Найгірший перевізник - Відгуки про Lex club перевізник

Lex club перевізник
Відгук додано 5 січня, 2025 год 15 переглядів
Рейс Київ-Дортмунд повинні були приїхати о 18:00+- в суботу, приїхали о 15:00 в неділю. Це взагалі в голові не вкладається. Як ця компанія взагалі досі працює. Були затримки на кордоні, але навіть з урахуванням того часу це + 12 годин не більше. Користувалися послугами цієї компанії вперше і востаннє ( співробітникам або керівникам цієї компанії звісно всеодно на такі проблеми але хоча б потенційні клієнти будуть знати чого очікувати) тупо 0.1 з 10. Автобус при тямі водії нормальні на цьому все.




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Lex club перевізник
Всі відгуки

2.9 5
37 відгуків / 751 перегляд
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1093 відгука
Flixbus
Flixbus

Рейтинг: 2
1178 відгуків
Фирма 3G BUS
Фирма 3G BUS

Рейтинг: 3.7
32 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.6
582 відгука
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
123 відгука
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
371 відгук
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
294 відгука
Kantol (Кантол)
Kantol (Кантол)

Рейтинг: 4.1
1246 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
45 відгуків
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
63 відгука