Плантація Рослин "Vovk" відгуки клієнтів

Плантація Рослин "Vovk" відгуки клієнтів
Плантація Рослин "Vovk"
1.9 5
42 відгука / 1651 перегляд

Купила 19 саджанців. Верх у воскові, коріння чорне.

Гость Гость 7 годин 26 хв тому
З куплених 19 кущів 4 взагалі не подали ознак життя. 5 сидить з 2 ма листочками кандидат на вмирання. З спілкування у них відмовка , що претензії не приймають, бо при отриманні не було претензій. Ні на одній розі не було ознак життя плюс повна оплата. Попала прохолодна погода і дощі то решта росте хоча видали по 1 стеблині. Зайшла... Читати відгук З куплених 19 кущів 4 взагалі не подали ознак життя. 5 сидить з 2 ма листочками кандидат на вмирання. З спілкування у них відмовка , що претензії не приймають, бо при отриманні не було претензій. Ні на одній розі не було ознак життя плюс повна оплата. Попала прохолодна погода і дощі то решта росте хоча видали по 1 стеблині. Зайшла на сайт а там тільки 100 відгуків позитивних. Мого теж не мае. Все що негативне видаляють. Не просили фото , вже точно знають що таке може бути. Це вперше що б так багато саджанців пропало
Переваги:
  1. Пакування гарне
Недоліки:
  1. Повна оплата не мае розуміння і компенсації, видаляють правдиві відгуки

Пересорт!!!

Гость Гость вівторок, 23 червня
Замовляла троянду Пʼєр де Ронсар. Здивувалась коли через деякий час троянда випустила два бутони. Темно бордові бутони, які і близько не мають відношення до заявленого сорту. В магазині сказали, що потрібно чекати поки квітка повністю зацвіте, відтягують час. Про повернення коштів навіть не заікаються, кажуть чекати осені, можливо тоді відправлять той сорт що я замовляла (хоча гарантії що знову не... Читати відгук Замовляла троянду Пʼєр де Ронсар. Здивувалась коли через деякий час троянда випустила два бутони. Темно бордові бутони, які і близько не мають відношення до заявленого сорту. В магазині сказали, що потрібно чекати поки квітка повністю зацвіте, відтягують час. Про повернення коштів навіть не заікаються, кажуть чекати осені, можливо тоді відправлять той сорт що я замовляла (хоча гарантії що знову не пришлють підміну немає) Дуже розчарована, шкода що раніше не прочитала всі відгуки про них, а негативних виявилось чимало((((
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Пересорт, відмова повертати кошти, годують обіцянками

Рекомендую

Гость Гость 18 травня, 2026 год
Незнаю чому такі погані відгуки
Замовила в цьому році 5 троянд накладним відправили всі гарні
Усі прижилися. Чекаю своїх квіток по сорту не знаю надіюсь ті що замовляла

Не рекомендую(((

Гость Гость 21 квітня, 2026 год
З дванадцяти замовлених осінню троянд не прижилася не одна,тюльпани прийшли не того сорту,анемони і іриси взагалі не взійшли.Не рекомендую (((

Остерігайтеся

Наталя Наталя 7 квітня, 2026 год
Зробила замовлення, оплатила, обіцяли відправити за тиждень. Щоб ви зрозуміли, вже місяць пройшов а в підтримці "годують" обіцянками і брехнею кожен раз. Коли то скінчиться не знаю... Гроші ще не повернули. Будьте обережні.
Більше до них ніколи не звернуся.

Жахливі фідбеки

Олеся Олеся 7 квітня, 2026 год
Дорогі власники плантації Вовк, ви відгуки читаєте? Це ж як треба постаратися, щоб люди так "дякували". Сором і ганьба вам. Я не замовляла у вас нічого, бо вирішила перевірити відгуки спочатку. Догадайтесь, чи буду після всього прочитаного.

Дякую за саджанці троянд

Галина Ніколенко Галина Ніколенко 4 квітня, 2026 год
Зробила замовлення на саджанці троянд, оплатила і тільки потім тут прочитала безліч негативних відгуків про Плантацію Рослин Vovk
Але з мого особистого досвіду все вийшло добре.
Наступного ж дня після замовлення перетелефонувала. Відповіли одразу ж. Замовлення відправили у зазначений термін - на третій день. На четвертий отримала чудові саджанці - професійно упаковані, свіжі, з гарною кореневою системою, з безліччю... Читати відгук
Зробила замовлення на саджанці троянд, оплатила і тільки потім тут прочитала безліч негативних відгуків про Плантацію Рослин Vovk
Але з мого особистого досвіду все вийшло добре.
Наступного ж дня після замовлення перетелефонувала. Відповіли одразу ж. Замовлення відправили у зазначений термін - на третій день. На четвертий отримала чудові саджанці - професійно упаковані, свіжі, з гарною кореневою системою, з безліччю розвинених бруньок. Накладна в наявності.
Щодо відповідності сорту - побачу пізніше. Напишу про це додатково.
А поки що хочу подякувати Плантації Рослин Vovk за їх нелегку працю.
Подальшого вам процвітання і вдячних покупців!
Переваги:
  1. Гарна якість саджанців, швидка доставка
Недоліки:
  1. Немає

