Ігор Відгук додано 10 січня, 2026 год29 переглядів
Торгують відвертими підробками. Купив в цій аптеці першу пластинку, все було добре, купив третю в цій же аптеці, ефект був протилежний та дуже схожий на гостре хімічне отруєння. Коли я розкрив капсулу, щоб точно переконатись, виявилось що замість оригінального матового подрібненого до стану муки порошка там знаходяться кристали, які блищать як сніг. Після цього останні сумніви зникли. Я зателефонував на гарячу лінію, всі ці ньюанси пояснив, але мене по хамськи послали на**й, запропонувавши бігати по області шукати лабораторію. Я запропонував їм самим взяти цю пластинку та перевірити, вони відмовились. Висновки робіть самі. Для мене це наглючі шахраї
Нам щиро шкода, що у Вас склалося негативне враження. Повідомляємо, що всі лікарські засоби, які реалізуються в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я», закуповуються виключно у офіційних дистриб’юторів, мають відповідні сертифікати якості та відповідають вимогам чинного законодавства України.
Також приносимо вибачення, якщо спілкування з боку наших співробітників було некоректним — для нас це неприйнятно, і кожен такий випадок розглядається окремо.
Аферисти бєспрєдєльщікі - Відгуки про Аптека "Бажаємо здоров'я"
відгук
Коментарі до відгуку
Нам щиро шкода, що у Вас склалося негативне враження. Повідомляємо, що всі лікарські засоби, які реалізуються в аптеках мережі «Бажаємо здоров'я», закуповуються виключно у офіційних дистриб’юторів, мають відповідні сертифікати якості та відповідають вимогам чинного законодавства України.
Також приносимо вибачення, якщо спілкування з боку наших співробітників було некоректним — для нас це неприйнятно, і кожен такий випадок розглядається окремо.