Аптека "Бажаємо здоров'я" відгуки клієнтів

Аптека "Бажаємо здоров'я" відгуки клієнтів
Аптека "Бажаємо здоров'я"
4.2 5
578 відгуків / 20222 перегляда
Важливо! З метою актуальності, рейтинг і результати відгуків, які відображаються на графіку, обчислюються на підставі 100 останніх відгуків
Відгуки з позначкою "Проблема вирішена" не враховуються

Неадекватна поведінка провізора!

Олена Олена вівторок, 2 червня
Хочу повідомити про грубе відношення до покупців!!! м.Суми,проспект Свободи 32,аптека "Бажаємо здоров'я". Будь ласка прийміть міри відносно молодої продавчині(бейджика немає,ім'я не знаємо) Вчора,1.06.26 по хамськи відповіла чоловіку,якому вже за 60.... Некоректно відповіла на питання про рецептурні препарати!,оскорбила,ще й фотографувала чоловіка,намагаючись довести що він винен!!! Таке відношення до покупців постійне!!! Непрофесійні відповіді! Предвзяте відношення!!! Будь ласка зверніть увагу і зробіть висновок!!!
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" вівторок, 2 червня
Вітаємо, пані Олено. Нам щиро прикро читати Ваш відгук — це не той рівень сервісу, якого ми прагнемо. Ми вже розпочали внутрішні заходи, щоб вирішити цю проблему та запобігти подібним ситуаціям у майбутньому. Просимо надіслати деталі на нашу службу підтримки: [email protected] .

Про покупку товару через сайт Таблетки

Лариса Власюк Лариса Власюк 11 травня, 2026 год
9 травня замовила через сайТаблетки тест смужки для глюкометра, але оскільки погано бачу, то замість фірми "Комфорт" замовила "Ультра".. (упаковки схожі). Біля каси побачила свою помилку, але фармацевт мені повідомила, що повернути товар я вже не можу. Розумію, що це була моя помилка, але ж я навіть з аптеки ще не вийшла... Гроші втрачені, а товар такий мені не підійде.... Читати відгук 9 травня замовила через сайТаблетки тест смужки для глюкометра, але оскільки погано бачу, то замість фірми "Комфорт" замовила "Ультра".. (упаковки схожі). Біля каси побачила свою помилку, але фармацевт мені повідомила, що повернути товар я вже не можу. Розумію, що це була моя помилка, але ж я навіть з аптеки ще не вийшла... Гроші втрачені, а товар такий мені не підійде. Шкода, що політика аптеки не передбачає повернення товару біля каси.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 12 травня, 2026 год
Вітаємо, пані Ларисо. Розуміємо Вашу реакцію, і нам важливо в цьому розібратися. Щоб ми могли детально розглянути Ваш випадок, напишіть, будь ласка, на [email protected] Ваш номер телефону.

Продажа розбитой ампули.

Олександр. Олександр. 21 квітня, 2026 год
Аптека Бажаемо здоровья по пр. Берестейському, 100 Ф. При покупці сам не перевірив, виявив це вдома. Ноохолін в ампулах. Коробка була суха, але одна ампула була з відламаним верхом и він лежав над ампулою окремо, не випав, бо прилип, воно витікло вже давно и все було сухе. Передзвонив відразу на гарячу лінію,сказали приїхать наступного дня, до завідуючої, перевірять по... Читати відгук Аптека Бажаемо здоровья по пр. Берестейському, 100 Ф. При покупці сам не перевірив, виявив це вдома. Ноохолін в ампулах. Коробка була суха, але одна ампула була з відламаним верхом и він лежав над ампулою окремо, не випав, бо прилип, воно витікло вже давно и все було сухе. Передзвонив відразу на гарячу лінію,сказали приїхать наступного дня, до завідуючої, перевірять по камерах. Приїхав, завідуюча , як виявилось, сама мене обслуговувала вчора. Вона підготувалась, бо її попередили з горячої лінії. Не питала, хто я, що я купував, нервувала, бо знала, що вона мені продала.Показала мені на своему телефоні якесь фото, тіпа з камери,ні дати ні часу, з коробки дістала ампулу, чи той відломок,я не побачив, и над коробкою и чеком швіденько нервово потрусила сказавши, ось мокре, це ви сами розбили. Ні грошей, ні ліків. Обходьте стороною цю аптеку.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 22 квітня, 2026 год
Вітаємо, пане Олександре! Нам прикро, що Ви зіткнулися з такою проблемою. Надайте, будь ласка, Ваші контактні дані та коментар щодо ситуації на нашу пошту [email protected], щоб ми змогли вжити заходів щодо вирішення даних обставин.

