Скарга на Flixsbus - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 19 червня, 2025 год 52 перегляда
Хотів би поскаржитись на агенство FlixBus. Не одноразово були скарги від клієнтів які користуються цим агенством для подорожей:

1) майже повна відсутність інтернету впродовж всієї подорожі інтернет працює перших 10 хв а далі його просто немає.

2) автобуси запізнюються майже завжди і не на 5-10 хв а попару годин.

3) водії автобусів інколи лякають пасажирів своєю грубою та не професійною поведінкою і манерою спілкування.

4) з дебільшого в автобусах не працює: кондиціонер,розетки.

Я також користувався послугами FlixBus не одну сотню разів і хотів би заявити що всі ці скарги є умісні особливо в автобусах які їздять з:
1)україна-італія
2)словатчина-австрія
3)словатчина-україна
3)польща-україна

Хотівби попросити ваше агенство прийняти ці скарги до уваги і спробувати це якось вирішити.

1 згоден



Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70326 переглядів
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1095 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
372 відгука
P-Trans
P-Trans

Рейтинг: 3
230 відгуків
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС

Рейтинг: 4.4
100 відгуків
Way Grand
Way Grand

Рейтинг: 4.3
88 відгуків
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2304 відгука