Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, ул. Марка Вовчка, 18А отримав сьогодні посилку Техно Нова 7 на якому фотки з прилавку ще з грудня 2025 року, а вже квітень 2026, що означає що його клатсали там як мінімум 5 місяців, а скільки міг там пролежати до зробленного фото не відомо... телефон юзали і це б.у...
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. З повагою, команда MOYO
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Одеса, пер. Семафорный, 4 Купив: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - Deluxe Edition (електронний ключ Steam), Замовлення №357 483 3930 Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек Не сподобалося: відвантаження товару Я купил ключ от игры и сайт мне предложил забрать его в соеднем городе. Я написал в поддержку через 20 минут ожидания я смог получить свой ключ и оплатить заказ. Ключ... Читати відгук Купив: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - Deluxe Edition (електронний ключ Steam), Замовлення №357 483 3930
Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек
Не сподобалося: відвантаження товару
Я купил ключ от игры и сайт мне предложил забрать его в соеднем городе. Я написал в поддержку через 20 минут ожидания я смог получить свой ключ и оплатить заказ. Ключ уже был активирован на другом аккаунте. Мне просто сказали ждать! Не вздумайте тут покупать лучше переплатить 600 грн и купить в нормальном магазине (STEAM).
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Менеджер зателефонує Вам для вирішення питання. З повагою, команда MOYO Показати 2 відповіді
Нещодавно купував новий ноутбук у магазині MOYO і залишився дуже задоволений обслуговуванням. Консультанти були ввічливі та компетентні, допомогли обрати оптимальну модель за хорошою ціною. Магазин має широкий асортимент продукції, що значно спростило вибір.
Купила сину дві пари кросівок. Замовляла он лайн. Платила одразу на сайті Одні повернула одразу,при отриманні в магазині , другі повернула через день, виявились маломірними Заявлена устілка 30 см( 46 р), по факту 29,5см Пройшло три дні : гроші так і не повернули ся на картку . Не раджу (
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нещодавно купував у магазині MOYO новий смартфон. Ціни виявились конкурентними, асортимент досить широкий. Персонал був уважний і допоміг вибрати оптимальний варіант. Оплата та доставка пройшли швидко і без проблем.
Крайне разочарована обслуживанием в MOYO. Это один из худших клиентских опытов, с которыми мне приходилось сталкиваться. Оформила заказ на телевизор SamsungТелевизор Samsung Neo QLED Mini LED 65QN85D (QE65QN85DBUXUA) по акции за 59 999 грн с оплатой частями. Номер заказа 355 326 3524 от 25.03.26 Из‑за технической проблемы оформление не прошло с первого раза, при этом деньги на карте были, и я... Читати відгук Крайне разочарована обслуживанием в MOYO. Это один из худших клиентских опытов, с которыми мне приходилось сталкиваться. Оформила заказ на телевизор SamsungТелевизор Samsung Neo QLED Mini LED 65QN85D (QE65QN85DBUXUA) по акции за 59 999 грн с оплатой частями. Номер заказа 355 326 3524 от 25.03.26 Из‑за технической проблемы оформление не прошло с первого раза, при этом деньги на карте были, и я сразу же пыталась решить вопрос с банком. Вернулась на сайт буквально через 40 минут — и цена уже стала 62 999 грн. Обратилась к оператору с простым запросом: восстановить мой заказ по старой цене, так как попытка покупки была зафиксирована. Ответ ждала около 35 минут. В итоге получила формальную отписку про «обновление цены», а затем — что товара якобы нет в наличии. При этом товар продолжает продаваться на сайте, в наличии есть, и подорожание коснулось только нужной мне диагонали — выглядит как манипуляция, а не «обновление цены». Полное ощущение, что клиента просто игнорируют и не заинтересованы в решении проблемы. Поддержка медленная, некомпетентная и не предлагает никаких решений. Если вы рассчитываете на честные условия и адекватный сервис — вам точно не сюда.
Переваги:
Нет
Недоліки:
Манипуляция ценой,Цена меняется непредсказуемо и без прозрачных причин, что выглядит как манипуляция! Низкое качество поддержки
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Менеджер зателефонує Вам для вирішення питання. З повагою, команда MOYO
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, ул. Марка Вовчка, 18А Пару років назад замовляв шось в мойо і прийшло з затримками, а тут знадобився терміново подарунок і був в наявності тільки в цьому магазині. Але в цей раз все супер, замовляв їхньою власною доставкою. Все прийшло вчасно, кур'єри мені десь за годину перед доставкою набрали, все узгодили. Проблем взагалі не виникло. Ще й менеджер по телефону дуже круто проконсультував.