Не попередили про термін придатності ліків

Гость Гость 13 квітня, 2026 год
Чоловік придбав ампули Депос, при цьому фармацевт не повідомив, що термін придатності препарату — менше місяця. Враховуючи, що я алергік, ліки купувалися про запас.
Коли я звернулася до аптеки з уточненням, чи попереджають клієнтів про короткий термін придатності, мені відповіли, що про це повідомляють лише тоді, коли купують декілька ампул. Аргумент був наступний: «Я думала, якщо беруть одну ампулу, то... Читати відгук
Чоловік придбав ампули Депос, при цьому фармацевт не повідомив, що термін придатності препарату — менше місяця. Враховуючи, що я алергік, ліки купувалися про запас.

Коли я звернулася до аптеки з уточненням, чи попереджають клієнтів про короткий термін придатності, мені відповіли, що про це повідомляють лише тоді, коли купують декілька ампул. Аргумент був наступний: «Я думала, якщо беруть одну ампулу, то одразу зроблять укол, тому не попереджала».

Після цього я почула у свій бік фразу: «То навіщо ви купуєте на пів року вперед?»

Я заздалегідь повідомила, що є алергіком, і фармацевт як медичний працівник має розуміти можливі ризики (зокрема такі стани, як набряк Квінке). Проте незалежно від цього, подібна поведінка та тон спілкування є неприпустимими.

Замість конструктивного діалогу я зіткнулася з агресивною реакцією. Враження від обслуговування — вкрай негативне.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 13 квітня, 2026 год
Вітаємо! Нам прикро, що Ви зіткнулися з такою проблемою, ми обов'язково проведемо бесіду з працівниками. Для зʼясування усіх деталей напишіть нам, будь ласка, на пошту Ваші контактні дані та коментар щодо ситуації: [email protected]

Про порушення прав споживачів.

Гость Гость 8 лютого, 2026 год
Повідомляю про кричуще порушення прав споживача та неприпустиму поведінку працівниці аптеки «Бажаємо здоров’я» за адресою:м. Миронівка, проспект Перемоги, 8.
Мною було заздалегідь оформлено замовлення лікарського засобу, необхідного для невідкладного та безперервного лікування. Для його отримання я спеціально приїхав з відстані близько 20 км, витративши час і кошти.
По прибуттю працівниця аптеки:
не впустила мене навіть до приміщення аптеки;
послалася на... Читати відгук
Повідомляю про кричуще порушення прав споживача та неприпустиму поведінку працівниці аптеки «Бажаємо здоров’я» за адресою:м. Миронівка, проспект Перемоги, 8.

Мною було заздалегідь оформлено замовлення лікарського засобу, необхідного для невідкладного та безперервного лікування. Для його отримання я спеціально приїхав з відстані близько 20 км, витративши час і кошти.

По прибуттю працівниця аптеки:

не впустила мене навіть до приміщення аптеки;

послалася на прибирання та відключення електроенергії;

категорично відмовилась запускати генератор;

заявила, що обслуговування можливе не раніше ніж через 30 хвилин, фактично ігноруючи факт попереднього замовлення та стан здоров’я клієнта.

Такі дії вважаю непрофесійними, безвідповідальними та такими, що створюють пряму загрозу здоров’ю пацієнта. Аптека — це не звичайний магазин, а заклад, що виконує соціально та медично важливу функцію, особливо в умовах відключень електроенергії.

Наголошую:відмова у відпуску життєво необхідних ліків з формальних причин та зручності персоналу є грубим порушенням законодавства про захист прав споживачів та етичних норм фармацевтичної діяльності.

ВИМАГАЮ:

Негайно провести службову перевірку щодо дій працівниці аптеки;

Надати мені письмові пояснення та результати розгляду скарги;

Вжити дисциплінарних заходів щодо винних осіб;

Забезпечити безперебійну роботу аптеки у подібних ситуаціях у майбутньому;

Офіційно повідомити мене про прийняті рішення у встановлений законом строк.

