ГІРШЕ НЕ БУВАЄ!!! - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 5 березня, 2025 год 3 перегляда
Брала ваші послуги 3 місяці тому, автобус не довіз до місця призначення!!! Висадив на кордоні, водій кинув мої речі, жахлива поведінка, лише спробувала один раз фліксбас, більше не обираю цього перевізника, з іншими таких проблем не було! Не відповідає нормам!




Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70332 перегляда
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1097 відгуків
SAV.O.BUS
SAV.O.BUS

Рейтинг: 2.7
394 відгука
EuroTour - Национальный перевозчик
EuroTour - Национальный перевозчик

Рейтинг: 4.4
44 відгука
Васильковтрансавто
Васильковтрансавто

Рейтинг: 1.7
173 відгука
Перевозчик ФЛП Пеньора
Перевозчик ФЛП Пеньора

Рейтинг: 1.3
18 відгуків
Prosto bus plus
Prosto bus plus

Рейтинг: 3.7
295 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків