Lex club перевізник відгуки
з оцінкою «Жахливо»

Відгуки клієнтів, співробітників, відгуки про роботодавців
Lex club перевізник
2.9 5
16 відгуків / 754 перегляда
Результати відгуків

Відгук на компанію перевезень LexClub

levandovskaangelina0@gmail.com [email protected] 7 годин 8 хв тому
Жахливі люди працюють диспетчери хамлять , не відповідають на питання, вибивають не давши відповіді . Дуже не задоволена. Нікому не рекомендую

Відмінили рейс не попередивши

Гость Гость 4 жовтня, 2025 год
Відмінили рейс до аеропорту і не попередили. На автостанції був сюрприз. Жахливо - ніколи більше. Коли вже подзвонила то сказали що автобус буде завтра в 9:00 хочу завтра в мене літак.
Переваги:
  1. Немає

Перша і остання поїздка

Kseniia Kseniia 13 серпня, 2025 год
Якби почитала відгуки не їхала б, бо так і є, водії роздратовані, голосну спілкуються і в ночі, затримки усюди і звинувачують пассажирів, що саме мене обурило, я спізнилась через них на 5 хвилин на потяг, бо їм просто складно нагнати ці хвилини за 6годин! Автобуси старі та не зручні, туалету нема.

Треш поїздка

Гость Гость 3 серпня, 2025 год
це мій перший і останній раз, водії поїхали не на той кордон в результаті ми 12 год простояли на кордоні а автобус прийшов із затримкою в 10 годин . В мене нема слів, я спізнилася всюди де тільки можна, але всім пох...
Переваги:
  1. нема
Недоліки:
  1. суцільний мінус, автобуси старі, туалету нема, затримка на 10 год від вказаної години

Поїздка Київ- Варшава 23 години, жах

Гость Гость 30 червня, 2025 год
Не раджу їздити з цими перевізниками. Водії роздратовані,вступають полеміку з усіма пассажирами. ніякої кави, ні біотуалету, зупинки через кожні дві години по 15 хв. на всіх авто станціях. Дорога із Київа до Варшави зайняла 24 години. До таможні доїхали уже із запізненням в 2 години.Замість вибачення за запізнення відповідь, можете писати відгуки, мені по " барабану".

Автобус відмінили

Гость Гость 29 квітня, 2025 год
Автобус Львів- Берлін (25 квітня 2025) відмінили у день виїзду. Я купила квитки через Compass Group (не подивившись відгуки перед цим про перевізника). Але так як я тривожна, я хотіла перевірити рейс з перевізником одразу після придбання, але на жаль жоден телефон Лекс Клуб ТОВ не відповідав, і ніхто мені так і не перетелефонував. На що Compass group завірили мене,... Читати відгук Автобус Львів- Берлін (25 квітня 2025) відмінили у день виїзду. Я купила квитки через Compass Group (не подивившись відгуки перед цим про перевізника). Але так як я тривожна, я хотіла перевірити рейс з перевізником одразу після придбання, але на жаль жоден телефон Лекс Клуб ТОВ не відповідав, і ніхто мені так і не перетелефонував. На що Compass group завірили мене, що перевізник Лекс Клуб ТОВ нормальний і рейси вчасно з ними. Я перепитувала за тиждень до дати виїзду, за день - чи все гаразд з рейсом і відповідь була - так. У мене був вечірній рейс, і ось вранці мені зателефонували і сказали, що не набрали людей і тому рейс відміняють. Гроші мені повернули швидко, але виїхати я не змогла у той день. Не рекомендую цього перевізника Лекс Клуб ТОВ.
Недоліки:
  1. Неможливо зв'язатися з перевізником, відміняють рейс у останній момент.

Найгірший перевізник

Дмитро Дмитро 5 січня, 2025 год
Рейс Київ-Дортмунд повинні були приїхати о 18:00+- в суботу, приїхали о 15:00 в неділю. Це взагалі в голові не вкладається. Як ця компанія взагалі досі працює. Були затримки на кордоні, але навіть з урахуванням того часу це + 12 годин не більше. Користувалися послугами цієї компанії вперше і востаннє ( співробітникам або керівникам цієї компанії звісно всеодно на такі проблеми... Читати відгук Рейс Київ-Дортмунд повинні були приїхати о 18:00+- в суботу, приїхали о 15:00 в неділю. Це взагалі в голові не вкладається. Як ця компанія взагалі досі працює. Були затримки на кордоні, але навіть з урахуванням того часу це + 12 годин не більше. Користувалися послугами цієї компанії вперше і востаннє ( співробітникам або керівникам цієї компанії звісно всеодно на такі проблеми але хоча б потенційні клієнти будуть знати чого очікувати) тупо 0.1 з 10. Автобус при тямі водії нормальні на цьому все.