Повідомляю, що у разі відсутності належної реакції з вашого боку я без додаткових попереджень звернуся до Держпродспоживслужби, МОЗ, а також оприлюдню дану ситуацію у відкритих джерелах.

Вважаю таке ставлення до пацієнтів неприпустимим для аптечної мережі, що декларує турботу про здоров’я людей.

Віталій Хоменко-постійний клієнт даної мережі аптек.

Дата: 08.02.2026 року 15:45 годин.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 12 лютого, 2026 год
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Нам щиро прикро, що сталася така ситуація. Наша команда вже зв’язалася з Вами з приводу цього, сподіваємося, що питання вдалося вирішити. Якщо у Вас залишилися додаткові запитання або потрібна допомога — будь ласка, напишіть нам на пошту: [email protected]

Аферисти бєспрєдєльщікі

Ігор Ігор 10 січня, 2026 год
Торгують відвертими підробками. Купив в цій аптеці першу пластинку, все було добре, купив третю в цій же аптеці, ефект був протилежний та дуже схожий на гостре хімічне отруєння. Коли я розкрив капсулу, щоб точно переконатись, виявилось що замість оригінального матового подрібненого до стану муки порошка там знаходяться кристали, які блищать як сніг. Після цього останні сумніви зникли. Я зателефонував на... Читати відгук Торгують відвертими підробками. Купив в цій аптеці першу пластинку, все було добре, купив третю в цій же аптеці, ефект був протилежний та дуже схожий на гостре хімічне отруєння. Коли я розкрив капсулу, щоб точно переконатись, виявилось що замість оригінального матового подрібненого до стану муки порошка там знаходяться кристали, які блищать як сніг. Після цього останні сумніви зникли. Я зателефонував на гарячу лінію, всі ці ньюанси пояснив, але мене по хамськи послали на**й, запропонувавши бігати по області шукати лабораторію. Я запропонував їм самим взяти цю пластинку та перевірити, вони відмовились. Висновки робіть самі. Для мене це наглючі шахраї
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 26 січня, 2026 год
Дякуємо за Ваш відгук.
Нам щиро шкода, що у Вас склалося негативне враження. Повідомляємо, що всі лікарські засоби, які реалізуються в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я», закуповуються виключно у офіційних дистриб’юторів, мають відповідні сертифікати якості та відповідають вимогам чинного законодавства України.
Також приносимо вибачення, якщо спілкування з боку наших співробітників було некоректним — для нас це неприйнятно, і кожен такий випадок розглядається окремо.

Подяка Горай Олені Ставище Сергія цимбала 65

Надія Василівна Надія Василівна 20 жовтня, 2025 год
Хочу висловити подяку фармацевту Горай Олені,!! Швидко і професійно, з посмішкою, підібрала мені все, що було потрібно. Ще мене здивувала здатність так безпроблемно читати призначення лікаря.... бо окрім незрозумілих символів, особисто я на цьому призначенні не бачила нічого 🤣 взагалі не люблю аптеки, але до такого фармацевта як Олена хочеться повертатися ще і ще. Велике дякую!
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 21 жовтня, 2025 год
Вітаємо, пані Надіє! Дякуємо, що ділитесь враженнями про нашу мережу аптек. Рекомендуємо підписатися на наш чат-бот у Вайбері https://bjka.li/r . Приєднавшись, Ви автоматично стаєте учасником програми лояльності та накопичуєте 1% бонусів з кожної покупки.

Не продали антидепресант за електронним рецептом

Марія Марія 3 жовтня, 2025 год
Стикнулася з неприємною ситуацією в аптеці за адресою м. Київ, вул. Кирилівська, 109В/1. Прийшла придбати антидепресант Ециталопрам 20 мг за електронним рецептом, який надіслав мені лікар. У рецепті чітко вказані всі необхідні дані та номер, але в аптеці заявили, що це “фото, а не рецепт”, і відмовили у відпуску ліків.
У всіх інших аптеках мого міста електронний рецепт приймають без... Читати відгук
Стикнулася з неприємною ситуацією в аптеці за адресою м. Київ, вул. Кирилівська, 109В/1. Прийшла придбати антидепресант Ециталопрам 20 мг за електронним рецептом, який надіслав мені лікар. У рецепті чітко вказані всі необхідні дані та номер, але в аптеці заявили, що це “фото, а не рецепт”, і відмовили у відпуску ліків.