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Дніпро, вулиця Глінки, 2 Купляла з мамою телефон для неї, вона в тому не сиильна, тому в неї мільйон питань, від яких в мене голова в першу годину заболіла. І так виходило, що всюди бачили не сильно тямучих в телефонах дівчат і тупо намагались шось впарити і розвести, це бла ціль номер 1, а не допомогти розібратись. І от, тікаючи з чергового магазину ми... Читати відгук Купляла з мамою телефон для неї, вона в тому не сиильна, тому в неї мільйон питань, від яких в мене голова в першу годину заболіла. І так виходило, що всюди бачили не сильно тямучих в телефонах дівчат і тупо намагались шось впарити і розвести, це бла ціль номер 1, а не допомогти розібратись. І от, тікаючи з чергового магазину ми забрели в мойо, і тут в матриці пішов збій, хлопець що балакав з мамою реально пояснював все і допомагав їй розібратись, вона аж розцвіла, купили там і телефон і все що треба для нього. Тепер мама хоче бдендер і знов хоче в цей агазин і до цього продавця, навіть шоколадку купила щоб ще раз віддячити
Раніше постійно купував у цьому магазині, однак коли виникла проблема з гарантійним товаром почались проблеми зокрема магазин не бажає брати товар на гарантійний ремонт згідно закону про захист прав споживачів і виконувати його протягом 14 днів, а підсуває свій папірець де вказується що клієнт погоджується на гарантійний ремонт 90 днів, якщо Ви відмовляєтесь це підписувати Вам відмовляють у прийомі товару.... Читати відгук Раніше постійно купував у цьому магазині, однак коли виникла проблема з гарантійним товаром почались проблеми зокрема магазин не бажає брати товар на гарантійний ремонт згідно закону про захист прав споживачів і виконувати його протягом 14 днів, а підсуває свій папірець де вказується що клієнт погоджується на гарантійний ремонт 90 днів, якщо Ви відмовляєтесь це підписувати Вам відмовляють у прийомі товару. Тож після цього випадку жодної покупки у даному магазині. Не бажають виконувати свої зобовязання.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Хз чому всі хейтять, але в мене з Moyo завжди все рівно. На гарячці взагалі краса чітко, швидко, без тупняків допомагають оформити замовлення. Ну буває іноді, що лінія забита і не додзвонишся з першого разу, але якщо горить пишу в чат. Там взагалі топ,відповідають миттєво і по суті, без зайвої води.
Постійно купую в Moyo через зручний сервіс. Цього разу забирав ноутбук самовивозом із точки видачі. На касі не було черги, тому замовлення видали одразу після названого номера телефону. Менеджер розпакував коробку, під’єднав живлення та допоміг перевірити матрицю екрана на відсутність дефектів. Важливо, що під час перевірки мені не пропонували платні налаштування чи додаткові страховки. На все пішло близько десяти хвилин:... Читати відгук Постійно купую в Moyo через зручний сервіс. Цього разу забирав ноутбук самовивозом із точки видачі. На касі не було черги, тому замовлення видали одразу після названого номера телефону. Менеджер розпакував коробку, під’єднав живлення та допоміг перевірити матрицю екрана на відсутність дефектів. Важливо, що під час перевірки мені не пропонували платні налаштування чи додаткові страховки. На все пішло близько десяти хвилин: оглянув корпус, переконався у справності портів і забрав пристрій. На сайті зручно відстежувати статус замовлення, повідомлення про готовність прийшло вчасно. Людське ставлення та повага до часу покупця.
