Купила доньці сережки з англійською застібкою, але через три тижні паличка на яку насувається застібка зламалася (при ретельному огляді, я побачила що вона дуже тоненька, і пригадала, що в магазині щоб застібнути сережку продавець щось підправила,при покупці я на це не звернула увагу, покладаючись на порядність виробника та продавця, а вона її підігнула). Я звернулась до магазину, відправила їм сережки,... Читать отзыв Купила доньці сережки з англійською застібкою, але через три тижні паличка на яку насувається застібка зламалася (при ретельному огляді, я побачила що вона дуже тоненька, і пригадала, що в магазині щоб застібнути сережку продавець щось підправила,при покупці я на це не звернула увагу, покладаючись на порядність виробника та продавця, а вона її підігнула). Я звернулась до магазину, відправила їм сережки, але вони мені їх повернули без ремонту, сказали, що це механічна поломка. Ну той так, якби застібка була якісна вона не зломалась би. Вони могли просто поміняти мені її, але ні. І я втратила свої кошти, які чесно заробляла. Тому не купуйте в цій мережі, продукція неякісна, продавець не надійний.
Тетяно, дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження від якості виробу та результату звернення до сервісу. У разі звернення за гарантійним обслуговуванням прикраса передається на дослідження, за результатами якого визначається причина пошкодження та приймається рішення відповідно до умов гарантійного обслуговування. У випадку встановлення впливу зовнішніх факторів (механічного пошкодження) це не є гарантійним випадком. Звертаємо увагу, що виріб використовувався протягом певного часу після покупки, тому визначення причин виникнення пошкодження здійснюється виключно за результатами дослідження стану прикраси на момент звернення. Дякуємо за Ваше звернення та зворотний зв’язок. Показать 1 ответ
17.02.2026 купили каблучку в Срібній Країні . 01.04.2026 випав один камінець-цирконій. 05.04.2026 пішли до магазину, де була придбана каблучка (ТЦ Аркадія м.Киів). Продавці не хотіли спочатку брати для експертизи. Я наполягала. Добре, забрали. І що в фіналі? Повернули каблучку уже без двох камінчиків і сказали, що так і було. Дали якесь ліве заключення «експерта» без підпису з помилками, що... Читать отзыв 17.02.2026 купили каблучку в Срібній Країні . 01.04.2026 випав один камінець-цирконій. 05.04.2026 пішли до магазину, де була придбана каблучка (ТЦ Аркадія м.Киів). Продавці не хотіли спочатку брати для експертизи. Я наполягала. Добре, забрали. І що в фіналі? Повернули каблучку уже без двох камінчиків і сказали, що так і було. Дали якесь ліве заключення «експерта» без підпису з помилками, що наче ми самі пошкодили виріб через механічне втручання. Ось вам і сервіс з гарантією…
Достоинства:
Нічого позитивного
Недостатки:
При покупці впарили послугу за 380 грн без попередження (після скарг гроші повернули)
Наталіє, дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження від якості виробу та обслуговування. У разі звернення за гарантійним обслуговуванням прикраса передається на дослідження, за результатами якого визначається причина пошкодження та приймається рішення відповідно до умов гарантійного обслуговування. У випадку встановлення впливу зовнішніх факторів (механічного пошкодження) це не є гарантійним випадком. Щодо додаткових послуг — вони надаються виключно за згодою клієнта та відображаються у чеку. Дякуємо за Ваше звернення та зворотний зв’язок.
Купила кольцо 21.04. в одном из магазинов , 23.04. выпало два камня, обратилась на горячую линию в телеграм с запросом возврата средств на основании статьи 8, " закона о защите прав потребителей", гласящей что клиент имеет право на возврат средств за товар не надлежащего качества, данная статья относится и к ювелирным изделиям в том числе. На горячей линии мне... Читать отзыв Купила кольцо 21.04. в одном из магазинов , 23.04. выпало два камня, обратилась на горячую линию в телеграм с запросом возврата средств на основании статьи 8, " закона о защите прав потребителей", гласящей что клиент имеет право на возврат средств за товар не надлежащего качества, данная статья относится и к ювелирным изделиям в том числе. На горячей линии мне сказали обратиться в магазин. Потратив время на обращение в магазин, в магазине у меня даже не осмотрели изделие, продавец начала кому то звонить, с телефона со мной общалась не известно кто, не представившись , не уточнив с кем я общаюсь, мне сказали обращаться на горячую линию. Абсурдность ситуации зашкаливает, я отвечаю что уже обращалась на горячую линию, мне все так же говорят - звоните. Уровень сервиса - 0!!! Уровень клиенториентированности -0!!! Уровень подготовки продавцов и знания законодательства в рамках своей компетентности -0!!! Уровень качества изделий -0!!!! И да, в чек при продаже вам в тихую добавят какой то мифический пакет услуг за 200 грн. Заявление в общество защиты прав потребителей написано. Однозначно не рекомендую ни компанию, ни изделия!!!!!
Дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження від якості виробу та обслуговування. У разі звернення щодо якості прикраси виріб має бути прийнятий на дослідження, за результатами якого визначається причина пошкодження та приймається рішення відповідно до умов гарантійного обслуговування та чинного законодавства. Інформацію щодо описаної Вами ситуації, включаючи обслуговування у магазині та консультацію на гарячій лінії, передано на перевірку. Щодо додаткових послуг — вони надаються виключно за згодою клієнта та відображаються у чеку. Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
Шановна ,Якщо ваші Ювелірні вироби є делікатними та потребують дбайливого носіння навіть при щоденному використанні, то і ціна повинна бути"дбайлива", а якщо ціну лупити і носити ,як ви говорите, не кожного дня, то навіщо, взагалі, відкривати такі " країни".
Дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження. Ювелірні вироби, незалежно від вартості, потребують дбайливого використання, оскільки під час носіння можуть зазнавати зовнішнього впливу, що впливає на їх стан та кріплення елементів. Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
Подарували мені ,комплект.. Сережки і кулончик. Нажаль:від сережок ,почали боліти вуха...Переодично ,іх знімала.Сподівалася,що мине...Але нажаль...Зараз:не просто болять ,але почало виділятися /цукровиця....За таку" бешенну"ціну,і продавати біжутерію-сором. При тому ,що все життя ,ношу срібні прикраси,Ніколи такої проблеми ,не було. Нікому не раджу купляти .Принаймі сережки. Збираюся ,завітати ,до того магазину.Подивимося ,що скажуть продавці.
Достоинства:
Нема
Недостатки:
Від носіння сережок ,болять вуха і починає йти гній.
Дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що у Вас виникла подібна ситуація та що використання прикраси спричинило дискомфорт. Алергічна реакція є індивідуальною особливістю організму та може проявлятися навіть на вироби з дорогоцінних металів. У нашій мережі представлені прикраси зі срібла відповідної проби, кожен виріб проходить контроль та має бірку із зазначенням характеристик. Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
У ТЦ" Мегалан" купила сережки. На другий день одягаючи вранці, дивлюся, одна половинка на вусі, а друга в мене в руці. Коли прийшла з'ясовувати причину, про бракований товар, то звісно,мене ще зробили і винною, що я їх, ніби сама і зламала. Коли прийшла здавати в ремонт, до ювелір так мені і сказав, що ніколи не купуйте нічого у СРІБНІЙ КРАЇНІ.... Читать отзыв У ТЦ" Мегалан" купила сережки. На другий день одягаючи вранці, дивлюся, одна половинка на вусі, а друга в мене в руці. Коли прийшла з'ясовувати причину, про бракований товар, то звісно,мене ще зробили і винною, що я їх, ніби сама і зламала. Коли прийшла здавати в ремонт, до ювелір так мені і сказав, що ніколи не купуйте нічого у СРІБНІЙ КРАЇНІ. Тому , коли побачите напис " СРІБНА Країна" оминайте десятою дорогою. До речі, позитивні коментарі пишуть про себе, і про сам магазин продавці та адміністратори.
Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки та подальшого звернення. У разі, якщо на прикрасі виявлено сліди механічного пошкодження, такий випадок, на жаль, не належить до гарантійних, саме тому було надано відмову. Незалежно від дати придбання, прикраса може пошкодитись у результаті зовнішнього впливу або недотримання умов експлуатації. Ювелірні вироби є делікатними та потребують дбайливого носіння навіть при щоденному використанні. Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу. Показать 1 ответ
Купили дитині браслет на 8 березня, хотіла менше розміром, але мене чомусь консультант вмовили взяти більший, і він таки видався великий. Обміняти відмовились, купа причин, лише б не міняти. Потратили свій час і нерви і в кінці прийшлось йти до ювелірного майстра вкоротити. Не рекомендую
Дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження від обслуговування та процесу обміну. Підбір розміру прикраси має рекомендаційний характер, остаточне рішення щодо вибору виробу залишається за клієнтом. Обмін ювелірних виробів здійснюється відповідно до встановлених умов, з якими можна ознайомитись у магазині або на офіційному сайті. Дякуємо за зворотний зв’язок.
Купила ці сережки рік тому. На вигляд вони дуже гарні, акуратні та добре підходять до каблучки, яку я також купила тут. Саме тому я їх і обрала. Але є великий мінус. На фото в описі показано, що гвоздик (частина, яка вставляється у вухо) круглий. Насправді ж у цьому місці вибита проба, і через це поверхня не гладка. Це перші сережки... Читать отзыв Купила ці сережки рік тому. На вигляд вони дуже гарні, акуратні та добре підходять до каблучки, яку я також купила тут. Саме тому я їх і обрала.
Але є великий мінус. На фото в описі показано, що гвоздик (частина, яка вставляється у вухо) круглий. Насправді ж у цьому місці вибита проба, і через це поверхня не гладка.
Це перші сережки в моєму житті, які я не можу носити. Після них починають боліти вуха. Не зрозуміло, чи проблема в металі, чи саме в тому, що там вибита проба, але носити їх неможливо.
У результаті сережки просто лежать — я лише дивлюся на них. Повернути товар мені не вдалося, бо пройшов час. Тому вирішила написати відгук навіть через рік.
На жаль, не рекомендую. Якість дуже розчарувала. На самому сайті, модерацію цей відгук не проходить
Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження. Всі вироби в магазині представлені належної якості. Вироби проходять контроль якості з боку Продавця товару,зокрема забезпечується огляд товару при отриманні від виробника/продавця та перед викладкою на вітрину. Кожний виріб має державне пробірне клеймо та товарний ярлик (бірку). Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
3...2...1 до видалення Срібної країни мого відгуку, але я розголосу надам. Замовила перстень в інтернет-магазині Срібна Країна — і ця історія перетворилася на справжній квест. Після отримання виявила, що на внутрішній стороні персня, прямо під камінчиком, є іржа. Побачити це можна лише при хорошому освітленні, тому на пошті одразу цього не помітила. Для нової срібної прикраси це виглядає просто абсурдно.... Читать отзыв 3...2...1 до видалення Срібної країни мого відгуку, але я розголосу надам. Замовила перстень в інтернет-магазині Срібна Країна — і ця історія перетворилася на справжній квест. Після отримання виявила, що на внутрішній стороні персня, прямо під камінчиком, є іржа. Побачити це можна лише при хорошому освітленні, тому на пошті одразу цього не помітила. Для нової срібної прикраси це виглядає просто абсурдно. На сріблі іржа. Коли звернулася щодо обміну, почався "пінг-понг": інтернет-магазин відправляє в фізичний магазин, магазин — назад у кол-центр. Усі визнають, що дефект є, але відповідальність ніхто брати не хоче. Далі ще цікавіше. За обмін запропонували доплатити на карту фізичної особи, бо покупка була через інтернет-магазин. Це виглядає дуже дивно для ювелірної мережі. Я відмовилась платили КОМУСЬ на карту, хоча і не розуміла чому маю доплачувати. Пішла в магазин, як і з початку відправляли. У самому магазині консультанти врешті допомогли оформити обмін, але на цьому історія не закінчилась. Спочатку нове замовлення взагалі відправили в інше місто — в Одесу, хоча я знаходжуся в Київ. Потім, коли помилку виявили, його просто забули перевідправити. Замість нормального вирішення питання з бракованим товаром довелося буквально "вибивати" обмін, який так і не відбувся. Ні перстня, ні грошей, ні настрою. Дуже розчарована. Це мій перший і останній досвід співпраці з вашим магазином. Але просто хочу, щоб інші клієнти бачили це дно всередині компанії також.
