Якщо і купуємо щось із техніки, то виключно в Мойо. Товар весь офіційний, з гарантією, ніякого "сіряка", яким зараз багато хто грішить. Дуже подобається те, що можна замовити товар на сайті, в магазині з консультантами все перевірити і лише тоді заплатити і забрати. Якщо не хочеться їхати в магазин - привезуть додому або на Нову пошту. Гаряча лінія цілодобово працює,... Читать отзыв Якщо і купуємо щось із техніки, то виключно в Мойо. Товар весь офіційний, з гарантією, ніякого "сіряка", яким зараз багато хто грішить. Дуже подобається те, що можна замовити товар на сайті, в магазині з консультантами все перевірити і лише тоді заплатити і забрати. Якщо не хочеться їхати в магазин - привезуть додому або на Нову пошту. Гаряча лінія цілодобово працює, привітні і кваліфіковані оператори. В магазинах теж персонал професійний. Порадувало, що в асортименті з'явилась побутова хімія та за помірними цінами.
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Отличный магазин, уже очень давно на рынке. Продают только официальный товар. Сделал у них уже порядка 20 заказов. Всего один раз была задержка на день, но в нынешнее время это не критично, во все остальные разы приезжало вовремя, а то и раньше даты в смс. Персонал в магазине всегда вежливый, очень компетентный, ответят на любой вопрос.
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Чернівці, Головна вулиця, 265-А Придбав новий ноутбук як новий а виявився б/у після гарантійного ремонту. На прохання повернути чи обміняти відмова. Не рекомендую цей магазин від слова зовсім!
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Купив конвектор електричний ARDESTO CH-2000MOW в магазині Мойо 13 жовтня. Після виявлення дефектів відправив в мойо аби по гарантії зремонтували. Ремонтувати вони відмовилися, як і повертати цей товар (сказали чекайте). Чекаю вже 3 місяці аби мені повернули мій товар. Я не знаю, як це можна назвати, окрім як грабіж. Купив товар, а в мене його магазин вкрав і не віддає... Читать отзыв Купив конвектор електричний ARDESTO CH-2000MOW в магазині Мойо 13 жовтня. Після виявлення дефектів відправив в мойо аби по гарантії зремонтували. Ремонтувати вони відмовилися, як і повертати цей товар (сказали чекайте). Чекаю вже 3 місяці аби мені повернули мій товар. Я не знаю, як це можна назвати, окрім як грабіж. Купив товар, а в мене його магазин вкрав і не віддає назад. Нікому не рекомендую зв'язуватися за жодних обставин з цим магазином, збережіть свої нерви і гроші. Номер замовлення № 2465707574 від 13.10.2022
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Дніпро, вулиця Глінки, 2 Купили у цьому недомагазині телевізор - За 40 тис гривень Привезли до дому а в ньому заводський брак - гучний свист . Кріплення та болти вже були використані Мабуть був на вітрині Приїхали повернути - хамство та чекайте поки сервісний центр перевіре що це не ви зробили Вже 2 тижні немає відповіді На... Читать отзыв Купили у цьому недомагазині телевізор - За 40 тис гривень Привезли до дому а в ньому заводський брак - гучний свист . Кріплення та болти вже були використані Мабуть був на вітрині Приїхали повернути - хамство та чекайте поки сервісний центр перевіре що це не ви зробили Вже 2 тижні немає відповіді На гарячій лінні кажуть чекайте немає інформації Дуже дуже жахливий магазин
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Київ, ул. Марка Вовчка, 18А Купував собі зарядний пристрій, при оформлені вказали що товару в магазині немає, але до години часу зможуть доставити. І справді через хвилин 40 товар вже був в магазині, після прийшов та забрав товар, я так зрозумів що цей магазин знаходиться десь біля складу, тому доставляють швидко товар.
