Купила доньці сережки з англійською застібкою, але через три тижні паличка на яку насувається застібка зламалася (при ретельному огляді, я побачила що вона дуже тоненька, і пригадала, що в магазині щоб застібнути сережку продавець щось підправила,при покупці я на це не звернула увагу, покладаючись на порядність виробника та продавця, а вона її підігнула). Я звернулась до магазину, відправила їм сережки, але вони мені їх повернули без ремонту, сказали, що це механічна поломка. Ну той так, якби застібка була якісна вона не зломалась би. Вони могли просто поміняти мені її, але ні. І я втратила свої кошти, які чесно заробляла. Тому не купуйте в цій мережі, продукція неякісна, продавець не надійний.
Тетяно, дякуємо Вам за відгук. Нам прикро, що у Вас склалося негативне враження від якості виробу та результату звернення до сервісу. У разі звернення за гарантійним обслуговуванням прикраса передається на дослідження, за результатами якого визначається причина пошкодження та приймається рішення відповідно до умов гарантійного обслуговування. У випадку встановлення впливу зовнішніх факторів (механічного пошкодження) це не є гарантійним випадком. Звертаємо увагу, що виріб використовувався протягом певного часу після покупки, тому визначення причин виникнення пошкодження здійснюється виключно за результатами дослідження стану прикраси на момент звернення.
У моєї доньки не перші сережки із срібла з англійською застібкою, які вона носить, а ле ні у жодних не зламалася ця паличка. при порінні вашого виробу із іншими, явно видно наскільки ця палочка тоненька. особливо в місті кріплення. Знайдіть інших майстрів, а не бракоробів. Я, втратила 1400грн. (це вартість цих сережек), ці гроші я чесно заробляла, і коли в мене на роботі виникали негаразди, яїх усувала. Я не просила повернення грошей, ви могли замінити тільки одну сережку, але ви важаєте, що прості люди можуть нести такі втрати, а ви, ні. Це мій урок та досвід, на що треба зветрати при покупці таких сережок, а не полагатися на порядність виробника. Ви краще будете платити своїм робітникам, які відписуються від таких скарг, як моя, ніж виправити брак.
Жах, не якісний товар - Відгуки про Ювелірний магазин "Срібна Країна"
відгук
Коментарі до відгуку
Дякуємо за Ваше звернення та зворотний зв’язок.