Найгірша компанія! - Відгуки про Flixbus

Flixbus
Відгук додано 11 червня, 2025 год 26 переглядів
Брали білет на 10.06.25 до Франкфурта . Рейс 3205 (Київ-Штудгарт)
По Україні все було більш-менш, відставання по графіку незначне
Таможню також пройшли нормально, а от після цього взагалі не зрозуміло , що сталось. Мали бути в Дрездені ще о 8 ранку, але вночі ніхто нікуди не їхав.
Водії нічого не пояснюють, відправляють за поясненням на сайт
В результаті на пересадку у Франкфурті сестра не встигає і це абсолютно нікого не хвилює.
Не раджу цю шарашкіну контору нікому, хто хоче зберегти нерви
Водій - хам





Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Flixbus
Всі відгуки

2.0 5
1178 відгуків / 70326 переглядів
Пасажирські перевезення
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1095 відгуків
Compass Group
Compass Group

Рейтинг: 4.5
46 відгуків
Компания Euroclub
Компания Euroclub

Рейтинг: 3.3
655 відгуків
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1630 відгуків
Перевозчик LuxBus
Перевозчик LuxBus

Рейтинг: 3
372 відгука
P-Trans
P-Trans

Рейтинг: 3
230 відгуків
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС
ЧП ЛИС-АВТО-ТРАНС

Рейтинг: 4.4
100 відгуків
Way Grand
Way Grand

Рейтинг: 4.3
88 відгуків
Toco Bus
Toco Bus

Рейтинг: 4.5
2304 відгука