Ірина, дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від замовлення та отриманого виробу. Усі прикраси перед відправленням проходять перевірку, однак нам шкода, що у Вашому випадку виникла подібна ситуація. Перепрошуємо за завдані незручності. Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
У продовження попереднього відгуку про іржавий вибір. Сьогодні Срібна країна пробила дно ще більше. Після "скандального" з'ясування проблеми щодо повернення бракованого перстня, я мала доплатити за новий вибір, який вибрала для обміну НА КАРТУ ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ. У мене все)
Ірина, дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від замовлення та отриманого виробу. Усі прикраси перед відправленням проходять перевірку, однак нам шкода, що у Вашому випадку виникла подібна ситуація. Перепрошуємо за завдані незручності. Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
Замовила в інтернеті перстень. Надіслали із ржавчиною, яку помітити можна було лише при гарному освітленні (на новій пошті взагалі не кинулося в очі). Повертати не хочуть, бо я в м.Києві, маю побігати по їх магазинам, бо Я В КИЄВІ. Кажуть, що працюють по стандартам. По стандартам Іржаве "срібло" і "тепер ще побігайте за нами, якщо хочете свої гроші назад".
Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від замовлення та отриманого виробу. Усі прикраси перед відправленням проходять перевірку, однак нам шкода, що у Вашому випадку виникла подібна ситуація. Перепрошуємо за завдані незручності. Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
Магазин знаходится в ТЦ "Панорама", в місті Одеса. Купили 15 лютого сережки срібні, через півтора тижні зламвся штифт, він відламався від сережки. Принесли на обмін по гарантії, сказали що вони погнуті і це не є гарантія. Хоча коли ми їх купляли вони одразу були дивної форми і трошки вигнуті, я нажаль не сфотогрофувала. Коли я їм сказала що вони такі... Читать отзыв Магазин знаходится в ТЦ "Панорама", в місті Одеса. Купили 15 лютого сережки срібні, через півтора тижні зламвся штифт, він відламався від сережки. Принесли на обмін по гарантії, сказали що вони погнуті і це не є гарантія. Хоча коли ми їх купляли вони одразу були дивної форми і трошки вигнуті, я нажаль не сфотогрофувала. Коли я їм сказала що вони такі і були мені відповіли: "Ну незнаю, я вам їх не продавала". Короче більше там нічого не будемо купляти, подивилась інші відгуки і зрозуміла що в них немає гарнатії, це тільки слова, напевно один випадок із 100 що вони міняють або лагодять. Не рекомендую туди ідти
Достоинства:
-
Недостатки:
Гарантія на товар не відповідає дійсності, тисяча і одна причина вам відмовити, і у всьому винні ви а не магазин і якість їхнього товару
Татьяна, нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки та подальшого звернення. У разі, якщо на прикрасі виявлено сліди механічного пошкодження, зокрема деформації, такий випадок, на жаль, не належить до гарантійних, саме тому було надано відмову. Незалежно від дати придбання, прикраса може пошкодитись у результаті зовнішнього впливу або недотримання умов експлуатації. Ювелірні вироби є делікатними та потребують дбайливого носіння навіть при щоденному використанні. Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
Замовила прикраси в тц піраміда в понеділок, менеджер обіцяла що доставка 2-3 дні максимум... а до п'ятниці прикраси так і не привезли... я розчарована, просто немає слів...
Дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у Вас виникли неприємні враження. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Ваш зворотний зв’язок важливий для покращення сервісу та якості обслуговування.
Не раджу звертатися до цієї кантори, слова не тримають звязатися онлайн неможливо, як тільки у вас прийняли заказ ви автоматом переходите в розряд боржників безправних, персонал спілкується, ну ми ж типа заказ взяли, послугу ВЖЕ вам зробили, а ви ще й вимоги якісь ставите. Плюсів не виявив.
Володимире, дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від взаємодії з компанією та комунікації з персоналом. Ми прагнемо, щоб кожен клієнт отримував коректне та уважне обслуговування на всіх етапах замовлення. Перепрошуємо, якщо стиль спілкування або процес оформлення викликав у Вас негативні емоції. Дякуємо, що поділилися досвідом — зворотний зв’язок допомагає нам покращувати сервіс💛
Замовляла 24.01.2026 срібні сережки з зеленим агатом, зеленим кварцом та фіанітами на сайті. В Києві в наявності їх не було, чекала декілька днів доставку на обраний магазин. А прийшла копія сережок з сайту, в магазині при отриманні навіть не помітила, що камінці всі з агату. Лупи не було з собою щоб роздивитися бирку. Тобто прийшла дешева копія, яку намагаються... Читать отзыв Замовляла 24.01.2026 срібні сережки з зеленим агатом, зеленим кварцом та фіанітами на сайті. В Києві в наявності їх не було, чекала декілька днів доставку на обраний магазин. А прийшла копія сережок з сайту, в магазині при отриманні навіть не помітила, що камінці всі з агату. Лупи не було з собою щоб роздивитися бирку. Тобто прийшла дешева копія, яку намагаються видати за дорогий товар. І менеджер дуже дивувалася чим я незадоволена, запевняючи що це той товар який був на сайті, хоча Фото прикраси з биркою підміни було надіслано. Щодо обміну товару поки мовчать, тому буду відправляти скаргу в ЗАХИСТ ПРАВ СПРОЖИВАЧІВ.