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Я хоть и редко тут покупаю, но к самим товарам вопросов нет, много качественных и с гарантией. Правда обслуживание хромает и персонал странноватый попадается Последний раз зашёл в живую купить геймерскую клавиатуру с витрины. Забрал домой, начал проверять. Поначалу всё было хорошо, но после определённой комбинации клавиш она переставала работать на пару секунд. Я решил вернуть её обратно: красиво сложил,... Читать отзыв Я хоть и редко тут покупаю, но к самим товарам вопросов нет, много качественных и с гарантией. Правда обслуживание хромает и персонал странноватый попадается
Последний раз зашёл в живую купить геймерскую клавиатуру с витрины. Забрал домой, начал проверять. Поначалу всё было хорошо, но после определённой комбинации клавиш она переставала работать на пару секунд. Я решил вернуть её обратно: красиво сложил, упаковал и она была как новенькая
Прихожу в магазин, говорю, что такая ерунда, клавиатура работает 50/50, подключал к разным компам, везде один и тот же заскок. Ребята в магазине начали проверять, при этом уверяя, что это суперская клавиатура от Razer, в ней не может быть никаких дефектов, и я просто не разобрался. Потом смотрю, что один из сотрудников быстренько нажал на кнопки в определённом порядке, чтобы вывести клавиатуру из глючного состояния. И мне вскоре говорят: "Не знаем, у нас всё работает. Вот, посмотрите". Я не стал хамить, просто согласился с улыбкой. Сказал, что клавиатура мне не понравилась, и я хочу вернуть деньги. Сотрудники согласились. Спасибо и на этом 😁
Всё хорошо, но брехня клиентам - это лишнее, как и продажа дефективных товаров под видом новых
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Оформлювала замовлення перед Новим роком. Гадала, що чекатиму довго, як завжди буває перед святами. Але замовлення доставили протягом доби. Була дуже приємно здивована. А головне - товар був акційний, але ще й доставку Мойо зробили за власний рахунок. Як подарунок від магазину. Й бонуси отримала. Залишилась дуже задоволеною сервісом. Дякую МОЙО за новорічний подарунок у вигляді моїх позитивних емоцій)
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Ніколи не купуйте в MoYo, якщо цінуєте свої нерви, права, гроші та час! Перед покупкою в цій відомій мережі магазинів, думки були такі - так, ціни у них вищі навіть за середню ринкову і доведеться переплатити, зате магазин відомий і раптом чогось точно не виникне жодних проблем. Я сильно помилявся. 20.12.22 куплено пам'ять DDR5 5600 під нове... Читать отзыв Ніколи не купуйте в MoYo, якщо цінуєте свої нерви, права, гроші та час! Перед покупкою в цій відомій мережі магазинів, думки були такі - так, ціни у них вищі навіть за середню ринкову і доведеться переплатити, зате магазин відомий і раптом чогось точно не виникне жодних проблем. Я сильно помилявся. 20.12.22 куплено пам'ять DDR5 5600 під нове залізо на АМ5. На жаль я так і не зміг отримати стабільну роботу системи на 5600mhz і профілем amd expo. Можливо материнка, можливо пам'ять або сирий біос, незрозуміло. На 6 день, 26.12.22 було вирішено повернути пам'ять у магазин на Марка Вовчка 18а, де і було куплено пам'ять. Була майже 100% впевненість, що нам скажуть, щось на кшталт - Шкода, що не підійшло. Кошти ваші повернутися на карту з якої була оплата протягом 3-5 днів і дуже чекаємо вас у нас для наступних покупок! Але на жаль, нам сказали, що пам'ять відправитися в сервіс і після укладення, нам повернуть гроші, попередньо зв'язавшись з нами. Не зовсім те що очікувалося, адже це просто планка пам'яті, яку легко може оглянути будь-який співробітник на візуальну косметику! Бо якщо раптом виявиться, що пам'ять має заводський брак, то яке відношення до цього має покупець? Навіщо його змушувати чекати цього рішення два тижні? Ну гаразд, заявку на повернення заповнено і пішли в очікуванні повернення грошей на карту, як нам сказав співробітник, після укладення сервісу протягом 3-5 днів прийдуть кошти. Після НГ перший раз нагадав про себе, але у відповідь чату і розмови з оператором прозвучало, щось дивне - чекайте укладення сервісу і потім зможете забрати свою пам'ять. Я уточнив, що ніхто і не чекає на пам'ять, адже в нас заява на повернення коштів, але відповідь знову була невиразною, про те що спочатку пам'ять повернеться до магазину, а там далі ми не скажемо точно що і як. Сьогодні вже 10 січня 2023 року, з нами ніхто так і не зв'язався, мабуть для тестування стабільності пам'яті необхідно більше двох тижнів, лол) Ок, дзвонимо, пишемо, і цього разу на нас чекає сюрприз у телефонній розмові з оператором, який дуже впевнено заявляє, що MoYo, виявляється, і не збирався нам повертати гроші! Бо, мовляв, ми ви ж увімкнули пам'ять, отже, вона вже не нова! До побачення! Мабуть мережа MoYo живе за своїми законами і правилами, як їм чинити з нашими грошима. Закон України Про захист прав споживачів - не чули) Далі в розмові виявляється, що пам'ять вже отримала і висновок СЦ, що з нею все гаразд, і встигла повернутися в магазин, але з нами ніхто так і не зв'язався, і гроші, очевидно, повертати нам MoYo від самого початку не збиралося, зі слів оператора. Тоді навіщо цей цирк із заповненням заяв на повернення коштів після висновку СЦ? За сьогодні вдруге набираю цей текст, тому що вирубали світло і пишу відгук з телефону, а дзвінків від MoYo так само немає. Подивимося чим закінчиться наша історія.
