Подобається ця мережа магазинів. Завжди знаходжу тут те, що потрібно. Великий вибір товарів, продавці професійні, завжди допомагали з вибором, ще бонусом спортбанк повертає кешбек за товари.
Три людини на магазин, один вирішував питання повернення товару хвилин 20 В магазині ні сісти ні швидко закрити своє питання. Немає чіткої інструкції у продавців як повертати товар. Менеджер не винен явно, у нього не було регламенту і він провисів хвилин 15 на телефоні із кимось з'ясувуючи що робити.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO Показати 1 відповідь
Ніколи більше в житті не піду у цей магазин. Купив у них мишу, звісно, дешеву, бо так було треба. Запакована вона блістером, який, як ви розумієте відкрити, щоб не пошкодити неможливо. Миша пропрацювала аж півтора дні, а потім вмерла. Звісно, я прийшов до них з чеком і мишою. На прохання її поміняти, сказали, що навіть якщо я їм принесу... Читати відгук Ніколи більше в житті не піду у цей магазин.
Купив у них мишу, звісно, дешеву, бо так було треба. Запакована вона блістером, який, як ви розумієте відкрити, щоб не пошкодити неможливо. Миша пропрацювала аж півтора дні, а потім вмерла. Звісно, я прийшов до них з чеком і мишою. На прохання її поміняти, сказали, що навіть якщо я їм принесу упаковку, замінити вони її не можуть, бо упаковка пошкоджена, а на миші сліди експлуатації. Можемо, кажуть, відправити в сервіс. Ви серйозно? Мишу за 6 доларів? На аліекспресі вже б давно гроші повернули і нічого не питали...
Дуже цікавий підхід до клієнторієнтованості. На думку приходить давня історія про "прищаву дівчинку", яка розіб'є вщент весь ваш маркетинг)
Номер замовлення, звісно не пам'ятаю, бо трохи розлютився і залишив їм цю мишу разом з чеком...
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Майже завжди купую в цьому магазині різні товари, подобається їх асортимент та доброзичливе ставлення до покупців. Обстановка завжди приємна та комфортно себе почуваєш в самому магазині, клієнту готові допомогти підібрати та розповісти про усі товари. Нещодавно придбала блендер, швидка доставка та якість товару як завжди радують. Дякую за Вашу гарну роботу і якісне обслуговування!
Без проблем. Напишу гарний відгук, так як робив покупки переважно в МОЙО протягом 3 років. Купував комп'ютерна аудіо акустична система, клавіатура механічна, монітор комп'ютера, ліхтар, плащ, флешка, 3 павербанки. Правда був один випадок що павербанк бюджетний попався бракований і вийшов з ладу через декілька днів, але подзвонив в магазин і товар вислав поштою назад забрали в сервіс, потім прислали... Читати відгук Без проблем. Напишу гарний відгук, так як робив покупки переважно в МОЙО протягом 3 років. Купував комп'ютерна аудіо акустична система, клавіатура механічна, монітор комп'ютера, ліхтар, плащ, флешка, 3 павербанки. Правда був один випадок що павербанк бюджетний попався бракований і вийшов з ладу через декілька днів, але подзвонив в магазин і товар вислав поштою назад забрали в сервіс, потім прислали мені інший в заміну. Все по чесному
Переваги:
Якісна техніка, помірні ціни, товар відправляють швидко, є акції справжні коли дійсно дешевше,
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Дніпро, вулиця Глінки, 2 Мойо це мій фаворит серед магазинів, як в них чогось немає то вже йду до інших магазинів, але зазвичай все що потрібно є в наявності, а якщо немає то персонал настілький компетентний що навіть аналог може підібрати такий що буде ще кращим ніж той варіант що я хотіла) Мені так нещодавно підібрали крутий ноут, потрібної мені моделі не було, а... Читати відгук Мойо це мій фаворит серед магазинів, як в них чогось немає то вже йду до інших магазинів, але зазвичай все що потрібно є в наявності, а якщо немає то персонал настілький компетентний що навіть аналог може підібрати такий що буде ще кращим ніж той варіант що я хотіла) Мені так нещодавно підібрали крутий ноут, потрібної мені моделі не було, а продавці підібрали такий що за ціною майже такий же був, а по характеристикам майже у двічі кращий. Тому намагаюсь до інших магазинів звертатись менше, в Мойо і асортимент гарний і персонал уважний.