Жах і шкода часу, нервів, рослин

Юлія Юлія 19 лютого, 2026 год

Це нарциси на фото.
Жах, як вони брешуть, висилають сміття. Трубку потім з претензіями не беруть. Остерігайтесь, не купляйте у Вовк. Шахраї.

Шахраї ,кошти перечислила,рослини не відповідають дійсності.

Наталія Наталія 2 грудня, 2025 год
Рослини не відповідають замовленню.Кошти НЕ повертають!!Не порядні,та ще й брешуть!!!
Зробила оплату перед відправкою,на жаль накладної ні в коробці ,ні на вайбері не було,помилку вони визнали.Також рослини прийшли не ті які були на фото,я відмовилася,але кошти НЕ повернули!!!
Переваги:
  1. Гарні фото,з інтернету!!!
Недоліки:
  1. Фото НЕ відповідає дійсності!

Саджанці штамбових троянд прийшли в жахливому стані.

Гость Гость 24 листопада, 2025 год
Прийшли саджанці в жахливому стані. Менеджери постійно кажуть що все добре. Відмовляються обміняти або компенсувати. За 3,5 місяці саджанці не випускають жодного листочка і тільки всихають. По телефону сказали що так вони нарощують кореневу. Вирішила сьогодні пересадити і побачила що коріння просто немає! Ці люди просто шахраї!!! Ніколи у них не замовляйте!

"погризли зайці" - відповідь продавця

Гость Гость 3 листопада, 2025 год
Переваги:
  1. відправили швидко
Недоліки:
  1. Довго не відповідають на звернення
  2. Якість троянди сумнівна- продавець же сказав, що це погризли стовбур взимку зайці, але на якість це ніяк не впливає щоб я не хвилювалася..

Шахраї!! Обережно!!

Наталя Наталя 27 жовтня, 2025 год
Помилку свою плантація «VOVK” визнала. Залог не повертають, накладну по вайберу надіслали через декілька днів після того як я відмовилася приймати замовлення.
На телефон НЕ відповідали,Рослини НЕ відповідають дійсності ,
Не рекомендую!!!
Недоліки:
  1. Не рекомендую!!

Не рекомендую(((

Гость Гость 15 жовтня, 2025 год
Замовляла на цьому сайті чотири рази,все завжди було добре,але в цьому році дуже довга доставка,на спілкування не йдуть,кормлять обіцянками.Не раджу(((

Категорично не рекомендую!

Ткаченко Сергій Ткаченко Сергій 25 вересня, 2025 год
Замовляв троянду на штамбі, сорт Боїнг, для дружини. Пропустив відразу, але моє замовлення відправили лише через тиждень, ну то таке. Троянда прийшла зів'яла, бо була, на мій погляд, недостатньо зволожена/запакована. Ми її висадили, ретельно доглядали (регулярно поливали, підживлювали), і в результаті вона все одно засохла. В процесі, мы спілкувалися з представником магазину "плантація вовк", де нам сказали що все ок,... Читати відгук Замовляв троянду на штамбі, сорт Боїнг, для дружини. Пропустив відразу, але моє замовлення відправили лише через тиждень, ну то таке. Троянда прийшла зів'яла, бо була, на мій погляд, недостатньо зволожена/запакована. Ми її висадили, ретельно доглядали (регулярно поливали, підживлювали), і в результаті вона все одно засохла. В процесі, мы спілкувалися з представником магазину "плантація вовк", де нам сказали що все ок, відірвіть листя і все прийметься.

Після того як все зробили і 850 грн пішли на смітник, ми їм поскаржилися, на що отримали відмовку, і смішну знижку в 10% на наступне замовлення, також мабуть сумнівної якості.

Нікому не рекомендую цю контору, якщо не хочете викинути на вітер гроші. Якості нема, обслуговування ніяке.

Не раджу . Пересорт

Гость Гость 5 вересня, 2025 год
Не раджу. Замовляла для себе Пʼєр де ронсар і ще дві батькам.
Питала, чи підписані саджанці. В результаті- одна не прижилась, а в батьків зацвіла типу моя- але це не Пʼєр. Я не знаю, яка зацвіте в мене, але жаль потрачених грошей і часу.

Не рекомендую

Гость Гость 1 вересня, 2025 год
Нажаль, з усіх чотирьох замовлених саджанців в мене не вижив жоден, не дивлячись на гарний полів та притінення.
Не розумію, як можна було висилати в червні саджанці з ВІДКРИТОЮ кореневою системою.
Я розраховувала, що дані із сайту правильні, та рослини мають ЗКС/
Пожалкувала відправляти назад, та жалкую, що не відправила.
На листи не відповідають.

Обманюють. Троянди засохлі

ymkocv@gmail.com [email protected] 2 серпня, 2025 год
Виставили рахунок інший від накладної
Прислали засушені троянди, на пошиті забрала в той же день, нема чому приживатись навіть
Я в шоці

Жахливе обслуговування

Гость Гость 29 липня, 2025 год
Не раджу. Шкодую ,що відгуки прочитала тепер,коли рослини загинули. З трьох троянд,прийнялась одна,і то не факт,що буде така,як замовляла. Розчарована!!!
Переваги:
  1. -
Недоліки:
  1. Відкрита коренева

Добре читайте відгуки

Оля Оля 21 липня, 2025 год
Ви втратите час, кошти, нерви, а головне рослинку, яка б мала стати окрасою на вашій ділянці. Комунікація відсутня, вирішувати питання вони не намагаються, вибірково відповідають на запитання, уникаючи не зручних питань. Моя троянда на штамбі вже через тиждень після посадки почала всихати, а вони радять підживити і пишуть, що по фото видно, що все добре з рослиною.
Через... Читати відгук
Ви втратите час, кошти, нерви, а головне рослинку, яка б мала стати окрасою на вашій ділянці. Комунікація відсутня, вирішувати питання вони не намагаються, вибірково відповідають на запитання, уникаючи не зручних питань. Моя троянда на штамбі вже через тиждень після посадки почала всихати, а вони радять підживити і пишуть, що по фото видно, що все добре з рослиною.
Через місяць після посадки троянда на штамбі повністю всохлась, 2 звичайні троянди з замовлення також. Такий мій досвід Плантация Растений Vovk - Добре читайте відгуки Плантация Растений Vovk - Добре читайте відгуки Плантация Растений Vovk - Добре читайте відгуки

Все сподобалося

Ольга Ольга 21 липня, 2025 год
Замовляла троянди влітку. Хвилювалася, як приживуться. Все прийшло надійно упаковане, гарно прижилися і троянди і лілія. відправка прийшла в обумовлені терміни. Дякую за консультаціїї.

Все сподобалося

Ольга Ольга 21 липня, 2025 год
Незважаючи на те, що саджала влітку 2 троянди і лілію все гарно прижилося. Дякую за поради, за гарну упаковку. Надіслали в обіцяний термін.

Троянди не відповідають сорту

Тетяна Тетяна 20 липня, 2025 год
Замовляла 2 троянди плетисті Пале Рояль (Palais Royal), одна просто накидала довгі вудки і не проквітла, інша - червона. Не рекомендую цю компанію- пересорт.
Переваги:
  1. гарна коренева
Недоліки:
  1. Троянди не відповідають сорту

Троянди від Vovk

Талпош Євгенія Талпош Євгенія 18 липня, 2025 год
Замовляла два рази троянди у них і залишилась повністю задоволена. Живі зелені саджанці з чудовою кореневою системою.
Всі підписані. Дякую Вам за вашу працю!!!

Дуже дивна контора, не налаштовані продати

Гость Гость 28 червня, 2025 год
Замовила троянди 14 червня, сьогодні 28, замовлення досі с обробці. Ні дзвінка, ні повідомлення . Посилка з Китаю, замовлена в той же день, вже прийшла.

ЖАХ, СВІНСТВО

Вікторія Вікторія 31 травня, 2025 год
7 березня замовила цибулини бегоніі
Отримала. !!! 28 травня
Обіцяли протягом двух тижнів, а вийшло 3 місяця.
Цибулини жахливі
Ті цибулини, що купила у інших постачальника, вже гарні кустики та тройка горщиків вже цвіте.
А ці отримани в травні ледве живі.
Але це не все! Що мене розлютило. Подарунок. Це ким треба бути, щоб покласти у подарунок отаку розу.... Читати відгук
7 березня замовила цибулини бегоніі
Отримала. !!! 28 травня
Обіцяли протягом двух тижнів, а вийшло 3 місяця.
Цибулини жахливі
Ті цибулини, що купила у інших постачальника, вже гарні кустики та тройка горщиків вже цвіте.
А ці отримани в травні ледве живі.
Але це не все! Що мене розлютило. Подарунок. Це ким треба бути, щоб покласти у подарунок отаку розу. Де вони її взяли? Я такого свинства не зустрічала.
Це яка не повага до покупця.
ЖАХ

Якщо бажаєти мати гарний результат- звертатися!!!

