Поїздка Київ- Варшава 23 години, жах - Відгуки про Lex club перевізник

Lex club перевізник
Відгук додано 30 червня, 2025 год 11 переглядів
Не раджу їздити з цими перевізниками. Водії роздратовані,вступають полеміку з усіма пассажирами. ніякої кави, ні біотуалету, зупинки через кожні дві години по 15 хв. на всіх авто станціях. Дорога із Київа до Варшави зайняла 24 години. До таможні доїхали уже із запізненням в 2 години.Замість вибачення за запізнення відповідь, можете писати відгуки, мені по " барабану".




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Lex club перевізник
Всі відгуки

2.9 5
37 відгуків / 751 перегляд
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1093 відгука
Flixbus
Flixbus

Рейтинг: 2
1178 відгуків
Фирма 3G BUS
Фирма 3G BUS

Рейтинг: 3.7
32 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.6
582 відгука
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
123 відгука
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
371 відгук
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
294 відгука
Kantol (Кантол)
Kantol (Кантол)

Рейтинг: 4.1
1246 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
45 відгуків
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
63 відгука