Зашла купить повербанка 2 уже белый клиент (покупатель) Договорились что покупаю уже начала переводить деньги на карту Консультант вообще без мозгов не знал когда надо заткнутся (когда звонила в банк он тоже п@здел мне что-то про то что укрыто цвет дешевое ,хотя мне было все ровно на цвет ) В итоге я ошиблась из-за его... Читати відгук Зашла купить повербанка 2 уже белый клиент (покупатель) Договорились что покупаю уже начала переводить деньги на карту Консультант вообще без мозгов не знал когда надо заткнутся (когда звонила в банк он тоже п@здел мне что-то про то что укрыто цвет дешевое ,хотя мне было все ровно на цвет ) В итоге я ошиблась из-за его пизд@жа на 2 цифры и сейчас надо писать заявление в банке на возврат Почему консультантов не учат затикать рот когда надо Это просто писец из-за того что консультант не чувствует такт с покупателем то потом страдает покупатель 🤦♀️
Я просто в шоке Лучше покупать в интернет магазине . Точно не ошибаешься из-за болтливости консультанта
Переваги:
Нет
Недоліки:
Все в отзыве
Не умеют консультанты чувствовать ритм и когда надо заикнутся
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, вулиця Велика Васильківська, 55 Хороший вибір товару, проблем з якістю не було, продавці допомагали з вибором, спортбанк повертає кешбек, тому поки магазином задоволена.
Магазин полное га**о, купили колонки ( подарок на день рождение ), пришли с браком. В магазине сказали ждать минимум 2 недели , пока они разберутся в сервисном центре. Ни возврата , ни обмена у них нету . Покупайте в нормальных магазинах , чтобы такого не случилось с вами
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Дуже шкода,що на сайті під товаром є тільки позитивні відгуки,а негативні не пропускають,якось нечесно.Почитавши гарні відкуки про вертикальний відпарювач,побачила цікаву модель і по гарній акційній ціні(вказано було,що така ціна,бо пошкоджена коробка),подумала коробка,то не страшно,я ж для себе,а не на подарунок.Замовляла через інтернет-магазин.Отримавши модель відпарювача зраділа,гарний,легкий,компактний,але...коли захотіла спробувати,було розчарування,їдкий запах пластмаси,за 2 хв.нагрівся шланг,пар"плювався" водою і прокапувала вода на шнур.Звернулась на... Читати відгук Дуже шкода,що на сайті під товаром є тільки позитивні відгуки,а негативні не пропускають,якось нечесно.Почитавши гарні відкуки про вертикальний відпарювач,побачила цікаву модель і по гарній акційній ціні(вказано було,що така ціна,бо пошкоджена коробка),подумала коробка,то не страшно,я ж для себе,а не на подарунок.Замовляла через інтернет-магазин.Отримавши модель відпарювача зраділа,гарний,легкий,компактний,але...коли захотіла спробувати,було розчарування,їдкий запах пластмаси,за 2 хв.нагрівся шланг,пар"плювався" водою і прокапувала вода на шнур.Звернулась на гарячу лінію,щоб првернули кошти чи обніли,бо товар бракований.Відповіли,що товар був в експлуатації,треба везти в сервісний центр.Так і зробили.Але,я зрозуміла,що "акція" була не з-за коробки,а тому що товар бракований.Через пару днів подзвонили,що можна забрати товар,його відремонтували.В результаті,менше нагрівається шланг подачі пара,а все інше,як було,працювати з відпарювачем неможливо,це просто небезпечно і з такою подачей пара,коли "плюється" нереально. Велике розчарування,що перша моя покупка-це гроші на вітер.Недовіра...якщо не провіряють товар на наявність браку перед відправкою.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO Показати 1 відповідь
Часто замовляю в цьому магазині посуд, побутову хімію, інші товари для дому. Інколи доводиться зачекати доставку, але ціни нижчі та і все в одному місці, тож нічого страшного. Востаннє замовляла набір чашок Ardesto Animals з подвійними стінками на подарунок, все прийшло ціле, надійно упаковане.
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, ул. Гришка, 3а Шкода, що не було кому мені сказати це раніше. Та можливо хочаб комусь стане у пригоді цей досвід. Не робіть моїх помилок. Заяву при здачі у ремонт по гарантії читайте уважно та не підписуйте поки вони не напишуть термін в 14 днів як у законі. В самій заяві дуже багато пунктів, які надають виконавцю можливість змінювати строки ремонту на... Читати відгук Шкода, що не було кому мені сказати це раніше. Та можливо хочаб комусь стане у пригоді цей досвід. Не робіть моїх помилок. Заяву при здачі у ремонт по гарантії читайте уважно та не підписуйте поки вони не напишуть термін в 14 днів як у законі. В самій заяві дуже багато пунктів, які надають виконавцю можливість змінювати строки ремонту на їх умовах. Якщо не додивитися будете чекати свій ремонт 60+ днів і нічого не зможете з цим зробити. Зі свого досвіду я бачу що це та мережа, яка не йде на зустріч і вирішити щось можна тільки судом та жорстким відстоюванням своїх прав.