Lex club перевізник

Опубліковано 15 грудня, 2024 год
2.9
37 відгуків / 755 переглядів
Lex club перевізник

Відгук на компанію перевезень LexClub

levandovskaangelina0@gmail.com [email protected] 9 годин 22 хв тому
Жахливі люди працюють диспетчери хамлять , не відповідають на питання, вибивають не давши відповіді . Дуже не задоволена. Нікому не рекомендую

Перевізник топ

Софія Софія 16 травня, 2026 год
Дуже чудовий перевізник
16.05.2026
Обслуговування супер👍
Кожному роздали безкоштовну водичку🥰
+ причіпили майже біля кожного сидіння мусорні пакети для сміття😍
Сиділи на передостанньому місці,доволі багато місця для ніг😊
Недоліки:
  1. Мінусів немає

Поїздка до Польщі

Гость Гость 16 травня, 2026 год
16.05.2026
Їхали до Польщі, перевізником задоволені)
Водії привітні, якість обслуговування супер!Водичку роздають, сміттєві пакетики теж)
Все зручно)
Переваги:
  1. Недоліків немає

Поїздка закордон

Олена Олена 1 квітня, 2026 год
Гіршої поїздки в мене не було Люди добрі,5 рік війни,а водії спілкуються по мікрофону російською мовою!!! Аж противно було їхати.Ачттбус старий,місця між сидіннями дуже мало,туалет закритий,врдіїї не ввічливі.Я їхала перший раз цим перевізником і дуже розчарована.Не рекомендую.
Недоліки:
  1. Все

Дякую за комфортну подорож

Nataliya Kandyba Nataliya Kandyba 31 жовтня, 2025 год
Відгук про поїздку 29 жовтня 2025 року (рейс Херсон – Варшава / Одеса – Франкфурт-на-Майні)
29 жовтня 2025 року подорожувала з Вінниці до Варшави (виїзд о 13:10), а далі маршрутом Одеса – Франкфурт-на-Майні. Хочу щиро подякувати водіям за високий професіоналізм, людяність і чудове ставлення до пасажирів.
Поїздка була комфортною з перших хвилин: у салоні панувала чистота, приємна температура, без сторонніх... Читати відгук
Відгук про поїздку 29 жовтня 2025 року (рейс Херсон – Варшава / Одеса – Франкфурт-на-Майні)

29 жовтня 2025 року подорожувала з Вінниці до Варшави (виїзд о 13:10), а далі маршрутом Одеса – Франкфурт-на-Майні. Хочу щиро подякувати водіям за високий професіоналізм, людяність і чудове ставлення до пасажирів.

Поїздка була комфортною з перших хвилин: у салоні панувала чистота, приємна температура, без сторонніх запахів. Було настільки тепло й затишно, що більшість пасажирів їхали у футболках, незважаючи на осінню погоду.

Водії проявили себе як справжні професіонали — з гарним почуттям гумору, спокійною реакцією у будь-яких ситуаціях і щирою турботою про людей. Було приємно відчути їхню увагу, підтримку, а також можливість скористатися Wi-Fi, підзарядкою, зручними кріслами, чаєм, кавою та водою під час подорожі.

Щиро рекомендую цих водіїв і компанію, яку вони представляють. Вони забезпечують не просто комфортну поїздку , а безпечність та комфорт.
Щиро дякую та приємно вражена.

Відмінили рейс не попередивши

Гость Гость 4 жовтня, 2025 год
Відмінили рейс до аеропорту і не попередили. На автостанції був сюрприз. Жахливо - ніколи більше. Коли вже подзвонила то сказали що автобус буде завтра в 9:00 хочу завтра в мене літак.
Переваги:
  1. Немає

Перша і остання поїздка

Kseniia Kseniia 13 серпня, 2025 год
Якби почитала відгуки не їхала б, бо так і є, водії роздратовані, голосну спілкуються і в ночі, затримки усюди і звинувачують пассажирів, що саме мене обурило, я спізнилась через них на 5 хвилин на потяг, бо їм просто складно нагнати ці хвилини за 6годин! Автобуси старі та не зручні, туалету нема.

