Перший незалежний сайт відгуків України
РУС
/
УКР
Вхід / реєстрація
Видалення відгуків
Зворотний зв'язок
Про нас
Угода користувача
Політика конфіденційності
РУС / УКР
Написати відгук
Головна
›
Компанії
›
Пасажирські перевезення
›
Lex club перевізник
Гарна подорож - Відгуки про Lex club перевізник
Поширити відгук
Відповісти автору
Згоден з автором
Не згоден з автором
Поскаржитись
Сторінка відгука
Анна
Відгук додано
23 січня, 2025 год
6
переглядів
Велике дякую вам за подорож.
Моя донька сказала, що це була її найкомфортніша подорож автобусом, а вона дуже вибагливий пасажир 🤣
Також вона просила передати окреме дякую за смаколики.
Водії були дуже чемні та уважні.
Відповісти
Написати
відгук
Поширити
36
Всі відгуки
Коментарі до відгуку
На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора
Lex club перевізник
Всі відгуки
2.9
5
36
відгуків
/ 751 перегляд
Відмінно
Погано
Жахливо
Всі відгуки
Lex club перевізник
lexclub.eu
Перейти на сайт
Пасажирські перевезення
Пасажирські перевезення
Компания GAL Trans (Galiz-SV SRL)
Рейтинг: 2.5
553 відгука
Pavluks-Trans
Рейтинг: 2
1088 відгуків
Перевозчик Energy Trans
Рейтинг: 4.1
59 відгуків
ПопутчиКом
Рейтинг: 4.8
182 відгука
Пассажирские перевозки "Зебра"
Рейтинг: 1.3
23 відгука
Flixbus
Рейтинг: 2.1
1175 відгуків
SAV.O.BUS
Рейтинг: 2.8
393 відгука
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
Рейтинг: 4.6
578 відгуків
Туроператор Tour-Group
Рейтинг: 3.6
160 відгуків
Toco Bus
Рейтинг: 4.5
2303 відгука
Ще пасажирські перевезення
Угода користувача
Політика конфіденційності
Видалення відгуків
Вебмайстрам
Зворотний зв'язок
Про нас
Медицина
Клініки
Ліки
Препарати для схуднення
Контрацептиви
Компанії
Вантажоперевезення
Авиакомпании
Оператори мобільного зв'язку
Страхові компанії
TV та кіно
Фільми
Телепередачі
Телеканали
Шоу-програми
Магазини
Продовольчі супермаркети
Будівельні гіпермаркети
Косметика і парфюмерія
Товари для дітей
IT і інтернет
Інтернет-магазини
Інтернет провайдери
Соціальні мережі
Комп'ютерні ігри
Автомобілі
АЗС
СТО
Автомагазини
Моторні масла
Контакти
Україна, Київ
Телефон:
+38 (095) 446-97-19
E-mail:
[email protected]
Всі права захищені.
© 2010-2026 Відгук™
Гарна подорож - Відгуки про Lex club перевізник
Моя донька сказала, що це була її найкомфортніша подорож автобусом, а вона дуже вибагливий пасажир 🤣
Також вона просила передати окреме дякую за смаколики.
Водії були дуже чемні та уважні.
відгук
Коментарі до відгуку