Не потрібно бігати по аптеках - Відгуки про Аптека "Бажаємо здоров'я"

Аптека "Бажаємо здоров'я"
Відгук додано 24 квітня, 2025 год 18 переглядів
Часто замовляю ліки через сайт, бо там вигідніше. Бронюю, оплачую на місці - і жодних проблем. Зручно, що не доводиться бігати по аптеках у пошуках потрібного.




Коментарі до відгуку

Вітаємо, пані Тетяно! Дякуємо, що ділитесь враженнями про нас. Кешбек за кожну покупку! Скоріш встановлюйте чат-бот у Вайбері https://bjka.li/r , ставайте учасником програми лояльності та накопичуйте 1% бонусів з кожної покупки.


Аптека "Бажаємо здоров'я"
Всі відгуки

4.2 5
584 відгука / 20215 переглядів
Аптека "Бажаємо здоров'я"
Аптека "Бажаємо здоров'я"

Аптеки
Аптека низких цен (Аптека АНЦ)
Аптека низких цен (Аптека АНЦ)

Рейтинг: 4.2
762 відгука
Аптека Aptekahelp
Аптека Aptekahelp

Рейтинг: 5
1 відгук
Аптека оптовых цен
Аптека оптовых цен

Рейтинг: 4.1
373 відгука
Аптека 911
Аптека 911

Рейтинг: 3.4
370 відгуків
Аптека "Подорожник"
Аптека "Подорожник"

Рейтинг: 2
297 відгуків
Аптека "Здорова Родина"
Аптека "Здорова Родина"

Рейтинг: 1.7
32 відгука
Аптека 3і
Аптека 3і

Рейтинг: 2.7
46 відгуків
Аптека Мед-сервис
Аптека Мед-сервис

Рейтинг: 2
135 відгуків
Аптека Копейка
Аптека Копейка

Рейтинг: 1.4
101 відгук
Аптека Доброго Дня
Аптека Доброго Дня

Рейтинг: 1.6
385 відгуків