Безобразный сервис

Гость Гость 3 січня, 2025 год
Еду этим перевозчиком первый раз. Опоздал во Львов на час. Заранее покупала место,но, меня посадили возле туалета и сказали, что могу вообще не ехать, или ехать на коленях у людей, которые едут на моем месте из Киева.
Переваги:
  1. Пока не увидела
Недоліки:
  1. Смена купленного места.
  2. Нет места для ручной клади наверху,
  3. Опоздание на приличный срок

Не рекомендую!

Olala Olala 1 січня, 2025 год
Їхала з цим перевізником 28.12.24 Дуйсбург-Київ. Мої враження від поїздки…дякувати Богу вижили🙏🙏🙏 За кермом водії без досвіду водіння по Европі, на початку шляху зірвало старлінк з даху бо вписались проїжджаючи міст🤯,( залишились без інтернету )чіпляли бордюри та дорожні знаки на поворотах,ледь не забули пасажирку на заправці (((, тож якщо комусь не вистачає екстриму то вам сюди. Про сервіс то взагалі... Читати відгук Їхала з цим перевізником 28.12.24 Дуйсбург-Київ. Мої враження від поїздки…дякувати Богу вижили🙏🙏🙏 За кермом водії без досвіду водіння по Европі, на початку шляху зірвало старлінк з даху бо вписались проїжджаючи міст🤯,( залишились без інтернету )чіпляли бордюри та дорожні знаки на поворотах,ледь не забули пасажирку на заправці (((, тож якщо комусь не вистачає екстриму то вам сюди. Про сервіс то взагалі окрема розмова : вода в туалеті була відсутня всю дорогу, купуючи квиток в мене був вказаний час посадки 8.30 ранку , у перевізника 7.20 ((( якби не виїхала завчасно то взагалі не відомо скільки часу довелося б на мене чекати😟 В білеті прописані одні місця, при посадці вас можуть запхнути на яке завгодно. Тому вважайте на це , якщо все ж таки наважитесь їхати з ними! Можливо я натрапила на такий невдалий екіпаж, та в цілому по відгуках бачу , що проблеми в них є(( Усім вдалих та безпечних подорожей 😊
Переваги:
  1. З плюсів це гарна відстань між кріслами
Недоліки:
  1. Сервіс
  2. Безпека
  3. Комфорт
  4. Ставлення до пасажирів

скасували рейс, кошти не повертають

гость гость 27 грудня, 2024 год
8 грудня 2024 купила квиток на OMIO на автобус Варшава -Херсон , за 3 год до відправлення поздвонили, рейс скасували, писала на сайт OMIO про повернення коштів , здвонила до перевізника КОШТИ ДО 28 ГРУДНЯ НІХТО НЕ ПОВЕРНУВ, можливо хтось мав таку ситуацію як повернути кошти за квиток?

Більше ніколи не буду користуватися послугами цього перевізника

Гость Гость 23 грудня, 2024 год
Рейс Одеса-Інгольшдат, БЕЗ пересадок, прямий. За добу до дати повідомляють, що буде пересадка і з Одеси ми їдемо до Києва! на маршрутці мерседес. Водій взагалі від іншої фірми і 40 хвилин після зазначеного часу вони вирішували хто за що має ще платити і кого не має, бо не був наданий навіть список пасажирів. Після мотання по Києву ми нарешті потрапили... Читати відгук Рейс Одеса-Інгольшдат, БЕЗ пересадок, прямий. За добу до дати повідомляють, що буде пересадка і з Одеси ми їдемо до Києва! на маршрутці мерседес. Водій взагалі від іншої фірми і 40 хвилин після зазначеного часу вони вирішували хто за що має ще платити і кого не має, бо не був наданий навіть список пасажирів. Після мотання по Києву ми нарешті потрапили до нового автобусу. Частину дороги туалет був закритий бо туди помістили речі пасажирів, які не змогли вмістити у багаж. Але найцікавіше, що водії не знають усі зупинки які зазначені у куплених білетах! Одні нерви.