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Наскільки нам відомо, то Вам зателефонував менеджер і Ви домовились про повернення товару до магазину. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Сделал предзаказ № 2495696520 цена 13 000 грн. Сказали ожидать месяц. Я подождал и надеялся, что через месяц приобрету нужный товар по заявленной цене. Но оказалось цена увеличилась на 6 000 грн. Зачем нужен предзаказ с ожиданием целый месяц с указанием цены товара если его цена при появлении товара в магазине меняется? Какой смысл ждать столько времени... Читать отзыв Сделал предзаказ № 2495696520 цена 13 000 грн. Сказали ожидать месяц. Я подождал и надеялся, что через месяц приобрету нужный товар по заявленной цене. Но оказалось цена увеличилась на 6 000 грн. Зачем нужен предзаказ с ожиданием целый месяц с указанием цены товара если его цена при появлении товара в магазине меняется? Какой смысл ждать столько времени если цена потом меняется и на момент появления товара в магазине МОЙО его можно купить по новой цене в любом другом магазине и даже дешевле? Магазин МОЙО с предзаказами это завлекалка и обман ожиданий покупателя.
Недостатки:
Цена товаров по предзаказам значительно увеличивается на момент получения товара в магазине.
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Дніпро, вулиця Глінки, 2 30.12.22 купив дану гарнітуру, вибирав між Гарнітура Sennheiser PC 3 CHAT/EPOS PC 3 CHAT та KOSS CS 100, в магазині порадили дану гарнітуру так як вона краще по якості. На 3 день в даній гарнітуру перестав нормально працювати динамік, зовсім ніхто мене не чує. Буду робити повернення як неналежного товару. Як відреагує moyo відгук обов'язково напишу. 2530607642 замовлення
Достоинства:
Тільки загальний вид
Недостатки:
Поганий динамік, який перестав працювати на 3 день
Доброго дня! Чекаємо Вас в нашому магазині для оформлення повернення, або можливо звернутись на горячу лінію. З повагою, команда MOYO Показать 2 ответа
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Київ, ул. Марка Вовчка, 18А Купил не ту карту памяти по своей дурости, на следующий день пошел в тот же магазин и вернул товар, вопросов не возникло. Общение было не навязчивое, именно то что не нужно. Это был мой первый опыт возврата в этом магазине. Пока все супер.
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Київ, ул. Марка Вовчка, 18А Заказал насадки для зубных щеток. В посылке(забирал из почтомата) обе упаковки были открыты. Так как это средства личной гигиены, то они должны быть запечатаны. Позвонил на горячую линию и попросил возврат средств или вернуть эти и чтобы мне отправили товар надлежащего качества. Заявку приняли и обещали перезвонить в течении пары дней, через пару дней перезвонил сам снова так, как со... Читать отзыв Заказал насадки для зубных щеток. В посылке(забирал из почтомата) обе упаковки были открыты. Так как это средства личной гигиены, то они должны быть запечатаны. Позвонил на горячую линию и попросил возврат средств или вернуть эти и чтобы мне отправили товар надлежащего качества. Заявку приняли и обещали перезвонить в течении пары дней, через пару дней перезвонил сам снова так, как со мной не связались. На горячей линии ответили, что на днях свяжутся и нужно ждать. Через пару дней ситуация снова повторилась. Ответ один - просто ждите в порядке очереди вам ответят, сроков и какой-либо информации не называют. В данный момент прошло уже больше месяца(очередь на возврат месяц?). В магазине мой возврат тоже не примут, а тоже создадут заявку, как сказали на горячей линии. По итогу, магазин отправил зачем-то открытый товар личной гигиены, получил деньги и теперь просто никак не реагирует ни какие обращения. Не советую покупать здесь и как либо связываться с данным магазином.
Для сравнения пару лет назад была подобная ситуация с Розеткой, решили все за 1.5-2 недели с учетом отправки/получения товара назад и возвратом средств банком.
Достоинства:
Нету
Недостатки:
Отправили товар ненадлежащего качества, деньги не возвращают
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO Показать 1 ответ
Замовив з доставкою у магазин. Доставили після 16ої години 29го грудня, тому вирішив забрати замовлення вже у суботу 31го. Напередодні ввечері 30го зателефонував менеджер moyo уточнити актуальність замовлення. Я підтвердив і запевнив, що буду в магазині вранці наступного ж дня. Менеджер прийняв мою відповідь. Прийшовши до магазину наступного дня, мені відмовили у видачі замовлення. Буцімто воно скасоване! Ким саме, коли... Читать отзыв Замовив з доставкою у магазин. Доставили після 16ої години 29го грудня, тому вирішив забрати замовлення вже у суботу 31го. Напередодні ввечері 30го зателефонував менеджер moyo уточнити актуальність замовлення. Я підтвердив і запевнив, що буду в магазині вранці наступного ж дня. Менеджер прийняв мою відповідь. Прийшовши до магазину наступного дня, мені відмовили у видачі замовлення. Буцімто воно скасоване! Ким саме, коли і навіщо ані хлопчики у магазині, ані підтримка по телефону так інформації і НЕ надали. В один голос кажуть, що замовлення скасоване і товару немає! При цьому, навіть після кількох годин коли я пишу цей відгук, моє замовлення має статус "ГОТОВИЙ ДО ОТРИМАННЯ". Ніяких повідомлень про скасування я не отримував! Ситуація вкрай обурююча, якщо не сказати більше, оскільки я втратив час і залишився без подарунка. Правди від магазину я так і не дочекався. Залишив рекламацію у відділ скарг. з.і Хочу доповнити свій відгук. 31го грудня у якості вибачення мені пообіцяли нарахувати якісь там бонуси в акаунті. Сьогодні, 2го січня, мені зателефонували з moyo: знову вибачення, "нам дуже шкода", "ми будемо розглядати цю ситуацію" і т.д. і т.п. По 10му колу одне й те ж. Бонусів нема. Гри нема. Вибачилися і гуляй, вася) Якось так... з.і. статус замовлення на вечір 2го січня й досі "ГОТОВИЙ ДО ОТРИМАННЯ", але отримати його не можна)
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Купил телевизор по предзаказу. На почте видимых дефектов не обнаружил. Радости не было предела до тех пор пока не стали выключать свет. Тогда то и был обнаружен треснутый экран, когда случайно при свете фонарика засветилась трещина. Но прошло уже 2 месяца. Мне объяснили что сам разбил..Они могут мне только новый поменять за мой счёт. Я на тот 5 лет собирал,... Читать отзыв Купил телевизор по предзаказу. На почте видимых дефектов не обнаружил. Радости не было предела до тех пор пока не стали выключать свет. Тогда то и был обнаружен треснутый экран, когда случайно при свете фонарика засветилась трещина. Но прошло уже 2 месяца. Мне объяснили что сам разбил..Они могут мне только новый поменять за мой счёт. Я на тот 5 лет собирал, теперь ещё 5 на замену. Если что-то берете сразу светите весь экран. А то они продадут Вам один по цене двух.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Дніпро, вулиця Глінки, 2 В мойо покупала не один разу уже товары, обслуживанием довольна максимально, всегда проконсультирую, что в магазине что на горячей линии, персонал вежливый, пытается реально помочь и подобрать нужную вещь, доставка в нынешних условиях тоже достаточно быстрая, как у некоторых до недели можно ждать, здесь же 2-3 дня максимум. Недавно купила себе смартфон, так помогли подобрать и чехол и стекло, и... Читать отзыв В мойо покупала не один разу уже товары, обслуживанием довольна максимально, всегда проконсультирую, что в магазине что на горячей линии, персонал вежливый, пытается реально помочь и подобрать нужную вещь, доставка в нынешних условиях тоже достаточно быстрая, как у некоторых до недели можно ждать, здесь же 2-3 дня максимум. Недавно купила себе смартфон, так помогли подобрать и чехол и стекло, и что очень приятно было в подарок еще получила ваучеры на пополнение мобильного на 500 грн.
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Київ, ул. Марка Вовчка, 18А Сделал заказ глубокой ночью, не ожидал, что подтверждение придет так быстро. Буквально пару минут - и у меня уже был резерв на смартфон. Утром пришел забирать товар - ребята уже все подготовили, товар при мне открыли, посмотрели все ли есть в комплектации, не ли на товаре повреждений. Товар включили - все работает. На месте поклеили пленку, устройство для этого у... Читать отзыв Сделал заказ глубокой ночью, не ожидал, что подтверждение придет так быстро. Буквально пару минут - и у меня уже был резерв на смартфон. Утром пришел забирать товар - ребята уже все подготовили, товар при мне открыли, посмотрели все ли есть в комплектации, не ли на товаре повреждений. Товар включили - все работает. На месте поклеили пленку, устройство для этого у них очень интересное, пленка легла как родная и выгляди не хуже стекла. Сразу купил и чехол. Так сказать укомплектовался по полной. Пока все собирали, отключили свет, ребята быстро запустили генератор и продолжили работать как ни в чем не бывало.
