Flixbus отзывы клиентов / страница 2

Flixbus отзывы клиентов
Flixbus
2.0 5
1178 отзывов / 70319 просмотров
Важно! В целях актуальности, рейтинг и результаты отзывов, отображаемые на графике, вычисляются на основании 100 последних отзывов
Отзывы с пометкой "Проблема решена" не учитываются

Безкарність та бездіяльність

Iryna Iryna 27 мая, 2026 год
Зникнення моєї валізи змусило більш ретельніше ознайомитися з інформацією про фірму-перевізник FlixBus. Коментарі – одні негативні. Рейтинг – 1,2. Тобто, із 5 зірочок люди обирають найменшу кількість – це 1 і 2. Крім того, якби була можливість поставити 0 або «-», то люди б обрали їх. Погоджуюсь із думкою більшості. Найкричуща проблема – це поставлена на потік крадіжка речей. Люди... Читать отзыв Зникнення моєї валізи змусило більш ретельніше ознайомитися з інформацією про фірму-перевізник FlixBus. Коментарі – одні негативні. Рейтинг – 1,2. Тобто, із 5 зірочок люди обирають найменшу кількість – це 1 і 2. Крім того, якби була можливість поставити 0 або «-», то люди б обрали їх. Погоджуюсь із думкою більшості. Найкричуща проблема – це поставлена на потік крадіжка речей. Люди прямо звинувачують водіїв. Страшенна байдужість, безвідповідальність та безкарність породжує те, що жодна поїздка не обходиться без втрати багажу. У ціну квитка входить проїзд та перевезення багажу, який знаходиться саме у багажному відділенні. Доступ до якого є тільки через водіїв. Саме вони видають речі, а відповідати за зникнення багажу ніхто не повинен. Невже клієнт на кожній зупинці повинен перевіряти наявність речей у багажному відділенні? Чи він повинен їхати в салоні разом з валізою, щоб бути впевненим, що його речі не зникнуть. Якась дивна політика доведена до абсурду.
Наступна проблема – це здирництво. Так, у Страсбурзі водії збирають за валізу, яку клієнт може провезти за правилами компанії безкоштовно, по 10 євро.
Валіза, або гроші! Та це не перевізники, а мародери на дорозі!
Сервіс – 0. Без води та мила, у повній задусі, або навпаки – під шалено працюючими кондиціонерами в прохолодну погоду, відбувається поїздка.
Фірма – асфальт, бордюр. Рейси можуть запізнюватися і не через затримку на кордоні, а через те, що треба зробити виторг місцевому кафе. Будьте готові до того, що без всякої причини можете стати відвідувачем кафе перед кордоном на годину.
Безкарність та бездіяльність породжує низьку якість послуг та неувагу до клієнтів. Водії дуже гарно ознайомлені з правилами компанії та вправно цим користуються. Виникає просто відраза до фірми-перевізника FlixBus.
Достоинства:
  1. -
Недостатки:
  1. все

Рейс Будапешт-Київ, №3280

Вікторія Вікторія 25 мая, 2026 год
Вже не вперше їду саме цим рейсом, і ніяких проблем не виникало.
Їхала 21.05, дуже зручний автобус, ввічливі водії, ніяких питань або проблем протягом дороги не виникало, робочий, чистий туалет.
Доїхали вчасно, не зважаючи на те що трохи довго стояли на кордоні
Назад у Кивюїв поверталась тим самим рейсом 24.05, також все чудово
Починаючи від дороги, закінчуючи водіями які... Читать отзыв
Вже не вперше їду саме цим рейсом, і ніяких проблем не виникало.
Їхала 21.05, дуже зручний автобус, ввічливі водії, ніяких питань або проблем протягом дороги не виникало, робочий, чистий туалет.
Доїхали вчасно, не зважаючи на те що трохи довго стояли на кордоні
Назад у Кивюїв поверталась тим самим рейсом 24.05, також все чудово
Починаючи від дороги, закінчуючи водіями які завжди допоможуть і дадуть відповідь на всі питання, і повернулись навіть швидше вказаного часу, що не може не радувати!
Поїздкою максимально задоволена :)

