Ужасный магазин, просроченные продукты, неадекватный персонал. Сегодня заехал, сделал оптовую закупку 1 позиции товара на несколько тысяч гривен. Сама покупка с упаковкой рассортированного товара моими руками заняла 10 минут. Вместо того, чтобы сказать "спасибо за такой заказ", охранники и администратор мне ещё полчаса парили мозг за то, что я зашёл в магазин со своей коляской для продуктов. Администратор без бейджика,... Читати відгук Ужасный магазин, просроченные продукты, неадекватный персонал. Сегодня заехал, сделал оптовую закупку 1 позиции товара на несколько тысяч гривен. Сама покупка с упаковкой рассортированного товара моими руками заняла 10 минут. Вместо того, чтобы сказать "спасибо за такой заказ", охранники и администратор мне ещё полчаса парили мозг за то, что я зашёл в магазин со своей коляской для продуктов. Администратор без бейджика, представилась "Линой". Смена за 18 июля 25 года, покупка в районе 16 часов. Ни в одном супермаркете Одессы не создают покупателям такие проблемы на ровном месте, как здесь. Больше не приеду в эту богодельню. И другим не советую!
13.07 зробила замовлення на сайті Varus (№2000599034). Станом на сьогодні (16 липня) замовлення досі має статус "Зібраний", смс з номером ТТН я так і не отримала. Служба підтримки відповідає, але лише годує обіцянками. Спочатку йшлося про 1–2 дні на передачу замовлення службі доставки Нова пошта, а тепер узагалі не називають жодних конкретних термінів — мовляв, замовлення ще очікує відправки й... Читати відгук 13.07 зробила замовлення на сайті Varus (№2000599034).
Станом на сьогодні (16 липня) замовлення досі має статус "Зібраний", смс з номером ТТН я так і не отримала. Служба підтримки відповідає, але лише годує обіцянками. Спочатку йшлося про 1–2 дні на передачу замовлення службі доставки Нова пошта, а тепер узагалі не називають жодних конкретних термінів — мовляв, замовлення ще очікує відправки й незабаром буде передано перевізнику.
На сайті у довідковому центрі вказана одна інформація, а при зверненні до служби підтримки — зовсім інша. Але ні перше, ні друге, на жаль, не відповідає реальності. Фактично, ви можете очікувати своє замовлення невідомо скільки — жодної конкретики.
Окремо хочу зазначити, що загальна сума замовлення була збільшена приблизно на 100 гривень. Такі маніпуляції з боку магазину Varus, м’яко кажучи, некоректні. Адже на сайті кожен товар має чітко зазначену ціну, і її зміна після комплектування замовлення виглядає абсолютно неприйнятно. Якби не термінова потреба в деяких товарах, я би скасувала замовлення ще до оплати.
Купила сок, проверила цену на полке. Рядом стоят ящики этого сока т.к. акция и его берут больше. На кассе мне посчитали по полной цене. Когда обратилась к охране чтоб направил на возврат, он мне:" сами виноваты" и послал. Отличный сервис. Кассир на кассе при возврате тоже самое сказала, мол смотрите на электронное табло. А там видно только если напротив стоишь,... Читати відгук Купила сок, проверила цену на полке. Рядом стоят ящики этого сока т.к. акция и его берут больше. На кассе мне посчитали по полной цене. Когда обратилась к охране чтоб направил на возврат, он мне:" сами виноваты" и послал. Отличный сервис. Кассир на кассе при возврате тоже самое сказала, мол смотрите на электронное табло. А там видно только если напротив стоишь, а это значит надо отойти назад от кассы и кассира на целый метр. И это я виновата что цена на полке 28, а в продаже 69. Офигеть разница
Вітаємо! Нам прикро, що вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Напишіть нам, будь ласка, в чат для уточнення адреси магазину та деталей даної ситуації: https://t.me/varusua_bot
С такими маркетами как Варус только зря тратишь свое время на оформление заказов онлайн.Заказал сыр с плесенью который был в наличии.На следующий день мне позвонили и сказали что его уже давно нет в наличии.А ведь есть человек который зарплату получает за контроль что есть в наличии....Кстати до сих пор на сайте можно ею заказать сыр которого у них нет
Жахливий сервіс. Зробила вчора онлайн замовлення, сплатила, мали привезти ввечері. Ближче до вечора передзвонив оператор, вибачився і сказав, що на жаль вони не можуть доставку зробити ввечері, а зможуть тільки сьогодні вранці. Гаразд, пообіцяв, що точно доставка буде вранці. Вранці мені сьогодні знову передзвонив оператор і сказав, що доставка не можлива, оскільки замовлення не оплачене. ... Читати відгук Жахливий сервіс. Зробила вчора онлайн замовлення, сплатила, мали привезти ввечері. Ближче до вечора передзвонив оператор, вибачився і сказав, що на жаль вони не можуть доставку зробити ввечері, а зможуть тільки сьогодні вранці. Гаразд, пообіцяв, що точно доставка буде вранці. Вранці мені сьогодні знову передзвонив оператор і сказав, що доставка не можлива, оскільки замовлення не оплачене. Це як? У мене все скрини є і витяг з банку. Тобто виходить, я залишилася і без продуктів і без грошей. Тупий розлучення. І на гарячій лінії трубку також ніхто не бере. Не раджу цей магазин, перш ніж зробити замовлення, ви кілька разів подумайте! ризикуєте залишитися без грошей і без продуктів + ще нерви!
