Замовила в інтернеті перстень. Надіслали із ржавчиною, яку помітити можна було лише при гарному освітленні (на новій пошті взагалі не кинулося в очі). Повертати не хочуть, бо я в м.Києві, маю побігати по їх магазинам, бо Я В КИЄВІ. Кажуть, що працюють по стандартам. По стандартам Іржаве "срібло" і "тепер ще побігайте за нами, якщо хочете свої гроші назад".
Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від замовлення та отриманого виробу. Усі прикраси перед відправленням проходять перевірку, однак нам шкода, що у Вашому випадку виникла подібна ситуація. Перепрошуємо за завдані незручності.
Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.
В інтернет-магазині можуть підсунути брак - Отзывы об Ювелирный магазин "Срібна Країна"
отзыв
Комментарии к отзыву
Дякуємо за зворотний зв’язок — Ваш відгук зафіксовано.