Більше ніколи не буду користуватися послугами цього перевізника - Відгуки про Lex club перевізник

Lex club перевізник
Відгук додано 23 грудня, 2024 год 13 переглядів
Рейс Одеса-Інгольшдат, БЕЗ пересадок, прямий. За добу до дати повідомляють, що буде пересадка і з Одеси ми їдемо до Києва! на маршрутці мерседес. Водій взагалі від іншої фірми і 40 хвилин після зазначеного часу вони вирішували хто за що має ще платити і кого не має, бо не був наданий навіть список пасажирів. Після мотання по Києву ми нарешті потрапили до нового автобусу. Частину дороги туалет був закритий бо туди помістили речі пасажирів, які не змогли вмістити у багаж. Але найцікавіше, що водії не знають усі зупинки які зазначені у куплених білетах! Одні нерви.




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Lex club перевізник
Всі відгуки

2.9 5
37 відгуків / 751 перегляд
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1093 відгука
Flixbus
Flixbus

Рейтинг: 2
1178 відгуків
Фирма 3G BUS
Фирма 3G BUS

Рейтинг: 3.7
32 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.6
582 відгука
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
123 відгука
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
371 відгук
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
294 відгука
Kantol (Кантол)
Kantol (Кантол)

Рейтинг: 4.1
1246 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
45 відгуків
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
63 відгука