Сделал заказ вчера на сегодня-у них закончились акции и они мне положили товар уже по новой цене-в сильпо такой товар отменяют, не кладут-я же у вас покупаю товар по одной цене,почему вы мне кладете товар по другой цене,тем более это дорогая красная рыба ,что у вас с головой?заказ отменил За то,что я несколько раз отменил заказ они мне отмстили-отменили... Читати відгук Сделал заказ вчера на сегодня-у них закончились акции и они мне положили товар уже по новой цене-в сильпо такой товар отменяют, не кладут-я же у вас покупаю товар по одной цене,почему вы мне кладете товар по другой цене,тем более это дорогая красная рыба ,что у вас с головой?заказ отменил
За то,что я несколько раз отменил заказ они мне отмстили-отменили право на бесплатную первую доставку Теперь где выбор времени доставки, вдруг везде появились значки "повышенный попыт" повышенный спрос за 89 гривен не смотря на то,что я купил больше чем на 1500 гривен , раньше не было такого спроса,когда я первые разы покупал а тут вдруг везде появился повышенный спрос. То есть система думает ,что я уже покупал у них и начинают разводить
Вы верите,что у них вообще кто то заказывает ? и почему в сильпо привозят каждый день без повышенного спроса-у них значит нет повышенного спроса,хотя я уверен,что именно у "сильпо" на сегодня 90 процентов онлайн доставок продуктов ПРосто они заманивают новых покупателей и хотят еще наварить на доставке,не хотят бесплатно доставлять товар Не связывайтесь с ними три дня уже без продуктов сижу из за них
В прошлый раз заказывал у них из за дешевой форели в итоге ее не оказалось и я отменил заказ.В этот раз заказывал из за чая -думал,что я уже умный с начало посмотрел перед покупкой -во всех их магазинах он был в наличии -в итоге его не оказалось и я отменил заказ. Они или обманывают для того,чтобы привлечь покупателя большим ассортиментом... Читати відгук В прошлый раз заказывал у них из за дешевой форели в итоге ее не оказалось и я отменил заказ.В этот раз заказывал из за чая -думал,что я уже умный с начало посмотрел перед покупкой -во всех их магазинах он был в наличии -в итоге его не оказалось и я отменил заказ. Они или обманывают для того,чтобы привлечь покупателя большим ассортиментом со скидками или действительно еще у них ничего не отработано для доставок.
Заявка на доставку новой почтой, за 5 робочих дней так и не отправлена. Колцентр обещает что завтра все будет отправлено, но ничего не происходит. Оформили заявку на возврат средства,сказали что три робочих дня. Ожидаем. Сегодня 20.06.2025.
В онлайн каталоге товаров указаны все товары какие у них там есть в городе или вообще во всей сети вы можете поназаказывать миллион товаров а в итоге привезут товар из ближайшего магазина в котором нет половины товаров -в сильпо по адресу автоматически привязывается магазин из которого будут доставлять товар и заказать вы сможете только из ассортимента товаров этого магазина -регулярно... Читати відгук В онлайн каталоге товаров указаны все товары какие у них там есть в городе или вообще во всей сети вы можете поназаказывать миллион товаров а в итоге привезут товар из ближайшего магазина в котором нет половины товаров -в сильпо по адресу автоматически привязывается магазин из которого будут доставлять товар и заказать вы сможете только из ассортимента товаров этого магазина -регулярно пока заказываю в "сильпо " В Варусе это похоже на обман-очень много товаров и скидок,которых в реальности нет Я заказал почти на 1500 а собрали на 900 -заказывал ради одного товара,которого конечно же в итоге не оказалось-короче отменил(вроде отменилось) Написал комментарий-отзыв на сайте варус -не разместили- тоже очень некрасиво. Это недоработки или реальный развод покупателей Не рекомендую делать онлайн покупки в этой сети
Замовила доставку, потім були обставини, скасувала замовлення, але вже оплатила. 4 ый день чекаю повернення коштів, не повертають,але чемний кол центр обіцяє, що чекати 3 дні, але не повернули. Сума не маленька, мабуть прийдеться писати далі анти реклами на онлайн замовлення
Вітаємо! Нам прикро, що вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Напишіть нам, будь ласка, на пошту [email protected] деталі вашого замовлення, щоб ми все детально перевірили.
Увечері 5 червня у відділі овочі забула скляну індивідуальну пляшку з водою, згадала про неї лише вдома увечері, на наступний день, під час відкриття, звернулася з проханням про повернення. У відповідь від охоронця почула, що він вчора не працював і нічим допомогти не може, дівчина на касі теж нічим не хотіла допомогти, просто відповіла, що нічого немає. Ось вам і... Читати відгук Увечері 5 червня у відділі овочі забула скляну індивідуальну пляшку з водою, згадала про неї лише вдома увечері, на наступний день, під час відкриття, звернулася з проханням про повернення. У відповідь від охоронця почула, що він вчора не працював і нічим допомогти не може, дівчина на касі теж нічим не хотіла допомогти, просто відповіла, що нічого немає. Ось вам і турбота про клієнта, вони навіть не намагаються…. Я ходжу в цей магазин 3-4 рази на тиждень, але після цього інциденту пропало бажання взагалі мати з мережею будь-які справи, адже, якщо працівники магазину не намагаються допомогти клієнту повернути навіть скляну пляшку, яка окрім мене нікому не потрібна, то про яку довіру, як до великої компанії, може йти мова. Категорично не рекомендую магазин у якому персонал не бажає дбати про свого клієнта!
Не перший рік являлась постійним покупцем данного магазину . І коли в них зʼявилась доставка інтернет-замовлень вирішила скористатися цим сервісом. Були чимало доставок, але жодна, просто жодна не пройшла так як повинно було бути. То не вчасно, з затримкою в 4-5 годин привозили, то не той товар поклали, і потім якщо хочете то їдьте замінюйте…… а остання взагалі …. Читати відгук Не перший рік являлась постійним покупцем данного магазину . І коли в них зʼявилась доставка інтернет-замовлень вирішила скористатися цим сервісом. Були чимало доставок, але жодна, просто жодна не пройшла так як повинно було бути. То не вчасно, з затримкою в 4-5 годин привозили, то не той товар поклали, і потім якщо хочете то їдьте замінюйте…… а остання взагалі …. Крем для обличчя поклали майже протермінований, тобто його треба було би використати не так як завжди , а використати всю баночку за раз. зі мною звʼязалися представники, але те що запропонували - в моїй голові не вкладається, або їдь через усе місто і повертай в магазин, саме в той, звідки була доставка, або залиш собі і мовчи просто. Інші магазини вирішують питання на користь свого споживача, бо цінують і покупців і імідж свого бренду. Більше жодної покупки, більше жодного замовлення. Вам дуже далеко до інших мереж які працюють на доставку. Дуже дуже. Не рекомендую!
Вітаємо, Світлано! Нам прикро, що вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Напишіть нам, будь ласка, в чат для уточнення деталей і перевірки даної ситуації: https://t.me/varusua_bot
В магазине на Васильковской 34 охраннику владимиру очень скучно на работе и поэтому он постоянно цепляется с разговорами к покупателям Загрузите вы его работой,а то вместо покупок хочется поскорее убежать с магазина!!!
