Категорично не рекомендую! - Відгуки про Плантація Рослин "Vovk"

Плантація Рослин "Vovk"
Відгук додано 25 вересня, 2025 год 22 перегляда
Замовляв троянду на штамбі, сорт Боїнг, для дружини. Пропустив відразу, але моє замовлення відправили лише через тиждень, ну то таке. Троянда прийшла зів'яла, бо була, на мій погляд, недостатньо зволожена/запакована. Ми її висадили, ретельно доглядали (регулярно поливали, підживлювали), і в результаті вона все одно засохла. В процесі, мы спілкувалися з представником магазину "плантація вовк", де нам сказали що все ок, відірвіть листя і все прийметься.

Після того як все зробили і 850 грн пішли на смітник, ми їм поскаржилися, на що отримали відмовку, і смішну знижку в 10% на наступне замовлення, також мабуть сумнівної якості.

Нікому не рекомендую цю контору, якщо не хочете викинути на вітер гроші. Якості нема, обслуговування ніяке.






Коментарі до відгуку

На даний момент, ніхто не прокоментував відгук автора


Плантація Рослин "Vovk"
Всі відгуки

1.9 5
42 відгука / 1648 переглядів
Товари для саду та городу
Твой Дом и Сад+
Твой Дом и Сад+

Рейтинг: 4.6
257 відгуків
Flora Shop
Flora Shop

Рейтинг: 1.7
32 відгука
​Интернет-магазин «АгроЛан»
​Интернет-магазин «АгроЛан»

Рейтинг: 5
2 відгука
​Интернет-магазин VitaSad
​Интернет-магазин VitaSad

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин ROMZEUS
Интернет-магазин ROMZEUS

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин Agrozon
Интернет-магазин Agrozon

Рейтинг: 5
2 відгука
Интернет-магазин MAMO MARKET
Интернет-магазин MAMO MARKET

Рейтинг: 5
1 відгук