Зіпсований перевізник

Людмла Людмла 22 мая, 2026 год
Рейс 3271, Полтава-Прага, заздалегідь забронювала місце, але за день до поїздки мені змінили місце- в кінці! Довелось купувати нове місце! Оплатила місце на першому поверсі, натомість приїхав одноповерховий автобус, не фірмовий Флікс, а незрозуміло який з табличкою Флікс! На місці не працює розетка, Wi-Fi відсутній, вже мовчу про водія, який замість того щоб поставити валізку, став нарікати що нібито я... Читать отзыв Рейс 3271, Полтава-Прага, заздалегідь забронювала місце, але за день до поїздки мені змінили місце- в кінці! Довелось купувати нове місце! Оплатила місце на першому поверсі, натомість приїхав одноповерховий автобус, не фірмовий Флікс, а незрозуміло який з табличкою Флікс! На місці не працює розетка, Wi-Fi відсутній, вже мовчу про водія, який замість того щоб поставити валізку, став нарікати що нібито я не так її поставила!! Колись тільки Фліксом користувалась, нажаль компанія зіпсувалась! Було б добре щоб ці відгуки читали представники компанії

Жахливо, Флікс зіпсувався

Людмла Людмла 22 мая, 2026 год
Рейс 3271, ще ніколи не їздила з таким «сервісом». За день до виїзду мені змінили місце, при тому що я наперед його забронювала і заплатила за це! Натомість мені дали місце в кінці! Довелось купувати нове місце! Купила нове місце- на першому поверсі, але приїхав одноповерховий автобус! Старий, зовсім не фірмовий Флікс, а щось незрозуміле з табличкою Флікс! на... Читать отзыв Рейс 3271, ще ніколи не їздила з таким «сервісом». За день до виїзду мені змінили місце, при тому що я наперед його забронювала і заплатила за це! Натомість мені дали місце в кінці! Довелось купувати нове місце! Купила нове місце- на першому поверсі, але приїхав одноповерховий автобус! Старий, зовсім не фірмовий Флікс, а щось незрозуміле з табличкою Флікс! на вказаному місці не працює зарядка, Wi-Fi відсутній, мовчу вже про водія, який замість того, щоб поставити валізу, сказав робити це самій, та ще і невдоволений тим як я її поставила!! Флікс все гіршає і гіршає, нажаль

Рейс 3280 Будапешт Київ

Надія Надія 15 мая, 2026 год
Вже багато років їздимо flixbus, особливо часто рейсом 3280. Жодного разу к мали проблем. Водії охайні, ввічливі, поїздки завжди вчасні. хочу щиро подякувати за комфортні поїздки 😊

Рейс 3280 Будапешт Київ

Надія Надія 15 мая, 2026 год
Їздимо не один раз цим рейсом. Водії дуже виховані, дружелюбні, поїздки спокійні. Ми дуже задоволені. Чому є негативні відгуки не уявляю

Компанія - дніще

Yurii Yurii 9 мая, 2026 год
Не компанія, а дно! Якщо автобус зламається (а ламаються вони часто), будьте впевнені - Вас кинуть напризволяще. Двічі (!!!) мої рідні та знайомі попадали в таку ситуацію. І двічі їм пропонували розгрібати цю ситуацію самим пропонуючи 10€(!) на хостел. Гроші за білети повертають через кілька тижнів після написання заяви і таке інше. Якщо таки їдете - майте гроші на альтернативні... Читать отзыв Не компанія, а дно! Якщо автобус зламається (а ламаються вони часто), будьте впевнені - Вас кинуть напризволяще. Двічі (!!!) мої рідні та знайомі попадали в таку ситуацію. І двічі їм пропонували розгрібати цю ситуацію самим пропонуючи 10€(!) на хостел. Гроші за білети повертають через кілька тижнів після написання заяви і таке інше. Якщо таки їдете - майте гроші на альтернативні види транспорту (поїзди, літаки, blablacar...).
Достоинства:
  1. Дешево. Файний мобільний застосунок.
Недостатки:
  1. Повна безвідповідальність за пасажирів.

