Оксана Отзыв написан 29 января, 2026 год8 просмотров
Замовляла 24.01.2026 срібні сережки з зеленим агатом, зеленим кварцом та фіанітами на сайті. В Києві в наявності їх не було, чекала декілька днів доставку на обраний магазин. А прийшла копія сережок з сайту, в магазині при отриманні навіть не помітила, що камінці всі з агату. Лупи не було з собою щоб роздивитися бирку. Тобто прийшла дешева копія, яку намагаються видати за дорогий товар. І менеджер дуже дивувалася чим я незадоволена, запевняючи що це той товар який був на сайті, хоча Фото прикраси з биркою підміни було надіслано. Щодо обміну товару поки мовчать, тому буду відправляти скаргу в ЗАХИСТ ПРАВ СПРОЖИВАЧІВ.
Оксано, дякуємо за Ваш відгук. Нам прикро, що у процесі отримання замовлення у Вас виникли сумніви та неприємні враження. Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб прикраса повністю відповідала опису та очікуванням. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом. Ваш зворотний зв’язок важливий для покращення сервісу та якості обслуговування.
Та вам нічого не важливо. Розводите простий люд на гроші. Як почитати тут, так одні відписки. Ви нічого не робите для покращення обслуговування клієнтів. Ганьба!
ОБМАН ПОКУПЦІВ СТОСОВНО ТОВАРУ З САЙТУ - Отзывы об Ювелирный магазин "Срібна Країна"
А прийшла копія сережок з сайту, в магазині при отриманні навіть не помітила, що камінці всі з агату. Лупи не було з собою щоб роздивитися бирку. Тобто прийшла дешева копія, яку намагаються видати за дорогий товар.
І менеджер дуже дивувалася чим я незадоволена, запевняючи що це той товар який був на сайті, хоча Фото прикраси з биркою підміни було надіслано. Щодо обміну товару поки мовчать, тому буду відправляти скаргу в ЗАХИСТ ПРАВ СПРОЖИВАЧІВ.
отзыв
Комментарии к отзыву