У всіх інших аптеках мого міста електронний рецепт приймають без проблем, а тут створили штучні труднощі. Така поведінка фармацевтів виглядає як непрофесійність і відсутність поваги до пацієнтів, які потребують лікування. Сподіваюся, адміністрація аптеки зверне увагу на цей випадок і проведе роз’яснення для персоналу, адже відмова у відпуску потрібних ліків може серйозно зашкодити здоров’ю людей.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 12 жовтня, 2025 год
Вітаємо, пані Маріє! Нам дуже шкода, що Ви отримали такий досвід обслуговування. Надайте, будь ласка, Ваші контактні дані та коментар щодо ситуації на нашу пошту [email protected], щоб ми змогли вжити заходів щодо вирішення даних обставин.

Плохое качество обслуживания

Бондаренко Валентина Ивановна Бондаренко Валентина Ивановна 1 жовтня, 2025 год
Я обслуживуюсь в аптеке 57,
каждый раз бронирую по несколько лекарств . Одной бронью на все лекарства у меня не получается, Я инвалид 2 группы, после нескольких инсультов. И работники этой аптеки каждый раз из-за этого устраивают скандал: если не получается, просите соседей или звоните нам, мы будем записывать, но бронируйте на одной брони, чтобы не... Читати відгук
Я обслуживуюсь в аптеке 57,
каждый раз бронирую по несколько лекарств . Одной бронью на все лекарства у меня не получается, Я инвалид 2 группы, после нескольких инсультов. И работники этой аптеки каждый раз из-за этого устраивают скандал: если не получается, просите соседей или звоните нам, мы будем записывать, но бронируйте на одной брони, чтобы не выбивать несколько чеков. Так меня терзают больше года.
Скажите пожалуйста, есть ли такой закон ?
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 12 жовтня, 2025 год
Вітаємо, пані Валентино! Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з такою ситуацією. Надішліть, будь ласка, Ваші контактні дані та коментар щодо ситуації за адресою [email protected], щоб ми могли з Вами зв'язатися та надати інформацію про проведені заходи.

Проведіть бесіду з реалізаторами

Гость Гость 3 серпня, 2025 год
"Продавець" (іншої назви посади не придумаєш для цього працівника аптеки) адреса: м.Черкаси,вулиця Вернигори/Смілянська не тактовно себе поводить з замовниками(працювала 3.08.25). При проханні виключити кондиціонер,який працював над самою касою на +15 градусів при вуличній +34,а на сонці +40. Відповіла не тактовно те,що я ще під вас не підстроювалась. Не кожного дня проходять в аптеку люди,які переживають стан після хіміотерапії,які потребують ліжкового... Читати відгук "Продавець" (іншої назви посади не придумаєш для цього працівника аптеки) адреса: м.Черкаси,вулиця Вернигори/Смілянська не тактовно себе поводить з замовниками(працювала 3.08.25). При проханні виключити кондиціонер,який працював над самою касою на +15 градусів при вуличній +34,а на сонці +40. Відповіла не тактовно те,що я ще під вас не підстроювалась. Не кожного дня проходять в аптеку люди,які переживають стан після хіміотерапії,які потребують ліжкового режиму. Це було видно навіч по зовнішньому вигляду і стану.
Вже не кажу про те,що люди,які носять білі халати повинні були милосердними.Хоч би були тактовними та вічливими на робочому місці! А то не робота,а бізнес на першому плані По окупах не хотять такі бігати,а в теплі і добрі не вміють працювати. Керівництво,зверніть увагу на відгук. За двадцять років,що існує ваша мережа таких провізорів чи фармацевтів в цій аптеці не було. Проведіть бесіду.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 4 серпня, 2025 год
Вітаємо! Нам дуже шкода за цю ситуацію, в найближчий час з Вами зв`яжеться представник аптеки для вирішення проблеми. Надайте, будь ласка, Ваші контактні дані для зворотнього зв’язку та коментар щодо ситуації, наша електронна адреса [email protected] . Дякуємо за зворотній зв`язок!