Ще 18.04.25 я просила розібратись куди поділись мої бонуси з картки У мене запит 45217 та 45219 і питання : коли я отримаю нарешті їх на карточку Я зрозуміла що бонуси на картку більше не повернуться ? Мені прийшло повідомлення про повернення кошів але нічого не прийшло То скільки мені ще треба чекати з 18.04.25 щоб мої бонуси повернулись в... Читати відгук Ще 18.04.25 я просила розібратись куди поділись мої бонуси з картки У мене запит 45217 та 45219 і питання : коли я отримаю нарешті їх на карточку Я зрозуміла що бонуси на картку більше не повернуться ? Мені прийшло повідомлення про повернення кошів але нічого не прийшло То скільки мені ще треба чекати з 18.04.25 щоб мої бонуси повернулись в куди вони поділись ? Скільки на це потрібно часу
Добрий день, Наталіє! Ваші звернення відразу ж після отримання були передані до технічного відділу, проте для вирішення питання необхідний час. Вибачте за тимчасові незручності. Вам буде наданий зворотній зв'язок за результатами розгляду звернень.
Ще 18.04.25 я просила розібратись куди поділись мої кошти з карточки У мене запит 45217 та 45219 і питання : коли я отримаю нарешті свої бонуси на карточку Я зрозуміла що бонуси на картку більше не повернуться ? Мені прийшло повідомлення про повернення кошів але нічого не прийшло То скільки мені ще треба чекати з 18.04.25 щоб мої бонуси повернулись... Читати відгук Ще 18.04.25 я просила розібратись куди поділись мої кошти з карточки У мене запит 45217 та 45219 і питання : коли я отримаю нарешті свої бонуси на карточку Я зрозуміла що бонуси на картку більше не повернуться ? Мені прийшло повідомлення про повернення кошів але нічого не прийшло То скільки мені ще треба чекати з 18.04.25 щоб мої бонуси повернулись в куди вони поділись ? Скільки на це потрібно часу
Часто переносять час замовлення, декілька разів підряд, кладуть товар з « запашком» на якому немає терміну придатності, а лише час пакування. Але остання ситуація точно поставила крапку в моїх замовленнях в варус. Замість цукерок каракум Рошен, мені поклали каракум варто, які в двічі дешевші, також поклали ковбасу з тухлим запахом, на якій не було терміну придатності, цей запах не... Читати відгук Часто переносять час замовлення, декілька разів підряд, кладуть товар з « запашком» на якому немає терміну придатності, а лише час пакування. Але остання ситуація точно поставила крапку в моїх замовленнях в варус. Замість цукерок каракум Рошен, мені поклали каракум варто, які в двічі дешевші, також поклали ковбасу з тухлим запахом, на якій не було терміну придатності, цей запах не можливо було не відчути, та вона була липкою. Як таке можна класти людям? Я відразу звернулася в службу підтримки, буквально через 5 хв після отримання. На що мені сказали що протягом трьох робочих днів зі мною звʼяжуться. Звʼязалися на третій день. Запропонували відшкодувати вартість РІЗНИЦІ в ціні цукерок! Тобто навіть не повну вартість цукерок яких я по суті не замовляла. Або привезти ці цукерки до них в магазин та обміняти на ті які мені пробили по чеку. серйозно? Тобто я замовляю доставку додому, а потім маю їхати в магазин і обмінювати те що мені не правильно поклали на той товар що я замовляла! Супер
Сервіс доставки жахливий! Замовила в 11 годин, по замовленню доставка повинна була бути до 14-30, а перенесли на 20-10!! 9 годин на доставку?! Це не в які ворота! І це вже друге замовлення моє, яке «не встигають зібрати». Тепер вже точно останнє! 🤬
Вітаємо! Ми шкодуємо про те, що ваш досвід не був тієї якості, яку ви очікували. Напишіть нам, будь ласка, в чат для уточнення деталей і перевірки даної ситуації: https://t.me/varusua_bot
Дурять людей на доставці , не докладають товар на пристойні суми додзвонитись на гарячу лінію не реально гроші за товар який не доклали не повернули зворотнього звʼязку не було
Переваги:
Ніяких
Недоліки:
Не докладають товар , запізнення доставки , неповна доставка
Добрий день! Нам дуже прикро, що вам довелося зіткнутися з такою ситуацією. Напишіть нам, будь ласка, в чат для уточнення деталей і перевірки даної ситуації: https://t.me/varusua_bot
Замовила доставку продуктів 10.04.2025 так як дитина захворіла,не мала змоги вийти до магазину.Доставку мали доставити 3 19:40 до 20:10. В 21:20 я звязалась з оператором гарячої лінії .Як зясувалося ,мое замовлення просто відмінили,тому що не знайшли курьера,не попередив мене про це....Такого відношення я ще не зустрічала.Категорично не раджу...
Відмінили замовлення, бо не було в наявності. На питання в тех. підтримки чому не перетелфонували для заміни, ніякої відповіді, окрім того, що ми там щось зробимо, щоб в майбутньому більше цього не було(стандартна відповідь), не почув. Дякую світу, що є адекватні магазини, які за 30хв доставили. Якщо не хочете, щоб вас магазин кинув в останній момент і відміним замовлення,... Читати відгук Відмінили замовлення, бо не було в наявності. На питання в тех. підтримки чому не перетелфонували для заміни, ніякої відповіді, окрім того, що ми там щось зробимо, щоб в майбутньому більше цього не було(стандартна відповідь), не почув. Дякую світу, що є адекватні магазини, які за 30хв доставили. Якщо не хочете, щоб вас магазин кинув в останній момент і відміним замовлення, не замовляйте в них. Не рекомендую.
Доставка - це жах. Майже не буває, щоб було без пригод. Дезінформують, не можуть нічого чітко сказати по телефону. В магазині одне, на гарячій лінії - інше. Ще й хамлять. Магазин на Вишгородській 45, 2 квітня 2025 р. вечір, співробітниця по телефону замість вибачитись за ненормальну ситуацію з доставкою дозволяє собі хамство. Керівництво Варус! Вас це влаштовує? Від сьогодні ніколи... Читати відгук Доставка - це жах. Майже не буває, щоб було без пригод. Дезінформують, не можуть нічого чітко сказати по телефону. В магазині одне, на гарячій лінії - інше. Ще й хамлять. Магазин на Вишгородській 45, 2 квітня 2025 р. вечір, співробітниця по телефону замість вибачитись за ненормальну ситуацію з доставкою дозволяє собі хамство. Керівництво Варус! Вас це влаштовує? Від сьогодні ніколи в житті не користуватимусь вашою мережею і попереджу знайомих.
Добрий день! Дякуємо за зворотний зв’язок. Наша команда постійно працює над покращенням сервісу доставки. Напишіть нам, будь ласка, ваш номер замовлення, щоб ми детально могли розібратися в ситуації: https://t.me/varusua_bot
Була сьогодні в варусі на метро Оболонь,зайшла з собакою,він мене чекав,але двоє робітників відразу почали нападати,заберіть собаку,в нас не можна,вже злість була у них. Фу аж до идко стало. Я залишила товар і пішла в сільпо. Після сього мені Варус гидкий став.
Добрий день! Прикро, що у вас залишилися негативні враження після візиту. Ми обов'язково передамо інформацію адміністрації магазину, щоб подібне не повторювалося.
Вдруге зіштовхнувся з непрофесійністю касира хамством та неповагою. Причому сьогодні хамила вже не касир, а їх керівник... тому стало зрозуміло чому звичайні касири йдуть тією ж стежкою. Дивуюсь як мене, зазвичай спокійного, можно настільки вибити з рівноваги. Дуже прикро...
Переваги:
Гарні акції та ціни
Недоліки:
Некомпетентність та хамство як касира так і керівника
Добрий день, Ігоре Володимировичу! Дякуємо, що знайшли час залишити відгук. Ми цінуємо конструктивну критику, тому будемо вдячні за деталі у нашому чаті: https://t.me/varusua_bot
Добрий день! Сьогодні 15.03.2025 року робили покупки в магазині за адресою : проспект Маяковського Володимира 44А, каса 9, касир Остапчук Оксана Володимирівна. Ще такого не було щоб касир себе так вів та принижував, хамив постійним покупцям магазину. Цей касир не вміє розмовляти з людьми, хамить,ображає, а також дуже великий начальник. Така людина не повинна працювати більше в цьому магазині,... Читати відгук Добрий день! Сьогодні 15.03.2025 року робили покупки в магазині за адресою : проспект Маяковського Володимира 44А, каса 9, касир Остапчук Оксана Володимирівна. Ще такого не було щоб касир себе так вів та принижував, хамив постійним покупцям магазину. Цей касир не вміє розмовляти з людьми, хамить,ображає, а також дуже великий начальник. Така людина не повинна працювати більше в цьому магазині, як вона відноситься по відношенню к людям, а також те,що вона говорить та робить. Цей касир всім весь час не задоволена.