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, ул. Гришка, 3а Компанія мойо не дотримується прав споживачів. Трактує норми закону як їм вигідно. Не публікує відгуки про товар крім, як позитивні що не дає можливості зробити більш-менш обʼєктивні висновки про якість товару. Змушує чекати товар з ремонту від 2-х місяців. Не виходять на звʼязок і треба самостійно шукати з ними контакти. Посилають до суду. Беруть терміни з голови годують обіцянками... Читати відгук Компанія мойо не дотримується прав споживачів. Трактує норми закону як їм вигідно. Не публікує відгуки про товар крім, як позитивні що не дає можливості зробити більш-менш обʼєктивні висновки про якість товару. Змушує чекати товар з ремонту від 2-х місяців. Не виходять на звʼязок і треба самостійно шукати з ними контакти. Посилають до суду. Беруть терміни з голови годують обіцянками відтягуючи час. Не рекомендую робити покупки в цьому магазині аби раніше побачила відгуки про магазин не пішла б туди нізащо.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, ул. Гришка, 3а Все було добре в плані покупки, але от в плані гарантійного ремонту починаються проблеми, магазин бере на себе відповідальність і передає товар в АСЦ, але при цьому, не забезпечує нормальний зворотній зв?язок з власником товару. Які є явні проблеми: 1. Товар був відданий в ремонт 02.07.2023, квитанція 041092 і по сьогодні товар в мене немає, законом передбачено усування недоліку з... Читати відгук Все було добре в плані покупки, але от в плані гарантійного ремонту починаються проблеми, магазин бере на себе відповідальність і передає товар в АСЦ, але при цьому, не забезпечує нормальний зворотній зв?язок з власником товару. Які є явні проблеми: 1. Товар був відданий в ремонт 02.07.2023, квитанція 041092 і по сьогодні товар в мене немає, законом передбачено усування недоліку з вини виробника в строк до 14 днів (календарних). 2. Консультації по телефону ясності не вносять, кажуть що АСЦ очікує запчаснити, які запчастини, чому я маю чекати, а не отримати взамін новий товар або кошти я не розумію. Законом передбачено більш довгий ремонт, але в такому разі я маю отримувати 1% від вартості товару (вартість товару 50999грн) за кожен день очікування понад строк 14 днів. 3. Спочатку мене втішили очікуванням до кінця місця саме завершення ремонту, але тепер розповідають про те що це запчастина має бути до кінця місяця, станом на зараз інформації про ці запчастини немає, я досі очікую невідомо що…і мене годують постійним нам невідомо, СЦ очікує, а я в свою чергу сиджу без товара за який я заплатив кошти. 4. Співробітники магазину (фізичному) та гарячої лінії не компетентні та посилаються на затягування термінів через військовий стан, хоча логістика в країні не зламана і працює, працює добре. Висновки: купувати можна, але є великі ризики потрапити в обслуговування по гарантії і лишитись без товара впродовж довгого часу, що я вважаю не припустимо. До того ж ще не відомо якої якості буде те гарантійне обслуговування. Я хочу дотримання моїх прав магазином мойо, якщо ви вже берете на себе зобовʼязання то виконуйте їх відповідально. Мойо зі мною від дати моїх звернень та розміщення відгуків на інших ресурсах не звʼязувались, продовжують годувати розмити строками.
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. В обов'язковому порядку зробимо детальний аналіз ситуації, що склалася і проведемо роботу над помилками. Докладемо максимум зусиль, щоб не розчарувати Вас в майбутньому. З повагою, команда MOYO Показати 1 відповідь
Надзвичайно зручний магазин. Широкий асортимент, товари на будь-який гаманець. Особливо зручно, що разом із технікою можна одразу купити необхідне для дому. Товари для тварин, засоби для догляду та побутова хімія також значний плюс. Більше не потрібно ходити в декілька магазинів, оскільки в Мойо зібрано все, що потрібно, в одному місці. Також подобається сервіс, що в самому магазині що в підтримці... Читати відгук Надзвичайно зручний магазин. Широкий асортимент, товари на будь-який гаманець. Особливо зручно, що разом із технікою можна одразу купити необхідне для дому. Товари для тварин, засоби для догляду та побутова хімія також значний плюс. Більше не потрібно ходити в декілька магазинів, оскільки в Мойо зібрано все, що потрібно, в одному місці. Також подобається сервіс, що в самому магазині що в підтримці - персонал завжди ввічливий та готовий допомогти, що важливо.
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Дніпро, вулиця Глінки, 2 Часто звертаюсь за покупкою техніки саме до цієї мережі. Покупка вентилятора не стала виключенням. На сайті великий вибір, але мене спокусила акційна пропозиція - вентилятор та мережевий фільтр у подарунок. Приємно здивувало, що в магазині було одразу обидва товари і основний, і подарунок. В цей же день забрала і насолоджувала вдома прохолодою.