Ірина Дубчак Ірина Дубчак 29 травня, 2025 год
В цьому році вперше робила замовлення, прийшли садженці у чудовому стані, відмінно упакованні, дбайливо збережені. Зробила повторно ще два замовлення, півонія в горшику з квіточкою приїхала. З 5 дерев ( дві черешні, три персика), 5 лозин, штук 8 замовлених ( та 7 у подарунок отриманих) , одна піврнія, дві лаванди прижилось все!!! Єдиний мінус нестача двух позицій при отриманні. Ще... Читати відгук В цьому році вперше робила замовлення, прийшли садженці у чудовому стані, відмінно упакованні, дбайливо збережені. Зробила повторно ще два замовлення, півонія в горшику з квіточкою приїхала. З 5 дерев ( дві черешні, три персика), 5 лозин, штук 8 замовлених ( та 7 у подарунок отриманих) , одна піврнія, дві лаванди прижилось все!!! Єдиний мінус нестача двух позицій при отриманні. Ще забула про 5 бузьків, 5 піонів древовидних ))) раджу всім користиватися послугами плантації « Вовк»
Переваги:
  1. Гарне упаковано, все живе, свіже
Недоліки:
  1. Не всі позиції отримано

Моє перше замовлення

Світлана Курінна Світлана Курінна 27 травня, 2025 год
Замовляла вперше. Так, є нюанси. Довго відправляли, з замовлення приїхали не всі позиції. Та я за них і не платила. З першого погляду рослинки досить крепкі, коренева непогана. Підписані всі пакетики, бірочок на самих рослинках немає. Сподіваюся пересорту не буде, і все приживеться. І я буду насолоджуватися цією красою.
Зняла відео. Кому цікаво на днях буде на каналі
Читати відгук
Замовляла вперше. Так, є нюанси. Довго відправляли, з замовлення приїхали не всі позиції. Та я за них і не платила. З першого погляду рослинки досить крепкі, коренева непогана. Підписані всі пакетики, бірочок на самих рослинках немає. Сподіваюся пересорту не буде, і все приживеться. І я буду насолоджуватися цією красою.
Зняла відео. Кому цікаво на днях буде на каналі Плантация Растений Vovk - Моє перше замовлення
Светлана Татарчук на ютубі
Переваги:
  1. гарний великий асортимент. Доступні ціни.
Недоліки:
  1. Трохи затягують з доставкою. Для мене це не критично.

Не раджу!!!!!!

Ольга Ольга 15 травня, 2025 год
Сьогодні забрала свої трояндочки....шкода вони як не живі, а замовила подрузі на день народження, ото подарунок !!!!!...Одну поставили у подарунок.... і це не радує. Шкода праці тих людей які виростили ці квіти!!!!
Переваги:
  1. гарно упаковано,підписано
Недоліки:
  1. без росту...

Жахлива якість обслуговування.

Гость Гость 12 травня, 2025 год
Добрий день, ні в якому разіне купляйте саджанці в плантації вовк, це найгірша покупка весни, неякісне, сухе і мертве, а відповідь одна здеріть кору, воно оживе після холодильника.Не вірте жодному позитивному відгуку, ще й з авансом махлюють, ледве повернули.
Недоліки:
  1. Жахливо

Жахлива якість обслуговування

Гость Гость 6 травня, 2025 год
Добрий день, замовила саджанці дерев, кущів малини, троянди.малина суха, дерева сухі, троянди ледве жевріють, спілкуватись оператор не хоче, як і повертати кошти, останнє моє замовлення в цій компанії.не марнуйте свій час і кошти.
Переваги:
  1. Немає
Недоліки:
  1. Жахливі саджанці, неможливо додзвонитися.
Плантація Рослин "Vovk"
Плантація Рослин "Vovk"
Рейтинг 1.9 з 5 на підставі 42 відгуків
plantsvovk.com.ua
Перейти на сайт

Товари для саду та городу
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+

Рейтинг: 4.6
257 відгуків
Flora Shop
Flora Shop

Рейтинг: 1.7
32 відгука
​Интернет-магазин «АгроЛан»
​Интернет-магазин «АгроЛан»

Рейтинг: 5
2 відгука
​Интернет-магазин VitaSad
​Интернет-магазин VitaSad

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин ROMZEUS
Интернет-магазин ROMZEUS

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин Agrozon
Интернет-магазин Agrozon

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин MAMO MARKET
Интернет-магазин MAMO MARKET

Рейтинг: 5
1 відгук