Оксано, дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у процесі отримання замовлення у Вас виникли сумніви та неприємні враження. Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб прикраса повністю відповідала опису та очікуванням. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Ваш зворотний зв’язок важливий для покращення сервісу та якості обслуговування. Показать 1 ответ
Купила каблучку,через три тижні випав камінчик,подзвонила на гарячу лінію-сказали ,що так як гарантія рік,то обміняти а любому магазині. Приїхала ,а консультант каже,що перший раз чує про гарантію і обмін. Після її дзвінка керівництву обмін дозволили. Якість виробів- Якість обслуговування -
Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що під час звернення Ви зіткнулися з непорозумінням та отримали суперечливу інформацію. Перепрошуємо за незручності, пов’язані з консультацією в магазині. Ми обов’язково звертаємо увагу на подібні ситуації, адже для нас важливо, щоб клієнти отримували коректну та однакову інформацію щодо гарантійних умов і сервісу.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок допомагає нам покращувати якість обслуговування.
Купила срібні сережки. Уже через день після носіння виникла сильна алергічна реакція. Я завжди ношу срібло і раніше подібних проблем не мала. Цього разу вперше придбала виріб у «Срібній країні», але, на жаль, якість товару не відповідає заявленій. Вважаю товар неякісним та небезпечним для людей з чутливою шкірою. Планую подати офіційну скаргу на даний товар
Перепрошуємо за неприємний досвід. Нам щиро прикро, що у Вас виникла така реакція.Звертаємо увагу, що алергічні реакції можуть мати індивідуальний характер і залежати від особливостей організму, навіть якщо раніше подібних випадків не виникало. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для нас.
Нещодавно писала про колечко, де випав камінчик. Мені відмовили в гарантії. За 2 дні випало ще декілька камінчиків. Якість продукції - жахлива. Відповідальності ніякої. Була постійним клієнтом. Тепер навіть не хочу дивитись у сторону Срібної країни. В інших мережах до клієнтів ставлення вище.
Дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки. Під час звернення прикраса проходить огляд, і рішення щодо обміну або ремонту приймається відповідно до умов гарантії. У разі виявлення механічного пошкодження виріб, на жаль, не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Дякуємо за зворотний зв’язок — він допомагає нам вдосконалювати сервіс. 🌿
Купила в подарунок мамі срібний ланцюжок, не пройшло місяця, як він порвався. Звернувшись з чеком та виробом до продавців Срібної країни в ТРЦ "Оазис" мені відмовили в обміну, сказавши, що це не підпадає під гарантію. Більше не хочу зв'язуватися з даною мережею. Купила в Золотому віці кращий варіант з цікавим плетенням та за меншу ціну. Мама із задоволенням носить.
Дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки. Під час звернення прикраса проходить огляд, і рішення щодо обміну або ремонту приймається відповідно до умов гарантії. У разі виявлення механічного пошкодження виріб, на жаль, не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Дякуємо за зворотний зв’язок — він допомагає нам вдосконалювати сервіс. 🌿
Не ведіться на гарантію даної мережі. Вона відсутня. В любому випадку ви будете винні. Дуже шкода, що так поводяться з постійними клієнтами. Більше там не хочеться нічого купляти.
Ольга, дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки. Незалежно від дати придбання, прикраса може зазнати пошкоджень у результаті зовнішнього впливу або недотримання умов експлуатації. Прикраси — це делікатні вироби, які потребують дбайливого ставлення. Якщо при огляді прикраси було виявлено деформацію або механічне пошкодження. Ваш відгук дуже важливий для нас.
Нарешті ви з'їхали з нашого супермаркету і не будете дурити тутешніх людей. Китайське лайно видаєте за вітчизняні вироби та продаєте по завишених цінах. Грошенята дорожчі за клієнтів. Вас треба або повністю байкотувати, або ще й заяву в правоохоронні органи писати про обман.
Нам прикро, що у вас склалося таке враження. Усі товари, представлені в магазині, мають офіційне походження та відповідне маркування згідно з чинним законодавством України. Інформація про країну виробництва вказується відкрито. Якщо у вас є конкретні зауваження щодо певного товару або факти можливих порушень — просимо звернутися до нас напряму, ми готові надати пояснення та розібратися в ситуації.
Добрий день. Нещодавно придбали колечко, за 2 дні носіння вилетів камінчик. Відправили типу ювеліру (при купівлі сказали, що є гарантія на заміну... ). Але, виявляється є ще механічні ушкодження: за 2 дні колечко вигнулось, камінчик випав і це наша вина. Одним словом, я дуже розчарувалась у такому ставленні до клієнтів даної мережі.... .
Дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки. Незалежно від дати придбання, прикраса може зазнати пошкоджень у результаті зовнішнього впливу або недотримання умов експлуатації. Прикраси — це делікатні вироби, які потребують дбайливого ставлення. Якщо при огляді прикраси було виявлено деформацію або механічне пошкодження. Ваш відгук дуже важливий для нас.
