Не рекомендую! - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 22 березня, 2025 год 40 переглядів
Поїздка Варшава-Киів.
Заздалегідь замовляли квитки. Подорожуємо з дітьми. Тому цікавили певні місця, за сходами. Замовили їх, доплатили. Починається подорож і виявляється, що наші місця зайняті. Виявляється, що перевізник змінив автобус, на менший, і тому змінив місця. І наші місця уже були не в 10 ряду, а 15. Про це повідомив листом на пошту🤯. Чомусь замінити місця на аналогічні йому не прийшло в голову- замінив на якісь рандомні, гроші за вибір місць не повернув.
В автобусі, яким їхали- зламані столики , не фіксуються і не відкриваються повністю. Немає шторок, щоб закрити вікно на сонячній стороні. Водії- хамовиті дядьки, які на всі наші обурення могли лиш сказати- «не подобається, не їдьте».





Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70332 перегляда
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1097 відгуків
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.7
394 відгука
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 відгука
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 відгука
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 відгуків
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків