Відгук про Vodafone Україна за адресою Київ, вулиця Лейпцизька, 15 На протязі року проблема з наданням послуги інтернету. Багато разів зверталась з приводу відсутності інтернету. Одного разу інтернету не було більше 10 днів. Гроші за відсутність надання послуги не повернули. Зараз знову звернулася до головного офісу в м. Київ. Є переписка, яка показує, з якою неповагою відносяться співробітники до клієнтів. Вони вимагають від мене надання персональних данних, коли їх це не повинно турбуаати зовсім. У цей час інтернету в повному обсязі у мене немає. Я не змогла підключитися до свого тарифу тому що постійно була помилка. У теперішній час вони просто списують гроші за кожні 200мгб. Таким чином заробляючі гроші. Дозвонитися на гарячу лінію не можу. Просто тиша. Вимагала повернути не використані кошти і хотіла поміняти оператора. Взагалі не відповідають. А зараз посилаючись на Закон України про звернення громадян, написали, що відповідати не будуть. Що відповісте?
Переваги:
Немає
Недоліки:
Дуже багато. І в спілкуванні з клієнтами і в наданні послуги, за яку було оплачено
"Водафон груп" ("Vodafone Group") - британська компанія, один з найбільших у світі операторів стільникового зв'язку. Штаб-квартира - Ньюбері, графство Беркшир. Заснована в 1984 році під назвою Racal Telecom ltd як дочірня компанія Racal Electronics' Plc, виробника електроніки, в тому числі військового призначення. Перший дзвінок в аналоговій мережі було здійснено 1... детальніше
Порушують Закон України "Про захист прав споживачів" - Відгуки про Vodafone Україна
Гроші за відсутність надання послуги не повернули. Зараз знову звернулася до головного офісу в м. Київ. Є переписка, яка показує, з якою неповагою відносяться співробітники до клієнтів. Вони вимагають від мене надання персональних данних, коли їх це не повинно турбуаати зовсім. У цей час інтернету в повному обсязі у мене немає. Я не змогла підключитися до свого тарифу тому що постійно була помилка. У теперішній час вони просто списують гроші за кожні 200мгб. Таким чином заробляючі гроші. Дозвонитися на гарячу лінію не можу. Просто тиша. Вимагала повернути не використані кошти і хотіла поміняти оператора. Взагалі не відповідають. А зараз посилаючись на Закон України про звернення громадян, написали, що відповідати не будуть. Що відповісте?
відгук
Коментарі до відгуку