Купила павербенк в "Moyo", який виявився бракованим. За всю ніч заряджається відсотків на 20%, потім хвилин 15 заряджає ноут і знову 0% заряду. Буду пробувати повернути на цьому тижні. Тому не раджу нікому цей магазин, 3к на вітер)
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Замовляла три контейнери з боросілікатного скла.Посилка прийшла швидко і організовано... АЛЕ один контейнер був розбитий вщент! Це при тому, що пакування було ціле і неушкоджене. Захисної плівки при пакування скла всередині не було!!! Оплачено було відразу і за товар, і за доставку. Тому довелось забрати 2, і купу скла від третього! Додзвонитися на гарячу лінію неможливо! ( немає вільних... Читати відгук Замовляла три контейнери з боросілікатного скла.Посилка прийшла швидко і організовано... АЛЕ один контейнер був розбитий вщент! Це при тому, що пакування було ціле і неушкоджене. Захисної плівки при пакування скла всередині не було!!! Оплачено було відразу і за товар, і за доставку. Тому довелось забрати 2, і купу скла від третього! Додзвонитися на гарячу лінію неможливо! ( немає вільних операторів). Написала одразу відгук в особистому кабінеті - ніякої реакції, досі на розгляданні модератора... РS: Відгук на сторінці відхилили ( подобаються тільки хороші відгуки).
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Менеджер зателефонує Вам для вирішення питання. З повагою, команда MOYO
Оплатив товар на сайті, через деякий час 10-15 хвилин зателефонував менеджер і каже що даний телефон є в наявності лише в одиничному екземплярі але: паковання відкрито, телефон повністю новий їм не користувались відкрили для демонстрації кольору покупцю. Я погодився, телефон потрібен в саме такому кольорі. Через деякий час я отямився і написав у чат підтримки за деталями що там все... Читати відгук Оплатив товар на сайті, через деякий час 10-15 хвилин зателефонував менеджер і каже що даний телефон є в наявності лише в одиничному екземплярі але: паковання відкрито, телефон повністю новий їм не користувались відкрили для демонстрації кольору покупцю. Я погодився, телефон потрібен в саме такому кольорі. Через деякий час я отямився і написав у чат підтримки за деталями що там все ж таки по телфону чи наліпка на дисплеї не чіпалась - перевірили і кажуть що все на місці, телефон 100% новий просто коробка відкрита. Забираю на НП товар і перевіряю його на місці - коробка дійсно відкрито (пломбу вскрито), телефон візуально без дефектів але наліпки немає!!! Пишу знову в підтримку Мойо, описав усе як було... кажуть що вибачайте, щось помилились наліпки немає але телефон новий і не використовувався, можете повернути але кошти повернуть не швидко від 3 до 5 діб від моменту як вони його заберуть з пошти. І ще кажуть не вмикайте телефон бо це ускладнить його повернення. Вирішив перевірити онлайн по серійному номеру телефон - і що ви думаєте? Його було активовано раніше, а саме 16.01.2026 року!!! Пишу знову в підтримку зі скріном перевірки - поясніть ваші попередні пости що новий, не користувались? Знову вибачаються типу ну ви ж його купували як уцінений!!! Який уцінений? Я його купував за повну ціну!!! А ви мені збрехали 3 рази! Продали як новий вживаний телефон. Не рекомендую цей магазин - обходьте його сьомою дорогою! Весь персонал брехливі але любьязні) Магазин торгує вживаними товарами як новими! Якщо і купуєте обов?язково перевіряйте усіма можливими засобами!
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Менеджер зателефонує Вам для вирішення питання. З повагою, команда MOYO
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, вулиця Велика Васильківська, 55 Постоянно какие-то проблемы с техникой. Покупала подарки на Новый год, естественно готовилась заранее, потому что подарков нужно было много. Купила планшет просто для ютуба, на Новый год открыли а там дефект экрана и минут через 5 начинают болеть глаза, смотреть невозможно. Позвонила в магазин и предложила доплатить и поменять на более качественный товар, на что мне отказали и сказали что... Читати відгук Постоянно какие-то проблемы с техникой. Покупала подарки на Новый год, естественно готовилась заранее, потому что подарков нужно было много. Купила планшет просто для ютуба, на Новый год открыли а там дефект экрана и минут через 5 начинают болеть глаза, смотреть невозможно. Позвонила в магазин и предложила доплатить и поменять на более качественный товар, на что мне отказали и сказали что прошло более 14 дней и могут разве что отремонтировать экран. Но планшет по факту кирпич просто. По факту человек остался без подарка и с испорченным настроением. В приложении написала честный отзыв, но они его не выставили, оставляют только хорошие. Категорически не рекомендую этот магазин, клиентоориентированность на нуле, барахолка.