Добрий день, Олександре! Ми приносимо найщиріші вибачення. Цінуємо зворотній зв'язок від вас, тому вже підхопили зауваження і передали колегам на пропрацювання👌
Василковская34 Нормальный магазин, легко припаркрвать машину,но мне с подругами испортил настроение хам охранник Ходил за нами и с ехидным приставоном к нам,грубо комментировал наш выбор вин;может в его стране девушки и не покупают коллекционые вина,но зачем грубить Поехали в "Ашан" Теперь здесь скупляться не будем и другим знакомым КАТЕГОРИЧЕСКИ не советуем!!!
Добрий день! Нам шкода, що ви залишилися незадоволені візитом до нашого супермаркету. Ми завжди відкриті до діалогу, тож якщо ви поділитесь деталями в чаті: https://t.me/varusua_bot, це допоможе нам покращити роботу.
Добрый день сегодня были на кулинарии стояли минут 7 пока женщина закончит ходить туда сюда Игнорировала звонок когда наконец подошла показала свое недовольное лицо не сказала Добрый день а просто с грубостью заказывайте
Добрий день! Шкодуємо, що ваш досвід не відповідав очікуванням. Ми завжди відкриті до діалогу, тож якщо ви поділитесь деталями в чаті: https://t.me/varusua_bot, це допоможе нам покращити роботу.
Приехал специально на Драгоманова 40г, чтобы купить напитка(воды) конкретной. Перед этим вижу что на сайте есть 16 бутылок. Приезжаю нигде не могу найти, другая вода этого бренда была, и некоторые напитки были. Спросил у сотрудника, : "Где можно узнать по поводу наличия?", на что она сказала: "Вот там парень, у него узнайте". Парень быстро ушел, пришлось снова к ней обратиться... Читати відгук Приехал специально на Драгоманова 40г, чтобы купить напитка(воды) конкретной. Перед этим вижу что на сайте есть 16 бутылок. Приезжаю нигде не могу найти, другая вода этого бренда была, и некоторые напитки были. Спросил у сотрудника, : "Где можно узнать по поводу наличия?", на что она сказала: "Вот там парень, у него узнайте". Парень быстро ушел, пришлось снова к ней обратиться и она позвала другую сотрудницу, на что та ответила: "Нет этой воды в наличии". - Как нет воды если на сайте есть? - "Ну значит разобрали".
Она даже не поинтересовалась какая именно вода мне нужна была, видно что ей было все равно.
Позвонил на горячую линию, там такая же пофигистка, сначала смотрела что нет, потом увидела все таки что есть. Говорит: "Так закажите онлайн") Зачем мне заказывать онлайн и платит за "сбор заказа в 29 грн", если бутылка 0,5 воды стоит 11.90 грн? Ответа не услышал и вообще оператор не понимала суть моей жалобы.
Я всегда смотрю на сайте наличие. Например в Форе была такая же ситуация и сотрудница была заинтересована, просто проверила на складе магазина и я получил свой товар. Здесь же полный игнор! Удачи вам с такими отношением к клиентам!
Переваги:
Бывают хорошие акции
Недоліки:
Наплевательское отношение к клиентам, медленно работают кассы, которы
Добрий день, Дмитре! Ми дуже перепрошуємо за незручності. Взяли дану ситуацію на ретельний контроль, задля уникнення подібних випадків в майбутньому. Дякуємо, що допомагаєте нам стати краще🧡
Кожного разу даю шанс на грьобану доставку. Ну думаю, можливо ж хоча б щоб один раз, просто замовити і отримати замовлення без проблем. Ну це ж реально, у других же виходить. Ні, варус, без квестів не може. Навіть не хочу знову повторяти, що про них думаю. Просто не рекомендую всім серцем, і тими трьома нервовими клітинами, що залишилися після замовлення... Читати відгук Кожного разу даю шанс на грьобану доставку. Ну думаю, можливо ж хоча б щоб один раз, просто замовити і отримати замовлення без проблем. Ну це ж реально, у других же виходить. Ні, варус, без квестів не може. Навіть не хочу знову повторяти, що про них думаю. Просто не рекомендую всім серцем, і тими трьома нервовими клітинами, що залишилися після замовлення у варусі.