Пакунок малюка

Гость Гость 20 травня, 2025 год
У місті Рівне не працює програма «Пакунок малюка». Для зручності мамам не вистачає, дуже розчаровує така мережа хороша!
Переваги:
  1. Майже все влаштовує
Недоліки:
  1. Не працює програма «пакунок малюка»
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 20 травня, 2025 год
Добрий день!
Дякуємо за звернення. Наразі аптеки поступово приєднуються до програми «Пакунок малюка». Щоб ми могли точніше відповісти на ваше питання, будь ласка, повідомте адресу аптеки, яка вас цікавить, а також залиште свій контактний номер телефону для зворотного зв’язку.

Не рекомендую цю аптеку

Гость Гость 19 травня, 2025 год
В аптеці по вулиці Деревлянська 12/42 у місті Київ, жінка провізор постійно відмовляється продавати антидепресант по рецепту.
18.05.25 в 17:53 відмовилась продавати Ципралекс по рецепту від 17.04.25 з поміткою “Довгостроково” і другою печаткою.
Це зовсім не клієнтоорієнтовно - створювати пацієнтам додаткові складності, замість допомоги.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 20 травня, 2025 год
Вітаємо! Нам прикро, що Ви зіткнулися з такою проблемою. Для зʼясування усіх деталей напишіть нам, будь ласка, на пошту Ваші контактні дані та коментар щодо ситуації: [email protected] Дякуємо за зворотній зв`язок!

Шановні керівники аптеки!

Ганна Миколаївна Ганна Миколаївна 3 травня, 2025 год
Дуже вражена тим,що при замовленні упаковки детрімакс 4000 тис( 574648180 - номер замовлення) працівниця аптеки розірвала цілу упаковку та доба вила в уже відкриту 3 блістера.Враження-ШОК.Оплата картою 2.05.2025р.у 18:43.Пояснила свої дії тим,що це звичайна практика у мережі Ваших аптек.До цього багато разів користувалась послугами даної аптеки,але це вперше. Адреса аптеки -Суми,вул ЗСУ 41-Б.
Переваги:
  1. Було зручно до вчорашнього дня
Недоліки:
  1. Не можу оговтатись від шоку
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 4 травня, 2025 год
Вітаємо, пані Ганно! Нам дуже важливо розібратися в тому, що сталося. Для вирішення ситуації напишіть нам, будь ласка, Ваші контактні дані та коментар щодо ситуації на пошту: [email protected] Дякуємо за зворотній зв`язок!

Пакунок малюка

Катерина Катерина 30 квітня, 2025 год
Чому така велика мережа і асортимент особливо багато маючи дитячих товарів, не можна розрахуватись соціальною програмою «Пакунок малюка»???
У Подорожнику можна, а у Вас ні!!! Чому?!
Переваги:
  1. Великий асортимент, купа дитячих товарів та для мамочок, ціни лояльні
Недоліки:
  1. Не працює програма «Пакунок малюка»
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 12 травня, 2025 год
Добрий день, пані Катерино!
Дякуємо за звернення. Наразі аптеки поступово приєднуються до програми «Пакунок малюка». Щоб ми могли точніше відповісти на ваше питання, будь ласка, повідомте адресу аптеки, яка вас цікавить, а також залиште свій контактний номер телефону для зворотного зв’язку.

Рекомендації до конкретних випадків

Міла Міла 29 квітня, 2025 год
У мене текло з носу, і дівчата за касою одразу порекомендували краплі для мого випадку. Тепер завжди куплю тут 😍🌹
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 7 травня, 2025 год
Вітаємо, пані Міло! Щиро вдячні за відгук. Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook https://bit.ly/3HflDHH та дізнавайтесь про акційні пропозиції, відкриття нових аптек, актуальні новини та корисні поради.

Аптека біля мого дому

Антон Антон 29 квітня, 2025 год
Минулого тижня захворів на грип, і цього разу вирішив завітати до місцевої аптеки біля дому. Фармацевти допомогли знайти дешевий вітчизняний спрей від горла, який коштує набагато менше за імпортні аналоги
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 30 квітня, 2025 год
Вітаємо, пане Антоне! Вельми вдячні Вам за такі теплі слова. Радимо підписатися на наш чат-бот у Вайбері https://bjka.li/r . Приєднавшись, Ви автоматично стаєте учасником Програми лояльності та накопичуєте 1% бонусів з кожної покупки.