Ця компанія – катастрофа

Iryna Iryna 8 мая, 2026 год
Я бачила багато поганих відгуків про Flixbus. Також хочу поділитися власним негативним досвідом. Я подорожувала з України до Праги. У Празі я виявила, що мій багаж зник. Він зник після перетину кордону, тобто в межах ЄС, знаходячись у багажному відділенні. Компанія несе відповідальність за речі в багажному відділенні. Це дуже неприємно. Я втратила цінні речі. На жаль, компанія, здається, не... Читать отзыв Я бачила багато поганих відгуків про Flixbus. Також хочу поділитися власним негативним досвідом. Я подорожувала з України до Праги. У Празі я виявила, що мій багаж зник. Він зник після перетину кордону, тобто в межах ЄС, знаходячись у багажному відділенні. Компанія несе відповідальність за речі в багажному відділенні. Це дуже неприємно. Я втратила цінні речі. На жаль, компанія, здається, не поспішає знайти мій багаж. За словами водіїв, його забрав якийсь пасажир. Я не розумію, в автобусі є камери також люди залишають свою адресу електронної пошти та номер телефону під час реєстрації. Знайти когось можна за п'ять хвилин, якщо потрібно. Це питання безпеки. І я ще не беру до уваги нескінченні затримкі рейсів, відсутності мила, води та Wi-Fi, або на кондиціонери, які працють постійно, навіть коли не спекотно. Цікаво, чи хтось реагує на негативні відгуки незадоволених клієнтів? Ця компанія – катастрофа.

Дуже некомфортні перевезення

Olha Olha 5 мая, 2026 год
Дуже душно в салоні, крісла тверді та незручні, туалет не працював. Немає місця в салоні, де покласти ручну поклажу

Жах, туалет без води і папіра, водії матом ругаються

Марина Марина 3 мая, 2026 год
Їду рейсом 32 73 Відень - Київ. У своєму житті подібного жаху не бачила. Туалет - немає води, рапіра, вона страшна. Водії посилають матом, коли задала питання. Буду звертатися напряму , вимагати повернення коштів. Це нуль…

Повне г***о

Олександр Олександр 2 мая, 2026 год
зняли Рейс
Гроші відмовились повертати !!!
Таке уявлення начебто ставлять спеціально напів порожній рейс
і за день до поїздки знімають його і пропонують поїхати іншим забитим !! І це все через застосунок Приват 24
Пишемо заяву до поліції через те що ці маніпуляції схожі на шахрайство!!!
Не рекомендую вестись на дешевші ціни тим паче з цим... Читать отзыв
зняли Рейс
Гроші відмовились повертати !!!
Таке уявлення начебто ставлять спеціально напів порожній рейс
і за день до поїздки знімають його і пропонують поїхати іншим забитим !! І це все через застосунок Приват 24
Пишемо заяву до поліції через те що ці маніпуляції схожі на шахрайство!!!
Не рекомендую вестись на дешевші ціни тим паче з цим перевізником
!!!!!
Достоинства:
  1. ---------
Недостатки:
  1. ----------

Жахлива Компанія

Andrew Andrew 20 апреля, 2026 год
Обходьте стороною, скасовують рейси перед відправленням, не дивлячись на Ваші плани, дуже ненадійна компанія, а рґпоті ще й не повертають кошти за скасовані рейси.

Жахливо. Не рекомендую

Тетяна Тетяна 15 апреля, 2026 год
Мій рейс скасували всього за 4 години до відправлення, хоча від пасажирів вимагають скасовувати поїздку мінімум за 24 години, інакше гроші не повертаються. Подвійні стандарти з самого початку.
Після вимушеної зміни квитка ситуація стала ще гіршою — автобус запізнився приблизно на 4 години, через що я не встигла на пересадку.
У результаті я залишилася в іншій країні без будь-якої допомоги.... Читать отзыв
Мій рейс скасували всього за 4 години до відправлення, хоча від пасажирів вимагають скасовувати поїздку мінімум за 24 години, інакше гроші не повертаються. Подвійні стандарти з самого початку.

Після вимушеної зміни квитка ситуація стала ще гіршою — автобус запізнився приблизно на 4 години, через що я не встигла на пересадку.

У результаті я залишилася в іншій країні без будь-якої допомоги. Компанія не запропонувала альтернативного маршруту чи підтримки, а просто повідомила, щоб я самостійно організовувала подальшу поїздку за власний кошт.

Служба підтримки також не допомогла — мені відмовили у повному відшкодуванні, аргументуючи це тим, що я “теоретично могла встигнути” на наступний рейс, що не має нічого спільного з реальністю.

