Тетяна: Купила доньці сережки з англійською застібкою, але через три тижні паличка на яку насувається застібка зламалася (при ретельному огляді, я побачила що вона дуже тоненька, і пригадала, що в магазині щоб застібнути сережку продавець щось підправила,при покупці я на це не звернула увагу, покладаючись на порядність виробника та продавця, а... 26.05.2026