів?

Їсти також забороняли, бо їм пахне.

На кордоні виявилось, що невповноважені водії не поновили страховку, отже весь автобус зблокували в митній зоні, із 00.00 до 7 ранку пасажири стирчали там без перспектив, бо інший автобус, який нарешті доїхав таки на заміну, теж мав проблеми з пропуском через кордон з одним із власних невповноважених водіїв. Тому цей другий автобус ніяк не міг в'їхати в митну зону до першого автобусу. Оскільки пункт не пішоходний, то і усі ці невповноважені водії не могли перейи від автобуса до автобуса.

Наша справа вирішилась тим, що за 50 євро сіли на буса, що повіз нас в Будапешт.

Невповноважені водії пропонували вирішувати справу з гарячою лінією flix bus , де ніхто не відповідає. Про спізнення на подальші заброньовані рейси іншого транспорту і втрату коштів ще й там вже не варто і згадувати.

Flix bus — найгірший з можливих виборів!
Достоинства:
  1. гарний колір автобуса
Недостатки:
  1. шахрайство з квитками - беруть додаткові гроші за комфортніші місця, а садять де попало, бикування водіїв, вражаюче жахливае недбальство з виїзними документами на рейсовий транспорт
1 согласен

Негатив у відношенні о пасажирів

Володимир Володимир 12 июня, 2025 год
Їхали з Берліна в Енсхеде, довелось заплатити за більшу вагу полякам водіям кешем. Ніякого чека.
Плюс хамське відношення.
Плюс не розмовляють ні на якій крім польської. І це в Германії і Нідерландах.
Поляки пробують бути европейцями але залишаються совком.
На жаль немає альтернативи за такі гроші. Тому користуйтесь але гтуйтесь до совкового совка який совком поганяє. Туалет? А що це?... Читать отзыв
Їхали з Берліна в Енсхеде, довелось заплатити за більшу вагу полякам водіям кешем. Ніякого чека.
Плюс хамське відношення.
Плюс не розмовляють ні на якій крім польської. І це в Германії і Нідерландах.
Поляки пробують бути европейцями але залишаються совком.

На жаль немає альтернативи за такі гроші. Тому користуйтесь але гтуйтесь до совкового совка який совком поганяє. Туалет? А що це? Вічливість? А що це?
1 согласен

Не рекомендую

Карина Карина 11 июня, 2025 год
Без объяснения причин за несколько дней до поездки отменили рейс с Одессы на Варшаву, изменили без согласования с нами на другой день. Так же у этой компании был куплен обратный билет с Варшавы на Одессу. После чего по нашей просьбе отменить бронь и вернуть деньги за отмененный рейс из Одессы, зачем-то отменили билеты из Варшавы🤷‍♀️ В итоге билеты в обе... Читать отзыв Без объяснения причин за несколько дней до поездки отменили рейс с Одессы на Варшаву, изменили без согласования с нами на другой день. Так же у этой компании был куплен обратный билет с Варшавы на Одессу. После чего по нашей просьбе отменить бронь и вернуть деньги за отмененный рейс из Одессы, зачем-то отменили билеты из Варшавы🤷‍♀️ В итоге билеты в обе стороны пришлось экстренно брать у других перевозчиков

Найгірша компанія!

ИРИНА ИРИНА 11 июня, 2025 год
Брали білет на 10.06.25 до Франкфурта . Рейс 3205 (Київ-Штудгарт)
По Україні все було більш-менш, відставання по графіку незначне
Таможню також пройшли нормально, а от після цього взагалі не зрозуміло , що сталось. Мали бути в Дрездені ще о 8 ранку, але вночі ніхто нікуди не їхав.
Водії нічого не пояснюють, відправляють за поясненням на сайт
В результаті на пересадку... Читать отзыв
Брали білет на 10.06.25 до Франкфурта . Рейс 3205 (Київ-Штудгарт)
По Україні все було більш-менш, відставання по графіку незначне
Таможню також пройшли нормально, а от після цього взагалі не зрозуміло , що сталось. Мали бути в Дрездені ще о 8 ранку, але вночі ніхто нікуди не їхав.
Водії нічого не пояснюють, відправляють за поясненням на сайт
В результаті на пересадку у Франкфурті сестра не встигає і це абсолютно нікого не хвилює.
Не раджу цю шарашкіну контору нікому, хто хоче зберегти нерви
Водій - хам