Наразі компанія пропонує повернути гроші або за невикористані квитки, або за нові витрати, змушуючи обирати, хоча всі ці витрати виникли виключно через їхню провину.

Повна відсутність відповідальності, підтримки та клієнтоорієнтованості. Не рекомендую. Flixbus - Жахливо. Не рекомендую

Відгук на поїздку Flix Bus

Вікторія Вікторія 12 апреля, 2026 год
29.03.2026 я скористалася послугами перевізника FlixBus (маршрут №3212, автобус №6310, час відправлення - 14.40) за напрямком Берлін – Вінниця. На жаль, ця поїздка залишила вкрай негативне враження.
Поведінка водія була неприйнятною: у відповідь на прохання пасажирів зробити зупинки до кордону (Шегині) ми отримали хамство, насмішки та зневажливе ставлення. Водій категорично відмовився зупинятися, заявивши, що «це вам не маршрутний автобус». При... Читать отзыв
29.03.2026 я скористалася послугами перевізника FlixBus (маршрут №3212, автобус №6310, час відправлення - 14.40) за напрямком Берлін – Вінниця. На жаль, ця поїздка залишила вкрай негативне враження.
Поведінка водія була неприйнятною: у відповідь на прохання пасажирів зробити зупинки до кордону (Шегині) ми отримали хамство, насмішки та зневажливе ставлення. Водій категорично відмовився зупинятися, заявивши, що «це вам не маршрутний автобус». При цьому повністю ігнорувалися базові потреби людей — як фізіологічні, так і пов’язані зі станом здоров’я. Тобто, за 11 годин у дорозі було зроблено 1 коротко тривалу зупинку для пасажирів.
Водночас автобус щонайменше 4 рази зупинявся на заправках для технічних потреб (заповнення резервуарів водою), однак пасажирам принципово не дозволяли виходити. Це жахливо стільки часу бути у сидячому положені.
Окрім цього, неодноразово під час поїздок із цим перевізником я ставала свідком того, як водії вимагали додаткові кошти за багаж готівкою, визначаючи вагу сумок «на око». Такі дії виглядають як неофіційні платежі без жодних підтверджуючих документів.
Вважаю таку поведінку персоналу неприйнятною для міжнародного перевізника. Ігнорування базових потреб пасажирів, неповага та можливі фінансові зловживання суттєво підривають довіру до компанії.
Відповідно до правил захисту пасажирів автобусних перевезень у ЄС (Regulation EU 181/2011), я як пасажир маю право на:
• належне обслуговування;
• безпечні та гідні умови подорожі;
• поважне ставлення з боку персоналу.

Водії не мають совісті зовсім

Вікторія Вікторія 11 апреля, 2026 год
Взагалі не рекомендую цього перевізника, ми простояли на блокпості в Гришеві 3 години, ПРОСТО ТАК.
Відповідно автобус мав бути в 4 ранку в Люблені, а ми в 4 ранку, нормально на польський контроль попасти не можем!
Так, ше й намішали з тими маршрутами до Варшави
Не можете нормально працювати? Закрийте свою шарашкіну контору!mad
Достоинства:
  1. Один єдиний то інтернет
Недостатки:
  1. Їх багато, всі не перечислиш, починаючи від розетки, і закінчуючи діями водіїв

НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Наталья Наталья 28 марта, 2026 год
Доброго дня.Хочу залишити свій відгук про свою подорож з автобусом Flix Bus і застерігти.Якщо плануєте поїздку з Flix Bus,то1000 раз подумайте і оберіть іншого перевізника,повірте не пошкодуєте.Flix Bus - НЕ РЕКОМЕНДУЮ

Запізнилась на літак

Тетяна Тетяна 27 марта, 2026 год
Не рекомендую Flixbus!
26.03.2026 маршрут 3220 виїхав з Києва о 17.25 до Варшави. До кордону прибув, все норм, але не перетинають, бо чекають на варшавських водіїв. Які проходять контроль з маршрутом Варшава- Київ. Що в цей час роблять водії з Української сторони? НІЧОГО! А, нє, ховаються від пасажирів... Аж потім, коли автобус з Варшави поїхав до Києва, водії повезли на... Читать отзыв
Не рекомендую Flixbus!
26.03.2026 маршрут 3220 виїхав з Києва о 17.25 до Варшави. До кордону прибув, все норм, але не перетинають, бо чекають на варшавських водіїв. Які проходять контроль з маршрутом Варшава- Київ. Що в цей час роблять водії з Української сторони? НІЧОГО! А, нє, ховаються від пасажирів... Аж потім, коли автобус з Варшави поїхав до Києва, водії повезли на контроль автобус до Варшави, через що спізнилися на літак! !! Через водіїв/ перевізника, який дозволяє водіям робити що заманеться! ЖАХ....
Достоинства:
  1. -
Недостатки:
  1. Погана організація кампанії, не думають про пасажирів, не дотримуються графіку! НЕ через кордонників!