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Місяць тому купив у мойо PlayStation 5 за 27000 грн. Продавці повідомили, що тепер мені доступно 270 бонусних грн. на наступні покупки. Зараз вирішив купити павербанк, вибрав звичайно в мойо. Замовив на сайті. Коли прийшов забирати в магазин, запитав про бонуси, продавці перевірили і виявилось, що мого телефону немає в їх базі і звичайно ніяких бонусів немає теж. Не розумію... Читать отзыв Місяць тому купив у мойо PlayStation 5 за 27000 грн. Продавці повідомили, що тепер мені доступно 270 бонусних грн. на наступні покупки. Зараз вирішив купити павербанк, вибрав звичайно в мойо. Замовив на сайті. Коли прийшов забирати в магазин, запитав про бонуси, продавці перевірили і виявилось, що мого телефону немає в їх базі і звичайно ніяких бонусів немає теж. Не розумію чого намагається досягнути компанія обманом клієнтів. Більше ніколи в житті не куплю нічого в мережі Moyo і всім знайомим буду радити обирати інші магазини.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Київ, ул. Марка Вовчка, 18А Купив товар і повернув так як не підійшов... Товар прийняли але гроші за товар не повертають вже більше місяця!!! Дуже не задоволений. Обслуговування в залі жахливе - чекав на оформлення при покупці, більше години...
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Суми, улиця Харківська, 2-2 Купляв у цьому магазині не один товар, та не один раз, це були і ноут, і телефони, відеокарту і купу всього іншого. Оператори завжди чемні, по замовленню, навіть якщо щось йшло не так - зв'язувались та інформували. Кілька спірних ситуацій вирішувались миттєво, і в мою користь. Буду продовжувати замовляти ще
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Замовив через сайт в цьому магазині павер до магазину в Тернополі. Підтвердження прийшло швидко про те що товар в той же день можу забрати. Прийшов до магазину, забрав товар, все швидко. Особливо не контактував з консультантами, тому про сам магазин поки можу сказати що все швидко, без додаткових питань, як я люблю.
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
27.11 зробив замовлення. Вранці. Спеціально вказав, щоб оператор зателефонував. Важливо було отримати саме до 29.11. на сайті показало, що можу отримати самовивозом або кур'єром, або поштою саме 28.11. самовивоз назначив на майдані. Оператор зателефонував і сказав, що ні самовивоз ні пошта не буде 28, а 29, але кур'єром без проблем. Я заказав. 28.11 в дві години!!!! телефонує оператор та повідомляє,... Читать отзыв 27.11 зробив замовлення. Вранці. Спеціально вказав, щоб оператор зателефонував. Важливо було отримати саме до 29.11. на сайті показало, що можу отримати самовивозом або кур'єром, або поштою саме 28.11. самовивоз назначив на майдані. Оператор зателефонував і сказав, що ні самовивоз ні пошта не буде 28, а 29, але кур'єром без проблем. Я заказав. 28.11 в дві години!!!! телефонує оператор та повідомляє, що заказ навіть не взяли за два дні в обробку і він буде 29, в на моє прохання доставити, як обговорювали - чхати хотіли. хоча з такими приколами навіть 29 міг не дійти. Висновок - це повна дупа, а не магазин. Репутація нульова.Заказ 2504201244
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Купив геймпад Dual Sense, буквально розпакував його. І зрозумів що він мені не підходить. Після цього хотів зробити повернення, але як у одному з відгуків вище сказали про якийсь скотч. Як мені оцінити товар не відкриваючи його? Нікому не рекомендую.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Суми, улиця Харківська, 2-2 Вже декілька років для покупки техніки, як комп'ютерної так і побутової звертаюсь до MOYO. Завжди гарно консультують як співробуники гарячох лінії, так і консультатнти в магазинах. Була навіть в різних магазинах не те, щоб одного міста, а й в різних містах нашої країни - сервіс мені подобається. Останній раз зверталась за покупкою декількох портативних акумуляторів - допомогли підібрати ті,... Читать отзыв Вже декілька років для покупки техніки, як комп'ютерної так і побутової звертаюсь до MOYO. Завжди гарно консультують як співробуники гарячох лінії, так і консультатнти в магазинах. Була навіть в різних магазинах не те, щоб одного міста, а й в різних містах нашої країни - сервіс мені подобається. Останній раз зверталась за покупкою декількох портативних акумуляторів - допомогли підібрати ті, що є в наявності, відправили у день замовлення - і наступного дня вже отримала товар на відділенні Нової Пошти, отримала електронний чек і не маю зайвих папірців.
