Тетяна Отзыв написан 2 марта, 2026 год8 просмотров
Магазин знаходится в ТЦ "Панорама", в місті Одеса. Купили 15 лютого сережки срібні, через півтора тижні зламвся штифт, він відламався від сережки. Принесли на обмін по гарантії, сказали що вони погнуті і це не є гарантія. Хоча коли ми їх купляли вони одразу були дивної форми і трошки вигнуті, я нажаль не сфотогрофувала. Коли я їм сказала що вони такі і були мені відповіли: "Ну незнаю, я вам їх не продавала". Короче більше там нічого не будемо купляти, подивилась інші відгуки і зрозуміла що в них немає гарнатії, це тільки слова, напевно один випадок із 100 що вони міняють або лагодять. Не рекомендую туди ідти
Достоинства:
-
Недостатки:
Гарантія на товар не відповідає дійсності, тисяча і одна причина вам відмовити, і у всьому винні ви а не магазин і якість їхнього товару
Татьяна, нам щиро прикро, що у Вас склалося таке враження від покупки та подальшого звернення. У разі, якщо на прикрасі виявлено сліди механічного пошкодження, зокрема деформації, такий випадок, на жаль, не належить до гарантійних, саме тому було надано відмову. Незалежно від дати придбання, прикраса може пошкодитись у результаті зовнішнього впливу або недотримання умов експлуатації. Ювелірні вироби є делікатними та потребують дбайливого носіння навіть при щоденному використанні.
Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.
Як завжди "гарантія" - Отзывы об Ювелирный магазин "Срібна Країна"
отзыв
Комментарии к отзыву
Ми розуміємо, що ситуація викликала у Вас розчарування. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом — Ваш зворотний зв’язок важливий для вдосконалення сервісу.