Пасажирські перевезення

Тетяна Тетяна 23 марта, 2026 год
Купила квиток на рейс Flixbus Варшава- Київ за три тижні до запланованої подорожі 21 березня.
Була перша, тому вибрала зручний для себе квиток попереду автобуса ( заплатила за вибір місця) Мене закачує, тому сидіти там було принципово. В результаті автобус змінили на менший і моє місце виявилось в останньому ряду.
Це була найгірша подорож в житті.
Нікому... Читать отзыв
Купила квиток на рейс Flixbus Варшава- Київ за три тижні до запланованої подорожі 21 березня.
Була перша, тому вибрала зручний для себе квиток попереду автобуса ( заплатила за вибір місця) Мене закачує, тому сидіти там було принципово. В результаті автобус змінили на менший і моє місце виявилось в останньому ряду.
Це була найгірша подорож в житті.
Нікому не раджу Flixbus.
Насправді, думаю, про те, щоб подати позов до суду
Достоинства:
  1. Ніяких
Недостатки:
  1. Зміна місці без попередження

Ввдень-Киів!! Ніколи більше не поїду на FlixBus

Юлія Юлія 18 марта, 2026 год
FlixBus? Нікому не раджу!
Їхати з Відня в Київ — це пекло. Водії хамлять як останні грубі люди, на кордоні стояли шість годин, і автобус прибув в комендантську годину а не в 22:00. Хотіла висадитися на проспекті Берестейському на Святошино щоб було ближче додому — відповідь водіїв: «Не положено, як не подобається — пишіть скаргу. Сказали висвджуємо тільки на зупинках... Читать отзыв
FlixBus? Нікому не раджу!
Їхати з Відня в Київ — це пекло. Водії хамлять як останні грубі люди, на кордоні стояли шість годин, і автобус прибув в комендантську годину а не в 22:00. Хотіла висадитися на проспекті Берестейському на Святошино щоб було ближче додому — відповідь водіїв: «Не положено, як не подобається — пишіть скаргу. Сказали висвджуємо тільки на зупинках автовокзалу як зазначено в квитку!». В 2:15 години ночі мене висадили не тільки на автовокзалі, а на темній тролейбусній зупинці, де довелося чекати таксі і віддати 1000 гривень, щоб дістатися Святошино.
Я ніколи в житті не бачила такого цинічного та скотського ставлення від перевізника. Я написала звернення/скаргу. Компанія навіть не вибачилася і не компенсувала нічого! FlixBus — це повний провал, вони йдуть напівпорожні, і тепер я розумію чому.
Розумні люди, обходьте їх стороною!

Доречі туалет і Wi-Fi при ціні квитка майже 4000 гривень теж не працював!

Відмінний сервіс

Люба Люба 17 марта, 2026 год
Ставлю 12 з 10 Все дуже сподобалося) їхала Івано-Франківськ- Варшава 14.03.26р., і повертаюся з Варшави до Івано-Франківська 17.03.26р. WI - FI працює, розетки також.
Дуже щаслива, що я знову їду з цією командою. Водії на рейсі дуже привітні, добрі, уважні, допомагають. Їдуть обережно, не спішать. Сервіс на вищому рівні!!! Дякую за подорож💖💖💖
Знову і знову буду їхати тільки з FLIXBUS
Недостатки:
  1. Не має
1 не согласен

Жахливі пасажирські перевезення

Надія Надія 14 марта, 2026 год
Спостерігаю за пасажирськими перевезеннями і розумію, що біда....Гроші деруть, а сервісу немає...То рейс відмінили, то запізнились і ніхто , ні за що не відповідає....Я в шоці...