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. Згідно норм чинного законодавства, а саме ЗУ "Про захист прав споживачів", ст.9:Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем. Так, як Ваш товар було придбано 23.11.2025 і термін повернення вийшов то магазин може заппопонувати лише гарантійне обслуговування. З повагою, команда MOYO Показати 1 відповідь
Нещодавно купував новий ноутбук у магазині MOYO. Великий вибір техніки та приємні ціни. Консультанти були уважні та компетентні, допомогли обрати саме те, що потрібно. Загалом задоволений обслуговуванням.
Нещодавно купив новий ноутбук у магазині MOYO і залишився дуже задоволений обслуговуванням. Консультанти були уважні та компетентні, допомогли обрати оптимальний варіант за хорошою ціною. Крім того, здивувала швидкість доставки.
Заказала телефон Iphone 17 Pro Max, через время пришло сообщение: "Ваш телефон уже в наличии. Товар в ограниченном количестве, подтвердите ваш заказ". Я подтвердила и через чат телеграм, и подъехала в магазин, там они звонили, уточняли, еще раз подтвердили (но при этом сказали, что нужно еще подождать, пока товар доставят на магазин). И итог - через 5 дней магазин САМОВОЛЬНО... Читати відгук Заказала телефон Iphone 17 Pro Max, через время пришло сообщение: "Ваш телефон уже в наличии. Товар в ограниченном количестве, подтвердите ваш заказ". Я подтвердила и через чат телеграм, и подъехала в магазин, там они звонили, уточняли, еще раз подтвердили (но при этом сказали, что нужно еще подождать, пока товар доставят на магазин). И итог - через 5 дней магазин САМОВОЛЬНО ОТМЕНЯЕТ мой заказ! Видимо, за откат продали кому-то другому! КОНТОРА НИКАНОРА! Сразу читайте отзывы о данной барахолке, и даже не тратьте на нее время!
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нікому не рекомендую данну шарашкіну контору. Доставили пральну машинку та при першім пранні почала текти з неї вода. Фахівці з сервісного центру їхали майже три місяці. Подивилися кажуть тріщина по баку і це не гарантійний випадок та звертатися до магазину. Магазин теж відмовив . Зараз готуємо документи до суду.
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. Нажаль, провівши діагностику і ретельний огляд авторизований сервісний центр не підтвердив можливість гарантійного обслуговування, так як є механічне пошкодження.Вплинути на рішення спеціалістів продавець не може, оскільки тільки виробник товару має право діагностувати і ремонтувати товар. З повагою, команда MOYO
Хочу выразить огромную благодарность за невероятно приятный опыт! Сервис превзошёл мои ожидания — профессиональный подход, аккуратность, прозрачность и клиентоориентированность ощущаются на каждом этапе. Чувствуется, что компания дорожит своей репутацией и делает свою работу с душой. Буду рекомендовать всем!
Нещодавно купив новий ноутбук у магазині MOYO і залишився задоволений сервісом. Персонал був ввічливий та компетентний, допоміг вибрати оптимальний варіант. Ціни тут також досить конкурентоспроможні.
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, пр-т Московский, 21 Ніколи, НІКОЛИ не купуйте нічого в Мойо! особливо, ОСОБЛИВО НІКОЛИ не беріть розширену гарантію!!! Це просто пустишка, при купівлі всі менеджери такі: "Беріть гарантію не буде проблем, просто принесите у разі поломки" По факту - "еее, це механічна поломка, не підлягає ремонту..." Я просто в шоці, ту саму проблему по гарантії виробника вирішили, по розширеній гарантії МОЙО - менеджери МОЙО... Читати відгук Ніколи, НІКОЛИ не купуйте нічого в Мойо! особливо, ОСОБЛИВО НІКОЛИ не беріть розширену гарантію!!! Це просто пустишка, при купівлі всі менеджери такі: "Беріть гарантію не буде проблем, просто принесите у разі поломки" По факту - "еее, це механічна поломка, не підлягає ремонту..." Я просто в шоці, ту саму проблему по гарантії виробника вирішили, по розширеній гарантії МОЙО - менеджери МОЙО - "Ось вам телефон сервісного центру, розбирайтесь самі" Сервіс топ левел!!! Огидно просто навіть дивитись тепер в Вашу сторону... Подумайте дуже добре перед тим, як щось там купувати... Ну і заодно до сервісного центру ЛОГІН (Марка Вовчка 18а) також рекомендую звертатись, одна банда судячи з усього... При чому на сайті в них навіть не зазначено, що вони авторизовані на ремонт техніки Sony...