Водій -хам

Nina Penkovska Nina Penkovska 11 июня, 2025 год
Їхали з цим перевізником 10 червня з Кракова до Рівного. Водій дуже нечемно себе поводив та хамив пасажирам. На прохання спинитись на довше, аби купити їжі , випити кави, він відповідав, що потрібно було готуватись до поїздки та такі зупинки не передбачувані. В районі Дубна, туалет перестав відчинятис (підозрюємо, що водій навмисне йго закрив). Водій не спробував вирішити ту проблему,... Читать отзыв Їхали з цим перевізником 10 червня з Кракова до Рівного. Водій дуже нечемно себе поводив та хамив пасажирам. На прохання спинитись на довше, аби купити їжі , випити кави, він відповідав, що потрібно було готуватись до поїздки та такі зупинки не передбачувані. В районі Дубна, туалет перестав відчинятис (підозрюємо, що водій навмисне йго закрив). Водій не спробував вирішити ту проблему, лише вказав на те, що ми винні у поломці туалету. Відкривати не спробував. На прохання спинити автобус, оскільки малий хотів у туалет - перший раз він відмовився. Вдруге підійшла та попросили спнити де-інде, водій лише нахамив та сказав що потрібно було про це подумати на заправці (на якій спинився на 10 хв макс та казав, що їсти нема коли). Згодом правда за хв 20 після того як вперше підійшла він спинив автобус. Враження вкрай неприємні.

Крім того, за таку ціну нема ні кави, ні чаю. Сподіваюсь, що більше їздити з ними не доведеться. Очікувала кращого за такі кошти.
Достоинства:
  1. Місце додаткове для ніг
Недостатки:
  1. - Туалет не працював
  2. - Відсутні чай, кава
  3. - Водії хами
1 согласен

УЖАСНАЯ ФИРМА!!!

Ольга Ольга 11 июня, 2025 год
Не уважаемый FlixBus
05.05.2025 я приобрела через приложение FlixBus два билета по маршруту Одесса — Варшава (рейс LN3242) на даты 15.06.2025–16.06.2025, а также два обратных билета Варшава — Одесса на даты 19.06.2025–20.06.2025. Общая сумма покупки составила 8 842 грн.
09.06.2025 в 16:10 мне пришло SMS с информацией, что рейс LN3242 отменён. В приложении оказалось, что меня автоматически и без моего... Читать отзыв
Не уважаемый FlixBus

05.05.2025 я приобрела через приложение FlixBus два билета по маршруту Одесса — Варшава (рейс LN3242) на даты 15.06.2025–16.06.2025, а также два обратных билета Варшава — Одесса на даты 19.06.2025–20.06.2025. Общая сумма покупки составила 8 842 грн.

09.06.2025 в 16:10 мне пришло SMS с информацией, что рейс LN3242 отменён. В приложении оказалось, что меня автоматически и без моего согласия перенесли на рейс 14.06.2025, что категорически мне не подходило. Ни объяснений, ни выбора альтернатив — просто свершившийся факт.

Я попыталась дозвониться на горячую линию, но она работала только до 17:00. До этого я успела поговорить с оператором, которая ничего не могла объяснить и сообщила, что маршрут отменён, какой-то остановки теперь нет и прямой автобус не ходит. Учитывая, что у меня оплаченный отель на 16.06.2025 и куплены билеты на концерт, отмена рейса без надлежащего уведомления и согласования с пассажиром создала серьёзные неудобства.