Замовляю ліки на сайті цієї аптеки

Філя Філя 28 квітня, 2025 год
Замовляю ліки на сайті цієї аптеки, бо там зручно шукати необхідні препарати і перевіряти наявність.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 30 квітня, 2025 год
Вітаємо! Дякуємо, що ділитесь враженнями про наш сервіс. Кешбек за кожну покупку! Скоріш встановлюйте чат-бот у Вайбері https://bjka.li/r , ставайте учасником програми лояльності та накопичуйте 1% бонусів з кожної покупки.

Завжди користуюся сайтом, перед покупкою ліків

Михаїл Михаїл 28 квітня, 2025 год
Шукав краплі для очей через сайт, бо там дешевше. Дуже сподобалося, що можна одразу перевірити, де є в наявності. Забрав у найближчій аптеці - жодних проблем.
Переваги:
  1. дешевше купляти через сайт
  2. перевірка наявності ліків
  3. забрати можна у найближчій аптеці
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 30 квітня, 2025 год
Вітаємо, пане Михайло! Щиро вдячні за відгук. Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook https://bit.ly/3HflDHH та дізнавайтесь про акційні пропозиції, відкриття нових аптек, актуальні новини та корисні поради.

Зручно використовувати бонуси

Зоя Зоя 25 квітня, 2025 год
Давно користуюся програмою лояльності цієї аптеки. Бонуси накопичуються швидко, а головне - їх можна списати навіть на маленькі покупки. Дуже зручно!
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 27 квітня, 2025 год
Вітаємо, пані Зоє! Щиро вдячні за відгук. Запрошуємо Вас підписатися на нашу сторінку у Facebook https://bit.ly/3HflDHH . Дізнавайтеся першими про оновлені акційні пропозиції, відкриття нових аптек та корисні поради для Вашого здоров`я!

Не потрібно бігати по аптеках

Тетяна Тетяна 24 квітня, 2025 год
Часто замовляю ліки через сайт, бо там вигідніше. Бронюю, оплачую на місці - і жодних проблем. Зручно, що не доводиться бігати по аптеках у пошуках потрібного.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 24 квітня, 2025 год
Вітаємо, пані Тетяно! Дякуємо, що ділитесь враженнями про нас. Кешбек за кожну покупку! Скоріш встановлюйте чат-бот у Вайбері https://bjka.li/r , ставайте учасником програми лояльності та накопичуйте 1% бонусів з кожної покупки.

ГАНЬБА аптечній мережі «Бажаємо здоров’я»!** Аптека №8, м. Дніпро, Тополя-1/15

Наталья Наталья 24 квітня, 2025 год
ГАНЬБА аптечній мережі «Бажаємо здоров’я»!**
Аптека №8, м. Дніпро, Тополя-1/15
Цей пост — не просто емоції. Це — біль, обурення і тривога за життя моєї матері.
75-річна жінка, з дуже низьким тиском і запамороченням, прийшла до вашої аптеки забрати замовлені ліки через сервіс *Таблетки.юа*. Вона просто попросила фармацевта перевірити: чи все правильно з дозуванням і назвою препарату, бо... Читати відгук
ГАНЬБА аптечній мережі «Бажаємо здоров’я»!**
Аптека №8, м. Дніпро, Тополя-1/15

Цей пост — не просто емоції. Це — біль, обурення і тривога за життя моєї матері.

75-річна жінка, з дуже низьким тиском і запамороченням, прийшла до вашої аптеки забрати замовлені ліки через сервіс *Таблетки.юа*. Вона просто попросила фармацевта перевірити: чи все правильно з дозуванням і назвою препарату, бо замовлення зробив лікар, і вона хотіла бути впевненою.

І що вона отримала?

Грубе, хамське, принизливе ставлення.
Працівниця аптеки почала кричати, відмовилась дивитися рецепт і грубим тоном заявила: «Самі замовляли — самі й розбирайтесь». Ваша співробітниця дозволила собі кричати на хвору пенсіонерку, довівши її до істерики. І це не перебільшення — мою маму забрала швидка до кардіоцентру.

🤬 Як ви смієте так поводитись з клієнтом, який прийшов не до конкурентів, а до вас, приніс свої кровні гроші?

Це не просто негідне обслуговування — це порушення прав людини, зневага до старших**, і, вибачте, відверта моральна жорстокість.