Приобрёл игровую гарнитуру Koss GMR/540 ISO Over-Ear USB. Крайне не удачный товар, проработал меньше двух месяцев, лопнула прижимная душка прямо в процессе ношения, оказалось, что душка просто из пластика без каких либо укрепляющих вставок и ребер жесткости. При этом пользовался ребенок думаю на взрослом человеке продержалось бы еще меньше. "Порадовало" отношение сотрудников магазина, приняли товар квитанция № ИМ-041263 по гарантии... Читати відгук Приобрёл игровую гарнитуру Koss GMR/540 ISO Over-Ear USB. Крайне не удачный товар, проработал меньше двух месяцев, лопнула прижимная душка прямо в процессе ношения, оказалось, что душка просто из пластика без каких либо укрепляющих вставок и ребер жесткости. При этом пользовался ребенок думаю на взрослом человеке продержалось бы еще меньше. "Порадовало" отношение сотрудников магазина, приняли товар квитанция № ИМ-041263 по гарантии через 5 дней пригласили сообщением прийти получить товар, пришел, говорят "забирайте Вам отказано", На мою просьбу предоставить акт возврата товара с указанием причины отказа начались танцы с бубном, у нас такие документы не предусмотрены, сегодня выходной ни кто дать не может, мы не знаем как написать. Пришлось звонить к ним на горячую линию (за свой счет) оператор также в недоумении, что ответить и как решить вопрос. Прождал полтора часа так ничего и не решили документы выдать отказываться пришлось оставить товар до того, как они придумают как заполнить документ. Персонал в данных вопросах не компетентен, не знает ни законодательства, ни положений, по которым должны действовать. Рассчитывают только на то что никто не будет от них требовать документы и соблюдения норм. Через два дня позвонили сказали, что есть акт от сервисного центра и можно забрать товар. Когда пришел выдают на руки распечатку с копией подписи и печати, на вопрос, а где оригинал один ответ нам так передали. Акт от сторонней организации которая якобы выполняет гарантийный ремонт, проверил на официальном сайте Koss, в перечни авторизованных сервисов отсутствует, возможно вообще не имела право проводить гарантийный ремонт техники данной торговой марки. Решил забрать и с такими документами, говорят подпишите квитанцию о получении, а там написано, что с выводами согласен, товар получил в том же состоянии как передавал претензий не имею граф для заполнения других нет, пришлось все вычеркивать и писать руками о не согласии, и что товар получил в худшем состоянии. При осмотре товара выяснилось, что передавал я товар просто с трещинной, а возвращают мне разломанный на две части. На вопрос что вообще происходит, ответ мы не знаем так получили. И да на разломе стало явно видно дефект пластика, воздушный пузырь по которому и прошла трещина. Показываю сотрудникам, говорят мы ничего не знаем сервис дал заключение. Не рекомендую сотрудничать с данным магазином
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. Ваш товар було відправлено до авторизованого сервісного центру виробника і саме там було повідомлено, що даний випадок не є гарантійним. Нам дуже прикро, за ситуацію, що сталась, але ми не ремонтуємо твар самостійно, це робить лише АСЦ і піддаватися сумнівам їх роботи ми не можемо. З повагою, команда MOYO
Купил лампочку Osram, уже 30 дней как на ремонте. Никаких звонков от магазине нет. Это просто жесть. Когда другие мелкие точки (магазины) меняют эти лампочку за 2 минуты. Даже не проверяют рабочею я принес им или нет.
Недоліки:
- лампочка отработала 7 месяцев
- магазине делает какой-то ремонт лампочки 30 дней
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO Показати 1 відповідь
В этом магазине всё хорошо, пока не столкнешься с гарантией. Только тебе стоит принести товар на ремонт, ваш гаджет уезжает на 40-50 дней. Звонишь отвечают - товар всё ещё в сервисе, работать явно не хотят. Кто ниже писал про 30-35дней, дико повезло, я 45 дней ждал счастья пока боги с MOYO ... Читати відгук В этом магазине всё хорошо, пока не столкнешься с гарантией. Только тебе стоит принести товар на ремонт, ваш гаджет уезжает на 40-50 дней. Звонишь отвечают - товар всё ещё в сервисе, работать явно не хотят. Кто ниже писал про 30-35дней, дико повезло, я 45 дней ждал счастья пока боги с MOYO соизволят выполнить сервис по ремонту. Причём именно MOYO тормозит процесс. На гарантию гаджет попал в магазин 15.01.2018, только 5.02.2018 он оказался в сервисе (20 дней он лежал какого чёрта в магазине), 15.02.2018 уже был отправлен в MOYO (в сервисе гаджет пробыл ВСЕГО 10 ДНЕЙ). Снова пропал в MOYO на 15 дней. И вот 1.03.2018 мне его вернули. Магазин MOYO, почему доставка в сервис и обратно у вас заняла 35 дней ? Такого ужасного обслуживания врагу не пожелаешь. Просто ШАРАГА а не магазин.