Мы были вынуждены в экстренном порядке покупать билеты у другого перевозчика. После этого я снова дозвонилась до оператора и попросила отменить билет на рейс 14.06.2025, так как он мне не подходит. В результате оператор ошибочно отменила обратный рейс на 19.06.2025, что ещё больше усугубило ситуацию. При попытке снова связаться с поддержкой линия уже была закрыта.

В итоге я самостоятельно отменила этот рейс через приложение, после чего получила частичный возврат — всего 8 000 грн, а не полную сумму.

800 грн ушли в неизвестность, решила их набрать и узнать в чем дело. На что мне ответил оператор, ваши деньги теперь в формате ваучера и вы можете приобрести на них билет. Я КОНЕЧНО ИЗВИНЯЮСЬ, НО НА ВАШЕМ АВТОБУСЕ Я БОЛЬШЕ В ЖИЗНИ НЕ ПОЕДУ. В итоге, если б я не позвонила, никто б не оповестил меня об этом. А так, она оформила возврат средств, опять же не 800 а 590🤦🏼‍♀️ Раньше я ездила этим автобусом, такое происходит первый и ПОСЛЕДНИЙ раз.
1 согласен

ЧУТЬ НЕ СОРВАЛИ ПОЗДКУ!!!

Ольга Ольга 11 июня, 2025 год
Достоинства:
  1. Плюсов нет
Недостатки:
  1. Служба поддержки ничем не помогает, работаю только до 17:00
  2. Самовольно переносят ваши поездки.

Шахраї (компанія має припинити обманювати людей і понести відповідальність за свої шахрайські дії)

Інна Миленок Інна Миленок 9 июня, 2025 год
06 червня 2025 року я придбала квиток за маршрутом Чернігів — Краків. Було заявлено послугу "поїздка без сусіда", і ціна відповідала вартості двох квитків — 4208,00 грн. Під час бронювання сусіднє місце стало неактивним, і я подумала: «Нічого, хоч і дорого, зате з моїми хворими ногами дорога буде легшою».
Яке ж було моє здивування, коли за два дні до виїзду... Читать отзыв
06 червня 2025 року я придбала квиток за маршрутом Чернігів — Краків. Було заявлено послугу "поїздка без сусіда", і ціна відповідала вартості двох квитків — 4208,00 грн. Під час бронювання сусіднє місце стало неактивним, і я подумала: «Нічого, хоч і дорого, зате з моїми хворими ногами дорога буде легшою».

Яке ж було моє здивування, коли за два дні до виїзду я зайшла в бронювання цього рейсу і побачила, що місце поруч зі мною знову виставлено на продаж (тобто сусід таки буде!), а вартість квитка вже на 660 грн дешевша!

Таких шахраїв у моєму житті було небагато. Це — обурливо.
1 согласен

Служба підтримки просто брєд

Ольга Ольга 7 июня, 2025 год
Водії без досвіду нормального спілкування з пасажирами та аферисти .З службою підтримки звʼязатися неможливо а якщо і звʼяжетеся їм пофіг на те що у вас щось сталося.Слухавку служби підтримки підняла якась дівчинка яка нічим не допомагає вислухає і на цьому все .Будьте певні якщо щось трапиться вони за вас вирішувати ваші справи не будуть . НЕ ХОВАЙТЕ У БАГАЖНИЙ... Читать отзыв Водії без досвіду нормального спілкування з пасажирами та аферисти .З службою підтримки звʼязатися неможливо а якщо і звʼяжетеся їм пофіг на те що у вас щось сталося.Слухавку служби підтримки підняла якась дівчинка яка нічим не допомагає вислухає і на цьому все .Будьте певні якщо щось трапиться вони за вас вирішувати ваші справи не будуть . НЕ ХОВАЙТЕ У БАГАЖНИЙ ВІДДІЛ ЦІННІ РЕЧІ .Вас забудуть на зупинці і ніхто вам їх не поверне і взагалі якщо не хочете проблем вибирайте інші рейси

Найгірший перевізник

Наталия Соколова Наталия Соколова 6 июня, 2025 год
Зламався автобус.Біля водія сиділа стороння жінка,на протязі всієї дороги.На питання ,хто вона,відповідь,пасажир.Біля водіяі пасажир?Дуже не сподобалось ,не слідкують за пасажирами,їм все одно.