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Придбав у магазині ТОВ «НРП» (мережа MOYO) ноутбук Lenovo Legion Slim 5, серійний номер MP2LTSYJ. Після певного періоду експлуатації в ноутбуці виник істотний недолік - Під час гарантійного ремонту була замінена материнська плата (підтверджено документами сервісного центру). За 4 місяці ситуація аналогічно, це вже істотний недолік. Написав заявку на заміну товару згідно закону - проігноровано, діагностують ноутбук майже місяць. Читати відгук Придбав у магазині ТОВ «НРП» (мережа MOYO) ноутбук Lenovo Legion Slim 5, серійний номер MP2LTSYJ. Після певного періоду експлуатації в ноутбуці виник істотний недолік - Під час гарантійного ремонту була замінена материнська плата (підтверджено документами сервісного центру). За 4 місяці ситуація аналогічно, це вже істотний недолік. Написав заявку на заміну товару згідно закону - проігноровано, діагностують ноутбук майже місяць. . Планую звертатись у захист прав споживачів з відповідними заявами, та суд про стягнення пені за невидачу підмінного фонду товару.
Недоліки:
зневажливе ставлення до клієнтів при сервісі проданого товару.
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Менеджер зателефонує Вам для вирішення питання. З повагою, команда MOYO
Доброго дня . Замовили генератор у вашому магазині. Щиро вдячні за швидку відправку. Генератор повністю відповідає опису,та повністю виконує свою функцію.
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, вулиця Велика Васильківська, 55 Я купила у вас телефон два місяці тому, відновлений. Перед покупкою дуже хвилювалась, тому уточнила, раптом що з батареєю. Мене запевнили , що все міняється без проблем, батарею зразу замінять по гарантії у випадку проблеми. Через відсутність світла телефон розрядився повністю і більше не включився. Я віднесла його в магазин. Результат- в гарантії відмовлено, так як знайшли подряпини на кришці,... Читати відгук Я купила у вас телефон два місяці тому, відновлений. Перед покупкою дуже хвилювалась, тому уточнила, раптом що з батареєю. Мене запевнили , що все міняється без проблем, батарею зразу замінять по гарантії у випадку проблеми. Через відсутність світла телефон розрядився повністю і більше не включився. Я віднесла його в магазин. Результат- в гарантії відмовлено, так як знайшли подряпини на кришці, і тому це вже не гарантійний випадок. Це якесь знущання. Як подряпини відносять до батареї, і чому ви на сайті і при покупці запевняють що замінити можна безкоштовно. А потім просто знайшли привід відмовити. Ви мені відповідаєте що на задній панелі є механічне пошкодження на кришці і це є причиною відмови в гарантії. Чому ви не пишете на сайті і не повідомили при покупці, що телефон має бути в ідеальному стані цілий рік, інакше ви батарею не міняєте по гарантії а розказуєте казки що поміняєте зразу, аби люди тільки купили ааш відновлений телефон. Я в шоці.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Менеджер зателефонує Вам для вирішення питання. З повагою, команда MOYO
Номер замовлення 3402873010 1. В магазині говорять одне, а на гарнячій лінії інше, що призводить до непорозумінь 2. Якість гарантійного обслуговування лишає бажати кращого, бо не змогли виявити явний дефект (писк та потріскування від ноутбука під час роботи) Як наслідок 1 та 2, продали уцінений ноутбук який має писк та потріскування під час роботи, які не можуть не дратувати в... Читати відгук Номер замовлення 3402873010
1. В магазині говорять одне, а на гарнячій лінії інше, що призводить до непорозумінь 2. Якість гарантійного обслуговування лишає бажати кращого, бо не змогли виявити явний дефект (писк та потріскування від ноутбука під час роботи)
Як наслідок 1 та 2, продали уцінений ноутбук який має писк та потріскування під час роботи, які не можуть не дратувати в тихому приміщенні та гарантують що за нормальну ціну його не продати.
Писк та потріскування не сильно помітні в шумних містах, тож не помітив в магазині.