Зручно подорожувати з Flixbus

Максим Максим 7 марта, 2026 год
Користувався послугами Flixbus для поїздки з Києва до Львова. Автобус прибув вчасно, крісла були зручними, а сама поїздка пройшла гладко. Ціни на квитки доступні, що робить Flixbus хорошим варіантом для бюджетних мандрівників.

Дякую за подорож. Ви молодці

Оля Пілат Оля Пілат 20 февраля, 2026 год
Ставлю 12 з 10
Все дуже сподобалося)
Пункт обігріву- це взагалі супер ідея!!!
Дівчинка Олена молодець
Водії на рейсах добрі, допомагали
Дякую за подорож
Достоинства:
  1. Все
Недостатки:
  1. не знайшла

Хороша подорож N3280 Київ - Будапешт

Yana Yana 17 февраля, 2026 год
Їхала у Будапешт та з Будапешту разом з цим перевізником і все пройшло чудово! Автобус хороший, комфортний, в салоні було тепло, розетки працювали і WiFi теж. Так, за годину до подорожі прийшло повідомлення, що туалет не працює (звісно ж, під час таких морозів зрозуміло, що він не працюватиме, бо замерзає вода), але як тільки ми сіли в автобус, кожен раз... Читать отзыв Їхала у Будапешт та з Будапешту разом з цим перевізником і все пройшло чудово! Автобус хороший, комфортний, в салоні було тепло, розетки працювали і WiFi теж. Так, за годину до подорожі прийшло повідомлення, що туалет не працює (звісно ж, під час таких морозів зрозуміло, що він не працюватиме, бо замерзає вода), але як тільки ми сіли в автобус, кожен раз водії розповідали усе і повідомляли, що робитимуться додаткові санітарні зупинки (майже кожні півтори години) як в Україні, так і в Угорщині.
В загальному я цілком задоволена тим, як пройшли мої подорожі🥹

Київ - Будапешт, рейс 3280

Вікторія Вікторія 17 февраля, 2026 год
Не дивлячись на те що, спочатку автобус запізнився майже на 2 год через погодні умови в Києві, приїхали в Будапешт вчасно, як і планувалось! Водії дуже ввічливі і пунктуальні, все чітко за планом. З валізою поводились обережно, в дорозі все пояснювали.
Поїздка була дуже комфортна та приємна.
Після такої кількості негативних відгуків реально приємно вражена.
З мінусів про... Читать отзыв
Не дивлячись на те що, спочатку автобус запізнився майже на 2 год через погодні умови в Києві, приїхали в Будапешт вчасно, як і планувалось! Водії дуже ввічливі і пунктуальні, все чітко за планом. З валізою поводились обережно, в дорозі все пояснювали.
Поїздка була дуже комфортна та приємна.
Після такої кількості негативних відгуків реально приємно вражена.
З мінусів про запізнення ніхто не попередив завчасно, проте за годину до виїзду прийшла смс що у автобусі не працює туалет, але на нього я і не сподівалась ))

Водители маршрута Киев -Мюнхен

Ольга Ольга 16 февраля, 2026 год
Водители маршрута Киев -Мюнхен украли мой чемодан . Персонал как будто не проходил проверку на адекватность .Как они вообще могут перебывать на рынке если у них водители такие крысы в таких масштабах вещи красть . Куча случаев когда они оставляют людей на улице без вещей …Я в шоке от такого Европейского уровня.
Достоинства:
  1. Плюсов нет
Недостатки:
  1. Одни минусы

Flixbus Вільнюс-Київ

Наталія Наталія 15 февраля, 2026 год
На жаль, редагувати відгук не можу, але забула вказати, що ще й WiFi, який майже не працює в дорозі, обмежений за об'ємом, що, на мій погляд, повне жлобство.
Витягують тільки нормальні людяні водії. Все. Більше жлдних переваг.