Передплачені вказані місця не надають

Володимир Володимир 3 июня, 2025 год
Порто-Лісабон і Лісабон-Фаро. Заплатили за певні місця а сиділи де довелось. Перший Водій хоч і чемний але не розмовляв ні англійською ні нідерландською ні німецькою ні українською.
Другий розмовляв англійською але був не чемний. І заставив сумочку з бутербродом і швепсом (без цукру! кричав що то сік і там є цукор і все таке) закинути в багаж. В той... Читать отзыв
Порто-Лісабон і Лісабон-Фаро. Заплатили за певні місця а сиділи де довелось. Перший Водій хоч і чемний але не розмовляв ні англійською ні нідерландською ні німецькою ні українською.
Другий розмовляв англійською але був не чемний. І заставив сумочку з бутербродом і швепсом (без цукру! кричав що то сік і там є цукор і все таке) закинути в багаж. В той час що було в наших рюкзаках... та хоч кіло динаміту. Якась нелогічність.
Не беріть передплачені місця. Не витрачайте гроші.wacko
Достоинства:
  1. Чисті автобуси
Недостатки:
  1. Не платіть за певні місця. Ви їх не отримаєте.
1 согласен

Це просто жах!

Діана Діана 3 июня, 2025 год
03.06.2025
Довгоочікуваний переїзд у Канаду, який планувався за 2 роки, ця компанія майже перекреслила. Все було прораховано до хвилин, звісно з запасом часу. Вирішила довіритись цій компанії перевізників, бо дуже зручно, що привозять до аеропорту.
Квиток був куплений 29 квітня, тобто завчасно. 2 червня на пошту прийшло миле повідомлення "Готові до поїздки?)", але щось там у них... Читать отзыв
03.06.2025
Довгоочікуваний переїзд у Канаду, який планувався за 2 роки, ця компанія майже перекреслила. Все було прораховано до хвилин, звісно з запасом часу. Вирішила довіритись цій компанії перевізників, бо дуже зручно, що привозять до аеропорту.
Квиток був куплений 29 квітня, тобто завчасно. 2 червня на пошту прийшло миле повідомлення "Готові до поїздки?)", але щось там у них пішло не по плану. Приїхала на вокзал за годину до виїзду (7:00), приїхали батьки, друзі, щоб провести мене. 7:30 автобусу немає. Йду до адміністрації вокзалу з запитанням де мій автобус, на що отримую відповідь: "З нашого вокзалу такий маршрут вже не виїзжає більше місяця." Оце прикол. До 8:20 була на вокзалі з якоюсь хоча б надією. Намагалася знайти номер тех. підтримки, але побачила тільки те, що вони працюють з 9 :00, працівнички.
Вже з цікавості поїхали на інший автовокзал міста, можливо була відправка звідти, таке іноді буває, але ні, не було такого рейса. Дякуємо адміністрації вже другого вокзалу, які допомогли нам обрати рейс на 9:30, який підходив під мої часові рамки.
О 9 годині все ж вирішила подзвонити на підримку, де мені сказали "А я и не вижу этого рейса у нас". Хоча б гроші пообіцяли повернути, і на цьому дякую.
Завдякаи цій ситуації для себе зрозуміла, що з цією компанією зв'язуватись не планую взагалі.
1 согласен
Flixbus
Flixbus
Рейтинг 2 из 5 на основании 1178 отзывов

Пассажирские перевозки
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 отзывов
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 отзывов
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 отзывов
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
372 отзыва
P-Trans
P-Trans

Рейтинг: 3
230 отзывов
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС

Рейтинг: 4.4
100 отзывов
Way Grand
Way Grand

Рейтинг: 4.3
88 отзывов
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2304 отзыва
Z-Time
Z-Time

Рейтинг: 1.5
207 отзывов