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO!
Покупал кофемашину в этом магазине. Позже попытался отзыв на товар (1 звезду из 5) + комментарий с фактами о кофемашине. Как думаете, разместили отзыв? Правильно, - нет. Сославшись на то что отзывы модерируются до 3 суток. Звонил через неделю спрашивал, ответ: "еще де подошла Ваша очередь.". Прошло 2.5 месяца... Тишина. У товара известной марки, как и у 99,5% всего... Читать отзыв Покупал кофемашину в этом магазине. Позже попытался отзыв на товар (1 звезду из 5) + комментарий с фактами о кофемашине. Как думаете, разместили отзыв? Правильно, - нет. Сославшись на то что отзывы модерируются до 3 суток. Звонил через неделю спрашивал, ответ: "еще де подошла Ваша очередь.". Прошло 2.5 месяца... Тишина. У товара известной марки, как и у 99,5% всего товара - 5 звезд. Кого вы обманываете МОЙО? Стыдно за то что вы тупо врёте. Порассуждайте над своими неадекватными правилами и принципами работы ваших сотрудников, да и вашего магазина в целом!
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Замовляв багато разів товари, все було добре, не враховуючи ситуацій, коли замовлення відміняли по причині відсутності на складі товару. Останній раз товар прийшов пошкоджений, мав тріщину на корпусі і тут все стало зрозуміло.... онлайн підтримка не допомагає і не може проконсультувати, просто відправляє на магазин для отримання консультацій, відгук на сайті відхилили, адже в відгуку описані і плюси товару і... Читать отзыв Замовляв багато разів товари, все було добре, не враховуючи ситуацій, коли замовлення відміняли по причині відсутності на складі товару. Останній раз товар прийшов пошкоджений, мав тріщину на корпусі і тут все стало зрозуміло.... онлайн підтримка не допомагає і не може проконсультувати, просто відправляє на магазин для отримання консультацій, відгук на сайті відхилили, адже в відгуку описані і плюси товару і "мінуси". чесні відгуки не цікавлять. Отак, один "момент", а купувати тут більш немає бажання.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Отзыв о Сеть магазинов MOYO по адресу Суми, улиця Харківська, 2-2 07.11.22 придбала комп'ютера в одному з магазинів компанії. Перед покупкою попросила оглянути чи все працює, немає пошкоджень пристрою або недоукомплектації. Під час перегляду роботи екрану, консультант запропонував встановити налаштування мови системи та мови клавіатури. Відповіла, що мову системи потрібно обрати українську. Незважаючи на це, консультант обрав російську без можливості змінити в подальшому. Така ж ситуація повторилась і з мовою клавіатури.... Читать отзыв 07.11.22 придбала комп'ютера в одному з магазинів компанії. Перед покупкою попросила оглянути чи все працює, немає пошкоджень пристрою або недоукомплектації. Під час перегляду роботи екрану, консультант запропонував встановити налаштування мови системи та мови клавіатури. Відповіла, що мову системи потрібно обрати українську. Незважаючи на це, консультант обрав російську без можливості змінити в подальшому. Така ж ситуація повторилась і з мовою клавіатури. Враховуючи, що на придбаному девайсі ОС windows 11 home one language, тобто немає можливості змінити мову системи, вважаю таке ставлення до клієнтів неприпустимим. Як мінімум, обслуговування клієнтів в магазині повинно бути державною мовою.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Отримав пошкоджений товар, оскільки не мав змоги оглянути (проживаю за містом і кур'єр просив вийти на головну вулицю для отримання) подзвонив на гарячу лінію запитати, що з цим робити. Мені сказали відправити конвектор назад їм. Через 2 тижні діагностики мені повідомляють, що я повинен заплатити 1440 грн за ремонт товару, яким я жодного дня не користувався. Нонсенс? Ні, це проcто... Читать отзыв Отримав пошкоджений товар, оскільки не мав змоги оглянути (проживаю за містом і кур'єр просив вийти на головну вулицю для отримання) подзвонив на гарячу лінію запитати, що з цим робити. Мені сказали відправити конвектор назад їм. Через 2 тижні діагностики мені повідомляють, що я повинен заплатити 1440 грн за ремонт товару, яким я жодного дня не користувався. Нонсенс? Ні, це проcто інтернет-магазин Мойо.
