Наталія Отзыв написан 1 мая, 2026 год12 просмотров
17.02.2026 купили каблучку в Срібній Країні . 01.04.2026 випав один камінець-цирконій. 05.04.2026 пішли до магазину, де була придбана каблучка (ТЦ Аркадія м.Киів). Продавці не хотіли спочатку брати для експертизи. Я наполягала. Добре, забрали. І що в фіналі? Повернули каблучку уже без двох камінчиків і сказали, що так і було. Дали якесь ліве заключення «експерта» без підпису з помилками, що наче ми самі пошкодили виріб через механічне втручання. Ось вам і сервіс з гарантією…
Достоинства:
Нічого позитивного
Недостатки:
При покупці впарили послугу за 380 грн без попередження (після скарг гроші повернули)
Наталіє, дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження від якості виробу та обслуговування. У разі звернення за гарантійним обслуговуванням прикраса передається на дослідження, за результатами якого визначається причина пошкодження та приймається рішення відповідно до умов гарантійного обслуговування. У випадку встановлення впливу зовнішніх факторів (механічного пошкодження) це не є гарантійним випадком. Щодо додаткових послуг — вони надаються виключно за згодою клієнта та відображаються у чеку.
Жахливий магазин, не купуйте - Отзывы об Ювелирный магазин "Срібна Країна"
01.04.2026 випав один камінець-цирконій.
05.04.2026 пішли до магазину, де була придбана каблучка (ТЦ Аркадія м.Киів). Продавці не хотіли спочатку брати для експертизи. Я наполягала. Добре, забрали.
І що в фіналі? Повернули каблучку уже без двох камінчиків і сказали, що так і було.
Дали якесь ліве заключення «експерта» без підпису з помилками, що наче ми самі пошкодили виріб через механічне втручання.
Ось вам і сервіс з гарантією…
отзыв
Комментарии к отзыву
Дякуємо за Ваше звернення та зворотний зв’язок.