НАЙГІРШИЙ ПЕРЕВІЗНИК

ЮРІЙ ЮРІЙ 21 грудня, 2024 год
Спершу дзвонять, що час відправлення змінився з 19:00 на 12:00, хоч я чомусь спеціально і вибрав такий квиток коли відправка саме ввечірі. Ну ок
В день виїзду чекаю о 11:00 на автобус на визначеному місці - дзвінок від координатора що атобус приїде в інше місце і посадка буде там, як виявилось це ПРОТИЛЕЖНИЙ БІК МІСТА, куди мені добиратися 1-1.5 години....... Читати відгук
Спершу дзвонять, що час відправлення змінився з 19:00 на 12:00, хоч я чомусь спеціально і вибрав такий квиток коли відправка саме ввечірі. Ну ок
В день виїзду чекаю о 11:00 на автобус на визначеному місці - дзвінок від координатора що атобус приїде в інше місце і посадка буде там, як виявилось це ПРОТИЛЕЖНИЙ БІК МІСТА, куди мені добиратися 1-1.5 години.... А автобус відправлятися має за годину. Мене повідомили про зміну місця посадки за годину до відправлення!!! Це якийсь сюр суцільний! НІКОЛИ БІЛЬШЕ НЕ ПОЇДУ З ЦИМ "ПЕРЕВІЗНИКОМ"!
Переваги:
  1. НЕМАЄ
Недоліки:
  1. ПЕРЕНЕСЕННЯ МІСЦЯ ПОСАДКИ В ІНШИЙ КІНЕЦЬ МІСЦЯ І ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ЗА ЗА ГОДИНУ ДО ПОСАДКИ!
  2. Суцільний безлад в координуванні
  3. Жінка координатор кидає слухавку, коли намагаюся дізнатися причину раптових змін

Не рекомендую даного перевізника!!!

Анастасія Анастасія 20 грудня, 2024 год
За день до відправлення вони повідомили, що не заїжджатимуть до Вінниці, і не зможуть забрати. Це в пік свят, коли знайти квитки вкрай важко. Я вже багато разів користувалася послугами різних перевізників, але такого безвідповідального ставлення до пасажирів, ще не бачила. Максимально незадоволена обслуговуванням!
Плюсів немає і не буде, не купуйте квитки!!!

Просто ужасный сервис

Олег Олег 19 грудня, 2024 год
Изначально автобус опоздал на 2 часа из-за ошибки диспетчера, а на границу Украины и Польши прибыл с опозданием на 12 часов от графика!
Компенсации нет, много потраченного времени и нервов с этим перевозчиком!
Не рекомендую пользоваться этим перевозчиком
Недоліки:
  1. Плохое планирование маршрута

Жахливо,мало місця

Гость Гость 19 грудня, 2024 год
Стояли 8 годин на кордоні,бо не було якогось дозволу!багато пасажирів пересідали на інші рейси.Єдиний плюс це робочий мікро туалет та ввічливі водії .
Переваги:
  1. Робочий туалет
Недоліки:
  1. Решта

Справжній хеппі хаус!

Гость Гость 19 грудня, 2024 год
Давайте будемо реалістами? Це про затримки 6 годин, щоб дочекатись потрібно сидіти вночі за територією автостанції. До того ж навіть без попередження, що затримка(
І найцікавіще, чому затримка? Казали аварія, поліція, а насправді просто чекання на парковці 1-2 години «чогось», документів і тд.
Швидка дорога це точно не про вас. Мені дуже прикро, що доводиться писати такий відгук.... Читати відгук
Давайте будемо реалістами? Це про затримки 6 годин, щоб дочекатись потрібно сидіти вночі за територією автостанції. До того ж навіть без попередження, що затримка(
І найцікавіще, чому затримка? Казали аварія, поліція, а насправді просто чекання на парковці 1-2 години «чогось», документів і тд.
Швидка дорога це точно не про вас. Мені дуже прикро, що доводиться писати такий відгук. Впевнена, що всі пасажири їхали з вами останній раз!! І до того ж жодної компенсації
Lex club перевізник
Lex club перевізник
Рейтинг 2.9 з 5 на підставі 16 відгуків
lexclub.eu
Перейти на сайт

Пасажирські перевезення
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
64 відгука
ПопутчиКом
ПопутчиКом

Рейтинг: 4.8
183 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.5
584 відгука
Туроператор Tour-Group
Туроператор Tour-Group

Рейтинг: 3.6
161 відгук
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1628 відгуків
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1093 відгука
Flixbus
Flixbus

Рейтинг: 2
1178 відгуків
Фирма 3G BUS
Фирма 3G BUS

Рейтинг: 3.7
32 відгука
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
123 відгука
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
371 відгук