Тссс... Мой отзыв за 2018 год! Ука и через 4 года тв$ри я вам это вспомню! Мне никто подменный фонд не дел тогда и я сидел 45 дней без смартфона! Никаких бонусов от сети, извинений, скидок на будущую покупку. Самый мерзский магазин который только может быть.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO Показати 1 відповідь
Магазин приємно здивував. Зламалась пралка і пошуки нової розчарували через довгу доставку з інших магазинів, а влітку без пралки ну ніяк. Звернувся до Мойо нічого не очікуючи, а дарма. Працівник магазину уточнив побажання, проконсультував по моделям і допоміг визначитись враховуючи терміновість. Оформили з доставкою та встановленням одразу в магазині. Доставка була вчасно, пралка встановлена без нарікань. Був приємно здивований, що... Читати відгук Магазин приємно здивував. Зламалась пралка і пошуки нової розчарували через довгу доставку з інших магазинів, а влітку без пралки ну ніяк. Звернувся до Мойо нічого не очікуючи, а дарма. Працівник магазину уточнив побажання, проконсультував по моделям і допоміг визначитись враховуючи терміновість. Оформили з доставкою та встановленням одразу в магазині. Доставка була вчасно, пралка встановлена без нарікань. Був приємно здивований, що магазин зробив цю покупку настільки швидкою і зручною для мене.
Я постійний покупець в Мойо вже протягом тривалого часу, і кожна покупка в цьому магазині приносить тільки радість. Починаючи від дружелюбного персоналу, який завжди підскаже та допоможе зробити вибір, який найкраще відповідає потребам та бюджету, до широкого асортименту товарів. Крім того, в магазині гнучкі опції оплати та приємна програма лояльності. Звісно, було декілька не зручних ситуацій, які магазин оперативно вирішував... Читати відгук Я постійний покупець в Мойо вже протягом тривалого часу, і кожна покупка в цьому магазині приносить тільки радість. Починаючи від дружелюбного персоналу, який завжди підскаже та допоможе зробити вибір, який найкраще відповідає потребам та бюджету, до широкого асортименту товарів. Крім того, в магазині гнучкі опції оплати та приємна програма лояльності. Звісно, було декілька не зручних ситуацій, які магазин оперативно вирішував тому мого враження це не змінило і я досі з Мойо.
Відгук про Мережа магазинів MOYO за адресою Київ, ул. Марка Вовчка, 18А Купувала тут вже декілька разів, в принципі ніяких проблем не виникало, доставка швидка, персонал приємний, товар гарної якості. Останній раз купувала смартфон, покупка дорога, тому дещо переживала, але все пройшло супер, мені провели консультацію, допомогли все налаштувати, а найбільш приємно що менеджери не намагалися напарити щось, а дійсно допомогали)
Придбала пилосос Електролюкс по акційній ціні. Виявляється, це була не акція, а тактичний хід: магазин MOYO просто реалізував неліквідні пилососи. Шкода грошей і нервів.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
Сподобалась мережа магазинів МОЙО. На гарячій лінії нададуть розгорнуту консультацію за потреби. Та і в самому магазині хлопці привітні. Можливо і дівчата є, але я якось купувала товар, що в цих магазинах лише з хлопцями зтикалась. Товаром що купила також задоволена. Так підсіла в них на техніку Ардесто. Вона, як на мене, бюджетного сегменту, але якість може посперечатись і... Читати відгук Сподобалась мережа магазинів МОЙО. На гарячій лінії нададуть розгорнуту консультацію за потреби. Та і в самому магазині хлопці привітні. Можливо і дівчата є, але я якось купувала товар, що в цих магазинах лише з хлопцями зтикалась. Товаром що купила також задоволена. Так підсіла в них на техніку Ардесто. Вона, як на мене, бюджетного сегменту, але якість може посперечатись і з деякими знаними брендамми. В мене і блендер, і бутербродниця, і сушк та ще й посуду куча. В підсумок можу сказати, що за останні чотири роки жодного разу не розчарувалась ні в чому!
Заказал товар через интернет,мне перезвонил оператор и начал мне напаривать платную гарантию на первый год,хотя она и так есть гарантия один год.По закону покупатель может Вернуть товар в магазин (или обменять его на другой аналогичный) можно в течение 14 дней со дня покупки. Это касается товаров надлежащего качества, то есть неиспользованных и неповрежденных.Но если товар бракованный, его можно вернуть на... Читати відгук Заказал товар через интернет,мне перезвонил оператор и начал мне напаривать платную гарантию на первый год,хотя она и так есть гарантия один год.По закону покупатель может Вернуть товар в магазин (или обменять его на другой аналогичный) можно в течение 14 дней со дня покупки. Это касается товаров надлежащего качества, то есть неиспользованных и неповрежденных.Но если товар бракованный, его можно вернуть на протяжении всего гарантийного срока.
По закону, если вам продали такой товар, независимо от возможности использования его по назначению, вы вправе требовать от продавца/производителя/исполнителя:
пропорционально уменьшить цену бесплатно устранить недостатки товара в разумный срок возместить расходы на устранение недостатков товара Если недостаток существенный, требуйте вернуть деньги или заменить товар на аналогичный.Тоесть то что напаривали мне за деньги,по закону это должны выполнять в условиях гарантии,При этом оператор говорил что они по гарантии товар не возвращают,а должны.Вот так в этом магазине разводят людей на гарантию.