Слова консультанта на гарачій лінії про те, що уцінені ноутбуки також мають 14 днів на повернення не відповідають дійсності, принаймні мені в поверненні відмовили.
Як наслідок цього всього, я отримав не якісний ноутбук за значні гроші, а Moyo втратила постійного клієнта на рівному місці
Доброго дня! Отримали відповідь від АСЦ(авторизованого сервісного центру), про те, що дефект у товарі не виявлено, тому товар було повернуто клієнту. Якщо ж у Вас проблема з товаром не вирішена, то відправте будь-ласка повторно товар на сервіс, але якщо це можливо то зафіксуйте на відео даний дефект, так ми передамо всю інформацію до АСЦ і зможемо вказати на проблему, котру Ви сказали. з повагою, команда MOYO Показати 1 відповідь
Нещодавно купував новий ноутбук в магазині MOYO і залишився задоволений обслуговуванням. Персонал був ввічливий і компетентний, допоміг вибрати найкращий варіант відповідно до моїх потреб та бюджету. Ціни були порівняно конкурентними, і товар було легко знайти в магазині.
Нещодавно купував новий ноутбук у магазині MOYO і залишився задоволеним обслуговуванням. Консультанти допомогли підібрати модель, яка відповідає моїм потребам та бюджету. Ціни виявилися досить конкурентоспроможними порівняно з іншими магазинами.
Сеть MOYO открыла свои магазины уже в 26-ти городах Украины. Кроме этого, купить технику с доставкой вы сможете на сайте интернет-магазина MOYO. В каталоге товаров представлена широкий ассортимент смартфонов, планшетов, нетбуков и ноутбуков. Также, в магазинах MOYO вы сможете купить мелкую и крупную бытовую технику, товары для дома и многое другое. Менеджеры... детальніше
б.у телефон
Регистратор
Очень плохой магазин, не советую
Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек
Не сподобалося: відвантаження товару
Я купил ключ от игры и сайт мне предложил забрать его в соеднем городе. Я написал в поддержку через 20 минут ожидания я смог получить свой ключ и оплатить заказ. Ключ... Читати відгук Купив: S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl - Deluxe Edition (електронний ключ Steam), Замовлення №357 483 3930
Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек
Не сподобалося: відвантаження товару
Я купил ключ от игры и сайт мне предложил забрать его в соеднем городе. Я написал в поддержку через 20 минут ожидания я смог получить свой ключ и оплатить заказ. Ключ уже был активирован на другом аккаунте. Мне просто сказали ждать! Не вздумайте тут покупать лучше переплатить 600 грн и купить в нормальном магазине (STEAM).
Задоволений покупкою в MOYO
Кросівки New balance
Замовляла он лайн. Платила одразу на сайті
Одні повернула одразу,при отриманні в магазині , другі повернула через день, виявились маломірними
Заявлена устілка 30 см( 46 р), по факту 29,5см
Пройшло три дні : гроші так і не повернули ся на картку .
Не раджу (
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
з повагою,
команда MOYO
Задоволений покупкою у MOYO
Телевизор Samsung Neo QLED Mini LED 65QN85D (
Оформила заказ на телевизор SamsungТелевизор Samsung Neo QLED Mini LED 65QN85D (QE65QN85DBUXUA) по акции за 59 999 грн с оплатой частями. Номер заказа 355 326 3524 от 25.03.26 Из‑за технической проблемы оформление не прошло с первого раза, при этом деньги на карте были, и я... Читати відгук Крайне разочарована обслуживанием в MOYO. Это один из худших клиентских опытов, с которыми мне приходилось сталкиваться.
Оформила заказ на телевизор SamsungТелевизор Samsung Neo QLED Mini LED 65QN85D (QE65QN85DBUXUA) по акции за 59 999 грн с оплатой частями. Номер заказа 355 326 3524 от 25.03.26 Из‑за технической проблемы оформление не прошло с первого раза, при этом деньги на карте были, и я сразу же пыталась решить вопрос с банком. Вернулась на сайт буквально через 40 минут — и цена уже стала 62 999 грн.
Обратилась к оператору с простым запросом: восстановить мой заказ по старой цене, так как попытка покупки была зафиксирована. Ответ ждала около 35 минут. В итоге получила формальную отписку про «обновление цены», а затем — что товара якобы нет в наличии.