Треш поїздка

Гость Гость 3 серпня, 2025 год
це мій перший і останній раз, водії поїхали не на той кордон в результаті ми 12 год простояли на кордоні а автобус прийшов із затримкою в 10 годин . В мене нема слів, я спізнилася всюди де тільки можна, але всім пох...
Переваги:
  1. нема
Недоліки:
  1. суцільний мінус, автобуси старі, туалету нема, затримка на 10 год від вказаної години

Поїздка Київ- Варшава 23 години, жах

Гость Гость 30 червня, 2025 год
Не раджу їздити з цими перевізниками. Водії роздратовані,вступають полеміку з усіма пассажирами. ніякої кави, ні біотуалету, зупинки через кожні дві години по 15 хв. на всіх авто станціях. Дорога із Київа до Варшави зайняла 24 години. До таможні доїхали уже із запізненням в 2 години.Замість вибачення за запізнення відповідь, можете писати відгуки, мені по " барабану".

Автобус відмінили

Гость Гость 29 квітня, 2025 год
Автобус Львів- Берлін (25 квітня 2025) відмінили у день виїзду. Я купила квитки через Compass Group (не подивившись відгуки перед цим про перевізника). Але так як я тривожна, я хотіла перевірити рейс з перевізником одразу після придбання, але на жаль жоден телефон Лекс Клуб ТОВ не відповідав, і ніхто мені так і не перетелефонував. На що Compass group завірили мене,... Читати відгук Автобус Львів- Берлін (25 квітня 2025) відмінили у день виїзду. Я купила квитки через Compass Group (не подивившись відгуки перед цим про перевізника). Але так як я тривожна, я хотіла перевірити рейс з перевізником одразу після придбання, але на жаль жоден телефон Лекс Клуб ТОВ не відповідав, і ніхто мені так і не перетелефонував. На що Compass group завірили мене, що перевізник Лекс Клуб ТОВ нормальний і рейси вчасно з ними. Я перепитувала за тиждень до дати виїзду, за день - чи все гаразд з рейсом і відповідь була - так. У мене був вечірній рейс, і ось вранці мені зателефонували і сказали, що не набрали людей і тому рейс відміняють. Гроші мені повернули швидко, але виїхати я не змогла у той день. Не рекомендую цього перевізника Лекс Клуб ТОВ.
Недоліки:
  1. Неможливо зв'язатися з перевізником, відміняють рейс у останній момент.

Очень довольны

Виктория Виктория 14 квітня, 2025 год
5 апреля 2025 г., ехали из Киева до Варшавы. Мы были очень довольны поездкой ! Ура, не было пересадки во Львове ! Водители очень вежливые и внимательные. Сразу представились и рассказали обо всех деталях поездки. Всегда отвечали на вопросы. Быстро, аккуратно и во время прибыли в аэропорт. Да, туалет был закрыт, но остановки были каждые два часа. Извинились и... Читати відгук 5 апреля 2025 г., ехали из Киева до Варшавы. Мы были очень довольны поездкой ! Ура, не было пересадки во Львове ! Водители очень вежливые и внимательные. Сразу представились и рассказали обо всех деталях поездки. Всегда отвечали на вопросы. Быстро, аккуратно и во время прибыли в аэропорт. Да, туалет был закрыт, но остановки были каждые два часа. Извинились и даже объяснили причину закрытого туалета !
Хотим поблагодарить этих водителей за приятную поездку !!! К сожалению не запомнили их имена 🤔

Чудовий автобус!

Мар\'яна Мар\'яна 27 січня, 2025 год
Їхали зі Львова до Праги. Поїздка пройшла чудово, комфортний автобус, багато місця як для мого зросту 176 см., інтернет був постійно, нормальний охайний та постійно відчинений туалет, було дуже зручно!
Нам все сподобалося, тому обов’язково оберемо у наступні подорожі!
Коли їхали назад пошкодували, що не почекали кілька годин і не поїхали цим же рейсом назад(

подорож пройшла чудово

Ирина Ирина 26 січня, 2025 год
Моя подорож пройшла чудово. Водії дуже приємні. Дякую їм за допомогу. Окремо дякую Андрію за допомогу.

Гарна подорож

Анна Анна 23 січня, 2025 год
Велике дякую вам за подорож.
Моя донька сказала, що це була її найкомфортніша подорож автобусом, а вона дуже вибагливий пасажир 🤣
Також вона просила передати окреме дякую за смаколики.
Водії були дуже чемні та уважні.