Добрий день! Нам дуже шкода, що ваш досвід з нашою доставкою виявився таким🥹 Ми прагнемо покращувати сервіс і цінуємо зворотний зв’язок. Будемо вдячні, якщо ви напишете нам в особисті повідомлення деталі замовлення – обов’язково розберемося.
Varus Одесса
Сервіс повне дно!!!
Станом на сьогодні (16 липня) замовлення досі має статус "Зібраний", смс з номером ТТН я так і не отримала. Служба підтримки відповідає, але лише годує обіцянками. Спочатку йшлося про 1–2 дні на передачу замовлення службі доставки Нова пошта, а тепер узагалі не називають жодних конкретних термінів — мовляв, замовлення ще очікує відправки й... Читати відгук 13.07 зробила замовлення на сайті Varus (№2000599034).
Станом на сьогодні (16 липня) замовлення досі має статус "Зібраний", смс з номером ТТН я так і не отримала. Служба підтримки відповідає, але лише годує обіцянками. Спочатку йшлося про 1–2 дні на передачу замовлення службі доставки Нова пошта, а тепер узагалі не називають жодних конкретних термінів — мовляв, замовлення ще очікує відправки й незабаром буде передано перевізнику.
На сайті у довідковому центрі вказана одна інформація, а при зверненні до служби підтримки — зовсім інша. Але ні перше, ні друге, на жаль, не відповідає реальності. Фактично, ви можете очікувати своє замовлення невідомо скільки — жодної конкретики.
Окремо хочу зазначити, що загальна сума замовлення була збільшена приблизно на 100 гривень. Такі маніпуляції з боку магазину Varus, м’яко кажучи, некоректні. Адже на сайті кожен товар має чітко зазначену ціну, і її зміна після комплектування замовлення виглядає абсолютно неприйнятно. Якби не термінова потреба в деяких товарах, я би скасувала замовлення ще до оплати.
Дуже розчарована таким сервісом.
Все жахливо
Покупатель виноват во всём
На сайте продукты к заказу которых давно нет в наличии
Як Варус кинув мене на гроши!
Продолжение истории
За то,что я несколько раз отменил заказ они мне отмстили-отменили... Читати відгук Сделал заказ вчера на сегодня-у них закончились акции и они мне положили товар уже по новой цене-в сильпо такой товар отменяют, не кладут-я же у вас покупаю товар по одной цене,почему вы мне кладете товар по другой цене,тем более это дорогая красная рыба ,что у вас с головой?заказ отменил
За то,что я несколько раз отменил заказ они мне отмстили-отменили право на бесплатную первую доставку
Теперь где выбор времени доставки, вдруг везде появились значки "повышенный попыт" повышенный спрос за 89 гривен не смотря на то,что я купил больше чем на 1500 гривен , раньше не было такого спроса,когда я первые разы покупал а тут вдруг везде появился повышенный спрос.
То есть система думает ,что я уже покупал у них и начинают разводить
Вы верите,что у них вообще кто то заказывает ? и почему в сильпо привозят каждый день без повышенного спроса-у них значит нет повышенного спроса,хотя я уверен,что именно у "сильпо" на сегодня 90 процентов онлайн доставок продуктов
ПРосто они заманивают новых покупателей и хотят еще наварить на доставке,не хотят бесплатно доставлять товар
Не связывайтесь с ними три дня уже без продуктов сижу из за них
Одесса заказ продолжение истории
Они или обманывают для того,чтобы привлечь покупателя большим ассортиментом... Читати відгук В прошлый раз заказывал у них из за дешевой форели в итоге ее не оказалось и я отменил заказ.В этот раз заказывал из за чая -думал,что я уже умный с начало посмотрел перед покупкой -во всех их магазинах он был в наличии -в итоге его не оказалось и я отменил заказ.
Они или обманывают для того,чтобы привлечь покупателя большим ассортиментом со скидками или действительно еще у них ничего не отработано для доставок.
Внимание! Обман
Заказывал в Одессе первый раз -отменил заказ
В Варусе это похоже на обман-очень много товаров и скидок,которых в реальности нет
Я заказал почти на 1500 а собрали на 900 -заказывал ради одного товара,которого конечно же в итоге не оказалось-короче отменил(вроде отменилось)
Написал комментарий-отзыв на сайте варус -не разместили- тоже очень некрасиво.