Flixbus Вільнюс-Київ

Наталія Наталія 15 февраля, 2026 год
Вітаю, хочу поділитись своїм враженням від подорожі.
Завжди вважала @Flixbus серйозною міжнародною мережею перевізників. Дуже розчарована!
Частина маршрута Вільнюс-Варшава: в автобусі дуже спекотно, проте хоча б працює туалет.
А от частина Варшава-Київ - просто халепа! Туалет не працює, в дорозі з 21.35 до 13 години наступного дня. Зупинки по Польщі були лише у місцях, де туалет платний (Автостанція Люблін... Читать отзыв
Вітаю, хочу поділитись своїм враженням від подорожі.
Завжди вважала @Flixbus серйозною міжнародною мережею перевізників. Дуже розчарована!
Частина маршрута Вільнюс-Варшава: в автобусі дуже спекотно, проте хоча б працює туалет.
А от частина Варшава-Київ - просто халепа! Туалет не працює, в дорозі з 21.35 до 13 години наступного дня. Зупинки по Польщі були лише у місцях, де туалет платний (Автостанція Люблін 3 злт, митниця Дорогуськ також), ми їхали з Литви, злотих не маємо, відповідно туалет лише з нашої сторони став доступним (дякую за можливість, але це вже було під ранок). Жодної пропозиції чаю/кави в автобусі, не має ні пледів, ні подушок, тобто жодної турботи про пасажирів). Нам було не комфортно, наступного разу оберу іншого перевізника, не дякую.
P.|S. також напишу відгук про @TransTempo, нам дуже пощастило з перевізником та екіпажем.

1 из 4 поездок была положительной, увы. Но за нее могу поставить "нормально" в остальном "плохо"

Janet Janet 15 февраля, 2026 год
Ездила 4 раз с этим перевозчиком, и только один раз могу сказать что то положительное. А именно то, что экипаж автобуса был очень хорошим, отзывчивые, веселые водители, помогали как на границе (рейс Киев -Варшава) так и в других моментах. Помогали с тяжелыми чемоданами проходить контроль в Польше, при отсутствии туалета, что просто возмутительно, они делали остановки чаще и учитывали время... Читать отзыв Ездила 4 раз с этим перевозчиком, и только один раз могу сказать что то положительное. А именно то, что экипаж автобуса был очень хорошим, отзывчивые, веселые водители, помогали как на границе (рейс Киев -Варшава) так и в других моментах. Помогали с тяжелыми чемоданами проходить контроль в Польше, при отсутствии туалета, что просто возмутительно, они делали остановки чаще и учитывали время поездки, что бы все успели на самолет кто имел перелет в другие страны... Благодарность Игорю, Владимиру экипаж - 6773...
Относительно других поездок, это просто ужасно, хамство и злость водителей переходит порой все границы. И хочется узнать причины отсутствия туалетов в автобусе... Если честно пользоваться услугами вашей компании я лично больше не буду. Есть много других перевозчиков с высоким уровнем культуры и обслуживания. И очень странно, что такие хорошие водители как те о которых я написала выше еще работают у вас...
Достоинства:
  1. Почти нет плюсов, за исключением последней поездки 15.02.2026г. о которой я написала выше
Недостатки:
  1. Очень много минусов, от хамства и злости водителей, до отсутствия нормальных условий в поездке, включая туалет...

Поїздка гарна

Alex Alex 14 февраля, 2026 год
Їхав 27го січня Гановер - Львів. Водії Микола та Василь, ввічливі та уважні, передивляли після зупинок, чи всі пасажири сіли. Єдина незручність, що не працював туалет.
Достоинства:
  1. Точно за графіком. Ввічливість
Недостатки:
  1. Відсутність туалету та води.
Flixbus
Flixbus
Рейтинг 2 из 5 на основании 1178 отзывов

Пассажирские перевозки
​General Bus
​General Bus

Рейтинг: 4.9
125 отзывов
Pavluks-Trans
Pavluks-Trans

Рейтинг: 2
1094 отзыва
Перевозчик Energy Trans
Перевозчик Energy Trans

Рейтинг: 4.1
64 отзыва
ПопутчиКом
ПопутчиКом

Рейтинг: 4.8
183 отзыва
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)
E-Line Tour (перевозчик в Болгарию)

Рейтинг: 4.5
584 отзыва
Туроператор Tour-Group
Туроператор Tour-Group

Рейтинг: 3.6
161 отзыв
Автолюкс (AUTOLUX)
Автолюкс (AUTOLUX)

Рейтинг: 2
1628 отзывов
Lex club перевозчик
Lex club перевозчик

Рейтинг: 2.9
37 отзывов
Фирма 3G BUS
Фирма 3G BUS

Рейтинг: 3.7
32 отзыва