🔴 Цим працівником порушено:
- Ст. 42 Конституції України** — право споживача на належне обслуговування.
- Закон України «Про захист прав споживачів», статті 4 та 17 — обов’язок надати достовірну інформацію та поводитись із повагою до покупця.
- **Закон України «Про лікарські засоби»** — обов’язок фармацевта дотримуватись професійної етики та надавати консультацію.

📣 ВИМОГИ:

1. Провести службове розслідування дій співробітника аптеки.
2. Вжити дисциплінарних заходів щодо працівника, який допустив неналежну поведінку.
3. Надати письмове вибачення моїй матері за моральні страждання.
4. Організувати обов’язковий тренінг для персоналу з теми: «Етика спілкування з людьми похилого віку та вразливими групами населення».

Ваш фармацевт — не бог, не суддя і точно не має права знущатись із пенсіонерів. І якщо вона дозволить собі так само зі мною — відповідатиме вже в присутності адвоката.

Ми живемо не в дикому полі. Ваш бізнес — не просто продаж ліків, а відповідальність за людські долі.
Ви не просто “Бажаєте здоров’я”, ви його або бережете — або руйнуєте.

Соромно. Болісно. Але ми цього так не залишимо.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 24 квітня, 2025 год
Вітаємо, пані Наталіє! Ми вже розпочали внутрішні заходи, щоб вирішити цю проблему та запобігти подібним ситуаціям у майбутньому. Нам дуже шкода за цю ситуацію, в найближчий час з Вами зв`яжеться представник аптеки для вирішення проблеми. Надайте, будь ласка, Ваші контактні дані для зворотнього зв’язку та коментар щодо ситуації, наша електронна адреса [email protected] .Дякуємо за зворотній зв`язок!

Завжди допоможуть

Євген Євген 24 квітня, 2025 год
Нещодавно обпік палець, купував мазь. Дівчата за касою підказали, який варіант краще взяти, ще й дали кілька рекомендацій щодо догляду за опіком. Дуже вдячний за допомогу.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 24 квітня, 2025 год
Вітаємо, пане Євгене! Дякуємо Вам за відгук. Радимо підписатися на наш чат-бот у Вайбері https://bjka.li/r . Приєднавшись, Ви автоматично стаєте учасником Програми лояльності та накопичуєте 1% бонусів з кожної покупки.

Поради фармацевтів кращі за поради друзів

Іван Іван 24 квітня, 2025 год
Потрібен був засіб від грибка на ногах. Друзі порадили імпортний варіант, але фармацевт порадила аналог від вітчизняного виробника, який виявився не менш ефективним.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 24 квітня, 2025 год
Вітаємо, пане Іване! Дякуємо, що залишили відгук про нашу аптеку. Запрошуємо Вас підписатися на нашу сторінку у Facebook https://bit.ly/3HflDHH . Дізнавайтеся першими про оновлені акційні пропозиції, відкриття нових аптек та корисні поради для Вашого здоров`я!

Зручний сайт для бронювання

Ярослав Ярослав 23 квітня, 2025 год
Купую тут шампунь проти лупи, ціна нижча, ніж у супермаркетах. До того ж на сайті зручно подивитися, чи є в наявності. Забронював - прийшов і забрав без зайвих пошуків.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 24 квітня, 2025 год
Вітаємо, пане Ярославе! Спасибі, за теплі слова. Запрошуємо стати учасником програми лояльності та скористатися нашим чат-ботом у Вайбері за посиланням і https://bjka.li/r . Приєднавшись, Ви зможете накопичувати 1% бонусів з кожної покупки.

Потрібна консультація

Валентин Валентин 23 квітня, 2025 год
Вискочив ячмінь на оці, шукав мазь. Фармацевти швидко підказали варіанти, ще й порадили аналог від українського виробника, який виявився дешевшим і дієвим.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 24 квітня, 2025 год
Вітаємо, пане Валентине! Дякуємо, що ділитесь враженнями про нас. Ціни на ліки будуть ще приємніші, якщо робити замовлення на нашому сайті https://apteka.net.ua/ та забирати в найближчій аптеці.

Врятували від паніки

Інна Інна 22 квітня, 2025 год
Коли у сина почервоніло око, я була на межі паніки. Фармацевтка не лише продала краплі, а й пояснила можливі причини подразнення та як запобігти повторенню в майбутньому 💋💋
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 23 квітня, 2025 год
Вітаємо, пані Інно! Дякуємо, Ваш відгук є надзвичайно цінним для нас. Ціни на ліки будуть ще приємніші, якщо робити замовлення на нашому сайті https://apteka.net.ua/ та забирати в найближчій аптеці.

