29.03.2026 я скористалася послугами перевізника FlixBus (маршрут №3212, автобус №6310, час відправлення - 14.40) за напрямком Берлін – Вінниця. На жаль, ця поїздка залишила вкрай негативне враження. Поведінка водія була неприйнятною: у відповідь на прохання пасажирів зробити зупинки до кордону (Шегині) ми отримали хамство, насмішки та зневажливе ставлення. Водій категорично відмовився зупинятися, заявивши, що «це вам не маршрутний автобус». При цьому повністю ігнорувалися базові потреби людей — як фізіологічні, так і пов’язані зі станом здоров’я. Тобто, за 11 годин у дорозі було зроблено 1 коротко тривалу зупинку для пасажирів. Водночас автобус щонайменше 4 рази зупинявся на заправках для технічних потреб (заповнення резервуарів водою), однак пасажирам принципово не дозволяли виходити. Це жахливо стільки часу бути у сидячому положені. Окрім цього, неодноразово під час поїздок із цим перевізником я ставала свідком того, як водії вимагали додаткові кошти за багаж готівкою, визначаючи вагу сумок «на око». Такі дії виглядають як неофіційні платежі без жодних підтверджуючих документів. Вважаю таку поведінку персоналу неприйнятною для міжнародного перевізника. Ігнорування базових потреб пасажирів, неповага та можливі фінансові зловживання суттєво підривають довіру до компанії. Відповідно до правил захисту пасажирів автобусних перевезень у ЄС (Regulation EU 181/2011), я як пасажир маю право на: • належне обслуговування; • безпечні та гідні умови подорожі; • поважне ставлення з боку персоналу.
Відгук на поїздку Flix Bus - Отзывы о Flixbus
Поведінка водія була неприйнятною: у відповідь на прохання пасажирів зробити зупинки до кордону (Шегині) ми отримали хамство, насмішки та зневажливе ставлення. Водій категорично відмовився зупинятися, заявивши, що «це вам не маршрутний автобус». При цьому повністю ігнорувалися базові потреби людей — як фізіологічні, так і пов’язані зі станом здоров’я. Тобто, за 11 годин у дорозі було зроблено 1 коротко тривалу зупинку для пасажирів.
Водночас автобус щонайменше 4 рази зупинявся на заправках для технічних потреб (заповнення резервуарів водою), однак пасажирам принципово не дозволяли виходити. Це жахливо стільки часу бути у сидячому положені.
Окрім цього, неодноразово під час поїздок із цим перевізником я ставала свідком того, як водії вимагали додаткові кошти за багаж готівкою, визначаючи вагу сумок «на око». Такі дії виглядають як неофіційні платежі без жодних підтверджуючих документів.
Вважаю таку поведінку персоналу неприйнятною для міжнародного перевізника. Ігнорування базових потреб пасажирів, неповага та можливі фінансові зловживання суттєво підривають довіру до компанії.
Відповідно до правил захисту пасажирів автобусних перевезень у ЄС (Regulation EU 181/2011), я як пасажир маю право на:
• належне обслуговування;
• безпечні та гідні умови подорожі;
• поважне ставлення з боку персоналу.
отзыв
Комментарии к отзыву