Швидко і з комфортом

Ігор Точілін Ігор Точілін 23 січня, 2025 год
Нещодавно скористався послугами перевізника Lex Club на маршруті Франкфурт на Майні -Київ і залишився дуже задоволений! Поїздка пройшла комфортно і без жодних проблем. Автобус новий, просторий і зручний, що дозволило нам почуватися комфортно навіть на довгій відстані. Водії професійні, уважні, а сама поїздка була організована чітко і без запізнень. Особливо сподобалося, що зупинки були чітко сплановані, а всі умови для... Читати відгук Нещодавно скористався послугами перевізника Lex Club на маршруті Франкфурт на Майні -Київ і залишився дуже задоволений! Поїздка пройшла комфортно і без жодних проблем. Автобус новий, просторий і зручний, що дозволило нам почуватися комфортно навіть на довгій відстані. Водії професійні, уважні, а сама поїздка була організована чітко і без запізнень. Особливо сподобалося, що зупинки були чітко сплановані, а всі умови для пасажирів були на найвищому рівні. Якщо вам потрібен надійний перевізник для подорожей між Франкфуртом і Києвом, Lex Club – це саме той варіант, якому можна довіряти. Рекомендую!
Переваги:
  1. Комфортні місця , швидкісний інтернет!

Велике дякую

Юлія Юлія 23 січня, 2025 год
Виношу велику подяку Вашій колезі Жанні, яка допомогла вирішити складну ситуацію з подорожжю за кордоном нашої бабубсі зі внуком. Жанночка, дуже велика Вам подяка за людяність, ввічливість, повагу і т.д. Бабулька з внучком вже гостюють. Нехай Вас Бог береже , а янгол-охоронець буде завжди з Вами!!!

Будемо користуватися вашими послугами ! Сподобалося

Мар\'яна Мар\'яна 23 січня, 2025 год
Поїздка пройшла чудово, комфортний автобус, багато місця, інтернет, нормальний та відчинений туалет, було дуже зручно!
Нам все сподобалося, тому обов’язково оберемо вас у наступні подорожі!
Назад вже пошкодували, що не почекали кілька годин і не поїхали з вами назад(

Дякую за комфорт

Гость Гость 23 січня, 2025 год
Моя подорож з компанією Lex club була з Києва до Франкфурту! Та поверталась я також з цими перевізниками!
Я залишилась задоволена від комфорту в автобусі-зручні сидіння, багато місця для ніг, чисто всередині. Кваліфіковані водії та уважна стюардеса!
Були затримки на кордоні через велику кількість автобусів , але розумію, що від перевізника це не залежить! Завжди працював туалет. Також пригощали чаєм!)
Читати відгук
Моя подорож з компанією Lex club була з Києва до Франкфурту! Та поверталась я також з цими перевізниками!
Я залишилась задоволена від комфорту в автобусі-зручні сидіння, багато місця для ніг, чисто всередині. Кваліфіковані водії та уважна стюардеса!
Були затримки на кордоні через велику кількість автобусів , але розумію, що від перевізника це не залежить! Завжди працював туалет. Також пригощали чаєм!)
Буду звертатись залюбки ))

Поїздка пройшла ліпше ніж уявляла)

Dasha Nagirniak Dasha Nagirniak 23 січня, 2025 год
19 січня їхала за маршрутом Житомир-Франкфурт. Поїздка пройшла ліпше ніж уявляла)
Дуже комфортний автобус, зазначу що дуже багато місця між седіннями, працював інтернет , нормальний та завжди відчинений туалет.
Ціна квитка також дуже порадувала.

Поїздкою задоволені

Гость Гость 23 січня, 2025 год
Їхала з донькою з Києва до Мюнхену з цим перевізником. Хочу сказати, що все дуже сподобалось. Рейс був без пересадки, водії ввічливі,допомагали з валізами, в автобусі чисто, тепло і комфортно, кордон пройшли швидко, приїхали до Мюнхену вчасно. Обов’язково назад будемо їхати з Lexclub
Переваги:
  1. Вартість, час в дорозі, умови в автобусі
Недоліки:
  1. Не побачила
lexclub.eu
Перейти на сайт
Пасажирські перевезення
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
64 відгука
ПопутчиКом
ПопутчиКом

Рейтинг: 4.8
183 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.5
584 відгука
Туроператор Tour-Group
Туроператор Tour-Group

Рейтинг: 3.6
161 відгук
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1628 відгуків
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1093 відгука
Flixbus
Flixbus

Рейтинг: 2
1178 відгуків
Фирма 3G BUS
Фирма 3G BUS

Рейтинг: 3.7
32 відгука
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
123 відгука