При этом товар продолжает продаваться на сайте, в наличии есть, и подорожание коснулось только нужной мне диагонали — выглядит как манипуляция, а не «обновление цены».
Полное ощущение, что клиента просто игнорируют и не заинтересованы в решении проблемы. Поддержка медленная, некомпетентная и не предлагает никаких решений.
Если вы рассчитываете на честные условия и адекватный сервис — вам точно не сюда.
Доставка пралки
Телефон який довго і нудно вибирали
Не рекомендую
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
з повагою,
команда MOYO Показати 1 відповідь
Чудовий магазин
Зручний сервіс
Браковані товари продають
За всю ніч заряджається відсотків на 20%, потім хвилин 15 заряджає ноут і знову 0% заряду. Буду пробувати повернути на цьому тижні.
Тому не раджу нікому цей магазин, 3к на вітер)
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
з повагою,
команда MOYO
Не рекомендую!
АЛЕ один контейнер був розбитий вщент! Це при тому, що пакування було ціле і неушкоджене. Захисної плівки при пакування скла всередині
не було!!! Оплачено було відразу і за товар, і за доставку. Тому довелось забрати 2, і купу скла від третього! Додзвонитися на гарячу лінію неможливо! ( немає вільних... Читати відгук Замовляла три контейнери з боросілікатного скла.Посилка прийшла швидко і організовано...
АЛЕ один контейнер був розбитий вщент! Це при тому, що пакування було ціле і неушкоджене. Захисної плівки при пакування скла всередині
не було!!! Оплачено було відразу і за товар, і за доставку. Тому довелось забрати 2, і купу скла від третього! Додзвонитися на гарячу лінію неможливо! ( немає вільних операторів). Написала одразу відгук в особистому кабінеті - ніякої реакції, досі на розгляданні модератора...
РS: Відгук на сторінці відхилили ( подобаються тільки хороші відгуки).
Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Silver (MG8G4AF/A)
паковання відкрито, телефон повністю новий їм не користувались відкрили для демонстрації кольору покупцю. Я погодився, телефон потрібен в саме такому кольорі.
Через деякий час я отямився і написав у чат підтримки за деталями що там все... Читати відгук Оплатив товар на сайті, через деякий час 10-15 хвилин зателефонував менеджер і каже що даний телефон є в наявності лише в одиничному екземплярі але:
паковання відкрито, телефон повністю новий їм не користувались відкрили для демонстрації кольору покупцю. Я погодився, телефон потрібен в саме такому кольорі.
Через деякий час я отямився і написав у чат підтримки за деталями що там все ж таки по телфону чи наліпка на дисплеї не чіпалась - перевірили і кажуть що все на місці, телефон 100% новий просто коробка відкрита.
Забираю на НП товар і перевіряю його на місці - коробка дійсно відкрито (пломбу вскрито), телефон візуально без дефектів але наліпки немає!!! Пишу знову в підтримку Мойо, описав усе як було... кажуть що вибачайте, щось помилились наліпки немає але телефон новий і не використовувався, можете повернути але кошти повернуть не швидко від 3 до 5 діб від моменту як вони його заберуть з пошти.
І ще кажуть не вмикайте телефон бо це ускладнить його повернення.
Вирішив перевірити онлайн по серійному номеру телефон - і що ви думаєте? Його було активовано раніше, а саме 16.01.2026 року!!!
Пишу знову в підтримку зі скріном перевірки - поясніть ваші попередні пости що новий, не користувались? Знову вибачаються типу ну ви ж його купували як уцінений!!! Який уцінений? Я його купував за повну ціну!!! А ви мені збрехали 3 рази!
Продали як новий вживаний телефон.
Не рекомендую цей магазин - обходьте його сьомою дорогою!
Весь персонал брехливі але любьязні)
Магазин торгує вживаними товарами як новими! Якщо і купуєте обов?язково перевіряйте усіма можливими засобами!
Категорически не рекомендую магазин
В приложении написала честный отзыв, но они его не выставили, оставляют только хорошие. Категорически не рекомендую этот магазин, клиентоориентированность на нуле, барахолка.
Згідно норм чинного законодавства, а саме ЗУ "Про захист прав споживачів", ст.9:Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі, якщо триваліший строк не оголошений продавцем.