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
После покупки ноутбука ASUS Expertbook B1 B1500CBA понял, что он для меня слабый и захотел вернуть товар, когда 2 недели еще не прошло. Сам ноутбук в идеальном состоянии - не поврежден, такой же как и был с завода. Помимо этого предложил после возврата купить более мощный ноутбук в этом же магазине. Мне отказали, сославшись на то, что я поставил Windows.... Читати відгук После покупки ноутбука ASUS Expertbook B1 B1500CBA понял, что он для меня слабый и захотел вернуть товар, когда 2 недели еще не прошло. Сам ноутбук в идеальном состоянии - не поврежден, такой же как и был с завода. Помимо этого предложил после возврата купить более мощный ноутбук в этом же магазине. Мне отказали, сославшись на то, что я поставил Windows. Но даже школьник знает, что сбрасывается до заводских очень быстро. Итог: если все хорошо, товар работает, возвращать не надо, магазин хороший. При возникновении случаев возврата, предусмотренных законодательством Украины, будут морозиться и делать вид, что не понимают.
Переваги:
Удобный интернет-магазин, операторы быстро звонят и реагируют в онлайн-чатах
Мій другий,уточнений ,відгук. Куплений ноутбук ігровий ,який побував чотири рази у сервісному центрі виробника все-таки завдяки магазину МОЙО визнали таким,що має істотний недолік.Мені повернули усі кошти. Тож цьому магазину можна довіряти. А от сервісний центр усі чотири рази видавали акт,що пристрій справний.Соромно за такий сервіс.
Один з найулюбленіших магазинів, регулярно купую в в цьому магазині. Швидка відправка і не тільки в магазин, а й додому, один раз замовлялла встановлення пралки, все було чудово, швидко та якісно. Задоволена їх обслуговуванням та сервісом. Постійно рекомендую усім друзям та знайомим. А магазину Moyo висловлюю подяку за вашу чудову роботу! )
Часто замовляю в мойо. Подобається, що асортимент великий - не треба з різних місць замовляти. Є не лише техніка, а і косметика, товари для гігієни, побутова хімія. Дуже зручно - кинула в кошик шампунь, зубну пасту, туалетний папір, пральний порошок, шо ще треба - все разом привезли, не треба бігати. І бонуси нараховують. Замовляла і посуд - приїхало все чудово... Читати відгук Часто замовляю в мойо. Подобається, що асортимент великий - не треба з різних місць замовляти. Є не лише техніка, а і косметика, товари для гігієни, побутова хімія. Дуже зручно - кинула в кошик шампунь, зубну пасту, туалетний папір, пральний порошок, шо ще треба - все разом привезли, не треба бігати. І бонуси нараховують. Замовляла і посуд - приїхало все чудово запаковане, ціле.
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Постійно купую в магазині мойо і ніколи не хочу йти в інший. Гарне обслуговування і завжди доброзичливі продавці. Тут і купівлею будеш задоволений і настрій буде гарний. Товарів представлено велику різноманітність і все, що потрібно можна знайти. Доставки швидко роблять й товар завжди у гарному вигляді. Дякую за вашу роботу !
Добрий день! Щиро вдячні за те, що знайшли час залишити відгук про Ваш досвід співпраці з нами. Нам дуже приємно працювати для Вас. Будемо раді бачити Вас знову! з повагою, команда MOYO
Сеть MOYO открыла свои магазины уже в 26-ти городах Украины. Кроме этого, купить технику с доставкой вы сможете на сайте интернет-магазина MOYO. В каталоге товаров представлена широкий ассортимент смартфонов, планшетов, нетбуков и ноутбуков. Также, в магазинах MOYO вы сможете купить мелкую и крупную бытовую технику, товары для дома и многое другое. Менеджеры... детальніше
Загальне враження про магазин
Якщо хочете втратити час - вам сюди
В магазині ні сісти ні швидко закрити своє питання. Немає чіткої інструкції у продавців як повертати товар. Менеджер не винен явно, у нього не було регламенту і він провисів хвилин 15 на телефоні із кимось з'ясувуючи що робити.
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO Показати 1 відповідь
Клієнторієнтовність - нуль!
Купив у них мишу, звісно, дешеву, бо так було треба. Запакована вона блістером, який, як ви розумієте відкрити, щоб не пошкодити неможливо. Миша пропрацювала аж півтора дні, а потім вмерла. Звісно, я прийшов до них з чеком і мишою. На прохання її поміняти, сказали, що навіть якщо я їм принесу... Читати відгук Ніколи більше в житті не піду у цей магазин.
Купив у них мишу, звісно, дешеву, бо так було треба. Запакована вона блістером, який, як ви розумієте відкрити, щоб не пошкодити неможливо. Миша пропрацювала аж півтора дні, а потім вмерла. Звісно, я прийшов до них з чеком і мишою. На прохання її поміняти, сказали, що навіть якщо я їм принесу упаковку, замінити вони її не можуть, бо упаковка пошкоджена, а на миші сліди експлуатації. Можемо, кажуть, відправити в сервіс. Ви серйозно? Мишу за 6 доларів? На аліекспресі вже б давно гроші повернули і нічого не питали...