Якість браслету типу пандора жахлива. Не ведіться, більше пів року ви його не проносите. Перший порвався через 6 місяців, зробили обмін, гарантія рік. Через 4 місяці розтягнувся замінений так, що зповзав з руки і це без намистинок. Знаєте, що порадив директор через продавця? Знімати й надягати його не через руку, а через застібку. Я не знімала його з руки 4... Читать отзыв Якість браслету типу пандора жахлива. Не ведіться, більше пів року ви його не проносите. Перший порвався через 6 місяців, зробили обмін, гарантія рік. Через 4 місяці розтягнувся замінений так, що зповзав з руки і це без намистинок. Знаєте, що порадив директор через продавця? Знімати й надягати його не через руку, а через застібку. Я не знімала його з руки 4 місяці, навіщо мені його розстібувати і застібувати, я хотіла не вдягати його інколи, а носити на руці. За 3 з чимось тисячі обирайте щось, аби носилось, а не для розстібування і застібування. Я 100% сюди не повернуся і не радитиму своїм знайомим і до речі, гарантія на виріб ще не закінчилася, а ваш персонал відмовив у будь чому.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Нам щиро прикро, що прикраса не виправдала Ваших очікувань, а звернення щодо гарантійного обслуговування залишило негативні враження. Розтягнення виробу може виникати внаслідок постійного навантаження, навіть без намистин, а також при носінні без періодичного знімання — це вважається експлуатаційним фактором, а не виробничим дефектом. За наявності ознак деформації або розтягнення, що виникли під час носіння, пошкодження виробу може бути віднесене до негарантійних випадків відповідно до умов гарантії. Нам шкода, що комунікація з персоналом була сприйнята негативно — ця інформація буде передана керівництву. Дякуємо за Вашу небайдужість і зворотний зв’язок. 💛
Другий день не можу зробити замовлення. Вже і з телефону, і з макбуку, і компʼютеру на вінді намагалась. І через стільникові данні, і через два різних вай-фаї. Дуже довго прогружає сторінкеу з виробами, щоб додати у корзину. Переходиш в карзину, заповнюєш поля - просить двічі емейл повторити, повторюєш, натискаєшь оформити - самостійно ставить галочку, що інший отримувач. Заповнюєш ці поля.... Читать отзыв Другий день не можу зробити замовлення. Вже і з телефону, і з макбуку, і компʼютеру на вінді намагалась. І через стільникові данні, і через два різних вай-фаї. Дуже довго прогружає сторінкеу з виробами, щоб додати у корзину. Переходиш в карзину, заповнюєш поля - просить двічі емейл повторити, повторюєш, натискаєшь оформити - самостійно ставить галочку, що інший отримувач. Заповнюєш ці поля. Пише: "акаунт з цією електронною адресою вже існує. Спочатку авторизуйтесь". Вводиш дані для входу - невірні дані. Відновлюєш пароль. Тебе запускає. Але пише "самсінг вент вронг, пліз трай егейн лейтер". Все. Щансів купити щось НУЛЬ.
Навіщо роботи промоакції, колаборації, запускати кешбеки в банках та лєтішопс (саме на покупки онлайн), якщо ви не можете забеспечи роботу сайту.
Ольго, дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро шкода, що Ви зіткнулися з такими труднощами під час оформлення замовлення 😔 Ми розуміємо, наскільки це неприємно, особливо коли витрачаєш багато часу, а покупка так і не завершується. Ваш опис ситуації дуже детальний — це допоможе технічній команді швидше знайти й усунути проблему. Перепрошуємо за незручності та дякуємо, що повідомили про них. Працюємо над тим, щоб сайт працював стабільно, а онлайн-замовлення оформлювалися без перешкод 💛
Каріна, дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки та сервісу. Незалежно від дати придбання, прикраса може зазнати пошкоджень у результаті зовнішнього впливу або недотримання умов експлуатації. Прикраси — це делікатні вироби, які потребують дбайливого ставлення. Якщо при огляді прикраси було виявлено деформацію, це, на жаль, не гарантійний випадок, оскільки це механічне пошкодження. Ваш відгук дуже важливий для нас, аби покращувати якість обслуговування та сервіс.
Вибрала прикраси на суму 9702,продавець прорахувала 10940. Оплативши,зрозуміла,що сума перевищує вартісь товару. Запитала у продавця чому так,на що мені відповіли,що це оплата за гарантію на прикраси.Продали гарантію не попередивши про це! На зауваження що мені не потрібна ПЛАТНА ГАРАНТІЯ,відповіли,що оплата вже пройшла,назад повернути не можна. Дуже розчарована сервісом срібної країни!!!
Купили у магазині «Срібна країна» (м. Львів, Новий ЦУМ) срібний ланцюжок на руку. Вже через місяць зламалася застібка. Коли звернулися у магазин, нам відповіли, що гарантії немає, хоча при покупці її обіцяли. Неприємно, що магазин не несе відповідальності за якість свого товару.
Дякуємо за Ваш відгук 🙏 Нам прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки та сервісу. Гарантія на прикраси діє протягом одного року з моменту покупки. З переліком гарантійних та негарантійних випадків можна ознайомитися, відсканувавши QR-код на чеку. У випадку, якщо під час огляду виявлено сліди механічного пошкодження, працівники магазину могли відмовити у гарантійному обслуговуванні, оскільки такі ситуації не належать до гарантійних.
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш відгук важливий для вдосконалення сервісу. 🌿
Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що прикраса не виправдала Ваших очікувань і викликала розчарування.
Хочемо зазначити, що всі ювелірні вироби перед потраплянням у продаж проходять перевірку якості та мають пробірне тавро, що підтверджує відповідність металу. Потемніння срібла або випадіння вставок можуть виникати внаслідок зовнішніх факторів — побутової хімії, вологи чи механічного впливу. Такі випадки розглядаються індивідуально — і, на жаль, за наявності ознак експлуатаційного пошкодження прикраса не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Дякуємо, що поділилися ситуацією — це важливо для покращення сервісу та контролю якості продукції.
Купила в «Срібна країна» пусеты с жемчугом. Радовалась приобретению, т.к. давно хотела такие, но оказалось, что купила халтуру высшей пробы ! При покупке меня удивило, когда продавец сообщила что, если жемчужинка вывалится из оправы, то в «Срібна країна» сережку отремонтируют. Про себя я подумала, что это предупреждение – просто такая формальность, потому что сколько я не покупала украшений и сколько... Читать отзыв Купила в «Срібна країна» пусеты с жемчугом. Радовалась приобретению, т.к. давно хотела такие, но оказалось, что купила халтуру высшей пробы ! При покупке меня удивило, когда продавец сообщила что, если жемчужинка вывалится из оправы, то в «Срібна країна» сережку отремонтируют. Про себя я подумала, что это предупреждение – просто такая формальность, потому что сколько я не покупала украшений и сколько бы я их не носила, камни еще ни разу из оправы не выпадали. Вторым звоночком было то, что штырек, который вставляется в ухо, гнулся как обычная тонкая проволока каждый раз, когда я надевала серьги. Заметив такую тенденцию, я стала хранить серьги отдельно от других украшений. И вот, в один «прекрасный» день, когда я надевала сережки, у одной пусеты жемчужинка из оправы вывалилась, а штырек у той же пусеты сломался у самого основания оправы ! Оба события произошли в такой последовательности и почти одновременно. Я жутко расстроилась, но успокоила себя тем, что в «Срібна країна» сережку отремонтируют. В то же время, разглядывая выпавшую бусину , я усомнилась, что это настоящий речной жемчуг, а не болванка покрытая одним миллиметром перламутра: уж очень обе бусины идеальные по размеру, форме и окрасу. Да и металл сережек «ведет себя» не как серебро. В отделе в «Срібна країна», который находится в торговом центре «Украина», сказал, что да – камушек поставят на место, а вот стерженек – это не страховой случай и посоветовали обратиться к частному ювелиру. На мой вопрос, если бы жемчужину я потеряла где-нибудь на улице, мне бы возместили потерю этой жемчужины ? Продавец ответила, что это тоже не страховой случай. Что я имею в «сухом остатке» ? Серьги, которые носила, в общей сложности, месяца полтора, две никуда негодные сережки, 2500 грн. убытка и надолго испорченное настроение. Кстати, цену называю не совсем точно, т.к. текст на чеке (термобумага) со временем исчез, и еле-еле видной осталась только дата покупки, которая тоже исчезнет, и вообще невозможно будет доказать, что серьги я купила несколько месяцев назад, а не в прошлом веке.
Достоинства:
Гарний дизайн ювелірних виробів; там, де я купувала - ТЦ "Україна" в Києві, добре обслуговування - продавець на ім’я Валерія
Недостатки:
Якість жахлива, практично відсутність чека продажу, ніякої гарантії, тільки на словах.
Яно, дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що придбана прикраса не виправдала Ваших очікувань.
Хочемо звернути Вашу увагу, що кожен ювелірний виріб перед потраплянням у продаж проходить обов’язкову перевірку якості. Ми дбаємо про надійність продукції та намагаємося забезпечити високий рівень сервісу. Якщо пошкодження є наслідком механічного впливу, такий випадок, на жаль, не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Дякуємо, що поділилися деталями ситуації — Ваш відгук важливий для покращення сервісу. Показать 1 ответ
Срібна країна це дно і ШАХРАЇ! Вони не оформлюють своїх працівників, керівники ведуть себе, як рабовласники, коли захоче піти з цієї недоорганізації, зароблені гроші за останній місяць ви НЕ отримаєте, ще припишуть не існуючі борги і весь списаний недотовар! Рівкіна Марія Григорівна недодиректор, яка знущається з працівників, спілкується не коректно, зухвало, поведінка зовсім не керівника, а смотрящої на зоні, навіть... Читать отзыв Срібна країна це дно і ШАХРАЇ! Вони не оформлюють своїх працівників, керівники ведуть себе, як рабовласники, коли захоче піти з цієї недоорганізації, зароблені гроші за останній місяць ви НЕ отримаєте, ще припишуть не існуючі борги і весь списаний недотовар! Рівкіна Марія Григорівна недодиректор, яка знущається з працівників, спілкується не коректно, зухвало, поведінка зовсім не керівника, а смотрящої на зоні, навіть після звільнення морально знищує, шантажує, щоб зароблені кошти не виплачувати, а зухвало вкрасти. Після заяви в поліцію, повидаляла всі переписки.
Дякуємо за звернення.💛 Нам щиро прикро, що у Вас склалося настільки негативне враження. Компанія серйозно ставиться до питань етики, трудових відносин та дотримання законодавства. Якщо Ви були або є працівником компанії, закликаємо Вас звернутися напряму на гарячу лінію 0 800 309 903 для конструктивного вирішення питання.
Жах, не якісний товар
Дякуємо за Ваше звернення та зворотний зв’язок. Показать 1 ответ
Жахливий магазин, не купуйте
01.04.2026 випав один камінець-цирконій.
05.04.2026 пішли до магазину, де була придбана каблучка (ТЦ Аркадія м.Киів). Продавці не хотіли спочатку брати для експертизи. Я наполягала. Добре, забрали.
І що в фіналі? Повернули каблучку уже без двох камінчиків і сказали, що так і було.
Дали якесь ліве заключення «експерта» без підпису з помилками, що... Читать отзыв 17.02.2026 купили каблучку в Срібній Країні .
01.04.2026 випав один камінець-цирконій.
05.04.2026 пішли до магазину, де була придбана каблучка (ТЦ Аркадія м.Киів). Продавці не хотіли спочатку брати для експертизи. Я наполягала. Добре, забрали.
І що в фіналі? Повернули каблучку уже без двох камінчиків і сказали, що так і було.
Дали якесь ліве заключення «експерта» без підпису з помилками, що наче ми самі пошкодили виріб через механічне втручання.
Ось вам і сервіс з гарантією…
Дякуємо за Ваше звернення та зворотний зв’язок.
Сервис, качество изделий, компетентность -0
Уровень сервиса - 0!!!
Уровень клиенториентированности -0!!!
Уровень подготовки продавцов и знания законодательства в рамках своей компетентности -0!!!
Уровень качества изделий -0!!!!
И да, в чек при продаже вам в тихую добавят какой то мифический пакет услуг за 200 грн.
Заявление в общество защиты прав потребителей написано.
Однозначно не рекомендую ни компанию, ни изделия!!!!!
Інформацію щодо описаної Вами ситуації, включаючи обслуговування у магазині та консультацію на гарячій лінії, передано на перевірку.
Щодо додаткових послуг — вони надаються виключно за згодою клієнта та відображаються у чеку.
Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
Відповідь Срібна країна
Ювелірні вироби, незалежно від вартості, потребують дбайливого використання, оскільки під час носіння можуть зазнавати зовнішнього впливу, що впливає на їх стан та кріплення елементів.
Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
Сережки з камінчиком
Сережки і кулончик.
Нажаль:від сережок ,почали боліти вуха...Переодично ,іх знімала.Сподівалася,що мине...Але нажаль...Зараз:не просто болять ,але почало виділятися /цукровиця....За таку" бешенну"ціну,і продавати біжутерію-сором.
При тому ,що все життя ,ношу срібні прикраси,Ніколи такої проблеми ,не було.
Нікому не раджу купляти .Принаймі сережки.
Збираюся ,завітати ,до того магазину.Подивимося ,що скажуть продавці.
Алергічна реакція є індивідуальною особливістю організму та може проявлятися навіть на вироби з дорогоцінних металів. У нашій мережі представлені прикраси зі срібла відповідної проби, кожен виріб проходить контроль та має бірку із зазначенням характеристик.
Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
Увага!!! Срібна Країна Шахраї!!!!
Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу. Показать 1 ответ
Фактор людяності відсутній
Не рекомендую
РОЗЧАРУВАННЯ
Але є великий мінус. На фото в описі показано, що гвоздик (частина, яка вставляється у вухо) круглий. Насправді ж у цьому місці вибита проба, і через це поверхня не гладка.
Це перші сережки... Читать отзыв Купила ці сережки рік тому. На вигляд вони дуже гарні, акуратні та добре підходять до каблучки, яку я також купила тут. Саме тому я їх і обрала.
Але є великий мінус. На фото в описі показано, що гвоздик (частина, яка вставляється у вухо) круглий. Насправді ж у цьому місці вибита проба, і через це поверхня не гладка.
Це перші сережки в моєму житті, які я не можу носити. Після них починають боліти вуха. Не зрозуміло, чи проблема в металі, чи саме в тому, що там вибита проба, але носити їх неможливо.
У результаті сережки просто лежать — я лише дивлюся на них. Повернути товар мені не вдалося, бо пройшов час. Тому вирішила написати відгук навіть через рік.
На жаль, не рекомендую. Якість дуже розчарувала. На самому сайті, модерацію цей відгук не проходить
Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження.
Всі вироби в магазині представлені належної якості. Вироби проходять контроль якості з боку Продавця товару,зокрема забезпечується огляд товару при отриманні від виробника/продавця та перед викладкою на вітрину. Кожний виріб має державне пробірне клеймо та товарний ярлик (бірку).
Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
Шахраї. Відправляють брак, обмін не здійснюють
Замовила перстень в інтернет-магазині Срібна Країна — і ця історія перетворилася на справжній квест.
Після отримання виявила, що на внутрішній стороні персня, прямо під камінчиком, є іржа. Побачити це можна лише при хорошому освітленні, тому на пошті одразу цього не помітила. Для нової срібної прикраси це виглядає просто абсурдно.... Читать отзыв 3...2...1 до видалення Срібної країни мого відгуку, але я розголосу надам.
Замовила перстень в інтернет-магазині Срібна Країна — і ця історія перетворилася на справжній квест.
Після отримання виявила, що на внутрішній стороні персня, прямо під камінчиком, є іржа. Побачити це можна лише при хорошому освітленні, тому на пошті одразу цього не помітила. Для нової срібної прикраси це виглядає просто абсурдно. На сріблі іржа.
Коли звернулася щодо обміну, почався "пінг-понг": інтернет-магазин відправляє в фізичний магазин, магазин — назад у кол-центр. Усі визнають, що дефект є, але відповідальність ніхто брати не хоче.
Далі ще цікавіше. За обмін запропонували доплатити на карту фізичної особи, бо покупка була через інтернет-магазин. Це виглядає дуже дивно для ювелірної мережі. Я відмовилась платили КОМУСЬ на карту, хоча і не розуміла чому маю доплачувати. Пішла в магазин, як і з початку відправляли.
У самому магазині консультанти врешті допомогли оформити обмін, але на цьому історія не закінчилась.
Спочатку нове замовлення взагалі відправили в інше місто — в Одесу, хоча я знаходжуся в Київ. Потім, коли помилку виявили, його просто забули перевідправити.
Замість нормального вирішення питання з бракованим товаром довелося буквально "вибивати" обмін, який так і не відбувся. Ні перстня, ні грошей, ні настрою. Дуже розчарована. Це мій перший і останній досвід співпраці з вашим магазином. Але просто хочу, щоб інші клієнти бачили це дно всередині компанії також.
Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
Вимагають доплату за обмін товару на карту ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ.
Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
В інтернет-магазині можуть підсунути брак
Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
Як завжди "гарантія"
Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
Незпдоволена просто знищениц настрій на дн...
Покупець в Срібна Країна
Плюсів не виявив.
Ми прагнемо, щоб кожен клієнт отримував коректне та уважне обслуговування на всіх етапах замовлення. Перепрошуємо, якщо стиль спілкування або процес оформлення викликав у Вас негативні емоції.
Дякуємо, що поділилися досвідом — зворотний зв’язок допомагає нам покращувати сервіс💛
ОБМАН ПОКУПЦІВ СТОСОВНО ТОВАРУ З САЙТУ
А прийшла копія сережок з сайту, в магазині при отриманні навіть не помітила, що камінці всі з агату. Лупи не було з собою щоб роздивитися бирку. Тобто прийшла дешева копія, яку намагаються... Читать отзыв Замовляла 24.01.2026 срібні сережки з зеленим агатом, зеленим кварцом та фіанітами на сайті. В Києві в наявності їх не було, чекала декілька днів доставку на обраний магазин.
А прийшла копія сережок з сайту, в магазині при отриманні навіть не помітила, що камінці всі з агату. Лупи не було з собою щоб роздивитися бирку. Тобто прийшла дешева копія, яку намагаються видати за дорогий товар.
