Yana Відгук додано 17 лютого, 2026 год43 перегляда
Їхала у Будапешт та з Будапешту разом з цим перевізником і все пройшло чудово! Автобус хороший, комфортний, в салоні було тепло, розетки працювали і WiFi теж. Так, за годину до подорожі прийшло повідомлення, що туалет не працює (звісно ж, під час таких морозів зрозуміло, що він не працюватиме, бо замерзає вода), але як тільки ми сіли в автобус, кожен раз водії розповідали усе і повідомляли, що робитимуться додаткові санітарні зупинки (майже кожні півтори години) як в Україні, так і в Угорщині. В загальному я цілком задоволена тим, як пройшли мої подорожі🥹
Хороша подорож N3280 Київ - Будапешт - Відгуки про Flixbus
В загальному я цілком задоволена тим, як пройшли мої подорожі🥹
відгук
Коментарі до відгуку