Дуже цікавий підхід до клієнторієнтованості. На думку приходить давня історія про "прищаву дівчинку", яка розіб'є вщент весь ваш маркетинг)
Номер замовлення, звісно не пам'ятаю, бо трохи розлютився і залишив їм цю мишу разом з чеком...
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
гарний магазин
Магазину довіряю
Покупка ноута
Дуже вдячні за Ваш відгук.
з повагою, команда MOYO
Консультант просто жесть
Договорились что покупаю
уже начала переводить деньги на карту
Консультант вообще без мозгов не знал когда надо заткнутся (когда звонила в банк он тоже п@здел мне что-то про то что укрыто цвет дешевое ,хотя мне было все ровно на цвет )
В итоге я ошиблась из-за его... Читати відгук Зашла купить повербанка 2 уже белый клиент (покупатель)
Договорились что покупаю
уже начала переводить деньги на карту
Консультант вообще без мозгов не знал когда надо заткнутся (когда звонила в банк он тоже п@здел мне что-то про то что укрыто цвет дешевое ,хотя мне было все ровно на цвет )
В итоге я ошиблась из-за его пизд@жа на 2 цифры и сейчас надо писать заявление в банке на возврат
Почему консультантов не учат затикать рот когда надо
Это просто писец из-за того что консультант не чувствует такт с покупателем то потом страдает покупатель 🤦♀️
Я просто в шоке
Лучше покупать в интернет магазине .
Точно не ошибаешься из-за болтливости консультанта
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Наявність товарів
Магазин полное га**о
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Перше і останнє замовлення в MOYO
Велике розчарування,що перша моя покупка-це гроші на вітер.Недовіра...якщо не провіряють товар на наявність браку перед відправкою.
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO Показати 1 відповідь
великий вибір посуду та побутової хімії
Обслуговування по гарантії у магазині moyo
Не робіть моїх помилок. Заяву при здачі у ремонт по гарантії читайте уважно та не підписуйте поки вони не напишуть термін в 14 днів як у законі. В самій заяві дуже багато пунктів, які надають виконавцю можливість змінювати строки ремонту на... Читати відгук Шкода, що не було кому мені сказати це раніше. Та можливо хочаб комусь стане у пригоді цей досвід.
Не робіть моїх помилок. Заяву при здачі у ремонт по гарантії читайте уважно та не підписуйте поки вони не напишуть термін в 14 днів як у законі. В самій заяві дуже багато пунктів, які надають виконавцю можливість змінювати строки ремонту на їх умовах. Якщо не додивитися будете чекати свій ремонт 60+ днів і нічого не зможете з цим зробити. Зі свого досвіду я бачу що це та мережа, яка не йде на зустріч і вирішити щось можна тільки судом та жорстким відстоюванням своїх прав.
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Гарантійне обслуговування тягнеться довше ніж користування придбаним товаром
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Ремонт Canon EOS RP
Які є явні проблеми:
1. Товар був відданий в ремонт 02.07.2023, квитанція 041092 і по сьогодні товар в мене немає, законом передбачено усування недоліку з... Читати відгук Все було добре в плані покупки, але от в плані гарантійного ремонту починаються проблеми, магазин бере на себе відповідальність і передає товар в АСЦ, але при цьому, не забезпечує нормальний зворотній зв?язок з власником товару.
Які є явні проблеми:
1. Товар був відданий в ремонт 02.07.2023, квитанція 041092 і по сьогодні товар в мене немає, законом передбачено усування недоліку з вини виробника в строк до 14 днів (календарних).
2. Консультації по телефону ясності не вносять, кажуть що АСЦ очікує запчаснити, які запчастини, чому я маю чекати, а не отримати взамін новий товар або кошти я не розумію. Законом передбачено більш довгий ремонт, але в такому разі я маю отримувати 1% від вартості товару (вартість товару 50999грн) за кожен день очікування понад строк 14 днів.
3. Спочатку мене втішили очікуванням до кінця місця саме завершення ремонту, але тепер розповідають про те що це запчастина має бути до кінця місяця, станом на зараз інформації про ці запчастини немає, я досі очікую невідомо що…і мене годують постійним нам невідомо, СЦ очікує, а я в свою чергу сиджу без товара за який я заплатив кошти.
4. Співробітники магазину (фізичному) та гарячої лінії не компетентні та посилаються на затягування термінів через військовий стан, хоча логістика в країні не зламана і працює, працює добре.
Висновки: купувати можна, але є великі ризики потрапити в обслуговування по гарантії і лишитись без товара впродовж довгого часу, що я вважаю не припустимо. До того ж ще не відомо якої якості буде те гарантійне обслуговування. Я хочу дотримання моїх прав магазином мойо, якщо ви вже берете на себе зобовʼязання то виконуйте їх відповідально. Мойо зі мною від дати моїх звернень та розміщення відгуків на інших ресурсах не звʼязувались, продовжують годувати розмити строками.