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO
Вже не перший раз замовляю тут і поки що повністю задоволений - замовлення обробляють швидко, є бонусна програма і можна забрати в будь-якому їх магазині. Під час останнього замовлення виникли питання щодо коректного відображення наявності товару на сайті, через що фактично товар був отриманий на 1 день пізніше, ніж заявлено. І це було єдиним зауваженням до виконання замовлення
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO!
Сеть MOYO открыла свои магазины уже в 26-ти городах Украины. Кроме этого, купить технику с доставкой вы сможете на сайте интернет-магазина MOYO. В каталоге товаров представлена широкий ассортимент смартфонов, планшетов, нетбуков и ноутбуков. Также, в магазинах MOYO вы сможете купить мелкую и крупную бытовую технику, товары для дома и многое другое. Менеджеры... подробнее
Дуже гарний магазин
Опыт в мойо
HP ноутбуе
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Грабіж конвектора у покупця
Номер замовлення № 2465707574 від 13.10.2022
Бракований товар та жахливий сервіс
За 40 тис гривень
Привезли до дому а в ньому заводський брак - гучний свист .
Кріплення та болти вже були використані
Мабуть був на вітрині
Приїхали повернути - хамство та чекайте поки сервісний центр перевіре що це не ви зробили
Вже 2 тижні немає відповіді
На... Читать отзыв Купили у цьому недомагазині телевізор -
За 40 тис гривень
Привезли до дому а в ньому заводський брак - гучний свист .
Кріплення та болти вже були використані
Мабуть був на вітрині
Приїхали повернути - хамство та чекайте поки сервісний центр перевіре що це не ви зробили
Вже 2 тижні немає відповіді
На гарячій лінні кажуть чекайте немає інформації
Дуже дуже жахливий магазин
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Швидко доставили товар
Обычный магазин
Последний раз зашёл в живую купить геймерскую клавиатуру с витрины. Забрал домой, начал проверять. Поначалу всё было хорошо, но после определённой комбинации клавиш она переставала работать на пару секунд. Я решил вернуть её обратно: красиво сложил,... Читать отзыв Я хоть и редко тут покупаю, но к самим товарам вопросов нет, много качественных и с гарантией. Правда обслуживание хромает и персонал странноватый попадается
Последний раз зашёл в живую купить геймерскую клавиатуру с витрины. Забрал домой, начал проверять. Поначалу всё было хорошо, но после определённой комбинации клавиш она переставала работать на пару секунд. Я решил вернуть её обратно: красиво сложил, упаковал и она была как новенькая
Прихожу в магазин, говорю, что такая ерунда, клавиатура работает 50/50, подключал к разным компам, везде один и тот же заскок. Ребята в магазине начали проверять, при этом уверяя, что это суперская клавиатура от Razer, в ней не может быть никаких дефектов, и я просто не разобрался. Потом смотрю, что один из сотрудников быстренько нажал на кнопки в определённом порядке, чтобы вывести клавиатуру из глючного состояния. И мне вскоре говорят: "Не знаем, у нас всё работает. Вот, посмотрите". Я не стал хамить, просто согласился с улыбкой. Сказал, что клавиатура мне не понравилась, и я хочу вернуть деньги. Сотрудники согласились. Спасибо и на этом 😁
Всё хорошо, но брехня клиентам - это лишнее, как и продажа дефективных товаров под видом новых
Приємний магазин
Не повертають гроші за новий товар на 6 день повернення!
Меняют цены по предзаказам
Гарнітура Гарнітура Sennheiser PC 3 CHAT/EPOS PC 3 CHAT
На 3 день в даній гарнітуру перестав нормально працювати динамік, зовсім ніхто мене не чує.
Буду робити повернення як неналежного товару. Як відреагує moyo відгук обов'язково напишу.
2530607642 замовлення
Пошли на встречу
Товар ненадлежащего качества
Заявку приняли и обещали перезвонить в течении пары дней, через пару дней перезвонил сам снова так, как со... Читать отзыв Заказал насадки для зубных щеток. В посылке(забирал из почтомата) обе упаковки были открыты. Так как это средства личной гигиены, то они должны быть запечатаны. Позвонил на горячую линию и попросил возврат средств или вернуть эти и чтобы мне отправили товар надлежащего качества.
Заявку приняли и обещали перезвонить в течении пары дней, через пару дней перезвонил сам снова так, как со мной не связались. На горячей линии ответили, что на днях свяжутся и нужно ждать. Через пару дней ситуация снова повторилась. Ответ один - просто ждите в порядке очереди вам ответят, сроков и какой-либо информации не называют. В данный момент прошло уже больше месяца(очередь на возврат месяц?).
