Хороша подорож N3280 Київ - Будапешт - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 17 лютого, 2026 год 43 перегляда
Їхала у Будапешт та з Будапешту разом з цим перевізником і все пройшло чудово! Автобус хороший, комфортний, в салоні було тепло, розетки працювали і WiFi теж. Так, за годину до подорожі прийшло повідомлення, що туалет не працює (звісно ж, під час таких морозів зрозуміло, що він не працюватиме, бо замерзає вода), але як тільки ми сіли в автобус, кожен раз водії розповідали усе і повідомляли, що робитимуться додаткові санітарні зупинки (майже кожні півтори години) як в Україні, так і в Угорщині.
В загальному я цілком задоволена тим, як пройшли мої подорожі🥹





Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70319 переглядів
Пасажирські перевезення
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
125 відгуків
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1094 відгука
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
64 відгука
ПопутчиКом
ПопутчиКом

Рейтинг: 4.8
183 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.5
584 відгука
Туроператор Tour-Group
Туроператор Tour-Group

Рейтинг: 3.6
161 відгук
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1628 відгуків
Lex club перевозчик
Lex club перевозчик

Рейтинг: 2.9
37 відгуків
Фирма 3G BUS
Фирма 3G BUS

Рейтинг: 3.7
32 відгука