І менеджер дуже дивувалася чим я незадоволена, запевняючи що це той товар який був на сайті, хоча Фото прикраси з биркою підміни було надіслано. Щодо обміну товару поки мовчать, тому буду відправляти скаргу в ЗАХИСТ ПРАВ СПРОЖИВАЧІВ.
Якість і персонал жахливі
Якість обслуговування -
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок допомагає нам покращувати якість обслуговування.
Алергічна реакція на сережки
Я завжди ношу срібло і раніше подібних проблем не мала.
Цього разу вперше придбала виріб у «Срібній країні», але, на жаль, якість товару не відповідає заявленій.
Вважаю товар неякісним та небезпечним для людей з чутливою шкірою.
Планую подати офіційну скаргу на даний товар
РОЗЧАРУВАННЯ!!!!!
Якість продукції - жахлива. Відповідальності ніякої. Була постійним клієнтом. Тепер навіть не хочу дивитись у сторону Срібної країни. В інших мережах до клієнтів ставлення вище.
Дякуємо за зворотний зв’язок — він допомагає нам вдосконалювати сервіс. 🌿
Відсутність гарантії на вироби
Дякуємо за зворотний зв’язок — він допомагає нам вдосконалювати сервіс. 🌿
Низький рівень гарантії
Ваш відгук дуже важливий для нас.
Нарешті ви чухнули від нас
Якщо у вас є конкретні зауваження щодо певного товару або факти можливих порушень — просимо звернутися до нас напряму, ми готові надати пояснення та розібратися в ситуації.
Відсутність гарантії
Ваш відгук дуже важливий для нас.
Негативний досвід
За 3 з чимось тисячі обирайте щось, аби носилось, а не для розстібування і застібування. Я 100% сюди не повернуся і не радитиму своїм знайомим і до речі, гарантія на виріб ще не закінчилася, а ваш персонал відмовив у будь чому.
Нам шкода, що комунікація з персоналом була сприйнята негативно — ця інформація буде передана керівництву. Дякуємо за Вашу небайдужість і зворотний зв’язок. 💛
сайт - гівно
Дуже довго прогружає сторінкеу з виробами, щоб додати у корзину. Переходиш в карзину, заповнюєш поля - просить двічі емейл повторити, повторюєш, натискаєшь оформити - самостійно ставить галочку, що інший отримувач. Заповнюєш ці поля.... Читать отзыв Другий день не можу зробити замовлення. Вже і з телефону, і з макбуку, і компʼютеру на вінді намагалась. І через стільникові данні, і через два різних вай-фаї.
Дуже довго прогружає сторінкеу з виробами, щоб додати у корзину. Переходиш в карзину, заповнюєш поля - просить двічі емейл повторити, повторюєш, натискаєшь оформити - самостійно ставить галочку, що інший отримувач. Заповнюєш ці поля. Пише: "акаунт з цією електронною адресою вже існує. Спочатку авторизуйтесь". Вводиш дані для входу - невірні дані. Відновлюєш пароль. Тебе запускає. Але пише "самсінг вент вронг, пліз трай егейн лейтер".
Все. Щансів купити щось НУЛЬ.
Навіщо роботи промоакції, колаборації, запускати кешбеки в банках та лєтішопс (саме на покупки онлайн), якщо ви не можете забеспечи роботу сайту.
Ми розуміємо, наскільки це неприємно, особливо коли витрачаєш багато часу, а покупка так і не завершується. Ваш опис ситуації дуже детальний — це допоможе технічній команді швидше знайти й усунути проблему.
Перепрошуємо за незручності та дякуємо, що повідомили про них. Працюємо над тим, щоб сайт працював стабільно, а онлайн-замовлення оформлювалися без перешкод 💛
Шахраї з неякісним товаром
Ваш відгук дуже важливий для нас, аби покращувати якість обслуговування та сервіс.
Платна гарантія без попередження
Не задоволена
Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш відгук важливий для вдосконалення сервісу. 🌿
Обурююся якістю ювелірних виробів
камінці повипадали, " срібло" почорніло, причому плямами. Дякуємо, щиро дякуємо " Срібній країні"! Будемо обходити ваш магазин десятою дорогою. Нікому не раджу
Хочемо зазначити, що всі ювелірні вироби перед потраплянням у продаж проходять перевірку якості та мають пробірне тавро, що підтверджує відповідність металу. Потемніння срібла або випадіння вставок можуть виникати внаслідок зовнішніх факторів — побутової хімії, вологи чи механічного впливу. Такі випадки розглядаються індивідуально — і, на жаль, за наявності ознак експлуатаційного пошкодження прикраса не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Дякуємо, що поділилися ситуацією — це важливо для покращення сервісу та контролю якості продукції.
Перший і він же останній досвід купівлі в «Срібна країна» !
В отделе в «Срібна країна», который находится в торговом центре «Украина», сказал, что да – камушек поставят на место, а вот стерженек – это не страховой случай и посоветовали обратиться к частному ювелиру. На мой вопрос, если бы жемчужину я потеряла где-нибудь на улице, мне бы возместили потерю этой жемчужины ? Продавец ответила, что это тоже не страховой случай.
Что я имею в «сухом остатке» ? Серьги, которые носила, в общей сложности, месяца полтора, две никуда негодные сережки, 2500 грн. убытка и надолго испорченное настроение. Кстати, цену называю не совсем точно, т.к. текст на чеке (термобумага) со временем исчез, и еле-еле видной осталась только дата покупки, которая тоже исчезнет, и вообще невозможно будет доказать, что серьги я купила несколько месяцев назад, а не в прошлом веке.
Хочемо звернути Вашу увагу, що кожен ювелірний виріб перед потраплянням у продаж проходить обов’язкову перевірку якості. Ми дбаємо про надійність продукції та намагаємося забезпечити високий рівень сервісу. Якщо пошкодження є наслідком механічного впливу, такий випадок, на жаль, не підлягає гарантійному обслуговуванню.
Дякуємо, що поділилися деталями ситуації — Ваш відгук важливий для покращення сервісу. Показать 1 ответ
Шахрайство