Это недоработки или реальный развод покупателей
Не рекомендую делать онлайн покупки в этой сети
Не повернули кошти
Магазин не рекомендую!
Категорично не рекомендую магазин у якому персонал не бажає дбати про свого клієнта!
Повне розчарування!!!
Читати відгук Не перший рік являлась постійним покупцем данного магазину . І коли в них зʼявилась доставка інтернет-замовлень вирішила скористатися цим сервісом. Були чимало доставок, але жодна, просто жодна не пройшла так як повинно було бути. То не вчасно, з затримкою в 4-5 годин привозили, то не той товар поклали, і потім якщо хочете то їдьте замінюйте…… а остання взагалі ….
Крем для обличчя поклали майже протермінований, тобто його треба було би використати не так як завжди , а використати всю баночку за раз. зі мною звʼязалися представники, але те що запропонували - в моїй голові не вкладається, або їдь через усе місто і повертай в магазин, саме в той, звідки була доставка, або залиш собі і мовчи просто.
Інші магазини вирішують питання на користь свого споживача, бо цінують і покупців і імідж свого бренду. Більше жодної покупки, більше жодного замовлення. Вам дуже далеко до інших мереж які працюють на доставку. Дуже дуже.
Не рекомендую!
Дуже не професійна доставка
Горе от безделия
Загрузите вы его работой,а то вместо покупок хочется поскорее убежать с магазина!!!
Пропали бонуси
Вам буде наданий зворотній зв'язок за результатами розгляду звернень.
Крадуть бонуси
Найжахливіша доставка. Кладуть протермінований товар
Жахливий сервіс доставки!
Не докладають товар на доставку , гроші не повертають на дзвінки не ві
Замовила доставку продуктів
В 21:20 я звязалась з оператором гарячої лінії .Як зясувалося ,мое замовлення просто відмінили,тому що не знайшли курьера,не попередив мене про це....Такого відношення я ще не зустрічала.Категорично не раджу...
Доставка замовлення.
Жахливий сервіс, точніше, його відсутність
Відразу злість!
Фу аж до идко стало.
Я залишила товар і пішла в сільпо.
Після сього мені Варус гидкий став.
Волинська 37 непрофісійность та хамство
Касир Остапчук Оксана Володимирівна супермаркета VARUS за адресою: Проспект Червоної Калини 44А
працювати більше в цьому магазині,... Читати відгук Добрий день! Сьогодні 15.03.2025 року робили покупки в магазині за адресою : проспект Маяковського Володимира 44А, каса 9, касир Остапчук Оксана Володимирівна. Ще такого не було щоб касир себе так вів та принижував, хамив постійним покупцям магазину. Цей касир не вміє розмовляти з людьми, хамить,ображає, а також дуже великий начальник. Така людина не повинна
працювати більше в цьому магазині, як
вона відноситься по відношенню к людям,
а також те,що вона говорить та робить. Цей касир всім весь час не задоволена.
Порция весеннего хамства
Нормальный магазин, легко припаркрвать машину,но мне с подругами испортил настроение хам охранник
Ходил за нами и с ехидным приставоном к нам,грубо комментировал наш выбор вин;может в его стране девушки и не покупают коллекционые вина,но зачем грубить
Поехали в "Ашан"
Теперь здесь скупляться не будем и другим знакомым КАТЕГОРИЧЕСКИ не советуем!!!
Продавец кулинарии
Игнорировала звонок когда наконец подошла показала свое недовольное лицо не сказала Добрый день а просто с грубостью заказывайте
Сотрудники не хотят проверят наличие товара
Она даже не поинтересовалась какая именно вода мне нужна была, видно что ей было все равно.
Позвонил на горячую линию, там такая же пофигистка, сначала смотрела что нет, потом увидела все таки что есть. Говорит: "Так закажите онлайн") Зачем мне заказывать онлайн и платит за "сбор заказа в 29 грн", если бутылка 0,5 воды стоит 11.90 грн? Ответа не услышал и вообще оператор не понимала суть моей жалобы.
Я всегда смотрю на сайте наличие. Например в Форе была такая же ситуация и сотрудница была заинтересована, просто проверила на складе магазина и я получил свой товар. Здесь же полный игнор! Удачи вам с такими отношением к клиентам!
І знову варус тварини