Аптека Бажаемо здоровья по пр. Берестейському, 100 Ф. При покупці сам не перевірив, виявив це вдома. Ноохолін в ампулах. Коробка була суха, але одна ампула була з відламаним верхом и він лежав над ампулою окремо, не випав, бо прилип, воно витікло вже давно и все було сухе. Передзвонив відразу на гарячу лінію,сказали приїхать наступного дня, до завідуючої, перевірять по камерах. Приїхав, завідуюча , як виявилось, сама мене обслуговувала вчора. Вона підготувалась, бо її попередили з горячої лінії. Не питала, хто я, що я купував, нервувала, бо знала, що вона мені продала.Показала мені на своему телефоні якесь фото, тіпа з камери,ні дати ні часу, з коробки дістала ампулу, чи той відломок,я не побачив, и над коробкою и чеком швіденько нервово потрусила сказавши, ось мокре, це ви сами розбили. Ні грошей, ні ліків. Обходьте стороною цю аптеку.
Вітаємо, пане Олександре! Нам прикро, що Ви зіткнулися з такою проблемою. Надайте, будь ласка, Ваші контактні дані та коментар щодо ситуації на нашу пошту [email protected], щоб ми змогли вжити заходів щодо вирішення даних обставин.
Продажа розбитой ампули. - Відгуки про Аптека "Бажаємо здоров'я"
відгук
Коментарі до відгуку