Є все необхідне
Вентилятор Ardesto FN-R1608RW
Отсутствие каких либо гарантий
Крайне не удачный товар, проработал меньше двух месяцев, лопнула прижимная душка прямо в процессе ношения, оказалось, что душка просто из пластика без каких либо укрепляющих вставок и ребер жесткости. При этом пользовался ребенок думаю на взрослом человеке продержалось бы еще меньше.
"Порадовало" отношение сотрудников магазина, приняли товар квитанция № ИМ-041263 по гарантии... Читати відгук Приобрёл игровую гарнитуру Koss GMR/540 ISO Over-Ear USB.
Крайне не удачный товар, проработал меньше двух месяцев, лопнула прижимная душка прямо в процессе ношения, оказалось, что душка просто из пластика без каких либо укрепляющих вставок и ребер жесткости. При этом пользовался ребенок думаю на взрослом человеке продержалось бы еще меньше.
"Порадовало" отношение сотрудников магазина, приняли товар квитанция № ИМ-041263 по гарантии через 5 дней пригласили сообщением прийти получить товар, пришел, говорят "забирайте Вам отказано", На мою просьбу предоставить акт возврата товара с указанием причины отказа начались танцы с бубном, у нас такие документы не предусмотрены, сегодня выходной ни кто дать не может, мы не знаем как написать.
Пришлось звонить к ним на горячую линию (за свой счет) оператор также в недоумении, что ответить и как решить вопрос.
Прождал полтора часа так ничего и не решили документы выдать отказываться пришлось оставить товар до того, как они придумают как заполнить документ.
Персонал в данных вопросах не компетентен, не знает ни законодательства, ни положений, по которым должны действовать.
Рассчитывают только на то что никто не будет от них требовать документы и соблюдения норм.
Через два дня позвонили сказали, что есть акт от сервисного центра и можно забрать товар.
Когда пришел выдают на руки распечатку с копией подписи и печати, на вопрос, а где оригинал один ответ нам так передали.
Акт от сторонней организации которая якобы выполняет гарантийный ремонт, проверил на официальном сайте Koss, в перечни авторизованных сервисов отсутствует, возможно вообще не имела право проводить гарантийный ремонт техники данной торговой марки.
Решил забрать и с такими документами, говорят подпишите квитанцию о получении, а там написано, что с выводами согласен, товар получил в том же состоянии как передавал претензий не имею граф для заполнения других нет, пришлось все вычеркивать и писать руками о не согласии, и что товар получил в худшем состоянии.
При осмотре товара выяснилось, что передавал я товар просто с трещинной, а возвращают мне разломанный на две части.
На вопрос что вообще происходит, ответ мы не знаем так получили.
И да на разломе стало явно видно дефект пластика, воздушный пузырь по которому и прошла трещина.
Показываю сотрудникам, говорят мы ничего не знаем сервис дал заключение.
Не рекомендую сотрудничать с данным магазином
Купил лампочку Osram, уже 30 дней как на ремонте.
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO Показати 1 відповідь
В этом магазине всё хорошо, пока не столкнешься с гарантией.
Тссс... Мой отзыв за 2018 год! Ука и через 4 года тв$ри я вам это вспомню! Мне никто подменный фонд не дел тогда и я сидел 45 дней без смартфона! Никаких бонусов от сети, извинений, скидок на будущую покупку. Самый мерзский магазин который только может быть.
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO Показати 1 відповідь
Швидкість і зручність на висоті
Кожна покупка приносить тільки радість
Магазин супер
Розчарування
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
магзини МОЙО
Развод с гарантией
По закону, если вам продали такой товар, независимо от возможности использования его по назначению, вы вправе требовать от продавца/производителя/исполнителя:
пропорционально уменьшить цену
бесплатно устранить недостатки товара в разумный срок
возместить расходы на устранение недостатков товара
Если недостаток существенный, требуйте вернуть деньги или заменить товар на аналогичный.Тоесть то что напаривали мне за деньги,по закону это должны выполнять в условиях гарантии,При этом оператор говорил что они по гарантии товар не возвращают,а должны.Вот так в этом магазине разводят людей на гарантию.
Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар.
Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг.
з повагою,
команда MOYO
Проблемы с возвратом ноутбука
Итог: если все хорошо, товар работает, возвращать не надо, магазин хороший. При возникновении случаев возврата, предусмотренных законодательством Украины, будут морозиться и делать вид, что не понимают.
Результатом роботи саме магазину задоволені!
Куплений ноутбук ігровий ,який побував чотири рази у сервісному центрі виробника все-таки завдяки магазину МОЙО визнали таким,що має істотний недолік.Мені повернули усі кошти.
Тож цьому магазину можна довіряти.
А от сервісний центр усі чотири рази видавали акт,що пристрій справний.Соромно за такий сервіс.
Люблю цей магазин
Подобається великий асортимент
гарний магазин