Чоловік придбав ампули Депос, при цьому фармацевт не повідомив, що термін придатності препарату — менше місяця. Враховуючи, що я алергік, ліки купувалися про запас.
Коли я звернулася до аптеки з уточненням, чи попереджають клієнтів про короткий термін придатності, мені відповіли, що про це повідомляють лише тоді, коли купують декілька ампул. Аргумент був наступний: «Я думала, якщо беруть одну ампулу, то одразу зроблять укол, тому не попереджала».
Після цього я почула у свій бік фразу: «То навіщо ви купуєте на пів року вперед?»
Я заздалегідь повідомила, що є алергіком, і фармацевт як медичний працівник має розуміти можливі ризики (зокрема такі стани, як набряк Квінке). Проте незалежно від цього, подібна поведінка та тон спілкування є неприпустимими.
Замість конструктивного діалогу я зіткнулася з агресивною реакцією. Враження від обслуговування — вкрай негативне.
Вітаємо! Нам прикро, що Ви зіткнулися з такою проблемою, ми обов'язково проведемо бесіду з працівниками. Для зʼясування усіх деталей напишіть нам, будь ласка, на пошту Ваші контактні дані та коментар щодо ситуації: [email protected]
Не попередили про термін придатності ліків - Відгуки про Аптека "Бажаємо здоров'я"
Коли я звернулася до аптеки з уточненням, чи попереджають клієнтів про короткий термін придатності, мені відповіли, що про це повідомляють лише тоді, коли купують декілька ампул. Аргумент був наступний: «Я думала, якщо беруть одну ампулу, то одразу зроблять укол, тому не попереджала».
Після цього я почула у свій бік фразу: «То навіщо ви купуєте на пів року вперед?»
Я заздалегідь повідомила, що є алергіком, і фармацевт як медичний працівник має розуміти можливі ризики (зокрема такі стани, як набряк Квінке). Проте незалежно від цього, подібна поведінка та тон спілкування є неприпустимими.
Замість конструктивного діалогу я зіткнулася з агресивною реакцією. Враження від обслуговування — вкрай негативне.
відгук
Коментарі до відгуку