Тепер у нашій родині менше хворіють

Антоніна Антоніна 22 квітня, 2025 год
Напередодні сезону застуд дізналася про профілактичні краплі для носа. Консультант розповів про механізм їх дії набагато зрозуміліше, ніж написано в інструкції. Тепер у нашій родині менше хворіють.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 23 квітня, 2025 год
Вітаємо, пані Антоніно! Дякуємо, що поділилися враженням про нашу аптеку. Усього кілька кліків на посилання https://bjka.li/r – і Ви учасник нашої програми лояльності з зручним чат-ботом у Вайбері. Приєднавшись, Ви зможете накопичувати 1% бонусів з кожної покупки.

Консультація важливіша за просто продаж

Яна Яна 22 квітня, 2025 год
Коли захворів тесть і йому потрібні були специфічні ліки, я хвилювалася. Але фармацевт детально пояснив дозування, правила прийому та застережні заходи. Це набагато важливіше, ніж просто продаж препарату.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 23 квітня, 2025 год
Вітаємо, пані Яно! Щиро вдячні за відгук. Рекомендуємо підписатися на наш чат-бот у Вайбері https://bjka.li/r . Приєднавшись, Ви автоматично стаєте учасником програми лояльності та накопичуєте 1% бонусів з кожної покупки.

Некомпетентнiсть та дурiсть спiвробiтниць

Гость Гость 17 квітня, 2025 год
Зверталась до аптеки у м Киев I, Гаврилишина 6. Дурепа провизору поставила штамп на рецепт що дiе потягом пiв року про видачу частини табл. Не попередила. Керiвництво захищае такий стан справ. Вважаю що таким провiзорпм треба торгувати собачим кормом, а не працювати в мережі аптек.
Переваги:
  1. Нет
Недоліки:
  1. Повно. Вiд некомпетентностi до неклiентоорiентованостi
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 17 квітня, 2025 год
Вітаємо! Нам дуже шкода за цю ситуацію, в найближчий час з Вами зв`яжеться представник аптеки для вирішення проблеми. Надайте, будь ласка, Ваші контактні дані для зворотнього зв’язку та коментар щодо ситуації, наша електронна адреса [email protected] .

Навіть розповіли про комплексний догляд

Раїса Раїса 17 квітня, 2025 год
Маю проблеми з лупою вже багато років. Дівчина в аптеці не просто продала шампунь, а розповіла про комплексний догляд за шкірою голови. Вперше за довгий час помітила реальне покращення.
Аптека "Бажаємо здоров'я" Відповідь представника Аптека "Бажаємо здоров'я" 17 квітня, 2025 год
Вітаємо, пані Раїсо! Дякуємо за щирий відгук. Усього кілька кліків на посилання https://bjka.li/r – і Ви учасник нашої програми лояльності з зручним чат-ботом у Вайбері. Приєднавшись, Ви зможете накопичувати 1% бонусів з кожної покупки.
Аптека "Бажаємо здоров'я"
Аптека "Бажаємо здоров'я"
Рейтинг 4.2 з 5 на підставі 578 відгуків

Аптеки
Аптека низких цен (Аптека АНЦ)
Аптека низких цен (Аптека АНЦ)

Рейтинг: 4.2
762 відгука
Аптека Aptekahelp
Аптека Aptekahelp

Рейтинг: 5
1 відгук
Аптека оптовых цен
Аптека оптовых цен

Рейтинг: 4.1
373 відгука
Аптека 911
Аптека 911

Рейтинг: 3.4
370 відгуків
Аптека "Подорожник"
Аптека "Подорожник"

Рейтинг: 2
297 відгуків
Аптека "Здорова Родина"
Аптека "Здорова Родина"

Рейтинг: 1.7
32 відгука
Аптека 3і
Аптека 3і

Рейтинг: 2.7
46 відгуків
Аптека Мед-сервис
Аптека Мед-сервис

Рейтинг: 2
135 відгуків
Аптека Копейка
Аптека Копейка

Рейтинг: 1.4
101 відгук
Аптека Доброго Дня
Аптека Доброго Дня

Рейтинг: 1.6
385 відгуків