Так, як Ваш товар було придбано 23.11.2025 і термін повернення вийшов то магазин може заппопонувати лише гарантійне обслуговування.
З повагою, команда MOYO Показати 1 відповідь
Відвідування магазину MOYO
Задоволений покупкою в MOYO
Шарашкина контора!
Я подтвердила и через чат телеграм, и подъехала в магазин, там они звонили, уточняли, еще раз подтвердили (но при этом сказали, что нужно еще подождать, пока товар доставят на магазин).
И итог - через 5 дней магазин САМОВОЛЬНО... Читати відгук Заказала телефон Iphone 17 Pro Max, через время пришло сообщение: "Ваш телефон уже в наличии. Товар в ограниченном количестве, подтвердите ваш заказ".
Я подтвердила и через чат телеграм, и подъехала в магазин, там они звонили, уточняли, еще раз подтвердили (но при этом сказали, что нужно еще подождать, пока товар доставят на магазин).
И итог - через 5 дней магазин САМОВОЛЬНО ОТМЕНЯЕТ мой заказ! Видимо, за откат продали кому-то другому!
КОНТОРА НИКАНОРА! Сразу читайте отзывы о данной барахолке, и даже не тратьте на нее время!
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
з повагою,
команда MOYO
Гарантія є но тільки на папері
Хочу выразить огромную благодарность
Задоволений покупкою у MOYO
Дуже не раджу магазин і ОСОБЛИВО! його сервісну програму
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
з повагою,
команда MOYO
Відмова в заміні товару
Після певного періоду експлуатації в ноутбуці виник істотний недолік - Під час гарантійного ремонту була замінена материнська плата (підтверджено документами сервісного центру). За 4 місяці ситуація аналогічно, це вже істотний недолік. Написав заявку на заміну товару згідно закону - проігноровано, діагностують ноутбук майже місяць.
Читати відгук Придбав у магазині ТОВ «НРП» (мережа MOYO) ноутбук Lenovo Legion Slim 5, серійний номер MP2LTSYJ.
Після певного періоду експлуатації в ноутбуці виник істотний недолік - Під час гарантійного ремонту була замінена материнська плата (підтверджено документами сервісного центру). За 4 місяці ситуація аналогічно, це вже істотний недолік. Написав заявку на заміну товару згідно закону - проігноровано, діагностують ноутбук майже місяць.
. Планую звертатись у захист прав споживачів з відповідними заявами, та суд про стягнення пені за невидачу підмінного фонду товару.
Генератор Könner & Söhnen 6500iE 230В 6.5кВт (K
Замовили генератор у вашому магазині.
Щиро вдячні за швидку відправку.
Генератор повністю відповідає опису,та повністю виконує свою функцію.
Скарга на гарантійний випадок
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
з повагою,
команда MOYO Показати 2 відповіді
№ 340 884 4552 від 09.10.2025 Скасоване Сума замовлення 6 222 ₴
Якість сервісу залишає бажати кращого, не рекомендую
1. В магазині говорять одне, а на гарнячій лінії інше, що призводить до непорозумінь
2. Якість гарантійного обслуговування лишає бажати кращого, бо не змогли виявити явний дефект (писк та потріскування від ноутбука під час роботи)
Як наслідок 1 та 2, продали уцінений ноутбук який має писк та потріскування під час роботи, які не можуть не дратувати в... Читати відгук Номер замовлення 3402873010
1. В магазині говорять одне, а на гарнячій лінії інше, що призводить до непорозумінь
2. Якість гарантійного обслуговування лишає бажати кращого, бо не змогли виявити явний дефект (писк та потріскування від ноутбука під час роботи)
Як наслідок 1 та 2, продали уцінений ноутбук який має писк та потріскування під час роботи, які не можуть не дратувати в тихому приміщенні та гарантують що за нормальну ціну його не продати.
Писк та потріскування не сильно помітні в шумних містах, тож не помітив в магазині.
Слова консультанта на гарачій лінії про те, що уцінені ноутбуки також мають 14 днів на повернення не відповідають дійсності, принаймні мені в поверненні відмовили.
Як наслідок цього всього, я отримав не якісний ноутбук за значні гроші,
а Moyo втратила постійного клієнта на рівному місці
Задоволений покупкою в MOYO
Задоволений покупкою в MOYO