В магазине мой возврат тоже не примут, а тоже создадут заявку, как сказали на горячей линии.
По итогу, магазин отправил зачем-то открытый товар личной гигиены, получил деньги и теперь просто никак не реагирует ни какие обращения.
Не советую покупать здесь и как либо связываться с данным магазином.
Для сравнения пару лет назад была подобная ситуация с Розеткой, решили все за 1.5-2 недели с учетом отправки/получения товара назад и возвратом средств банком.
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO Показать 1 ответ
Не видають замовлений та вже доставлений товар
Прийшовши до магазину наступного дня, мені відмовили у видачі замовлення. Буцімто воно скасоване! Ким саме, коли... Читать отзыв Замовив з доставкою у магазин. Доставили після 16ої години 29го грудня, тому вирішив забрати замовлення вже у суботу 31го. Напередодні ввечері 30го зателефонував менеджер moyo уточнити актуальність замовлення. Я підтвердив і запевнив, що буду в магазині вранці наступного ж дня. Менеджер прийняв мою відповідь.
Прийшовши до магазину наступного дня, мені відмовили у видачі замовлення. Буцімто воно скасоване! Ким саме, коли і навіщо ані хлопчики у магазині, ані підтримка по телефону так інформації і НЕ надали. В один голос кажуть, що замовлення скасоване і товару немає! При цьому, навіть після кількох годин коли я пишу цей відгук, моє замовлення має статус "ГОТОВИЙ ДО ОТРИМАННЯ". Ніяких повідомлень про скасування я не отримував! Ситуація вкрай обурююча, якщо не сказати більше, оскільки я втратив час і залишився без подарунка. Правди від магазину я так і не дочекався. Залишив рекламацію у відділ скарг.
з.і Хочу доповнити свій відгук. 31го грудня у якості вибачення мені пообіцяли нарахувати якісь там бонуси в акаунті. Сьогодні, 2го січня, мені зателефонували з moyo: знову вибачення, "нам дуже шкода", "ми будемо розглядати цю ситуацію" і т.д. і т.п. По 10му колу одне й те ж. Бонусів нема. Гри нема. Вибачилися і гуляй, вася) Якось так...
з.і. статус замовлення на вечір 2го січня й досі "ГОТОВИЙ ДО ОТРИМАННЯ", але отримати його не можна)
Продают мусор
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
быстрая доставка + подарок
Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами.
Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову!
з повагою,
команда MOYO
скорость и качество работы - топ
Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами.
Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову!
з повагою,
команда MOYO
Вiдмінний сервic
Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами.
Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову!
з повагою,
команда MOYO
Обман клієнтів
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Повернення товару
Дуже не задоволений.
Обслуговування в залі жахливе - чекав на оформлення при покупці, більше години...
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Купівля в мойо
Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами.
Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову!
з повагою,
команда MOYO
Перший раз купував
Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами.
Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову!
з повагою,
команда MOYO
Магазин з нульовою репутацією
Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності.
В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками.
Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому.
З повагою,
команда MOYO
Скотч на коробці
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
всім рекомендую, звертайтесь і купляйте
Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами.
Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову!
з повагою,
команда MOYO!
Девиз магазина - пофиг на покупателя, даешь товарооборот и прибыль!
Позже попытался отзыв на товар (1 звезду из 5) + комментарий с фактами о кофемашине.
Как думаете, разместили отзыв? Правильно, - нет. Сославшись на то что отзывы модерируются до 3 суток. Звонил через неделю спрашивал, ответ: "еще де подошла Ваша очередь.".
Прошло 2.5 месяца... Тишина.
У товара известной марки, как и у 99,5% всего... Читать отзыв Покупал кофемашину в этом магазине.
Позже попытался отзыв на товар (1 звезду из 5) + комментарий с фактами о кофемашине.
Как думаете, разместили отзыв? Правильно, - нет. Сославшись на то что отзывы модерируются до 3 суток. Звонил через неделю спрашивал, ответ: "еще де подошла Ваша очередь.".
Прошло 2.5 месяца... Тишина.
У товара известной марки, как и у 99,5% всего товара - 5 звезд.
Кого вы обманываете МОЙО?
Стыдно за то что вы тупо врёте.
Порассуждайте над своими неадекватными правилами и принципами работы ваших сотрудников, да и вашего магазина в целом!
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Клієнтоорієнтованість.
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Погана якість обслуговування
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Відгук про інтернет-магазин
Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності.
В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками.
Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому.
З повагою,
команда MOYO
Відгук про магаз
Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами.
Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову!
з повагою,
команда MOYO!